زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۵۶۴۱
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۶:۳۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۲۳ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  یک نفر هم برای دخترها رو لیست کنه
از اون گوی ها که شیشه ای هست.
آباژورای کوچیک
چراغ مطالعه ی خوشگل
قاب عکس
اینا رو میتونید اینجا پیدا کنید:
یه جایی نزدیک متروی انقلاب باز شده به سمت خلاف دانشگاه تهران. یه چند متر اونور تر از مترو. همه چیزش رنگ روشن و سفید هست. چیزای تزیینی خوشگلی داره.
ماگ
گلدون و چیزای سفالی خوشگل
اون زیرزمینه اون سمت مترو. بغلش. اسمش یادم رفته. (این به سمت دانشگاه تهرانه) البته اینجا ماگ هاش رو گرون میده. Dodgy

جامدادی های گل گلی
دفترچه های خیلییی خوشگل Angel
ساعتایی که بندش پارچه ای گلگلی هست
اینجا: چتر . اون دست خیابون روبه روی دانشگاه تهران تقریبا.

عروسک و جعبه موزیکال
کیف سنتی
جواهرات سنتی
باز از اون ساعتا با تنوع بیشتر
اینجا: پاساژ فروزنده که نزدیک چتر هست طبقه ی -۱ و -۲

شال و روسری و تی شرت و تاپ و کیف پول و عطر و از این مجسمه های فرشته که الان جدیدا اومده و کوله های سنتی و جعبه ی جواهرات هم خوبه.
آها از این ست آینه و شونه که سنتی هست هم قشنگه. بدلیجات هم که همه عاشقش هستن. یا مثلا گیره های بزرگ خوشگل.
بعضیام مدادرنگی و این چیزا دوس دارن.
لوازم آرایش هم خوبه و بعضی چیزای دیگه خب…

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , gogooli , *tarannom* , نارین , sss
ارسال: #۳۵۶۴۲
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۶:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۷:۳۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۳۰ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  از اون گوی ها که شیشه ای هست.
آباژورای کوچیک
چراغ مطالعه ی خوشگل
قاب عکس
اینا رو میتونید اینجا پیدا کنید:
یه جایی نزدیک متروی انقلاب باز شده به سمت خلاف دانشگاه تهران. یه چند متر اونور تر از مترو. همه چیزش رنگ روشن و سفید هست. چیزای تزیینی خوشگلی داره.
ماگ
گلدون و چیزای سفالی خوشگل
اون زیرزمینه اون سمت مترو. بغلش. اسمش یادم رفته. (این به سمت دانشگاه تهرانه) البته اینجا ماگ هاش رو گرون میده. Dodgy

جامدادی های گل گلی
دفترچه های خیلییی خوشگل Angel
ساعتایی که بندش پارچه ای گلگلی هست
اینجا: چتر . اون دست خیابون روبه روی دانشگاه تهران تقریبا.

عروسک و جعبه موزیکال
کیف سنتی
جواهرات سنتی
باز از اون ساعتا با تنوع بیشتر
اینجا: پاساژ فروزنده که نزدیک چتر هست طبقه ی -۱ و -۲

شال و روسری و تی شرت و تاپ و کیف پول و عطر و از این مجسمه های فرشته که الان جدیدا اومده و کوله های سنتی و جعبه ی جواهرات هم خوبه.
آها از این ست آینه و شونه که سنتی هست هم قشنگه. بدلیجات هم که همه عاشقش هستن. یا مثلا گیره های بزرگ خوشگل.
بعضیام مدادرنگی و این چیزا دوس دارن.
لوازم آرایش هم خوبه و بعضی چیزای دیگه خب…
به طور خلاصه چیزایی با ظاهر خوشگل و رنگی که الزاما کاربردی نیستن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , delete4all , stateless , نارین , ele
ارسال: #۳۵۶۴۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۷:۱۳ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۳۰ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۲۳ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  یک نفر هم برای دخترها رو لیست کنه
از اون
خیلی ممنونHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۵۶۴۴
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۷:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۰ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۴۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به طور خلاصه چیزایی با ظاهر خوشگل و رنگی که الزاما کاربردی نیستن.
لزوما نباید کاربردی باشه. دوما اینکه، چراغ مطالعه و جامدادی و دفترچه و ساعت و کیف و شال و روسری و تی‌شرت و کیف پول و عطر کاربردی نیستند و صرفا جعبه ابزار کاربردی هست؟

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , sss
ارسال: #۳۵۶۴۵
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۸:۰۴ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۵:۰۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه حرکتی بود تو نظریه مجموعه ها به اسم کانتوری کردن (جورج کانتور اختراع کرده). نتایج گوگل کاملا بی ربط بود. :|

همون منحنی هایی که مشتقاتشون یکسانه؟ برای هواشناسی هم استفاده میشن؟ من فارسی سرچ کردم، به جواب رسیدم. شاید این بار جستجوی فارسی بهتر نتیجه داد، استثنائاً!

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
ارسال: #۳۵۶۴۶
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۸:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۲۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۷:۵۴ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۴۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به طور خلاصه چیزایی با ظاهر خوشگل و رنگی که الزاما کاربردی نیستن.
لزوما نباید کاربردی باشه. دوما اینکه، چراغ مطالعه و جامدادی و دفترچه و ساعت و کیف و شال و روسری و تی‌شرت و کیف پول و عطر کاربردی نیستند و صرفا جعبه ابزار کاربردی هست؟
منم گفتم که لزوما کاربردی نیستن یعنی ممکنه کاربردی باشن و ممکنه هم نباشن. مشکل کجاست؟
بعضیا مثل چتر کاربردی هستن. بعضیا عروسک کاربردی نیستن.

(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۰۴ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۵ ۰۵:۰۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه حرکتی بود تو نظریه مجموعه ها به اسم کانتوری کردن (جورج کانتور اختراع کرده). نتایج گوگل کاملا بی ربط بود. :|
همون منحنی هایی که مشتقاتشون یکسانه؟ برای هواشناسی هم استفاده میشن؟ من فارسی سرچ کردم، به جواب رسیدم. شاید این بار جستجوی فارسی بهتر نتیجه داد، استثنائاً!
فکر کنم شما اینارو میگید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و به طور خاص:‌

اما من این رو میگم:

کانتور نشون داد که مجموعه اعداد گویا شمارا هستند. این هم روشش بود که تا جایی که خاطرم هست بهش میگن کانتوری کردن:
[تصویر:  431323_cantor_bijection.gif]

سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۵۶۴۷
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۸:۵۰ ب.ظ
الآن که بحث کادو هست، یک مرتبه یادم اُفتاد که بعضی ها میان از زیر زبونت رنگ مورد علاقه ات رو بیرون می کشن تا هدیه موردنظرشون رو با اون رنگ برات بخرن، اما به خودشون زحمت نمیدن به جاش از زیر زبونت حرف بکشن که خودت چه چیزی رو دوست داری. Smile
دو بار دیگه اش هم یک دوست دیگه بهم کتاب کادو داد، اونم به خاطر اینکه خودش هم اهل کتابه و از اون کتابا خیلی خوشش اومده بود و به قول خودش عزمش رو جزم کرده بود که اون کتاب و تفکر نویسنده اش رو ترویج بده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , نارین
ارسال: #۳۵۶۴۸
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۹:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۴۶ ب.ظ، توسط stateless.)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۵۰ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  گل و کتاب های مورد علاقه. Smile
مگه داریم بهتر از اینا؟ Smile

اینا انتخابهای من.Big GrinBlush
به خصوص کتاب...HeartHeartHeart

قدیما دوستانی که تجارب خوبی تو کنکور داشتن خیلی کمک میکردن. الان دیگه یه سوال رو چند نفر هم که میپرسن، چند تا تاپیک هم براش میزنن باز هم کسی اهمیتی نمیده...Huh مسئولین چرا رسیدگی نمیکنن؟ این چه وضعشه؟ اصلا من هم به نشانه ی اعتراض از سه نقطه استفاده میکنم!Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

... (چند تا باید باشه؟Big Grin)

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
ارسال: #۳۵۶۴۹
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۹:۳۵ ب.ظ
من خییییلی کادو گرفتم تاحالا....وقت و بی وقت....بی مناسبت..... بیشتر ازهمه از بابام و بعدشم دوستام.... اونایی که از دوستام گرفتم انقدر پراز خاطرات خوبن که بااینکه بعضیاشون خیلی کاربردین اصا نمیتونم ازشون استفاده کنم یعنی دلم نمیاد؛همشونو گذاشتم تو یه کارتن....Big Grin بعضی وقتا که دلم واسه دوستام تنگ میشه میرم نگاهشون میکنم Rolleyes
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۳۵۶۵۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۲۵ ب.ظ
واقعا شعور و شخصیت خوب چیزیه ! بازی استقلال و پرسپولیس شاید هر ۲۰ بار یه بار خوب دربیاد , بعد با این همه بی شخصیتی خرابش کنن ! از سید جلال و رحمتی که جفتشون نشون دادن واقعا چطور رفتاری دارن بگذریم , رفتار بیشعورانه یکی از بازیکنا با جیمی جامپی که اومد تو زمین قابل درک نیست! خب عزیز دلم باختی چرا بی جنبه بازی در میاری؟ بازی برد و باخت داره , آروم باش Dodgy تازه ی قسمتاییش رو نشون ندادن که یهو عادل گفت اوه چی میکنن !

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۳۵۶۵۱
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۲۶ ب.ظ
این همکار کنار دستی ما، از بیکاری صبح تا شب میشنه پا یوتیوب فیلم جراحی آپاندیس، پانکراس، سیرابی شیردون، چشم و بنا گوش و ... نگاه میکنه. Confused
حالمونو بهم میزنه هر روز. Dodgy اَاَاَاَه ...

+ با تاخیر:
درحال حاظر خیلی دوست دارم یک کلید فیفا ۱۷ کادو بگیرم Cool

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال: #۳۵۶۵۲
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۴۵ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۵۰ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  عطر و گل و کتاب های مورد علاقه. Smile

بین اینا فقط عطر Tongue

عالیههه

(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  خیلی دوست دارم یک کلید فیفا ۱۷ کادو بگیرم Cool

زمان دبیرستان زده بود به سرم فقط فیلم های واقعی قتل و شکنجه نگاه می کردم که مثلا خیلی جربزه دارم، احمق.

عالیه، هدیه به این میگن، هر موقع بازی می کنی یاد طرف میفتی Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۳۵۶۵۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ب.ظ، توسط ezra.)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۲۵ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  واقعا شعور و شخصیت خوب چیزیه ! بازی استقلال و پرسپولیس شاید هر ۲۰ بار یه بار خوب دربیاد , بعد با این همه بی شخصیتی خرابش کنن ! از سید جلال و رحمتی که جفتشون نشون دادن واقعا چطور رفتاری دارن بگذریم , رفتار بیشعورانه یکی از بازیکنا با جیمی جامپی که اومد تو زمین قابل درک نیست! خب عزیز دلم باختی چرا بی جنبه بازی در میاری؟ بازی برد و باخت داره , آروم باش Dodgy تازه ی قسمتاییش رو نشون ندادن که یهو عادل گفت اوه چی میکنن !

امروز مقصر رحمتی بود ۱۰۰ درصد
تو هر خطایی سریع میومد با داور و بازیکنای پرسپولیس صحبت کردن - میخواست وقت تلف کنه -
مثلاً داشت جنگ روانی درست می کرد
که البته اصلاً استعداد این کارو نداره
همیشه هروقت اومده جنگ روانی علیه تیم حریف درست کنه اشتباهاً ضربه به تیم خودش زده
مثل امروز که اخراج شد !

اینا اگه اخلاق داشتن حقوقای به ناحق نجومی از بیت المال نمی گرفتن ...

برانکو یه مربی بی پروا هست
که همیشه پیروزی هایی که بدست میاره مزد همین بی پرواییشه !
اما بی تدبیره !
و همیشه شکستاش حاصل همین بی تدبیریشه !

کیـروش دقیقاً برعکسه
فوق العاده محافظه کاره
و دلیل اکثر نتیجه نگرفتن هاش همین محافظه کاریشه !
و البته فوق العاده منظبت و با تدبیر هست
که همیشه پیروزی هایی که بدست میاره مزد همین نظم و تدبیرشه !

از نظر من کیـروش کاملاً از برانکو سرتر هست .
گذاشتن فرشاد احمدزاده در دفاع چپ و حسین ماهینی در پست هافبک دفاعی ؛ کاریه که فقط از برانکو برمیاد . کیـروش هیچوقت همچین کارای نپخته ای نمی کنه !
مقصر اصلی باخت امروز پرسپولیس کسی نبود جر برانکو !

سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۳۵۶۵۴
۲۵ بهمن ۱۳۹۵, ۱۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۱۳ ق.ظ، توسط kilookiloo.)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  امروز مقصر رحمتی بود ۱۰۰ درصد
تو هر خطایی سریع میومد با داور و بازیکنای پرسپولیس صحبت کردن - میخواست وقت تلف کنه -
مثلاً داشت جنگ روانی درست می کرد
که البته اصلاً استعداد این کارو نداره
همیشه هروقت اومده جنگ روانی علیه تیم حریف درست کنه اشتباهاً ضربه به تیم خودش زده
مثل امروز که اخراج شد !

اینا اگه اخلاق داشتن حقوقای به ناحق نجومی از بیت المال نمی گرفتن ...

برانکو یه مربی بی پروا هست
که همیشه پیروزی هایی که بدست میاره مزد همین بی پرواییشه !
اما بی تدبیره !
و همیشه شکستاش حاصل همین بی تدبیریشه !

کیـروش دقیقاً برعکسه
فوق العاده محافظه کاره
و دلیل اکثر نتیجه نگرفتن هاش همین محافظه کاریشه !
و البته فوق العاده منظبت و با تدبیر هست
که همیشه پیروزی هایی که بدست میاره مزد همین نظم و تدبیرشه !
از نظر من کیـروش کاملاً از برانکو سرتر هست .
گذاشتن فرشاد احمدزاده در دفاع چپ و حسین ماهینی در پست هافبک دفاعی ؛ کاریه که فقط از برانکو برمیاد . کیـروش هیچوقت همچین کارای نپخته ای نمی کنه !
مقصر اصلی باخت امروز پرسپولیس کسی نبود جر برانکو !
بله تقصیرکار رحمتی بود! اگه استقلال عقب بود میشد کارشو توجیه کرد ولی نمیدونم وقتی ۲ گل توی دقیقه ۹۲ جلوئه این چه کاریه!

من خیلی کیـروش رو قبول دارم , ی حرفی هم یادم نیست کی زده بود که به نظرم خیلی درسته : " فکر کنیم کیـروش رو اخراج کردیم , با مربی جدید تیم ملی زمین تمرین مناسب نمیخواد ؟ بازی تدارکاتی خوب نمیخواد ؟ امکانات نمیخواد ؟"
قبل از اینکه کیـروش بیاد من ۲ سالی بود که حتی بازی های مهم تیم ملی هم دنبال نمیکرم, چون واقعا حیف وقت بود , ولی بعدش جلوی هر تیمی آسیایی قرار میگیریم شانس اول برد مائیم . همین بازی آخر با کره , اصلا ی توپ نمیتونستن توی زمین حرکت بدن انقدر چیدمان تیم خوب بود !
ی چیز قابل توجه دیگه اینه که باند بازی رو کم کرد , الآن هر بازیکنی حتی خیلی جوان امید بازی توی تیم ملی رو داره و این باعث رشد فوتبال میشه .
ی مورد دیگه کنار گذاشتن رحمتی توی اوج بازیش بود و وقتی که دروازه بان مطمئن توی تیم ملی نداشتیم , این نشون داد که جای بازیکنی که نظم و انضباط نداره توی تیم ملی نیست . ( خیلی بحث مرتبطیه با بازیکنای تیم والیبال که توی دوره ی ی مربی منضبط بودن ولی مربی بعدی حتی نمیتونست به بازیکن بگه بالای چشت ابروئه )

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۳۵۶۵۵
۲۵ بهمن ۱۳۹۵, ۱۲:۳۶ ق.ظ
یعنی برانکو چند تا پست رو خراب کرد فقط به خاطر هافبک دفاعی. اونم کی رو گذاشت؟ ماهینی! کاش به جاش مسلمان رو می‌ذاشت.
سمت چپمون هم که به لطف اعتقاد راسخ برانکو جان نسبت به دفاع چپ بازی کردن فرشاد احمدزاده کلاً اتوبان شده بود.
والا قدر ربیع‌خواه رو ندونستیم. :|
قربونش برم تعویض اینا هم که اصلاً تو کارش نیست (مگر دقیقه ۸۰ به بعد).
من موندم چرا نریمان جهان رو بازی نداد؟ چرا رامین رو کشید بیرون (تازه چرا رامین رو تو پست غیرتخصصیش گذاشت)؟ ای وای! چرا علیپور رو آورد تو بازی آخه؟
بنده‌خدا عباس‌زاده اینهمه تلاش کرد و به خاطر برگشتن به پرسپولیس رفت لیگ یک و آقای گل شد تا نظر برانکو رو جلب کنه، اما برانکو به خاطر این طارمی ردش کرد. والا اگه موقعیت‌هائی که هافبک‌های پرسپولیس واسه طارمی تا حالا ساختند رو، یک سومشون رو گل کرده بود الآن با اختلاف آقای گل لیگ بود. یعنی انقدر درک نداره که وقتی تیم عقبه و بازی داره تموم می‌شه وقت فکر کردن به گل زدن با حرکات نمایشی نیست. به جای اینکه تمرین چارچوب‌شناسی و گل‌زنی کنه تمام فکر و ذکرش شده طراحی شادی گل جدید. :|
ما امروز به منصوریان و اتوبوسش نباختیم.
به خودمون باختیم.
زنده باد سربازای ارتش سرخ که شکست دادنشون برای بقیه حکم قهرمانی رو داره.
تازه پائین رو هم نگاه کنم، به علت بُعد مسافت باز هم چشمم به جمال رفقای آبی روشن نمی‌شه.
واسه همین، دورادور تبریکات فراوان بنده رو برای این موفقیت بزرگ و دور از انتظار پذیرا باشید.

راستی...
بیرانوند بعد از مصدومیت دیگه اون بیرانوند سابق نشد. دیگه نه درست توپا رو جمع می‌کنه، نه درست شیرجه می‌ره. Sad
والا رو دو تا گل اول اگه درخت کاج هم بود لااقل یه تکون به خودش داده بود. گل سوم هم که ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , Iranian Wizard

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۴۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close