زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۵۳۸۶
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۳۵ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۲۴ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  جالبه.. پس شما از دید علوم انسانی همونطور که گفتید دنیا رو بررسی میکنید.
به مرحله بعد دنیا فکر نکرده بودم. فکر میکردم همین لیبرال دموکراسی دیگه نهایتش باشه
ماتریکس؟ مثل همون فیلم معروف؟
یعنی معتقدید قدرت دست مثلا هوش مصنوعی یا شبیه اون میفته؟
دنیایی که در اون همه چیز تحت یه یه سیستم دیکتاتوریه. این دیکتاتوری به حدی وسیعه که تا به حال نظیرش دیده نشده. دیکتاتور های قبلی حتی نزدیک اون شرایط هم نمیتونن بشن. چون در اون زمان سیستم مستقیم با مغز (و در نتیجه ذهن افراد تماس داره). به یاد بیارید پیش بینی ray kurzweil و دیگران در مورد ارتباط مستقیم با اینترنت از طریق مغز. حتی اگه این احتمال رو هم نادیده بگیریم همین که ما هر روز داریم رد پای بیشتری از خودمون (و در نتیجه تفکراتمون) تو اینترنت میذاریم و با توسعه هوش مصنوعی فرصت های عجیبی ایجاد میشه.

(۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۳۰ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۲۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از لحاظ نزدیکی روسیه و آمریکا بیشتر به یاد یلتسین میفتم تا گورباچف.
میشه علتش رو بدونم؟
احساس می کنم شبیه اینکه یلتسین دست دوستی به سمت آمریکایی ها دراز کرد، ترامپ هم همین کار رو داره می کنه. البته یلتسین از موضع ضعف این کار رو کرد اما ترامپ ظاهرا به خاطر معامله گر بودن دارن با روسیه معامله می کنه (مثلا سر ایران).

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۵۳۸۷
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۲:۴۸ ق.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۳۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دنیایی که در اون همه چیز تحت یه یه سیستم دیکتاتوریه. این دیکتاتوری به حدی وسیعه که تا به حال نظیرش دیده نشده. دیکتاتور های قبلی حتی نزدیک اون شرایط هم نمیتونن بشن. چون در اون زمان سیستم مستقیم با مغز (و در نتیجه ذهن افراد تماس داره). به یاد بیارید پیش بینی ray kurzweil و دیگران در مورد ارتباط مستقیم با اینترنت از طریق مغز. حتی اگه این احتمال رو هم نادیده بگیریم همین که ما هر روز داریم دیتای رد پای بیشتری از خودمون (و در نتیجه تفکراتمون) تو اینترنت میذاریم و با توسعه هوش مصنوعی فرصت های عجیبی ایجاد میشه.
این دنیایی که وصف کردید خیلی ترسناکه.
هیچ وقت از این دید به تکنولوژی نگاه نکرده بودم.
با این دیکتاتوری دیجیتال امکان صلح و آرامش از خیلی کشورها گرفته میشه و نابود میشن حتما. و البته حتما مرزها کمرنگ تر از این ها میشند و یک کشور واحد تشکیل میشه.

(۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۳۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  احساس می کنم شبیه اینکه یلتسین دست دوستی به سمت آمریکایی ها دراز کرد، ترامپ هم همین کار رو داره می کنه. البته یلتسین از موضع ضعف این کار رو کرد اما ترامپ ظاهرا به خاطر معامله گر بودن دارن با روسیه معامله می کنه (مثلا سر ایران).
من همیشه فکر میکردم استارتش با گورباچوف بود چون یلتسین چاره ای جز دوستی با آمریکایی ها نداشت.
درسته این هم میتونه باشه. به هر حال ترامپ خیلی غیرقابل پیش بینیه سر ایران معامله کنه توازن قدرت تو خاورمیانه به هم میریزه. تو تد سخنرانی هست در این مورد که دلایلش برای این توازن قدرت منطقی بود.

+ چه حرف ها و پست های جالبی خوندم امشب : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۵۳۸۸
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۲۳ ب.ظ، توسط MarkLand.)
چه بده که با گذشت زمان ادما محافظه کارتر میشن! انگار منطقشون جلوی جراتشون رو مگیره

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: *tarannom*
ارسال: #۳۵۳۸۹
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۲:۰۸ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۲۳ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  چه بده که با گذشت زمان ادما محافظه کارتر میشن! انگار منطقشون جلوی جراتشون رو مگیره

سلام ،آدم سنش بالا میره محتاط تر میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , MarkLand
ارسال: #۳۵۳۹۰
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۴۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
طرف دوست جنس مخالف داره بعد والدینش میگن هنوز کوچیکه، وقت ازدواجش نرسیده. :|

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Innocence , ele
ارسال: #۳۵۳۹۱
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۱۰ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۲۳ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  چه بده که با گذشت زمان ادما محافظه کارتر میشن! انگار منطقشون جلوی جراتشون رو مگیره

دقیقا ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۳۵۳۹۲
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۳۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
در رابطه با بحث پیشگامی دختران در ازدواج شاید این خوب باشه:

به خصوص فصل اولش

سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۵۳۹۳
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۵۱ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۴۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  طرف دوست جنس مخالف داره بعد والدینش میگن هنوز کوچیکه، وقت ازدواجش نرسیده. :|
این که خیلی عادیه!
چیش عجیبهHuh
راست میگن والیدنش
ارسال: #۳۵۳۹۴
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۴:۰۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۵۱ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۴۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  طرف دوست جنس مخالف داره بعد والدینش میگن هنوز کوچیکه، وقت ازدواجش نرسیده. :|
این که خیلی عادیه!
چیش عجیبهHuh
راست میگن والیدنش
وقت ازدواجش رسیده اما والدینش نمیخوان به روی خودشون بیارن. برای مسئولیت پذیریش هم راه هایی وجود داره.

ارسال: #۳۵۳۹۵
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۴:۳۵ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۴۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  طرف دوست جنس مخالف داره بعد والدینش میگن هنوز کوچیکه، وقت ازدواجش نرسیده. :|
۴
چون قبح این رابطه با جنس مخالف ریخته. پدر و مادرا هم عوض شدن.
ما یه آشنایی داشتیم سن ازدواجشون هم بود. چنددد سال با هم دوست بودن، دختره باهاشون میرفت مسافرت و میومد مهمونی و اینا. تهشم بابای پسره واسه پسره کار و خونه و ماشین فراهم کرد و خب هر موقعی بود این کارو میکرد. پسره که نه میتونست نه عرضه ش رو داشت. ولی ازدواج نمیکردن. من همیشه فکر میکردم خب چرا اینا نباید ازدواج کنن و محرم نمیشن وقتی همو میخوان، مشکل مالی و ... هم که نداشتن
البته ازدواج کردن اخیرا. ولی بیخیال و بی عار شدن خیلی از پدر و مادرا.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۵۳۹۶
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۵:۰۷ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۵۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۵۱ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۴۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  طرف دوست جنس مخالف داره بعد والدینش میگن هنوز کوچیکه، وقت ازدواجش نرسیده. :|
این که خیلی عادیه!
چیش عجیبهHuh
راست میگن والیدنش
وقت ازدواجش رسیده اما والدینش نمیخوان به روی خودشون بیارن. برای مسئولیت پذیریش هم راه هایی وجود داره.

بله منظور منم همون مسئولیت پذیر نبودنه طرفه، و خب میشناسنش خونوادش که نمیتونه، اما دوست مسئولیتی نداره !!
بچه ها واقعا بی عرضه دارن بار میان
خیلی زیاد دیدم تو سن های بالا اما بدون اعتماد به نفس و حس مسئولیت
ارسال: #۳۵۳۹۷
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۵:۰۹ ب.ظ
آدم خیلی همت کنه زندگی خودشو جمع و جور کنه قضاوت در مورد زندگی بقیه اونم از دور و وقتی هیچی نمیدونیم کار بی فایده ای هست به نظر من. "محرم" شدن یا در کل تعهد کتبی!! از دیدگاه خیلیا یک مفهوم خنده دار بیشتر نیست وقتی از دریچه خودمون موضوعاتو نگاه کنیم طبیعیه که خیلی چیزها از دیدمون عجیب به نظر بیاد. همه چیز نسبی هست توی این دنیا لازم نیست بقیه را درک کنیم کافیه که بپذیریمشون.
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa , sss , moslem73421 , Innocence , sara9009
ارسال: #۳۵۳۹۸
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۵:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۵:۱۷ ب.ظ، توسط zarisa.)
مسئولیت رابطه = ازدواج=مسئولیت پذیری؟؟

قبول ندارم اصلا.
ارسال: #۳۵۳۹۹
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۶:۰۵ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۵:۰۹ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  آدم خیلی همت کنه زندگی خودشو جمع و جور کنه قضاوت در مورد زندگی بقیه اونم از دور و وقتی هیچی نمیدونیم کار بی فایده ای هست به نظر من. "محرم" شدن یا در کل تعهد کتبی!! از دیدگاه خیلیا یک مفهوم خنده دار بیشتر نیست وقتی از دریچه خودمون موضوعاتو نگاه کنیم طبیعیه که خیلی چیزها از دیدمون عجیب به نظر بیاد. همه چیز نسبی هست توی این دنیا لازم نیست بقیه را درک کنیم کافیه که بپذیریمشون.
البته من قضاوت نکردم هیچ وقت. اما این رابطه اگه تهش به محرم شدن و ازدواج ختم نشه چه هدفی داره؟ چه فایده ای داره اصلا؟ وقتی دو طرف همو میخوان و مشکلی هم ندارن چرا براشون فرقی نداره دوست بمونن یا ازدواج کنن؟ اینا صرفا سوال هست. من خودم همه کارم درست نیست که بخوام کسی رو قضاوت کنم و شدیدا به این حدیث که اگه کسی رو قضاوت کنی نمیمیری تا توی همون موقعیت قرار بگیری اعتقاد دارم.
قطعا همون تعهد کتبی که گفتید خیلی مهم تره از تعهد دوستی!

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
ارسال: #۳۵۴۰۰
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۶:۰۷ ب.ظ
سرد است هوا
بیرون اگر می‌روی
دست‌های مرا هم با خودت ببر!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۹۲۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۸۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close