زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۵۳۱۱
۰۹ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۰۷ ق.ظ
میشه یکی لطف کنه قلق بازی پول بزرگ رو به من یاد بده؟
من تا تو این بازی که شروعش کردم برنده نشم، نمیتونم برگردم سر درسم.
یکی به دادم برسه. Sad
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۵۳۱۲
۰۹ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۵۶ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۰۷ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  میشه یکی لطف کنه قلق بازی پول بزرگ رو به من یاد بده؟

تو hint اش یک چیزایی نوشته، ولی به نظر قلق خاصی نداره.

شاید نفر اول تقلب کرده، نچ نچ، واقعا که.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۵۳۱۳
۰۹ بهمن ۱۳۹۵, ۰۲:۳۸ ق.ظ
(۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۵۶ ق.ظ)jazana نوشته شده توسط:  
(09 بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۰۷ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  میشه یکی لطف کنه قلق بازی پول بزرگ رو به من یاد بده؟

تو hint اش یک چیزایی نوشته، ولی به نظر قلق خاصی نداره.

شاید نفر اول تقلب کرده، نچ نچ، واقعا که.

آره. یه چیزائی نوشته.
سعی کردم بهش عمل کنم، اما تأثیر خاصی نداشت. یعنی شرایط بازی پیش‌بینی نشده هست و همین باعث می‌شه که نتونم ۱۰۰℅ طبق دستورالعملی که گفته جلو برم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۳۵۳۱۴
۰۹ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۰۷ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
چقدر مکانیزم های مکانیک خلاقانه و باحاله. از بچگی بهشون علاقه داشتم. تو اسباب بازی ها دیده بودم. اما تا همین اواخر نمیدونستم اسمشون مکانیزمه. چقدر چیزای جالب تو این دنیا وجود داره برای یاد گرفتن و حتی دیدن.
مثلا این سه تا مکانیزم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه مکانیزمی هم هست که میشه با یه دریل معمولی به جای دایره تقریبا مربع دریل کرد!
کسی میدونه تحلیل اینا چطوریه؟ با منحنی های پارامتری تحلیل میشن؟

بعدا نوشت: مکانیزم دریل مربعی:

سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , mostafaheydar1370 , s90211006 , SepidehP
ارسال: #۳۵۳۱۵
۰۹ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۱۵ ب.ظ
سلام از مدیران محترم خواهشمندم هنگام ورود به سایت قسمت رمز ورود میگه باید تایپ کنی تغییر بدن من نمی تونم چون تعداد کاراکتر زیاد هست اشتباه میکنم. بعد اینکه این دو فیلد نام کاربری ورمز عبور رو نرم افزار برام پر میکنه.
ارسال: #۳۵۳۱۶
۰۹ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۳۶ ب.ظ
(۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۱۵ ب.ظ)James Sullivan نوشته شده توسط:  سلام از مدیران محترم خواهشمندم هنگام ورود به سایت قسمت رمز ورود میگه باید تایپ کنی تغییر بدن من نمی تونم چون تعداد کاراکتر زیاد هست اشتباه میکنم. بعد اینکه این دو فیلد نام کاربری ورمز عبور رو نرم افزار برام پر میکنه.

با lastpass اتوماتیک خودش پر میشه، احتمالا keepass هم چنین امکانی داشته باشه.(تست نکردم)
 سپاس‌گزاری شده توسط: James Sullivan
ارسال: #۳۵۳۱۷
۰۹ بهمن ۱۳۹۵, ۰۴:۲۵ ب.ظ
این ترم یه درس داشتم که برام ۱۹/۷۵ با ۰ فرقی نمی کرد.
چقدر زحمت کشیدم براش.
چقدر استرسشو کشیدم (با اینکه میدونم کارم اشتباه بود. اما خب دست خودم نبود)
خدا رو شکر Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , Innocence , codin , SepidehP
ارسال: #۳۵۳۱۸
۰۹ بهمن ۱۳۹۵, ۰۷:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ۰۷:۲۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
از عجایب لیگ برتر ایران اینه که سرمربی اعتراض می کنه و پنالتی لغو میشه!
از عجایب لیگ فوتسال ایران اینه که بازیکن بیرون زمین یهو مثل سوپرمن میپره وسط زمین و دروازه رو نجات میده.

جای قانون این وسط کجاست؟

سپاس‌گزاری شده توسط: s90211006 , mostafaheydar1370 , Skyrim
ارسال: #۳۵۳۱۹
۰۹ بهمن ۱۳۹۵, ۰۸:۴۷ ب.ظ
(۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ۰۷:۱۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از عجایب لیگ برتر ایران اینه که سرمربی اعتراض می کنه و پنالتی لغو میشه!

احیاناً سرمربی مذکور، علی دایی نیست؟ Undecided

اولش فکر کردم علی دایی دوباره جنجال و داد و بیداد راه انداخته.
اما الآن متوجه شدم اون سرمربی نعیم سعداوی بوده. قضیه هم چیز دیگه ای بوده.
ارسال: #۳۵۳۲۰
۰۹ بهمن ۱۳۹۵, ۰۹:۳۶ ب.ظ
اون دنیا خدا میتونه به جای اینکه گناهکار هارو بندازه توی آتیش , حسرت بده بخورن , حسرت کارهایی که میتونستن انجام بدن و انجام ندادن ...

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: s90211006 , SepidehP
ارسال: #۳۵۳۲۱
۰۹ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۰۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۴۷ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  اولش فکر کردم علی دایی دوباره جنجال و داد و بیداد راه انداخته.
اما الآن متوجه شدم اون سرمربی نعیم سعداوی بوده. قضیه هم چیز دیگه ای بوده.
نه خداداد عزیزی.

بعضی از این مجردای اطراف من زندگی باحالی دارن که متاهلا ندارن. رستواران با کلاس. مسافرت خارج از کشور. Big Grin
اندر مزایای مجردی Tongue

ارسال: #۳۵۳۲۲
۰۹ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۲۹ ب.ظ، توسط zarisa.)
(۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۰۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بعضی از این مجردای اطراف من زندگی باحالی دارن که متاهلا ندارن. رستواران با کلاس. مسافرت خارج از کشور. Big Grin
اندر مزایای مجردی Tongue
بله چرا نداشته باشن. اتفاقا چند روزه ذهنم شدید درگیر این مسائل هست، آقایون هر موقع اراده کنن میتونن دنبال سوژه ی ایدال برن و سفارش بدن شخصی با این مشخصات رو براشون پیدا کنن. هر چی هم سنشون میره بالاتر ، با کلاستر هم میشن. برعکس این دخترای مظلوم...
-------------
اخیرا دو مورد خواستگاری شنیدم، دو تا آقای ۴۰ و۳۷ ساله. هر دو استاد دانشگاه. رو که نیست سنگ پای فلان جاست.... اول گفتن ما فقط خانم دکتر میخایم. بهشون معرفی کردن عین دسته گل. با کمال پررویی برگشتن گفتن نه اینا مورد مناسب نیستن. حالا چرا؟//؟ من بهتون میگم چون باید با استایل و خوشگل هم باشن، هر خانم دکتری مورد نظرشون نیست!!!!!! پر روها... . مردم چقدر وقیح شدن آخه. پناه بر خدا....
خدایا خودت به داد این همه دختر خوب برس. خیلی شرایط برای دخترا ناعادلانه است، خیلی. اگر مورد مناسبش رو پیدا نکنه و نخاد به کسی جواب مثبت بده، سنش از یه حدی که گذشت دیگه تمام. تا آخر عمر باید تنهایی بکشه و از این و اون هم متلک بشنوه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , shahlaj , Menrva , ele
ارسال: #۳۵۳۲۳
۰۹ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۳۴ ب.ظ
دلمان مراسم عروسی و بزن و بکوب خواست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Menrva , ele
ارسال: #۳۵۳۲۴
۰۹ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۳۹ ب.ظ، توسط codin.)
(۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۲۵ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  
(09 بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۰۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بعضی از این مجردای اطراف من زندگی باحالی دارن که متاهلا ندارن. رستواران با کلاس. مسافرت خارج از کشور. Big Grin
اندر مزایای مجردی Tongue
بله چرا نداشته باشن. اتفاقا چند روزه ذهنم شدید درگیر این مسائل هست، آقایون هر موقع اراده کنن میتونن دنبال سوژه ی ایدال برن و سفارش بدن شخصی با این مشخصات رو براشون پیدا کنن. هر چی هم سنشون میره بالاتر ، با کلاستر هم میشن. برعکس این دخترای مظلوم...
-------------
اخیرا دو مورد خواستگاری شنیدم، دو تا آقای ۴۰ و۳۷ ساله. هر دو استاد دانشگاه. رو که نیست سنگ پای فلان جاست.... اول گفتن ما فقط خانم دکتر میخایم. بهشون معرفی کردن عین دسته گل. با کمال پررویی برگشتن گفتن نه اینا مورد مناسب نیستن. حالا چرا؟//؟ من بهتون میگم چون باید با استایل و خوشگل هم باشن، هر خانم دکتری مورد نظرشون نیست!!!!!! پر روها... . مردم چقدر وقیح شدن آخه. پناه بر خدا....
خدایا خودت به داد این همه دختر خوب برس. خیلی شرایط برای دخترا ناعادلانه است، خیلی. اگر مورد مناسبش رو پیدا نکنه و نخاد به کسی جواب مثبت بده، سنش از یه حدی که گذشت دیگه تمام. تا آخر عمر باید تنهایی بکشه و از این و اون هم متلک بشنوه.

حالا برای مردی که دکتره توقع دکتر بودن همسرش به نظرم عجیب هم نیست. حتی همون خانم دکترها هم دوست دارن همسرشون دکتر باشه.خوشگلی و خوش استایلی هم هرچند نسبیه ولی معیار همه آدم ها هست تا حدی دیگه هم دخترا هم پسرا البته فکر کنم منظور شما اینه میخواستن طرفشون مدل باشه اون به نظر من عجیبه ولی بازم آدم حق داره هرچی بخواد در کل...
ارسال: #۳۵۳۲۵
۰۹ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲ ب.ظ، توسط zarisa.)
(۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۳۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  دلمان مراسم عروسی و بزن و بکوب خواست.
ان شالله به زودی مورد مناسب رو پیدا میکنید و به وصال یار میرسید.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یه مدتیه هر چی وصلت صورت میگیره، هر جور نگاه زوجین میکنم و مقایسه میکنم، غالبا با هم جور نیستند. خانواده ی آقا که فقط دنبال دختری با فیش حقوقی میگردن، همین کافیه براشون. بقیه معیارها هم دم کوزه آبشو بخور.
نمیدونم این جور خانواده ها، دخترای خودشون شاغل هستن. ؟؟؟ پسره با هزار پارتی و مدرک زهر ماری رفته سر کار، کلاس میزاره که من زن شاغل میخام.
حالم داره از این جامعه بهم میخوره.

(۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۳۶ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  ولی بازم آدم حق داره هرچی بخواد در کل...
منم همینو میگم فقط با این تفاوت که آقا حق داره هرچی بخواد در کل...[/b]
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Menrva , crevice , ele

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۰۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۲۱۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۴۶۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۷۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۷۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۳۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close