زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۶۶۶۱
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۸:۴۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۰۷ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  من به یه قانون کلی رسیدم که هر وقت ذهنت رفت سمت ازدواج و مسایل حول اون، بدون که داری از یک کاری فرار میکنی... واقعن این سن اصلا وقت ازدواج نیست، مخصوصا با جوونای امروزی که تا ۲۸ سالگی به طور کامل نمیتونه مستقل بشه، پسر منظورمه.

به نظرتون میشه یه قانون کلی تعریف کرد که مثلا اگر به فلان مقدار درآمد و پول رسیدی با احتساب سن به ازدواج فکر کرد !؟

اکثر روابط مدرنی که بدون در نظر گرفتن مهم ترین چیز ممکن یعنی پول که همین عامل ۹۰ درصد کل شرایط ازدواج می باشد را در نظر نمی گیرند به شکست می انجاند ...

یه تعداد از بزرگان طول تاریخ تو زندگیشون ازدواج نکردن و مسیر رسیدن به تعالی رو به تنهایی پیمودن !

تو کشوری که هیچ توجه ای به جوانان نمیشه چطور میشه به ازدواج فکر کرد ! من که تو ذهنم این مسائل نمی گنجه ...

پی نوشت : عمده پست های این تایپیک یا در مورد درس و کنکور پیش رو می باشد یا بحث داغ و بی نتیجه همیشگی ازدواج Dodgy
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۶۶۶۲
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۸:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۰۵ ق.ظ، توسط shamim_70.)
(۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۴۲ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  درستش این بود ترم یک لیسانس یکیو پیدا میکردیم ۵-۶ سال بودیم با هم بعد ازدواج میکردیم... الان تا بری یک آدم هفت پشت غریبه رو ببینی و بشناسیو بعد فشار خانواده ها هم روتون هست و نمیتونید به مرور یخاتون وا شه و باید نسبتا سریع هم دیگه رو بشناسیدوووو...توی دیدارهای که با برنامه قبلی شکل میگیره هم آدما با خود واقعی شون فاصله میگیرن تازه...تازه اکثرا هم احتمالا همفکرت نیستن نسبت به هم دانشگاه ها و هم کلاسی هات.... کلا پروسه خیلی سخت تر شده و بیشتر انرژی میخواد به نظرم.

اصلاااا هم اینجوریا که میگین نیست
دیگه شما این پروسه زیادی داری پیچیده ش میکنی!

(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۰۷ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  من به یه قانون کلی رسیدم که هر وقت ذهنت رفت سمت ازدواج و مسایل حول اون، بدون که داری از یک کاری فرار میکنی... واقعن این سن اصلا وقت ازدواج نیست، مخصوصا با جوونای امروزی که تا ۲۸ سالگی به طور کامل نمیتونه مستقل بشه، پسر منظورمه.

همسر من بدون هیچ پشتیبانی مالی از سمت خانواده الان تو سن ۲۸کاملا مستقلهDodgy
پس این ی قانون کلی نیست جنب اقا پسره

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , SepidehP
ارسال: #۳۶۶۶۳
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۹:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۵۰ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۵۷ ق.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  همسر من بدون هیچ پشتیبانی مالی از سمت خانواده الان تو سن ۲۸کاملا مستقلهDodgy
پس این ی قانون کلی نیست جنب اقا پسره

برای هر شخصی مستقل شدن تعریف خاصی دارد ...

جنبه پسر با خیلی چیزا سنجیده می شود !

برای تعیین جنبه پسر هم نمی شه قانون کلی تعیین کرد ...
ارسال: #۳۶۶۶۴
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۴۶ ق.ظ
ازدواج انجام دادنی نیست، اتفاق افتادنیه.
خودش باید اتفاق بیافته:
۱-باید حس کنی که یک نفر دیگه رو میخای در کنارت
۲-باید فردی باشه که از لحاظ حسی و ... تورو انقدر مجذوب کنه که بخای "واسه همیشه" و "در همه جا" باهاش باشی

چیزی نیست که واسش تایم تعیین کنی واقعا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , khayyam , Hopegod , SepidehP , codin , delete4all , *tarannom* , kilookiloo , shahlaj , ele , sss
ارسال: #۳۶۶۶۵
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۳۰ ب.ظ
من قبلا به قسمت تو ازدواج اعتقاد نداشتم اما کم کم اعتقاد پیدا کردم. قسمت تو ازدواج راسته. یکی قسمتت نباشه نیست که نیست. یکی ام قسمتت باشه هست شایدم با چیزی که همیشه میخواستی کلی فرق کنه.

در پی یافتن خویش گم شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , nlp@2015 , kilookiloo
ارسال: #۳۶۶۶۶
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۵ ب.ظ، توسط SepidehP.)
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۳۰ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  من قبلا به قسمت تو ازدواج اعتقاد نداشتم اما کم کم اعتقاد پیدا کردم. قسمت تو ازدواج راسته. یکی قسمتت نباشه نیست که نیست. یکی ام قسمتت باشه هست شایدم با چیزی که همیشه میخواستی کلی فرق کنه.

حرفتون درسته ولی همون "قسمت" یه نفر نیست لزوما. آدمای متفاوتی هستن و باز باید از بین اونا انتخاب کرد و هر انتخاب یا رد کردنی روی اینکه "قسمت" بعدی کی باشه تاثیر میذاره!

+ اندکی صبر! Angel
به نظر من اونی که باید باشه، هستش ولی باید هم قد و اندازه هم باشیم تا بتونیم باهم باشیم پس هروقت زمان باهم بودن رسید یهویی همه چی همونجوری پیش میره که شاید برای خودمونم عجیب باشه، یهویی، اتفاق افتادنی و البته لذت بخشRolleyes

خواب بودم، زنگ زدن گفتن بیا مراقب آزمون ارشد، منم تو خواب و بیداری گفتم باشه... الان بهش فکر می کنم انگار که خودم کنکور داشته باشم یهو دلم می لرزه!.. چرا اینقد نازک نارنجی شدم من؟!!Undecided

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , khayyam
ارسال: #۳۶۶۶۷
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۵۷ ق.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  همسر من بدون هیچ پشتیبانی مالی از سمت خانواده الان تو سن ۲۸کاملا مستقله
همسر شما کی سربازی رفتن و تحصیلاتشون چی هست و مستقل رو شما چی تعریف میکنید؟

+ لازم به ذکر هست که من خودم ۱ سال و نیمی هست که از نظر مالی از خانوادم مستقل شدم.(اینو میگم که فکر نکنید که نشستم اینجا و دارم غر میزنم).
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۳۶۶۶۸
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۱:۱۷ ب.ظ
برای ازدواج اصلا نباید عجله کرد. بقول دوستمون این اتفاق میفته دیر و زود شاید بشه ولی میشه آخر  عجله باعث میشه ناآگاهانه دل به آدمای اشتباه ببندیم و وارد بازیه اونها بشیم بازی ای که خارج شدن از اون خیلی سخته و میتونه هم این دنیامون رو خراب کنه هم اون دنیامونو. تجربه یکی از دوستام رو میگم امیدوارم مفید باشه واستون. این بنده خدا دو سال یه نفریو دوست داشت وقتی کارایی که واسش انجام داده بود رو واسه من تعریف میکرد من مو به تنم سیخ شده بود باور نداشتم همچین ادمایی الان باشن اصلا معمولا توی فیلماهم نیستن این آدما و فقط شاید بشه توی قصه ها پیداشون کرد. بگذریم چند وقته پیش این دوستمو دیدم خیلی داغون و بهم ریخته بود پرسیدم ازش چی شده گفت هیچی رفت... میگفت از این نمیسوزه که چرا فلانی رفته آینده خودشه از این میسوخت که با آدم درستی نرفته(میگفت بقول مشاورش طرف یه شومن واقعیه) میگفت وقتی خودشو داره با طرف مقایسه میکنه از نظر همه چی ظاهر قیافه بگیر تا بیا جلو وضع مالی خانوادگی اعتقادی اخلاقی و خیلی چیزای دیگه طرف جدید حرفی برای گفتن نداره. منم چون دوستمو خیلی سال میشه میشناسم هرچی فکر کردم توی اخلاقش رفتارش ادبش تلاشش حسش عیب و ناخالصی پیدا کنم واقعا نتونستم باز بقول همین مشاوره دوستم برای بعضی آدما زیادی خوب باشی این خوب بودن میشه بعد از چند وقت وظیفت این جور آدما میخوان همه رو تست کنن و آخر از تستای زیاد به مشکلای جدی میخورن توی زندگیاشون پشیمون میشن ولی دیگه پلی باقی نذاشتن برای برگشتنشون. بگذریم کش ندم حرفامو  اینو گفتم برای دوستان شاید درس عبرتی باشه. حواسمون به انتخابامون باشه حواسمون باشه به خاطر هرکسی دست به اندازه های خودمون نزنیم حواسمون باشه گاهی یک سری از افراد رو خیلی دوست داریم ولی این دوست داشتن میتونه کار دستمون بده. حواسمون باشه از آدما برای خودمون بت پاکی صداقت شرافت انسانیت نسازیم. گاهی باید عقل بیاد دست و پای احساس رو ببنده نذاره اون تصمیم گیرنده باشه. خلاصه خیلی حواسمون باشه بحث یه عمر زندگیه خاله بازی قرار نیست انجام بدیم. عجله نکنیم اومدنی باشه خودش میاد حالا اگه زودتر شد چه بهتر توی سن و سال ۲۴ ۲۵ سالگی شور و اشتیاق جوونی هم چاشنیه زندگیمون میشه اگه هم نه صبر باید کرد تا خدایی نکرده گرفتار آدمای اشتباه نشیم توی زندگیمون. 
راستی در مورد بحث قسمت هم که دوستمون گفتن نه قسمت زیاد مهم نیست این ما آدما هستیم که قسمت رو میسازیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , salam5
ارسال: #۳۶۶۶۹
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۳۰ ب.ظ، توسط Hopegod.)
سلام آقای sajad90 چه عجب شمارو بعد مدتها اینجا دیدیم.

در پی یافتن خویش گم شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sajad90
ارسال: #۳۶۶۷۰
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۲:۳۱ ب.ظ
خیال روی کسی در سرست هر کس را
مرا خیال کسی کز خیال بیرونست
-----------------------------------------------
سعدی رو دریابین امروز
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , codin , Hopegod
ارسال: #۳۶۶۷۱
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۴:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۰۷ ب.ظ، توسط nlp@2015.)
...................................

ارسال: #۳۶۶۷۲
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۷:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۲۶ ب.ظ، توسط Hopegod.)
تا حالا دقت کردین کبوترا تو هوا پشتک میزنن. خیلی خنده داره. امروز رفتم سر پشت بوم یه هوایی بخورم چندتا کبوتر دیدم یکیشون یه کم پرواز میکرد یه پشتک میزدBig Grin

در پی یافتن خویش گم شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: *tarannom*
ارسال: #۳۶۶۷۳
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۹:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۴۵ ب.ظ، توسط ali.majed.ha.)
ان شاالله این هفته هم به خوبی بگذره Angel. از یه طرف خیلی خوشحالم که یه هفته دیگه راحت می شم Smile، از یه طرف ناراحت هستم که شما ها رو کمتر می بینم Sad ، از یه طرف دارم از استرس می میرم Confused. این یه هفته اندازه ی یه عمر احساسات مختلف رو دارم تجربه می کنم.

کاش رتبه ی هر کس توی مانشت توی سال ۹۵ رو به عنوان رتبه ی کنکورش در نظر می گرفتند. من که راضیم Big Grin، پیشنهادش رو به سنجش بدم ؟

Hang On, Pain Ends
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , *tarannom*
ارسال: #۳۶۶۷۴
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ق.ظ، توسط Happiness.72.)
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۴۲ ب.ظ)ali.majed.ha نوشته شده توسط:  کاش رتبه ی هر کس توی مانشت توی سال ۹۵ رو به عنوان رتبه ی کنکورش در نظر می گرفتند. من که راضیم [تصویر:  biggrin.gif]، پیشنهادش رو به سنجش بدم ؟
من راضیم
لطفا لایحه اش رو بدید مجلس مانشت بدن سنجش
سپاس

لااقل با ۱۴۲ بهشتی رو میاریم
الکی مثلا من خرخونم

نمیشه رتبه مانشت در سال ۹۶ ملاک باشه ؟
ممنون میشم
ارسال: #۳۶۶۷۵
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۷:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۳۴ ق.ظ، توسط ali.majed.ha.)
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۴۱ ق.ظ)Mohammad.1993 نوشته شده توسط:  
(01 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۴۲ ب.ظ)ali.majed.ha نوشته شده توسط:  کاش رتبه ی هر کس توی مانشت توی سال ۹۵ رو به عنوان رتبه ی کنکورش در نظر می گرفتند. من که راضیم [تصویر:  biggrin.gif]، پیشنهادش رو به سنجش بدم ؟
من راضیم
لطفا لایحه اش رو بدید مجلس مانشت بدن سنجش
سپاس

نمیشه رتبه مانشت در سال ۹۶ ملاک باشه ؟
ممنون میشم

والللا، سایت به این معتبری، بازدیدش از خود google بیشتره. تازه من نسبت به دیشب تک رقمی شدم، Smile قطعا اقدام می کنم.

رتبه ی ۹۶ رو من پیدا نمی کنم آمارش رو ولی همین ۹۵ خوبه دیگه ! شما هم که رتبت خوبه. ایشالله شریف می بینمت Big Grin

دوستان من می خوام یه اعترافی بکنم:
روزی که توی این سایت عضو شدم (سال ۹۲)، می خواستم فقط یه جزوه ی درسی دانلود کنم و فکر می کردم این سایت هم مثل بقیه ی سایت ها هست که تو کل عمرم یه بار سراغش می رم تا فقط یه چیزی دانلود کنم و تمام. ولی نمی دونستم که قراره سایتی باشه که بیشتر ساعاتم رو توی اون بگذرونم. هر وقت شادم، ناراحتم، سرم درد می کنه، وقتی حوصله ی کاری رو ندارم، وقتی حوصله دارم و کلا همیشه هروقت به خودم میام می بینم توی این سایتم. خوشحالم که این سایت رو و به دنبال اون دوست های خوبی مثل شما ها پیدا کردم Blush
ان شاالله موفق و پیروز باشید همیشه

Hang On, Pain Ends
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , *tarannom* , ele

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۳,۰۷۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۵۰۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close