زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۶۶۱۶
۲۷ فروردین ۱۳۹۶, ۱۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۰۰ ب.ظ، توسط jazana.)
در مقایسه با دیگر دانشجویان تحصیلات عالی، دانشجویان دکتری ۲.۵ برابر بیشتر احتمال ابتلا به اختلالات روانی رو دارن!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

----------

احسنت به ترکیه.

تونست خودش رو از دموکراسی و اروپا جدا کنه و بشه عین کشورهای دیگه خاورمیانه.

یک مرد در مرکز کشور و صاحب تمام قوا بدون چون و چرا

چیه آخه دموکراسی، اه اه، زیر دست و پا گیر میکنه همش
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all
ارسال: #۳۶۶۱۷
۲۷ فروردین ۱۳۹۶, ۱۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۴۲ ق.ظ، توسط Hopegod.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
چقد خوب بود مغز آدم خاموش روشن میشد یه وقتایی خاموشش میکردی راحت میخوابیدی.

در پی یافتن خویش گم شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۳۶۶۱۸
۲۸ فروردین ۱۳۹۶, ۰۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۳۰ ق.ظ، توسط Riemann.)
بعضی وقتها فقط مغز آدم ساعت ۲ شب کار میکنه.

(۲۷ فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۵۷ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  ویولون عااالیههههه منم بعد کنکور شاید برم یاد بگیرم. اصا شککک نکنید فقط ویولون. صداش معرکست...
البته اینم بگم که استادش خیییلی مهمه که حرفه ای باشه.....ما یکی از فامیلامون دو ساله میره ولی من اصا خوشم نمیاد از زدنش ،انگار بچه ابتدایی میزنه ،استادش تجربه ی کنسرت های معروف و اینا نداره.....ولی کسیو دیدم که دو سال رفته استادش نوازنده ی کنسرت های معروف بوده و واقعا هم زیبا ویولون میزنه بعد دو سال..... کلا پشتکارم میخواد....تمرین فراوون....
اصاا روووح آدم جلا پیدا میکنه....دلم خواست یهووویییی
شما ۲۴ Caprices اثر پاگانینی رو گوش بدید،‌نظرتون رو در راجع بهش به من بگید

اینم خیلی جالب و شنیدنی هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۶۶۱۹
۲۸ فروردین ۱۳۹۶, ۰۷:۴۷ ق.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۳۰ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بعضی وقتها فقط مغز آدم ساعت ۲ شب کار میکنه.

(۲۷ فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۵۷ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  ویولون عااالیههههه منم بعد کنکور شاید برم یاد بگیرم. اصا شککک نکنید فقط ویولون. صداش معرکست...
البته اینم بگم که استادش خیییلی مهمه که حرفه ای باشه.....ما یکی از فامیلامون دو ساله میره ولی من اصا خوشم نمیاد از زدنش ،انگار بچه ابتدایی میزنه ،استادش تجربه ی کنسرت های معروف و اینا نداره.....ولی کسیو دیدم که دو سال رفته استادش نوازنده ی کنسرت های معروف بوده و واقعا هم زیبا ویولون میزنه بعد دو سال..... کلا پشتکارم میخواد....تمرین فراوون....

آهنگا قشنگن ولی یچیزی رو هم در نظر بگیرین
اینکه اکثر آلت ها در ترکیب با آلت های دیگه اهنگ دلنوازی میتونن بزنن

مهم اینه که ببینین سولو چطوره اون آلت
اینه که یکم فرق میکنه مسئله
ارسال: #۳۶۶۲۰
۲۸ فروردین ۱۳۹۶, ۰۷:۱۱ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۳۰ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بعضی وقتها فقط مغز آدم ساعت ۲ شب کار میکنه.

باشه، بعد کنکور....الان اعصابم ضعیفهSad
نمیدونم چرا مغزم تحلیل رفته....
ارسال: #۳۶۶۲۱
۲۸ فروردین ۱۳۹۶, ۰۹:۱۴ ب.ظ
دوستم رتبه ی خیلی خوبی آورد واسه دکتری. بس که آدم خونسردیه فک کنم من هیجان بیشتری خرج کردم بخاطر رتبه ش تا خودش! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , Hopegod , moslem73421
ارسال: #۳۶۶۲۲
۲۸ فروردین ۱۳۹۶, ۰۹:۳۳ ب.ظ
چرا تمام جاهایی که قبلا میرفتی و حال میکردی از حال و هواش الان اونجوری نیست دیگه دوستات دیگه دوستای سابق نیستن . مانشت دیگه مانشت سابق نیست .آیا من عوض شدم یا این جاها و آدمها ....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele , Hopegod , عزیز دادخواه
ارسال: #۳۶۶۲۳
۲۸ فروردین ۱۳۹۶, ۰۹:۳۶ ب.ظ
یکی از فامیلای نزدیکمون رتبه ۱ دکتری آورده. اصا انگار نه انگار عین خیالش نیست....میگه مهم نیست بابا.... والا مردم چه خونسردن....
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , ele , Hopegod
ارسال: #۳۶۶۲۴
۲۹ فروردین ۱۳۹۶, ۱۲:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۴۶ ق.ظ، توسط Hopegod.)
بعضی حس ها فقط یک باره.
بعضی شانسا فقط یک بار در خونه آدمو میزنه
بعضی دوستا فقط یکی هستن مثلشون نیست
تو این دنیا که آدم دلش حتی واسه خودش تنگ میشه نباید به گذشته فکر کرد
الان من دلم برا بچگیام تنگ شده چقد بامزه بودمTongue Big Grin

در پی یافتن خویش گم شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۳۶۶۲۵
۲۹ فروردین ۱۳۹۶, ۰۱:۲۴ ق.ظ
ااااااااااااااااااااا چرا من یادم رفت کنکور دکتری ثبت نام کنم؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۳۶۶۲۶
۲۹ فروردین ۱۳۹۶, ۰۲:۴۲ ب.ظ
خدایا ی کمکی کن همین امسال قبول شم تموم شه بره , دیگه شاید سال بعد حوصلش نباشه
وقتی تسلط زیاد نداشته باشی هیچی معلوم نیست , شاید سوالا باب میلت باشه و خیلی خوب بشه ولی شایدم نه

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , delete4all
ارسال: #۳۶۶۲۷
۲۹ فروردین ۱۳۹۶, ۰۳:۴۶ ب.ظ
(۱۷ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  به عنوان یه دختر نظرمو میگم
تا همین پارسال فکر میکردم شوهر آیندم باید یه مرد جذاب بلند قد ورزشکار قوی باشه
اما الان با گذشت فقط یک سال میگم
شوهر آیندم باید مرد باشه همین و همین
شاید الان سخت گیر شدم و خیلی به ازدواج فکر نمیکنم و ترجیح میدم تنها باشم
اما اگر بخوام ازدواج کنم درست انتخاب میکنم
پس اشتباهات گذشته به آینده آدم کمک میکنه و دلیلی نداره خودمو سرزنش کنم
و درسته سنمون بالا میره و شاید از نظر خیلی از ادمای کوتاه نظر (بزرگان فامیلامونو میگم )که به سن کم ارزش میدن سن بالا عیبه
اما با بالا رفتن سن هم درکمون هم قدرتمون بالا میره

یه چند روزی دیر رسیدم
خخخخخخخخخخ
اما خب نظرمه دیگه !!! نمیتونم نگم
منم تا حدودی با دوست گلم موافقم . وقتی باید ازدواج کرد که به عقلانیت نسبی برسیم
کسی که وارد یک خانوده دیگه میشه و عضو یه خانوده دیگه میشه باید مدیریت بلد باشه . باید از زندگی اجتماعی شناخت داشته باشه .باید بتونه با مشکلات چطوری برخورد کنه و بهترین کار ممکن رو انجام بده .
درسته شاید توقع و انتظار من زیاد به نظر برسه .شاید زیاده خواهی باشه ولی نبودن اینها میشه همون ازدواجهایی که اطرافمون میبینیم .زن و شوهر باید به این درک برسند که بتونم با هم دیگه برای بهتر زندگی کردن قدم بردارند ولی متاسفانه ما لجبازی رو زیاد میبینیم .چرا ؟؟؟؟؟ چون معنی باهم بودن رو درک نکردنو از ابتدای لجبازی های کوچیک شروع میشه خودش کلی مشکل ایجاد میکنه .
با عذرخواهی از جمع دوستان باید بگم که مطمئن هستم حداقل ۹۰ درصد پسرهای زیر ۲۴ سال اصلا درک درستی از نحوه گزینش و نحوه مدیریت زندگی و تربیت فرزند ندارند و دحتران زیر ۲۰ سال هم همچنین !!!
و اگر هم بتونن زندگی رو مدیریت کنن پس از سالها (۳۵ سالگی به بعد ) به این نتیجه میرسند که ای کاش مسیر ازدواجشون فرق میکرد !!
داشتن یه ثبات فکری نسبی واجبه واجبه واجبه
دوستان گلم خواهشا به ازدواج های اطرافتون ریزبینانه تر نگاه کنید روش فکر کنید تحلیل کنید

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۳۶۶۲۸
۲۹ فروردین ۱۳۹۶, ۰۴:۰۷ ب.ظ
سلام دوستان
خوبید؟
یه سوال
کسی تا حالا برای نمایشگاه کتاب تهران بن خریده؟
میخواستم بدونم میشه من از شهر دیه ای درخواست بن بدم و یکی از بانک های تهران رو انتخاب کنم برای دریافت
ولی یکی دیه از دوستام که تهران هست بره بن رو بگیره از بانک
یا ازش مدارک شناسایی میخان؟
ارسال: #۳۶۶۲۹
۲۹ فروردین ۱۳۹۶, ۰۴:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ۰۴:۵۸ ب.ظ، توسط SepidehP.)
(۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ۰۴:۰۷ ب.ظ)computerman نوشته شده توسط:  سلام دوستان
خوبید؟
یه سوال
کسی تا حالا برای نمایشگاه کتاب تهران بن خریده؟
میخواستم بدونم میشه من از شهر دیه ای درخواست بن بدم و یکی از بانک های تهران رو انتخاب کنم برای دریافت
ولی یکی دیه از دوستام که تهران هست بره بن رو بگیره از بانک
یا ازش مدارک شناسایی میخان؟

شاید قبول کنن ولی قانونش اینه که حتما خودتون باید برید بگیرید. شعبه ای که من رفتم خیلی دقت می کرد که چهره با عکس روی کارت ملی یکی باشه!

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: computerman
ارسال: #۳۶۶۳۰
۲۹ فروردین ۱۳۹۶, ۰۴:۵۵ ب.ظ
(۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  وقتی باید ازدواج کرد که به عقلانیت نسبی برسیم
با قسمت ازدواجش کاری ندارم ولی راجع به عقلانیت نسبی بگم که توی هر سنی که هستیم فکر میکنیم دیگه عاقل شدیم (حداقل من اینجوریم ) و تصمیماتمون رو عاقلانه میگیریم و کاری که تصمیم گرفتیم انجام بدیم تا حد قابل قبولی درسته ولی ۲ سال بعد وقتی به عقب نگاه میکنیم میبینیم که چقدر بعضی از تصمیماتمون مسخره و نابخردانه (Big Grin) بوده. کار جوانی و اینا هم نیست از وقتی که ۲ سه سالمون میشه و میتونیم ی سری تصمیمات بگیریم و پیش میریم اینجوریه

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , delete4all , Hopegod , ele

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۲۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۳۷۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۳۰۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۶۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۸۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۰۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close