زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۶۹۴۱
۱۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۹:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۵۶ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , khayyam , diligent , tabassomesayna , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۹۴۲
۱۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۹:۳۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۰۵ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  داداشم چند وقت عید اومده بود خونه. وقتی که رفت خیلی نگرانش شدم.
امروز داشتم به این فکر می کردم که چهار سال دیگه اش چی میشه. یعنی میشه آینده ی روشنی داشته باشه. نمی دونم چرا انقدر امیدم به همه چیز کم شده. دلم می سوزه برای اون و برای خیلی های دیگه مثل اون که سن و سال کمی دارند و خیلی های دیگه. یعنی آینده ی روشنی وجود داره. امروز دیگه واقعا از نگرانی اشکم درامده بود. نمی دونم چرا ایمانم رو دارم از دست میدم اگر ایمانی بوده الان کمرنگ شده. خدا خودش نگاه کن به همه ی جوون های این کشور. از این ناحقی ها دلم می گیره.
چیزی که من دیدم بازار کار تشنه نیروی متخصصه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , MShariati , Aurora , diligent , kilookiloo , gogooli
ارسال: #۲۶۹۴۳
۱۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۹:۴۷ ب.ظ
(۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چیزی که من دیدم بازار کار تشنه نیروی متخصصه.
دقیقا!
امروز یه دانشجوی ارشد برق رو دیدم که sinx/x =sin نوشت!!! خدا رحم کنه! Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۶۹۴۴
۱۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۹:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۵۳ ب.ظ، توسط zhid.)
وقتی مامانت بهت انگیزه درس خوندن میده:
مامان بشنین بخون که همین امسال قبول بشی وگرنه تا یه عمر باید سرکوفت قبول نشدنت را از بابات بشنوی ، از بس امسال عید نیومدی بریم بیرون همه اش موندی خونه

ولی با همه وجود دلم میخواد قبول بشم .......
التماس دعا
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , **sara** , shayesteNEY , Bahar_HS , sara9009
ارسال: #۲۶۹۴۵
۱۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۹:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۵۶ ب.ظ، توسط Aurora.)
....
ارسال: #۲۶۹۴۶
۱۶ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۳۵ ب.ظ
تو صدا و سیما چقدر منتقد و دلسوز مردم پیدا شده!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۲۶۹۴۷
۱۶ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۵۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(16 فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چیزی که من دیدم بازار کار تشنه نیروی متخصصه.
امیدوارم همین طوری باشه. من فکر می کردم این طوری نیست اصلا هم تخصص جایی لازم نیست. به رشته های مهندسی بدبین بودم.
شرطش اینه که اندازه ای تخصصی داشته باشید که افراد زیادی تو منطقه شما اون رو ندارن و بتونید برای شرکت ارزش خلق کنید تا درصدی از سود حاصل از ارزش رو به شما بدن و ضمنا شرکت مورد نظر انقدر درآمد داشته باشه که بتونه پول خوبی بده بهتون.

(۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۴۷ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(16 فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چیزی که من دیدم بازار کار تشنه نیروی متخصصه.
دقیقا!
امروز یه دانشجوی ارشد برق رو دیدم که sinx/x =sin نوشت!!! خدا رحم کنه! Big Grin
جای اولی که کار می کردم بعضیا برای اسنخدام میومدن. من به شوخی می گم طرف میومد میگفت من از برنامه نویسی "حلقه" رو بلدم. خوب عزیز من حلقه رو که همه بلدن، دیگه چی داری که تو رو از بقیه متمایز کنه؟!
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , barca
ارسال: #۲۶۹۴۸
۱۷ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ق.ظ، توسط barca.)
الانم که همه می خوان دکتری بخونن بدون کوچکترین تخصصی! تصمیم برای دکتری خوندن خیلی فرق میکنه تا تصمیم برای ارشد خوندن
من فک می کنم دوره تحصیلات تکمیلی کشورهای در حال توسعه باید متفاوت با کشورهای پیشرفته باشه اونا خیلی راحت می تونن از مقاله های علمی استفاده تجاری کنن

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , diligent , Bahar_HS , gogooli
ارسال: #۲۶۹۴۹
۱۷ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۲۶ ق.ظ
چقدر چیز هست که بلد نیستم و مفید و لازمه. ای بابا! پس من چیکار می کردم این همه سال؟!
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , tabassomesayna , Bahar_HS , gogooli
ارسال: #۲۶۹۵۰
۱۷ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۲۹ ق.ظ
(۱۷ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چقدر چیز هست که بلد نیستم و مفید و لازمه. ای بابا! پس من چیکار می کردم این همه سال؟!

کشف کردی به مام بگو
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۲۶۹۵۱
۱۷ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۳۷ ق.ظ
(۱۷ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ ق.ظ)a54m4m نوشته شده توسط:  
(17 فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چقدر چیز هست که بلد نیستم و مفید و لازمه. ای بابا! پس من چیکار می کردم این همه سال؟!
کشف کردی به مام بگو
۱- اتلاف وقت
۲- پراکنده کاری
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , barca , diligent , Riemann , tabassomesayna , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۹۵۲
۱۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۵۰ ق.ظ
(۱۷ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۳۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ۲- پراکنده کاری
این از همش مهم تره ! خودم به شخصه بیش از ۲۰ تا کتاب و کورس رو نصفه کاره رها کردم و هیچ کدوم رو به انتها نرسوندم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , jazana , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۹۵۳
۱۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۴۳ ق.ظ
این چند روز که مداوم به مانشت سر میزنم تمام دغدغه های ایام پشت کنکور ارشد اومد جلو چشمم.
نمیدونم خوبه یا بد
ولی میدونم خیلی از آرزوهام خاک خورده و حسرتش موند تو دلم HeartHeartHeart

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , Bahar_HS , gogooli
ارسال: #۲۶۹۵۴
۱۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۱۴ ق.ظ، توسط samaneh@90.)
(۱۷ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  الانم که همه می خوان دکتری بخونن بدون کوچکترین تخصصی! تصمیم برای دکتری خوندن خیلی فرق میکنه تا تصمیم برای ارشد خوندن
من فک می کنم دوره تحصیلات تکمیلی کشورهای در حال توسعه باید متفاوت با کشورهای پیشرفته باشه اونا خیلی راحت می تونن از مقاله های علمی استفاده تجاری کنن
دقیقا من خودم به دوستام میگم کار عملی هیچی بلد نیستم میخوام کار عملی یاد بگیرم بر فرض بشم دکتر ولی مهارت تخصصی نداشته باشم به چه درد میخوره ؟HuhHuhHuh میگن نه همین دانش ارشدت بسه دکتری بخونی بهتره تا مثلا لینوکس رو حرفه ای یاد بگیریBig GrinBig GrinBig Grin خب نتیجه چیه؟؟؟؟ یه مشت دکتر بی سواد که عملا لپ تاپشون ازشون بگیری هیچنBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
بازار کار واقعا نیروی متخصص میخواد. اکثر کسانی که میرن دنبال تحصیلات تکمیلی از لحاظ عملی صفرند. و حتی کسانی که تو ادارات مثلا مهندس شبکه هستند شبکه رو در حد دانش همون شرکت بلدند.

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , jazana , barca , Bahar_HS , ele
ارسال: #۲۶۹۵۵
۱۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۲:۵۰ ب.ظ
سینوزیت خره خیلیم خره
خسته شدم بخدا تمامی نداره
خدایا سلامتیییییی لطفااااااااااااااااااااااااااااااا

Heart" آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!" Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , Bahar_HS , **sara** , ele , samaneh@90 , amineh89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۵۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close