زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۵۶۲۶
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۵۱ ب.ظ، توسط MarkLand.)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۴۳ ب.ظ)نارین نوشته شده توسط:  بسیار بسیار سپاسگذارم دوست عزیز از اینا حتما یکی را انتخاب میکنم گرچه بعدشم میدونم بیشتر خودم استفاده میکنم ...
آخه مردا بیشترین و بهترین علاقه مندیشون پوله اونم پول فراوان . نه غیر از اینه HuhHuh
میخواین بهونه بیارین اخرش جوراب بخرین؟

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۳۵۶۲۷
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۲۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۵۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پ.ن: فکر کنم کلا مرد ها راجع به علاقه مندی هاشون صحبت نمی کنن. بنابراین مشکلات اینطوری پدید میاد.
مفید بودSmile
یک نفر هم برای دخترها رو لیست کنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۵۶۲۸
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۲۴ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۴۳ ب.ظ)نارین نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۵۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  - یه وسیله برای خونه که به درد همه بخوره مثلا یه ساعت دیواری در جایی که نیازه.
- کواد کوپتر یا هلیکوپتر کنترلی یا ماشین کنترلی یا ربات (از این چند صد تومانی ها)
- مثال ربات:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

- این هم باحاله:‌
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

- اسکوتر برقی
- عینک آفتابی
- دارت یا شطرنج
- لباس ورزشی

پ.ن: فکر کنم کلا مرد ها راجع به علاقه مندی هاشون صحبت نمی کنن. بنابراین مشکلات اینطوری پدید میاد.

بسیار بسیار سپاسگذارم دوست عزیز از اینا حتما یکی را انتخاب میکنم گرچه بعدشم میدونم بیشتر خودم استفاده میکنم ...
آخه مردا بیشترین و بهترین علاقه مندیشون پوله اونم پول فراوان . نه غیر از اینه HuhHuh
خیلی چیزا میشه گرفت
یه شال گردن برای همسرتون ببافید یا کیف پول دست دوز یا یه کمربند چرم دست دوز یا یدونه پولیور از رنگی که موردعلاقه ایشون هست یه هارد اکسترنال ،وسیله ورزشی و...هرچیزی که دوست داشتن داشته باشن ولی وقت نشده برن و خرید کنند.

مردا بیشتر دوست دارن کادویی که خریده میشه استفاده کنندSmileبرعکس خانما که دوست دارن بذارنش یه گوشه و فقط نگاش کننTongue

اگر ایده کم اوردی در خرید کادو برای آقایون یا تی شرت بگیرید یا جوراب نانوSmile

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , نارین , Pure Liveliness
ارسال: #۳۵۶۲۹
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۳۰ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۲۴ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  اگر ایده کم اوردی در خرید کادو برای آقایون یا تی شرت بگیرید یا جوراب نانوSmile
Undecided
اینا بار منفی داره، لااقل برای من.

سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , kilookiloo , نارین
ارسال: #۳۵۶۳۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۵۱ ب.ظ، توسط stateless.)
(۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه سری چرخ دنده باحال:

من اینو تازه دیدم. چقدر جالبن. به خصوص اون ماهی ها اصلا باورکردنی نیست.

(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۵۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  

اینو دیجی کالا زده ناموجود. حدود قیمتش رو کسی میدونه؟

بعداً نوشت: حدود ۶۰۰ هزار تومنه. البته فکر کنم قیمت قدیمش باشه! Smile

برای انتخاب هدیه اگه برای جوونها باشه باز راحت تره. هرچی سن بره بالاتر انتخاب ها خیلی محدودتر میشه.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , نارین
ارسال: #۳۵۶۳۱
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۵۴ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۴۱ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  اینو دیجی کالا زده ناموجود. حدود قیمتش رو کسی میدونه؟
روی این آیکن کلیک کنید: [تصویر:  431303_y44v_untitled.jpg]

سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , نارین
ارسال: #۳۵۶۳۲
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۵۴ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۲۴ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  اگر ایده کم اوردی در خرید کادو برای آقایون یا تی شرت بگیرید یا جوراب نانوSmile
کارت پستال موزیکال بهتره تا اینا Sad

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۳۵۶۳۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۴:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۴:۱۰ ب.ظ، توسط stateless.)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۵۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۴۱ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  اینو دیجی کالا زده ناموجود. حدود قیمتش رو کسی میدونه؟
روی این آیکن کلیک کنید: [تصویر:  431303_y44v_untitled.jpg]

آخرین قیمتش برای اسفند ۹۴ بوده، ۶۴۹ هزار تومن.

قیمت جدیدش رو کسی نداره؟ Smile

یه جا دیدم ۵۹۹ تومن! Smile

بعضی از این کالاهای دیجیتال اولش خیلی هیجان انگیز به نظر میرسن ولی بعد از مدتی بلااستفاده میوفتن یه گوشه. مگه تو خونه ای بچه ی کوچیک باشه که تا مدتها باهاش سرگرم باشه. نمیدونم شاید برای من اینجوریه.

البته درمورد هدیه بیشتر از اینکه چقدر کاربردی باشه، هیجان انگیز بودنش مهمه. البته باز هم از نظر من.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , نارین
ارسال: #۳۵۶۳۴
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۴:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۴:۲۱ ب.ظ، توسط so@.)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۳۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۲۴ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  اگر ایده کم اوردی در خرید کادو برای آقایون یا تی شرت بگیرید یا جوراب نانوSmile
Undecided
اینا بار منفی داره، لااقل برای من.
چرا بار منفی!!
ای بابا ،اونوقت میگن خانما پیچیده اندConfusedشما اقایون که پیچیده ترید، ببینید نمیشه یه کادو براشون انتخاب کرد.حالا جوراب شوخی بود ولی خب تی شرت که خوبهSadBlush
اصلا کی گفته خانما باید برا اقایون کادو بخرندTongue

(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۵۴ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۲۴ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  اگر ایده کم اوردی در خرید کادو برای آقایون یا تی شرت بگیرید یا جوراب نانوSmile
کارت پستال موزیکال بهتره تا اینا Sad
کارت پستال هزینه برداره یه پیامک کفایت میکنه TongueBig Grin

ولی جدا آقایون پیچیده اندConfused

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
ارسال: #۳۵۶۳۵
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۴:۲۳ ب.ظ
فکر می کنم اعتبار منفی گرفتن از یک سری از آدم ها نه تنها چیزی از آدم کم نمی کنه بلکه به آدم اضافه هم می کنه چون نشون می ده مثل اون ها نیستی
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , نارین , Milestone , RASPINA , Pure Liveliness , Skyrim
ارسال: #۳۵۶۳۶
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۴:۳۱ ب.ظ
کادوی مناسب بستگی به روحیه و سلیقه طرف هم داره. من خودم اگر میخواستم کادو بگیرم از یکی اینا خوب بود:
یک گلدون کوچیک با گل طبیعی
ماگ با طرح جالب مثلا روش بیتی از حافظ و سعدی باشه
قاب چوبی رومیزی با یک جمله قشنگ روش یا عکس دوتایی (اگر کادو عشقولانه هست Smile) ). اگر سلیقه هنری دارید میتونید فکر کنید جمله از خودتون باشه.
کادوهای کلی تر مثلا عطر و ادکلن هم جالبن. دستبند یادگاری غیر فلزی هم خوبه.

ایده های فضایی تر :

اگر موسیقی بلد باشید میتونید براش نوت بسازید Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , sss
ارسال: #۳۵۶۳۷
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۴:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۵:۳۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
اگه اهل شکم باشه، خوردنی هم میشه کادو داد. حتی یه پیتزا رست بیف تو یه رستواران با کلاس هم کادوی خوبیه. Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , delete4all , stateless
ارسال: #۳۵۶۳۸
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۴:۵۶ ب.ظ
سلام،بشینید باهم فیلم عاشقانه یا هر ژانری که دوست دارید ببینید.ببینید سلیقه اقاتون چه چیزی هست برید دانلود کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , stateless
ارسال: #۳۵۶۳۹
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۵:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۵:۰۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
یه حرکتی بود تو نظریه مجموعه ها به اسم کانتوری کردن (جورج کانتور اختراع کرده). نتایج گوگل کاملا بی ربط بود. :|

ارسال: #۳۵۶۴۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۵:۳۴ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۴:۵۶ ب.ظ)James Sullivan نوشته شده توسط:  سلام،بشینید باهم فیلم عاشقانه یا هر ژانری که دوست دارید ببینید.ببینید سلیقه اقاتون چه چیزی هست برید دانلود کنید.
چقدر دوست دارم اما چه کنم که همسر من از ۲۴ ساعت شبانه روز خیلی که خونه باشه ۸ یا ۹ ساعته که اونم بیشترش واسه خوابه و یه لقمه غذا ...
(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۴:۵۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اگه اهل شکم باشه، خوردنی ها میشه کادو داد. حتی یه پیتزا رست بیف تو یه رستواران با کلاس هم کادوی خوبیه. Big Grin
آخ قبلنا بود اما دیگه نیست .... رستورانهای این شهر کوچیک را هم که همه را رفتیم به نظر من پیتزا سبزیجات از این رست بیف بهتره
(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۴:۳۱ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  کادوی مناسب بستگی به روحیه و سلیقه طرف هم داره. من خودم اگر میخواستم کادو بگیرم از یکی اینا خوب بود:
یک گلدون کوچیک با گل طبیعی
ماگ با طرح جالب مثلا روش بیتی از حافظ و سعدی باشه
قاب چوبی رومیزی با یک جمله قشنگ روش یا عکس دوتایی (اگر کادو عشقولانه هست Smile) ). اگر سلیقه هنری دارید میتونید فکر کنید جمله از خودتون باشه.
کادوهای کلی تر مثلا عطر و ادکلن هم جالبن. دستبند یادگاری غیر فلزی هم خوبه.

ایده های فضایی تر :

اگر موسیقی بلد باشید میتونید براش نوت بسازید Smile
اینا هم خیلی خوبند سپاس
(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۴:۱۹ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  چرا بار منفی!!
ای بابا ،اونوقت میگن خانما پیچیده اندConfusedشما اقایون که پیچیده ترید، ببینید نمیشه یه کادو براشون انتخاب کرد.حالا جوراب شوخی بود ولی خب تی شرت که خوبهSadBlush
اصلا کی گفته خانما باید برا اقایون کادو بخرندTongue

کارت پستال هزینه برداره یه پیامک کفایت میکنه TongueBig Grin
ولی جدا آقایون پیچیده اندConfused
اینا را خوب گفتی گل گفتی ...
(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۲۳ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  یک نفر هم برای دخترها رو لیست کنه
مال دخترا که توی لیست جا نمیشه آخه ...

خیلی حس و حال خوبی بهم دادین واسه تشکر از همه دوستان گل بفرمایید کیک و چای

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , gogooli , codin , so@ , Milestone , Pure Liveliness , stateless , *tarannom* , James Sullivan , Skyrim , ele

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۵۶۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۳۷۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۹۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۱۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close