زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۰۴۱
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ق.ظ، توسط SepidehP.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  ببخشید من یه سوال غیرمرتبط بپرسم؟؟؟[تصویر:  confused.gif]
association rule mining algorithm فارسی ش چی میشه؟؟؟؟[تصویر:  undecided.gif]

تاپیک ترجمه هستا !

"الگوریتم کشف قوانین انجمنی"
بله... درست می فرمایید... باید تو تاپیک ترجمه سوالمو می پرسیدم ولی خب چون دلمم تو اون لحظه میخواست جواب این سوالو بدونه واسه همین اینجا پرسیدم!!!Big Grin
ممنون از ترجمه تون ولی واسه این پرسیدم که فکر می کردم عبارت بهتری بشه واسش استفاده کرد چون نشنیده بودم فارسی شو وقتی ترجمه ش کردم با خودم گفتم الگوریتم کشف قوانین انجمنی یعنی چی؟؟!!!... بعد که سرچ کردم دیدم مثل اینکه همینه!!...Confused

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۲۰۴۲
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
اگر "قوانین انجمنی" مصطلح نشده باشه، اینجانب "الگوریتم کاوش قواعد وابستگی" ترجمه می‌کنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۲۰۴۳
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۵۱ ق.ظ، توسط Milestone.)
بیا! یه لباس هم که به صورت آنلاین سفارش دادیم دو سایز بزرگتر بود! Dodgy
همش دارم فکر می‌کنم تو فامیل و در و همسایه کی سایزش ۳x هست که بتونم برم یه جوری بهش غالب کنم اینو! Big GrinSmile

(۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۳۷ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  برادرم میگفت یه نوار قلب هم بگیر ببین سکته نکرده باشی حین عمل سنگینی که داشتی [تصویر:  biggrin.gif]

Big GrinBig GrinSmile)))

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  اینو می گم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آقا این امارات بیچاره رو زدن ترکوندن که! Big Grin من جدا نگرانم، خیلی فاصلش با ما کمه! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۲۰۴۴
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۱۳ ق.ظ، توسط ezra.)
(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۷ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  اگر "قوانین انجمنی" مصطلح نشده باشه، اینجانب "الگوریتم کاوش قواعد وابستگی" ترجمه می‌کنم.

مصطلح شده برادر !
مصطلح شده !
تو کتابا همینو مینیویسن .

راستی شما که تو کار مداری یه سوال تخصصی ازت داشتم :
میخواستم بدونم سیاست مدار ها مدارشون با جریان ACکار میکنه یا DC ؟

یه سوال جغرافیایی هم ازت داشتم :
این چیه فرستادید مجلس ؟
نه خداوکیلی این چیه ؟

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  آقا این امارات بیچاره رو زدن ترکوندن که! [تصویر:  biggrin.gif] من جدا نگرانم، خیلی فاصلش با ما کمه! [تصویر:  biggrin.gif]

مثل بازی جنگ ستارگان میکرو میمونه !

ارسال: #۳۲۰۴۵
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۲۹ ق.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  راستی شما که تو کار مداری یه سوال تخصصی ازت داشتم :

این چیه فرستادید مجلس ؟
نه خداوکیلی این چیه ؟
نه مدار بلد نیستم.

من که ارومیه‌ای نیستم ولی به عنوان ناظر بیرونی که اخبار مجلس رو پیگیری می‌کنه، هم کارها و رفتارهای خوب و هم کارها و رفتارهای بد ازش دیدم. کارهای خوب مثلاً بعضی روزها تا ۱۸ ساعت امور مربوط به مجلس رو انجام میده و جزو معدود کسانی شاید باشه که لوایح رو قبل از تصویب کامل مطالعه می‌کنه، غیبت و تأخیر کم داره و به فکر حقوق و معیشت قشر کارگر و کشاورز هست. اون جریانی که کارگرتی معدن رو شلاق زده بودند (چهار پنج ماه پیش) ایشون بود که سر و صدای قضیه رو در آورد اصلاً. در کل برای اکثر افراد، کارهای پوپولیستی‌ش بیشتر به چشم میاد ولی در کل اگه قومیتی به قضیه نگاه کنیم، همین ملت کسی مثل پزشکیان رو هم فرستاده مجلس که هنوز هم نطق ۷ تیر ۸۸ش رو گوش می‌دم بعضاً. یه نکته‌ی دیگه در مورد خاصِ این قضیه هم که کلیپ کات شده رو احتمالاً دیدید شما. بحث رو خبرنگار شروع کرد که چرا می‌خواید فراکسیون ترک‌زبان‌ها تشکیل بدید مگه شما تجزیه‌طلب هستید و ...؟ نماینده‌ی ارومیه هم گفت ما اگر تجزیه‌طلب بودیم این همه شهید نمی‌دادیم و بعدش بحث به قهقرا کشید ولی به هر حال بله ایشون در کنار کارهای بد و خوبش، آدم پوپولیستی هست.

در کنار این، هر شهری یه دسته‌گلی داره به هر حال. مثلاً نماینده‌ی کشتی‌گیر تهران تا حالا چندین بار راننده‌ش رو کتک‌کاری کرده. نماینده‌ی مشهد NPT رو MPT نوشته بود و امروز به نایب‌رئیس مجلس که پدرش رو منافقین کشتند گفت منافق! در کل ته قضیه رو بگیریم زیاد هست از اینا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk , sss
ارسال: #۳۲۰۴۶
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۳۹ ق.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۹ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  راستی شما که تو کار مداری یه سوال تخصصی ازت داشتم :

این چیه فرستادید مجلس ؟
نه خداوکیلی این چیه ؟
نه مدار بلد نیستم.

من که ارومیه‌ای نیستم ولی به عنوان ناظر بیرونی که اخبار مجلس رو پیگیری می‌کنه، هم کارها و رفتارهای خوب و هم کارها و رفتارهای بد ازش دیدم. کارهای خوب مثلاً بعضی روزها تا ۱۸ ساعت امور مربوط به مجلس رو انجام میده و جزو معدود کسانی شاید باشه که لوایح رو قبل از تصویب کامل مطالعه می‌کنه، غیبت و تأخیر کم داره و به فکر حقوق و معیشت قشر کارگر و کشاورز هست. اون جریانی که کارگرتی معدن رو شلاق زده بودند (چهار پنج ماه پیش) ایشون بود که سر و صدای قضیه رو در آورد اصلاً. در کل برای اکثر افراد، کارهای پوپولیستی‌ش بیشتر به چشم میاد ولی در کل اگه قومیتی به قضیه نگاه کنیم، همین ملت کسی مثل پزشکیان رو هم فرستاده مجلس که هنوز هم نطق ۷ تیر ۸۸ش رو گوش می‌دم بعضاً. یه نکته‌ی دیگه در مورد خاصِ این قضیه هم که کلیپ کات شده رو احتمالاً دیدید شما. بحث رو خبرنگار شروع کرد که چرا می‌خواید فراکسیون ترک‌زبان‌ها تشکیل بدید مگه شما تجزیه‌طلب هستید و ...؟ نماینده‌ی ارومیه هم گفت ما اگر تجزیه‌طلب بودیم این همه شهید نمی‌دادیم و بعدش بحث به قهقرا کشید ولی به هر حال بله ایشون در کنار کارهای بد و خوبش، آدم پوپولیستی هست.

در کنار این، هر شهری یه دسته‌گلی داره به هر حال. مثلاً نماینده‌ی کشتی‌گیر تهران تا حالا چندین بار راننده‌ش رو کتک‌کاری کرده. نماینده‌ی مشهد NPT رو MPT نوشته بود و امروز به نایب‌رئیس مجلس که پدرش رو منافقین کشتند گفت منافق! در کل ته قضیه رو بگیریم زیاد هست از اینا.
پوپولیست یعنی چی؟

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۳۲۰۴۷
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۲۰ ق.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۳۹ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  پوپولیست یعنی چی؟
یعنی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
. با
اشتباه نشود.
ارسال: #۳۲۰۴۸
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۵۹ ق.ظ
یعنی این انتخاب واحد واقعاََ کپی برابر اصل صحرای قیامته.
دوست، دوست رو نمی شناسه.
هر کس تمام روابط و نسبت ها رو فراموش می کنه و فقط به فکر نجات خودشه و حتی به رفیق گرمابه و گلستان خودشم رحم نمی کنه.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ
۷:۵۹ دقیقه صبح انتخاب واحد شروع شد، زیر یک دقیقه ظرفیت کلاس های خوب خالی شد. یعنی ۸:۰۰ صبح میومدی با ظرفیتای خالی مواجه می شدی. :|
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ
آخیش. راحت شدم.
خدا رو شکر به خیر گذشت و در کمال ناباوری تونستم واحدای موردنظرمو بردارم. Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۲۰۴۹
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۵۸ ق.ظ
..ه...مثلِ......هدف......

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , SepidehP , fo-eng
ارسال: #۳۲۰۵۰
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۸ ب.ظ، توسط ezra.)
(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۲۰ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  یعنی
. با
اشتباه نشود.

بله پوپولیست یعنی مردم گرا . یعنی کسی که فقط دنبال حرفای مردم پسنده ! دیگه گور پدر علم و منطق و اخلاق ! فقط دنبال یه چیزه : یه دست یه هـورا !

البته من تعریف دقیق تری نسبت به تعریف بهنام دارم :
پوپولیست یعنی پرزیدنت سابق !

سپاس‌گزاری شده توسط: karbar
ارسال: #۳۲۰۵۱
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۲۵ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۳ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۲۰ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  یعنی
. با
اشتباه نشود.

بله پوپولیست یعنی مردم گرا . یعنی کسی که فقط دنبال حرفای مردم پسنده ! دیگه گور پدر علم و منطق و اخلاق ! فقط دنبال یه چیزه : یه دست یه هـورا !

البته من تعریف دقیق تری نسبت به تعریف بهنام دارم :
پوپولیست یعنی پرزیدنت سابق !

چه جالب! تا اومدم اون جمله آخر رو برای شفاف سازی بیشتر بنویسم، دیدم یک نفر دیگه نوشته!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۳۲۰۵۲
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۴۰ ب.ظ
با این اخباری که از اوضاع مملکت می شنوم، واقعا برام سوال شده که تا همین جا چه جوری دوام اوردیم؟!
بزرگتر از همه گناه ها و جرم ها به نظرم نابود کردن اعتماد مردمه
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk , ezra , SepidehP
ارسال: #۳۲۰۵۳
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۳۰ ب.ظ
خدایا خودت به خیر بگذرون امروز و

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , SepidehP
ارسال: #۳۲۰۵۴
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۳۷ ب.ظ
دیروز ۱/۵ گیگ فیلم دانلود کردم حواسم نبود زدم پاکش کردم Big Grin

این نرم افزارای ریکاوری هم به هیچ دردی نمی خورن !

سپاس‌گزاری شده توسط: blx , jazana
ارسال: #۳۲۰۵۵
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۴۲ ب.ظ
حالا انقدر این کیمیا علیزاده رو بزرگ می کنن که فردا روزی یه شکست خورد همه برن تو فاز ریشه یابی!
نشد یه بار رفتارای معقول و غیر هیجانی ببینیم.

سپاس‌گزاری شده توسط: blx , Skyrim , stateless , ele

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۷۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close