زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۷۲۴۶
۲۶ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۳۹ ب.ظ
ارتباط با طبیعت و لذت بردن ازش ساده ترین راه برای رسیدن به آرامشه.
امتحانش کن.

ساقی به نور باده برافروز جام ما
مطرب بگو که کار جهان شد به کام ما
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , Riemann , همیلا , d_felfelak
ارسال: #۳۷۲۴۷
۲۶ خرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۳۰ ب.ظ
بین دوراهی شهرستان رفتنو دوباره خوندن ....
کلا بین دو راهی موندن خیلی بده خیلیییی
دوباره خوندن ک ب نظرم وقت تلف کردنه
خیلی بده بر زیر ۵۰ بری و ... بیاری لعنت بر سنجش
امشب فرم انتخاب رشته رو پر میکنم ب امید اینکه تهران بمونم
البوم one more light - linkin park رو دوست دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , aali361
ارسال: #۳۷۲۴۸
۲۶ خرداد ۱۳۹۶, ۰۸:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۲۹ ب.ظ، توسط sajad90.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۹ ق.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  سرکوب یه احساس فقط اون احساس رو قوی تر میکنه
...
ارسال: #۳۷۲۴۹
۲۶ خرداد ۱۳۹۶, ۰۸:۳۹ ب.ظ
از بهار تقویم می‌مانَد
از من
استخوان‌هایی که تو را دوست داشتند

ساقی به نور باده برافروز جام ما
مطرب بگو که کار جهان شد به کام ما
 سپاس‌گزاری شده توسط: همیلا
ارسال: #۳۷۲۵۰
۲۶ خرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۳۳ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۹ ق.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  سرکوب یه احساس فقط اون احساس رو قوی تر میکنه
بدیش اینه آگاهی احساسات در تعارض با هم قرار میگیرن مجبور میشی یکیشو سرکوب کنیShy
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence
ارسال: #۳۷۲۵۱
۲۶ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۵۲ ب.ظ
سکوت من هیچ وقت نشانه رضایتم نبود
من اگه راضی باشم با شادی میخندم

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , nlp@2015 , shahlaj , ele , pioneer01
ارسال: #۳۷۲۵۲
۲۶ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۰۴ ب.ظ
بچه ها اکانت مانشتم میشه پاک کرد یا فقط میشه خروج پیدا کرد ازش؟
ارسال: #۳۷۲۵۳
۲۶ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۷ ق.ظ، توسط fo-eng.)
این داستان رو بعد از مدت ها دوباره بهش برخوردم و فکر کردم اگر اینجا بگذارمش قطعا عبرت برانگیز خواهد بود. یک جورایی داستان همه ماها هم مثل این بازیگر می مونه، اون "من" درون هممون ... کاش بیشتر بهش فکر کنیم.

ماجرای جالب بازیگری که با یک آتش سوزی بازیگر شد!

ساعد سهیلی فرزند سعید سهیلی کارگردان سینماست ولی داستان ورودش به عرصه بازیگری حکایت جالبی دارد که او در اینستاگرامش نوشت.
⁣ساعد سهیلی داستان خودش را این گونه شروع می کند: این پوستر من رو یاد گذشته انداخت، یاد روزهای سخت زندگی، یاد سال ٨٧ ، سرباز بودم و عاشق بازیگری.

در ٢١ ماه خدمت سربازیم کارم نظافت پادگان بود، شستن توالت و چایی دادن و گردگیری و آتش زدن زباله و...
یک روز گروه فیلمبرداری داخل پادگان ما مشغول فیلمبرداری بودند و من طبق معمول ساعت ١٠صبح مشغول سوزاندن زباله ها، با آرامش به آتش خیره شده بودم و در فکر فرو، بی خبر از آنکه درون آشغال ها مواد منفجره است و خطر در کمین...

یهو با صدای وحشتناکی آتش به انفجار تبدیل شد و احساس کردم صورتم سوخت، دست روی صورتم گذاشتم و با وحشت و عجله خودم رو به دستشویی رسوندم و در آینه خودم رو دیدم، کیسه های زباله به صورتم چسبیده و کامل سیاه شده بودم، مژه و ابروهایم سوخته بود، هر چقدر آب به صورتم می ریختم همچنان سیاه بودم، پلاستیک های زباله مثل زالو به صورت چسبیده بود، سربازها و هم خدمتی ها خودشون رو به من رساندند و هر کس چیزی میگفت، شلوغ شده بود و من گیج گیج ، فقط به این فکر میکردم که باید با آرزوم "بازیگری" خداحافظی کنم. چون دیگر صورتی نداشتم!
فرمانده سر رسید ، سربازها رو کنار زد و گفت: برو بیمارستان.

خودم رو رسوندم لب جاده تا ماشین بگیرم و...دست تکان میدادم و هیچ کس نمی ایستاد، ٤٠ دقیقه گذشت و من همچنان منتظر...
یک بازیگر Actor جوان با ماشین مدل بالا از پادگان بیرون آمد، گویا کارش تمام شده بود و به خانه برمیگشت.
برای ماشین او دست تکان ندادم...خجالت کشیدم، ولی حدس زدم چون در پادگان ما کار میکرد و من سرباز آنجا بودم، مرا تا جایی خواهد رساند، اما او پایش را روی پدال گاز فشار داد و با سرعت از کنارم گذشت... چنان که هنوز صدای اگزوز ماشینش توی گوشم مانده، سرم را پایین انداختم و بغض گلویم را گرفت، فقط به این فکر میکردم که باید هر چه سریعتر خودم را به جایی برسانم، بیمارستانی، درمانگاهی، ولی انگار هیچ کس مرا نمیدید! با سرعت قدم برداشتم تا از درب پادگان دور شوم ، نمیخواستم هم خدمتی ها گریه ام را ببینند.

وقتی مطمئن شدم تنهای تنهام ، به آسمان نگاه کردم و دلشکسته رو به خدا فریاد زدم...فریاد زدم : خیلی نامردی...خیلی، تو میدونستی چقدر بازیگری رو دوست داشتم...چرا اینکارو با من کردی؟!
کات...
٤، ٥ ماه گذشت و صورتم خوب شد... یک هفته تا پایان خدمتم مانده بود که با من تماس گرفتن و گفتن در تست بازیگری قبول شدی، اونم برای نقش اول فیلم!!
اون موقع فهمیدم خدا صدام رو شنید...خوبم شنید.
برای اون فیلم یعنی "میان ماندن و رفتن" جایزه بهترین بازیگری رو هم گرفتم.
بعد از ٨ سال دوباره یاد آن روزهای تلخ و شیرین افتادم، الان دیگه مثل اون روزها تنها نیستم، تنها نیستم و سرمو بالا میگیرم و میگم ، خدا جون...خیلی مردی ... خیلی.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: naser.71 , Innocence , همیلا , pioneer01 , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۳۷۲۵۴
۲۷ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۵۳ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۳۷۲۵۵
۲۷ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۳۹ ق.ظ
اینطوری نمیشه برنامه نویسی یاد بگیری باید بری تو یه شرکتی حتی رایگان کار کنی تا به مرور یاد بگیری ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421
ارسال: #۳۷۲۵۶
۲۷ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۷ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۵ ق.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  سلام[تصویر:  smile.gif]
دوست عزیز میشه لطفا در موردش کمی توضیح بدید
برنامه نویسی های زیادی رو تا نیمه راه رفتم و کنار گذاشتم و کلی آموزش های متفاوت هم دانلود میکنم و نگاه نکردم [تصویر:  biggrin.gif]
دلیل کنار گذاشتنشون هم فکر کنم این باشه که اوایل یادگیری همه چیز روشنه ، همه ی کد رو میفهمی ولی بعد از مدتی حجم زیادی کد رو از اینترنت کپی میکنی که شاید مقدار زیادی رو ندونی چیه ، شایدم من زود ناامید میشدم . بین همشون فقط دلم واسه برنامه نوشتن با C تنگ شده .
.... فقط میدونم جاوا اسکریپت چیه ... از شما میخوام بگید که چه کارهای خوبی میشه باهاش کرد و چه خلاقیت هایی میشه بکار برد .
AngularJS, Angular , React اینا یه سری فریم ورک هستن که جدیدا شرکت‌ها برای نوشتن برنامه‌های تحت وبشون از اونا استفاده میکنن، الان یه شغل جدید بوجود اومده به نام برنامه نویس فرانت اند یا سمت کلاینت که کل کارش میشه همین مسائل،‌بازار کارش خیلی خوبه و حتی میتونم بگم نیروی خبره توی این زمینه خیلی کم هست(منظورم تهران هست). من خودم دو سال هست که دارم با این فریم ورک کار میکنم.

(۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۹ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اینطوری نمیشه برنامه نویسی یاد بگیری باید بری تو یه شرکتی حتی رایگان کار کنی تا به مرور یاد بگیری ...
شرکت من میشناسم که پول هم بهت میده و دوره آموزشی میگذاره که شما کار یاد بگیری، منتهی همه این شرکت‌ها متاسفانه تهران هستن.

و آدم میشناسم که یک خط کد بلد نبود بزنه و الان داره برای من طاقچه بالا میزاره Smile ، خلاصه برنامه نویسی هم واسه خودش دنیایی داره
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , kilookiloo
ارسال: #۳۷۲۵۷
۲۷ خرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۰۹ ق.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۱ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  شرکت من میشناسم که پول هم بهت میده و دوره آموزشی میگذاره که شما کار یاد بگیری، منتهی همه این شرکت‌ها متاسفانه تهران هستن.

و آدم میشناسم که یک خط کد بلد نبود بزنه و الان داره برای من طاقچه بالا میزاره Smile ، خلاصه برنامه نویسی هم واسه خودش دنیایی داره
من ک هر جا رفتم ی چی میگفتم بلدم باز ی چی دیگه میگفتن باید بلد باشی و سابقه کار با اون زبان یا محیط داشته باشی. Huh
ارسال: #۳۷۲۵۸
۲۷ خرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۱۵ ق.ظ
اون شرکت رو به من معرفی کن اونی که تو تهرانه و پول هم می ده و یاد هم می ده .
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahlaj
ارسال: #۳۷۲۵۹
۲۷ خرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۴۵ ق.ظ
سوال پایگاه داد دارم کسی هست کمک بدهد؟
ارسال: #۳۷۲۶۰
۲۷ خرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۵۳ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۵۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۳۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close