زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۵۱۷۶
۲۸ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۵۹ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
یکی از آرزوهای من اینه، یه کتابخونه ی خیلی بزرگ، از اینا که آرامش توش موج میزنه و شبانه روزی هم باشه، موجود باشه بعدش آدم بره هر چقدر دوست داره مطالعه کنه، اصلا برم چند روز چند روز تو کتابخونه بمونم، هیچ کس هم توش پچ پچ نکنه...
چقدر رویایی...Angel فکرش هم لذت بخشهBlush
اگه یه روزی پولدار شدم، حتما همچین کتابخونه ای میسازم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , elhamgh , RASPINA , sss , SepidehP , RangiRangi , software94 , gogooli
ارسال: #۳۵۱۷۷
۲۸ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۱۲ ب.ظ
بعضى مردها هستند که نسبت به خود آگاه هستند، مى دانند از زندگى شان چه مى خواهند ، نوع انتخابشان را مى شناسند و براى خودشان حرمت قائل هستند. فقط زیبا حرف نمى زنند زیبا عمل مى کنند. وقتى به تو صفت " ترین" در خوبى ها را نسبت مى دهند مى دانى از سر صدق است. وقتى دل مى سپارند یک دلِ هستند و دل دل نمى کنند.نگاهشان امن است . گوششان شنواست و بى هیچ دغدغه اى با او راز دل مى گویى. بعضى مردها هستند وجه زنانه روانشان را مى شناسند، از ابراز عشق نمى هراسند، چشمانشان مى درخشد از دیدن یار، با احساسشان آشنا هستند، اشک مى ریزند، شادى خود را بروز مى دهند، دستانت را مى گیرند و بوسه مى زنند و فکر نمى کنند از مردانگى شان چیزى کاسته مى شود.بعضى مردها هستند وقتى در عشق شکست خوردند سعى در ترمیم زخمهاى روان خود مى کنند نه اینکه از دیگرى انتقام بگیرند، آنها خوب بودنشان را منوط به خوبى و بدى دیگران نمى کنند. خلاصه بگویم بعضى مردها هستند که روح زندگى در درونشان جارى است...

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۵۱۷۸
۲۸ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۰۹ ب.ظ، توسط MarkLand.)
خیلی وقت بود که مانشت میومدم اما ای دی نداشتم دیگه برای دانلود یه کارنامه بود که خواستم ای دی بسازم به دوستم گفتم گفت نمیخواد ای دی منو استفاده کن دیگه نمی خوامش الان که پیام خصوصی هاشو می بینم اخرین بار حدود ۷ ماه پیش استفاده کرده بود فکر نمی کردم دیگه استفاده کنه جالبه البته حفظ امانت کردم و محتواشو نخوندم Smile

think positive
ارسال: #۳۵۱۷۹
۲۸ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۴۸ ب.ظ
وقتی ی کاری رو انجام میدم که قبلش استرس انجامش رو دارم خیلی حالم خوب میشه , یه مدت به خاطرش فعال میشم , زندگیم جریان بهتری پیدا میکنه و کلا ازلحاط روحی ی آدم دیگه میشم Big Grin جالبیش اینجاست نتیجه کار تاثیری توی روحیه ام نداره و حتی اگه نتیجه خوبی نگیرم همین حس ها رو دارم Tongue

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , SepidehP , RangiRangi , moslem73421
ارسال: #۳۵۱۸۰
۲۸ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۵۷ ب.ظ
قبلا که دانشگاه میرفتم صبح ها میرفتم کتابخونه دانشگاه خود به خود خواب از سرم میپرید. این چند وقتیه که خونه کارامو میکنم از صبح که پا میشم تا خود ظهر همش خواب آلود هستم و یهو میبینی وسط کارام رفتم خوابیدم حتی. راه حلی کسی نداره؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , RangiRangi , ele
ارسال: #۳۵۱۸۱
۲۸ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۴۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۸ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۵۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  قبلا که دانشگاه میرفتم صبح ها میرفتم کتابخونه دانشگاه خود به خود خواب از سرم میپرید. این چند وقتیه که خونه کارامو میکنم از صبح که پا میشم تا خود ظهر همش خواب آلود هستم و یهو میبینی وسط کارام رفتم خوابیدم حتی. راه حلی کسی نداره؟
باید خودت برای خودت پادگان درست کنی و سخت بگیری. برنامه ریزی، زمان بندی، ددلاین، نظم، تشویق و تنبیه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , codin , elhamgh , SepidehP , RangiRangi , moslem73421 , Riemann
ارسال: #۳۵۱۸۲
۲۸ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۴۳ ب.ظ
بهش میگم تو که کنکور با رتبه و دانشگاه عالی قبول شدی چرا امسال دوباره می خوای کنکور بدی.

میگه: سال قبل سر جلسه، ملت سر و صدا کردن و نگذاشتن قشنگ بزنم، حالا من میرم سر صدا در میارم که اونا نتونن کنکور بدن و عوضش دربیاد.

[تصویر:  430151_usvsthem.jpeg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , moslem73421
ارسال: #۳۵۱۸۳
۲۸ دى ۱۳۹۵, ۰۷:۲۰ ب.ظ
(۲۸ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  بعضى مردها هستند که نسبت به خود آگاه هستند، مى دانند از زندگى شان چه مى خواهند ، نوع انتخابشان را مى شناسند و براى خودشان حرمت قائل هستند. فقط زیبا حرف نمى زنند زیبا عمل مى کنند. وقتى به تو صفت " ترین" در خوبى ها را نسبت مى دهند مى دانى از سر صدق است. وقتى دل مى سپارند یک دلِ هستند و دل دل نمى کنند.نگاهشان امن است . گوششان شنواست و بى هیچ دغدغه اى با او راز دل مى گویى. بعضى مردها هستند وجه زنانه روانشان را مى شناسند، از ابراز عشق نمى هراسند، چشمانشان مى درخشد از دیدن یار، با احساسشان آشنا هستند، اشک مى ریزند، شادى خود را بروز مى دهند، دستانت را مى گیرند و بوسه مى زنند و فکر نمى کنند از مردانگى شان چیزى کاسته مى شود.بعضى مردها هستند وقتى در عشق شکست خوردند سعى در ترمیم زخمهاى روان خود مى کنند نه اینکه از دیگرى انتقام بگیرند، آنها خوب بودنشان را منوط به خوبى و بدى دیگران نمى کنند. خلاصه بگویم بعضى مردها هستند که روح زندگى در درونشان جارى است...
میگما احتمالا اینو تو کتاب کوسه ها پرواز میکنند ننوشته؟Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , elhamgh , SepidehP
ارسال: #۳۵۱۸۴
۲۸ دى ۱۳۹۵, ۰۸:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۵ ۰۸:۳۴ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۲۸ دى ۱۳۹۵ ۰۷:۲۰ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  
(28 دى ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  بعضى مردها هستند که نسبت به خود آگاه هستند، مى دانند از زندگى شان چه مى خواهند ، نوع انتخابشان را مى شناسند و براى خودشان حرمت قائل هستند. فقط زیبا حرف نمى زنند زیبا عمل مى کنند. وقتى به تو صفت " ترین" در خوبى ها را نسبت مى دهند مى دانى از سر صدق است. وقتى دل مى سپارند یک دلِ هستند و دل دل نمى کنند.نگاهشان امن است . گوششان شنواست و بى هیچ دغدغه اى با او راز دل مى گویى. بعضى مردها هستند وجه زنانه روانشان را مى شناسند، از ابراز عشق نمى هراسند، چشمانشان مى درخشد از دیدن یار، با احساسشان آشنا هستند، اشک مى ریزند، شادى خود را بروز مى دهند، دستانت را مى گیرند و بوسه مى زنند و فکر نمى کنند از مردانگى شان چیزى کاسته مى شود.بعضى مردها هستند وقتى در عشق شکست خوردند سعى در ترمیم زخمهاى روان خود مى کنند نه اینکه از دیگرى انتقام بگیرند، آنها خوب بودنشان را منوط به خوبى و بدى دیگران نمى کنند. خلاصه بگویم بعضى مردها هستند که روح زندگى در درونشان جارى است...
نمیدونم Blush توی اینستا یه خانومی که روانشناسه نوشته بود منم خوشم اومدTongue
اما اسم کتابش چه جالبها
مولفش طلایه محتشمی هست؟؟؟ خوندی کتابش؟

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۳۵۱۸۵
۲۸ دى ۱۳۹۵, ۰۸:۳۷ ب.ظ
(۲۸ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۵۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  قبلا که دانشگاه میرفتم صبح ها میرفتم کتابخونه دانشگاه خود به خود خواب از سرم میپرید. این چند وقتیه که خونه کارامو میکنم از صبح که پا میشم تا خود ظهر همش خواب آلود هستم و یهو میبینی وسط کارام رفتم خوابیدم حتی. راه حلی کسی نداره؟
اول صبح یک سیب بخورید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , SepidehP
ارسال: #۳۵۱۸۶
۲۸ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۴۴ ب.ظ، توسط gogooli.)
(۲۸ دى ۱۳۹۵ ۰۸:۰۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(28 دى ۱۳۹۵ ۰۷:۲۰ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  
(28 دى ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  بعضى مردها هستند که نسبت به خود آگاه هستند، مى دانند از زندگى شان چه مى خواهند ، نوع انتخابشان را مى شناسند و براى خودشان حرمت قائل هستند. فقط زیبا حرف نمى زنند زیبا عمل مى کنند. وقتى به تو صفت " ترین" در خوبى ها را نسبت مى دهند مى دانى از سر صدق است. وقتى دل مى سپارند یک دلِ هستند و دل دل نمى کنند.نگاهشان امن است . گوششان شنواست و بى هیچ دغدغه اى با او راز دل مى گویى. بعضى مردها هستند وجه زنانه روانشان را مى شناسند، از ابراز عشق نمى هراسند، چشمانشان مى درخشد از دیدن یار، با احساسشان آشنا هستند، اشک مى ریزند، شادى خود را بروز مى دهند، دستانت را مى گیرند و بوسه مى زنند و فکر نمى کنند از مردانگى شان چیزى کاسته مى شود.بعضى مردها هستند وقتى در عشق شکست خوردند سعى در ترمیم زخمهاى روان خود مى کنند نه اینکه از دیگرى انتقام بگیرند، آنها خوب بودنشان را منوط به خوبى و بدى دیگران نمى کنند. خلاصه بگویم بعضى مردها هستند که روح زندگى در درونشان جارى است...
اما اسم کتابش چه جالبها
فکر کنم منظورش این بود که تخیلی است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , Riemann
ارسال: #۳۵۱۸۷
۲۸ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۲۶ ب.ظ
(۲۸ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۴۳ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(28 دى ۱۳۹۵ ۰۸:۰۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
اما اسم کتابش چه جالبها
عه Big Grin :-)))) تخیلی نیست یه خانوم روانشناس نوشته.

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۳۵۱۸۸
۲۸ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۳۴ ب.ظ
.......
ارسال: #۳۵۱۸۹
۲۹ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۱۹ ق.ظ
(۲۸ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(28 دى ۱۳۹۵ ۰۹:۴۳ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(28 دى ۱۳۹۵ ۰۸:۰۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
اما اسم کتابش چه جالبها
عه Big Grin :-)))) تخیلی نیست یه خانوم روانشناس نوشته.
بابا تخیلی بود کتابش، به شوخی گفتمBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Menrva
ارسال: #۳۵۱۹۰
۲۹ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۱۸ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Menrva , RASPINA , s90211006

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۵۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۳۹۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۸۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۱۳۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۵۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close