زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۶۷۹۶
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۹:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۳۷ ب.ظ، توسط Skyrim.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  خیلی دوس دارم آلمانی یاد بگیرم. یه اپ نصب کردم از اول نشون میده. اما چقد تلفظش سخته.فکر کنم کلی طول بکشه تازه شمردن یاد بگیرم.Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تازه یکی دیگه در مورد یک دختره بود به اسم barbara ... اون عالی بود.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۳۶۷۹۷
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۵۵ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۱۰ ق.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۱۴ ب.ظ)فاطمه سلیمانی نوشته شده توسط:  امروز که گذشت تولدم بود.................
تولد ، تولد ،تولدم مبارک ، اومدم خونه می بینم مامانم سورپرایزم کرده........

تولدتون مبارک باشه خانوم فاطمه
امیدوارم براتون و بهترین ها رو امسال آرزو میکنم برات
شاد و خوش حال باشی
بسیارممنون بابت تبریک تولدم ،
انشالله برای شما هم سالی سر شار از شادی و موفقیت باشه

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all
ارسال: #۳۶۷۹۸
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۲۲ ق.ظ
این هم اتاقیای من خیلی بدن
هر چی گفتم بابا من ظرفیت فیلم ترسناک ندارم هی گفتن باید بیای Confused
خدا ازشون نگذره Smileمن تا صب میدونم که نمیتونم بخوابمSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , RASPINA , Innocence
ارسال: #۳۶۷۹۹
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۱ ق.ظ، توسط Hopegod.)
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  خیلی دوس دارم آلمانی یاد بگیرم. یه اپ نصب کردم از اول نشون میده. اما چقد تلفظش سخته.فکر کنم کلی طول بکشه تازه شمردن یاد بگیرم.Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تازه یکی دیگه در مورد یک دختره بود به اسم barbara ... اون عالی بود.
Big GrinBig GrinBig Grin
چه وحشتناک بود تلفظ آخریه
خیلی ممنونHuh
یعنی پشیمون شم؟!!

در پی یافتن خویش گم شدم.
ارسال: #۳۶۸۰۰
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۱:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۲۴ ق.ظ، توسط Innocence.)
......
ارسال: #۳۶۸۰۱
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۹:۵۱ ق.ظ
چرا واسه یادگیری ترکی تبریز هیچ کتابی نرم افزاری وجود نداره همش استامبولیه چرا ؟!!!
نیاز مبرم به یادگیری ترکی تبریز دارم و در محیط هم نیستم. چی کار کنم ؟ تو بعضی سایتا یه سری چیزا پراکنده گذاشته اما جامع نیست. مثل یادگیری انگلیسی اصولی نیست. چی کار کنم چه طوری همه ی قواعد فعل ها صرف فعل ها و ... را یاد بگیرم. یعنی طوری که وقتی یه تبریزی حرف میزنه کامل بفهمم.
شمارش اعداد و ساعت و میوه ها حیوانات معنی بعضی افعال رو بلدم. اما اومدم یه فیلم از صمد ممد نگاه کردم هیچی نفهمیدم خیلی غصم شد.
ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه
ارسال: #۳۶۸۰۲
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۰۸ ق.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۵۱ ق.ظ)nina نوشته شده توسط:  چرا واسه یادگیری ترکی تبریز هیچ کتابی نرم افزاری وجود نداره همش استامبولیه چرا ؟!!!
نیاز مبرم به یادگیری ترکی تبریز دارم و در محیط هم نیستم. چی کار کنم ؟ تو بعضی سایتا یه سری چیزا پراکنده گذاشته اما جامع نیست. مثل یادگیری انگلیسی اصولی نیست. چی کار کنم چه طوری همه ی قواعد فعل ها صرف فعل ها و ... را یاد بگیرم. یعنی طوری که وقتی یه تبریزی حرف میزنه کامل بفهمم.
شمارش اعداد و ساعت و میوه ها حیوانات معنی بعضی افعال رو بلدم. اما اومدم یه فیلم از صمد ممد نگاه کردم هیچی نفهمیدم خیلی غصم شد.
ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه

ترکی تبریز نه بهتره بگید زبان آذری

فکر نکنم با کتاب و ویس بتونی یاد بگیری باید یکی باهات حرف بزنه هم اتاقی ، هم دانشگاهی چیزی
ارسال: #۳۶۸۰۳
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۴۹ ق.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۱ ق.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  Big GrinBig GrinBig Grin
خیلی ممنونHuh
یعنی پشیمون شم؟!!

کلا خواستم یادآوری کنم تلفظ سختی داره دیگه. اگه تصمیم گرفتین که به این حواشی توجه نکنین، مطمئن باشید موفق میشید.
ولی من فکر میکنم کم پیش میاد کسی از روی علاقه آلمانی یاد بگیره. فقط اونا که مجبور میشن یاد میگیرن Big Grin

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod
ارسال: #۳۶۸۰۴
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۵۲ ب.ظ
توی مانشت هم جالبه بعضیا کلا به تشکر اعتقادی ندارن. طرف سوال میپرسه کلی جوابشو میدی بعدش دیگه خبری ازش نمیشه یهو در افق محو میشه...حداقل بگو کارت راه افتاد یا نه از نگرانی در بیایم : )) کلا دیگه تصمیم گرفتم به سوال آدمای غریبه جواب ندم : )) نه این که کسی به تشکر کسی نیاز داشته باشه ولی اینا خب اصول اولیه ارتباطاته دیگه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , RangiRangi , Hopegod , Skyrim , The BesT , RASPINA , Riemann , mmm1374 , Iranian Wizard , Milestone , naghmeh70 , ele , elhamgh , tohidi4503
ارسال: #۳۶۸۰۵
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۱:۳۳ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۹ ق.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  
(15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۱ ق.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  Big GrinBig GrinBig Grin
خیلی ممنونHuh
یعنی پشیمون شم؟!!

کلا خواستم یادآوری کنم تلفظ سختی داره دیگه. اگه تصمیم گرفتین که به این حواشی توجه نکنین، مطمئن باشید موفق میشید.
ولی من فکر میکنم کم پیش میاد کسی از روی علاقه آلمانی یاد بگیره. فقط اونا که مجبور میشن یاد میگیرن Big Grin

Big Grin آره واقعا . باید با حنجرم بجنگم تا تلفظ بشه.
از بچگی کلاس زبان میرفتم معلمم اون موقع بیست و پنج سالش بود انگلیسی و آلمانی و چینی بلد بود. همشم خودش یاد گرفته بود بدون معلم. میگفت بعد انگلیسی آلمانی مهمترینه.

در پی یافتن خویش گم شدم.
ارسال: #۳۶۸۰۶
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۳:۴۴ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۳۳ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  
(15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۹ ق.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  
خیلی ممنونHuh
یعنی پشیمون شم؟!!

از بچگی کلاس زبان میرفتم معلمم اون موقع بیست و پنج سالش بود انگلیسی و آلمانی و چینی بلد بود. همشم خودش یاد گرفته بود بدون معلم. میگفت بعد انگلیسی آلمانی مهمترینه.

دوست محترم یک استادی بود حرف خوبی می زد که در حالت کلی باید دایره لغاتت رو بالا ببری و زبان فقط همین هست.
ایشون می گفت شما اگه انگلیسی رو خوب بلد بشی، البته احتمالا منظورش نه این آموزشکده های زبان که کلا هیچی یاد نمی گیری (همه رو نمی گم ولی اکثرا این مدله) یعنی طبق نظر یک استاد اکی و درست این زبان انگلیسی رو بگذرونی خیلی راحت می تونی همه زبان ها رو یاد بگیری، اینکه تو تمام زبان های دنیا فعل و فاعل و ... داریم و اینکه این رو کجا باید قرار بدیم ، یعنی اگه درست درک کرده باشیم این قواعد و مطالب رو ترنسلیت به هر زبانی مشکل خاصی نداره.

شما توجه کن می ری سر کلاس استاده بجای فارسی حرف زدن افتاده رو انگلیسی حرف زدن و داره فعل و فاعل و .. رو خارجی به آدم یاد میده و به نظرش میاد ما اینجوری انگلیسی مون واقعا بهتر میشه، برادر من، خواهر من - آخه کسی که انگلیسی بلد نیست این چه طرز یاد دادن بهش هست و میایی بدترش می کنی.. حداقل این طرز حرف زدن واسه کسی باشه که سطح ۱۰ باشه نه سطح ۱ ...
من که وقتی این مدل رو دیدم اونقدر از زبان بیزار شدم که تا مدت ها سمتش بصورت این شکلی نرفتم ولی بعدش بالاخره یک پکیج درست حسابی پیدا کردم که واقعا طرف یک حرفی واسه گفتن داشت و یک سطح ساده گذروندن این استاد مساوی بود با صحبت کردن خیلی بالا چون اضافه بر کتاب کلی مثال های و تجربه های ریز منتقل می کرد که واقعیت من اصلا هیچ کلاسی ندیدم.
کاش معلم های مدرسمون این طوری بودن و الان شاید ما داشتیم n امین زبان رو می خوندیم ...

موفق باشید دوست محترم.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soldier's life , Hopegod
ارسال: #۳۶۸۰۷
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۴:۳۶ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۲ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  کلی جوابشو میدی بعدش دیگه خبری ازش نمیشه یهو در افق محو میشه...
البته اصلاح میکنم : بعد از اینکه بهش جواب دادی مثلا بهش میگی این سوال کنکور بوده یا تالیفی و ... دیگه جواب نمیده!!
جالبه فردا یه تاپیک دیگه درست میکنه و سوال جدید میپرسه
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۳۶۸۰۸
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۴:۴۹ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۴ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  
(15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۳۳ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  
(15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۹ ق.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  
خیلی ممنونHuh
یعنی پشیمون شم؟!!

دوست محترم یک استادی بود حرف خوبی می زد که در حالت کلی باید دایره لغاتت رو بالا ببری و زبان فقط همین هست.
ایشون می گفت شما اگه انگلیسی رو خوب بلد بشی، البته احتمالا منظورش نه این آموزشکده های زبان که کلا هیچی یاد نمی گیری (همه رو نمی گم ولی اکثرا این مدله) یعنی طبق نظر یک استاد اکی و درست این زبان انگلیسی رو بگذرونی خیلی راحت می تونی همه زبان ها رو یاد بگیری، اینکه تو تمام زبان های دنیا فعل و فاعل و ... داریم و اینکه این رو کجا باید قرار بدیم ، یعنی اگه درست درک کرده باشیم این قواعد و مطالب رو ترنسلیت به هر زبانی مشکل خاصی نداره.

شما توجه کن می ری سر کلاس استاده بجای فارسی حرف زدن افتاده رو انگلیسی حرف زدن و داره فعل و فاعل و .. رو خارجی به آدم یاد میده و به نظرش میاد ما اینجوری انگلیسی مون واقعا بهتر میشه، برادر من، خواهر من - آخه کسی که انگلیسی بلد نیست این چه طرز یاد دادن بهش هست و میایی بدترش می کنی.. حداقل این طرز حرف زدن واسه کسی باشه که سطح ۱۰ باشه نه سطح ۱ ...
من که وقتی این مدل رو دیدم اونقدر از زبان بیزار شدم که تا مدت ها سمتش بصورت این شکلی نرفتم ولی بعدش بالاخره یک پکیج درست حسابی پیدا کردم که واقعا طرف یک حرفی واسه گفتن داشت و یک سطح ساده گذروندن این استاد مساوی بود با صحبت کردن خیلی بالا چون اضافه بر کتاب کلی مثال های و تجربه های ریز منتقل می کرد که واقعیت من اصلا هیچ کلاسی ندیدم.
کاش معلم های مدرسمون این طوری بودن و الان شاید ما داشتیم n امین زبان رو می خوندیم ...

موفق باشید دوست محترم.

سلام میشه بگید از چه پکیجی استفاده کردید چون من هم وقتی کلاس میرفتم با همین مشکل روبه رو بودم که معلم از همون اول بدون اینکه ادم چیزی بلد باشه شروع میکرد کامل انگلیسی حرف زدن و همین باعث دلزدگی از زبان شد الان میخوام خودم به صورت خودخوان زبانم را قوی کنم چون خیلی تو این زمینه ضعف دارم البته قبلا پکیج نصرت گرفتم ولی خیلی باهاش پیش نرفتم حالا اگه شما بفرمایید چه پکیجی بوده ممنون میشوم .
ارسال: #۳۶۸۰۹
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۷:۰۴ ب.ظ
هعییی روزگار! Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Menrva
ارسال: #۳۶۸۱۰
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۷:۱۴ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۰۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  هعییی روزگار! [تصویر:  smile.gif]
الان شما ناراحتید یا خوشحال؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۵۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۲۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۳۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close