زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۵۰۵۱
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۵۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  افاااااق : ))))))) Big Grin ‌,خیلی خبرا: )))))Big Grin
یعنی به فکر این باشیم چی بپوشیم Tongue

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۵۰۵۲
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۵۸ ب.ظ
اقا بهنام دیگ اینقدم خیلی تند و رک وصریح خوب نیستا ‌Confused اعصاب مصابتون ماشین حسابهاBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۵۰۵۳
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۰۰ ب.ظ، توسط cisco_man.)
بزارید منم یه نظری در این رابطه درج کنم(خخخخ)

به نظر من فقط یه پسر نیازمند(از لحاظ فکری نیازمند) هستش که لازم میدونه زنش پول بیاره خونه،

حالا اگه خانمه دوس داشت پول بیاره(صرفا برای خودش،و حضورش در اجتماع و سنجش توانایی خودش،مانعی نیست)اما اگر چشم پسره به پولی باشه که خانمه میاره،خیلی خنده داره Smile)
---
در مورد این که خانم ها چشمشون به پول پسره باشه : قطعا اگه نباشه اشتباه میکنن(معرفت پسره و شعورش قطعا باید برتر از پولی که داره باشه) اما اگر پسر با شعوری دیدید که در سکون فکری و جسمی به سر میبرد و ادعای شعور و روشنگریش گوش فلک رو کر کرده بود، به همه چیزش شک کنید(چرا که اگر شعور و معرفتی میداشت در جهت ارتقای زندگی و قطعا در زندگی فردی و شخصیش و فراهم آوری نیاز های اولیه شریک زندگیش تجلی میافت)، پسری هم که چشم اندازی از رفاه آینده به دختر نده و با واژه هایی چون(پناه بر خدا) صحبت کنه،به نظرم لیاقت هیچی نداره.

دختر ها به صرف نگاه به آینده ی پسر ها(آینده ای که خود جنس پسر ازش دم میزنه) به نظرم هرگز گزینه های دیگه رو برای تخیلات پسر از دست ندهند!
-----
صحبت های من صرفا نظر شخصی منه،
----
ازدواج های عاشقانه از بیانات من مستثنی هستند.
من متاسفانه به تزلزلی که در عشق هست شک دارم،ترجیح میدم عقلانی تصمیم بگیرم،و عشق رو تقدیم به کشف راز های طبیعت کنم(خخخ)
ارسال: #۲۵۰۵۴
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۰۰ ب.ظ
(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۵۳ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(20 آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  افاااااق : ))))))) Big Grin ‌,خیلی خبرا: )))))Big Grin
یعنی به فکر این باشیم چی بپوشیم Tongue
اوه: ))))))) نباباا زوده هنوووززز: )))))

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۵۰۵۵
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۱۱ ب.ظ
(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۰۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(20 آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۰۰ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  اوه: ))))))) نباباا زوده هنوووززز: )))))
خوب باید از الان بدوزیم که برای اون موقع آماده بشه دیگه. هول هولکی که نمیشه Big Grin
منم چه سر خود خودمو دعوت کردم Smile
فعلا ‌ک عروسی بی عروسیBig Grin ‌اختیاردارین شما توی لیست دعوتیام هستی خانوم مدیر گلTongue اگ عروس شم همه بچه های مانشت دعوتن Big Grin Tongue

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۵۰۵۶
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۰۵ ب.ظ، توسط Menrva.)
.............

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۵۰۵۷
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۴۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
اینم راجع به سوالای مالی در ازدواج و طرز پرسیدنشون:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۵۰۵۸
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۴۷ ب.ظ، توسط m.teymourpour.)
به بعضیا بگیدBig Grin نمیدونم چرا به خودشون اجازه دادن که اینجوری فکر کنن
من در مجموع دو یا سه بار جواب پستشونو دادم که احساس میکنم همین چند بار هم اشتباه بوده، پس فکر نمیکنم کار درستی باشه که فک کنن من میخواستم خودمو بهشون نزدیک کنم، چون اینجوری روزی چند ده نفر جواب بقیه رو میدن و ...
اگه هم به خاطر کلمات من و شماست که تو پست قبلی به کار بردم ، هر کسی با خوندن اون پست میتونه متوجه بشه که منظور من دو شخص خاص نبوده و کلی بوده
در ضمن اینم بهشون بگیدBig Grin
شما که سهله اگه کسی هزار برابر گنده تر از شما هم باشه و بفهمم اخلاق و ادب نداره، حتی بهش اجازه نمیدم کفشمو پاک کنه، چه برسه به اینکه بخوام اجازه بدم بهم نزدیک بشه
در آخر هم بهشون بگیدBig Grin
حیف که بلد نیستم بی ادب باشم

(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۰۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  دوستان میشه دیگه ادامه ندید و دعوا نکنید؟ نمی دونم چه علتی داره اینجا بعضی بحث ها که شروع میشه آخرش به دعوا ختم میشه.
چشم. من دیگه ادامه نمیدم
ارسال: #۲۵۰۵۹
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۴۸ ب.ظ
(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۰۶ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  در شرایط فعلی به نظرم ازدواج اصلا برای پسرا منطقی نیست!
به نظر من بهتره یه پسر زندگیشو متمرکز کنه روی کارش یا درس و ... فعلا البته.

به نظر منم چون دخترها اصلا پسر ها رو درک نمی کنند و بسیار پرتوقع شدن و پول براشون مهمه و همه می گن که اخلاق مهمه که در حالی که بعدنا میبینی این فقط یه شعار بوده بهتره هر دو طرف مجرد بمونن و الکی هم نگید چرا سن ازدواج رفته بالا ...
.............
در مقابل پستم جبهه نگیرید !
ارسال: #۲۵۰۶۰
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۴۹ ب.ظ
(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۴۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اینم راجع به سوالای مالی در ازدواج و طرز پرسیدنشون:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کاربر بلک ،خانم مینروا که لو دادن که خبرایی هست، شما هم بگید اگر خبریه که به شادمانی بپردازیمBig GrinAngelAngel

پناه می آورم به تو...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۵۰۶۱
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۵۲ ب.ظ
(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۴۹ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  کاربر بلک ،خانم مینروا که لو دادن که خبرایی هست، شما هم بگید اگر خبریه که به شادمانی بپردازیمBig GrinAngelAngel
نه خبری نیست. انقدر صفحه نذارید پشت سر من.Smile
ارسال: #۲۵۰۶۲
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۵۶ ب.ظ
(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نه خبری نیست. انقدر صفحه نذارید پشت سر من.Smile

حالا ببینید من کی گفتم ،این کاربر در شرف هستن، همین روزا است که بیان شیرینی تعارف کنند Big Grin

پناه می آورم به تو...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۵۰۶۳
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۱۲ ب.ظ
(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۶ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(20 آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نه خبری نیست. انقدر صفحه نذارید پشت سر من.Smile
حالا ببینید من کی گفتم ،این کاربر در شرف هستن، همین روزا است که بیان شیرینی تعارف کنند Big Grin
این حرفا چیه؟! من هنوز میخوام برم کالیفرنیا دکتری بگیرم! (اشاره که خواستگار کاربر خاصیم نباشه البته)
ارسال: #۲۵۰۶۴
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۲۳ ب.ظ
پیرامون همین مسائل مالی
یکی از آشناهای ما رفته بود خواستگاری و ازش فیش حقوقی خواسته بودند
تا اینجای کار مشکلی نداشت و مدارک لازم رو ارائه داد و تأیید شد
ولی همینطور که ادامه دادند قرار شد جهیزیه هم به عهده داماد باشه
خونه هم که خب مگه میشه نداشته باشه داماد و این لیست همینجور در حال ادامه بود

که البته ازدواج سر نگرفت و ایشون با فرد دیگه ای مزدوج شدن و الان دوتا بچه دارن

یه مورد دیگه ای هم که من فکر میکردم ایشون خیلی انسان وارسته و خوب و فلان و بیساری هستند
و اصلا هم رویم نمی شد ازشون از حقوق و مسائل مالی بپرسم
ولی اوشون خیلی راحت میپرسید خب حالا اینجا میرید حقوقتون چقدره و اظهار نظر هم میکرد
و وقتی با سوال مشابه مواجه شدند بهشون هم برخورد و انتظار داشتند دختر که نباید مادی باشه : |
بعضی انسان های وارسته هم این مدلیند دیگه

الان من اینو ثبت کنم باز وسواس پاک کردن میگیردم : ))))
ارسال: #۲۵۰۶۵
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۳۶ ب.ظ
(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(20 آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۰ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(20 آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خانم های محترم، شما علاقه دارید بدونید درآمد پسر چقدره؟
فکر میکنم ربطی به علاقه نداره ؛ لازمه حدود درامد رو بدونن؛
به نظر شما چطوری سوال بشه و چه جوابی داده بشه بهتره؟
من فکر میکنم بهتره قبل از پرسیدن ,خود آقا حدود حقوقش رو بگه, ولی نه جلسه اول! جلسات بعدی ، و در صورتی که نگفتن, بعد از جلسات اول و دوم و سوم که آشنایی نسبتاً سطحی بدست اومد و خواستن وارد جزییات بشن ,خانوم بپرسن که حدود درآمد ماهیانه شون چقدره؛

ولی در کل این برمیگرده به اولویت های خانوم ها؛ نمیشه نسخه عمومی پیچید مثله همه ی مسائل دیگه!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۳۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close