زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۴۷۰۶
۱۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۸:۴۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۴ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ب.ظ)arefeh.hp نوشته شده توسط:  مینروا جان چه خبر؟Big GrinBig GrinBig Grin
عروس رفته گل بچینهBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۴۷۰۷
۱۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۸:۵۰ ب.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۴ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  آها اصفهان رو از تجربه‌ی دو نفر از افرادی که میشناسم گفتم..
آخرش ازدواج کردن؟

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۲۴۷۰۸
۱۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۰۷ ب.ظ
جدی منروا رفت گل بچینهBig Grin
یهو میاد میگه دیدمشششششش
قیافه اش حرف نداشتتتتتتتتتتتتتتتتتتت،Big Grinصحبت کردنش خیلی تحصیلکرده بودددددددددددددددددددددBig Grinاصلا معرکه بودددددددددددددددددددBig Grin
ارسال: #۲۴۷۰۹
۱۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۲۳ ب.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۴ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  آها اصفهان رو از تجربه‌ی دو نفر از افرادی که میشناسم گفتم. مشهد رو نمیدونم ولی یکی از دوستام رفته بود خواستگاری توو تربیت حیدریه (دو سر مثلث برمودا میشدن!) بعد کلاً رسم جهیزیه نداشتند حالا به کنار، گفته بودند داداشِ دختره سمساری اینا داره، از همونجا دور همی میگیریم که ارزون در بیاد اول زندگی! البته خونواده‌ی دوستم خوب برخورد کرده بودند و گفته بودند دختر خودتون هست حالا ما به کنار، خودتون چطور راضی میشید با وسایل دست دوم عروس بشه و ...
چ خونواده ساده وصمیمیه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۴۷۱۰
۱۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۲۷ ب.ظ
دیگه مردی شدم برا خودم ، بدترین خبرهای زندگیمم میشنوم ، گریه نمیکنم ، آه نمیکشم ، بغض نمیکنم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۴۷۱۱
۱۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۳۸ ب.ظ، توسط iCanDoIt.)
هفته پیش رفتم دو تا درس کارآموزی و پروژه نمرشون رو نهایی کردم معدل کلم شد ۱۸/۵۱
هاهاهاااااااااا

الان احساسی خوبی دارم که دیگه نمیرم شیراز و اون وضع بی مثالش. (:

(۱۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۲۷ ب.ظ)kader نوشته شده توسط:  دیگه مردی شدم برا خودم ، بدترین خبرهای زندگیمم میشنوم ، گریه نمیکنم ، آه نمیکشم ، بغض نمیکنم

به قول یکی از بچه های
"خانوم ما مردیم از مردی شما زن باش." Idea

کسی که هدف دارد هیچ توجهی به وسوسه های مسیر نمی کند.
ارسال: #۲۴۷۱۲
۱۴ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۰۱ ب.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  برای اینکه درکی از یه فریمورک داشته باشید فیلمشو ببینید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
کپی asp.net mvc هست، اگه mvc 6 رو ببینی چی میگی !
ارسال: #۲۴۷۱۳
۱۴ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۴۰ ب.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۴ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  راستی اون dot painting روی سنگ که انجام میشه خیلی خوبه. یه فیلمشو دیدم جالبه. می خوام یبار اگر بشه انجام بدم.
اوهوم کار ظریفیه.منم با سلام و صلوات بالاخره تونستم یکیشو دانلود کنمBig Grin فقط قلم موش نمیدونم اسمش چیه، شبیه سه صفره ولی سرش خمیده ست!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۲۴۷۱۴
۱۴ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۲۵ ب.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۰۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(14 آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  برای اینکه درکی از یه فریمورک داشته باشید فیلمشو ببینید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
کپی asp.net mvc هست، اگه mvc 6 رو ببینی چی میگی !
فریمورک های MVC همشون همینطوری هستن. الان کد های ریلز رو هم ببینی آشنا میاد برات.
ارسال: #۲۴۷۱۵
۱۴ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۲ ب.ظ، توسط Menrva.)
...............................

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۴۷۱۶
۱۵ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۶ ق.ظ
مینروا Big Grinاگه عقد کردی بگو ما تحمل هیجان رو داریم : ))))
ارسال: #۲۴۷۱۷
۱۵ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۲ ب.ظ، توسط Menrva.)
....................

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۴۷۱۸
۱۵ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۱ ق.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۱ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  =)))))))))))))))))))))
ها؟!چی؟! عقد؟! کی؟! من؟!: ))))
عروسی کردم تموم شد رفت اره ما اینجوری هستیم خواهر =)))
خب خوبه که امکان حذف کردن پست ها هم از بین رفته،Big Grinمن شخصا میام خدمت اقای دکتر ادرس این چند صفحه قبلی مانشت رو میدم مطالعه بفرمایندBig Grin
ارسال: #۲۴۷۱۹
۱۵ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۰ ق.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  خب خوبه که امکان حذف کردن پست ها هم از بین رفته،Big Grinمن شخصا میام خدمت اقای دکتر ادرس این چند صفحه قبلی مانشت رو میدم مطالعه بفرمایندBig Grin
ویرایش همین بغلا هستBig Grin یوهاهاهاهاBig Grin...اشنا دارم میگم اون صفحه ها رو حذف کنن یوهاهاهاBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۴۷۲۰
۱۵ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۶ ق.ظ، توسط software94.)
(۱۵ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  خب خوبه که امکان حذف کردن پست ها هم از بین رفته،Big Grinمن شخصا میام خدمت اقای دکتر ادرس این چند صفحه قبلی مانشت رو میدم مطالعه بفرمایندBig Grin
ویرایش همین بغلا هستBig Grin یوهاهاهاهاBig Grin...اشنا دارم میگم اون صفحه ها رو حذف کنن یوهاهاهاBig Grin
من اشناهام بیشتره میگم قفل کنند پست هاروBig Grin
برو تو همه پستهات بنویس چه شب زیبایی بود،اه ای نیمه گمشده کجا بودیBig Grinچه حرف زدنت بر دل مینشست تحصیل کردهBig Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۲۸۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۸۳۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۴۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close