زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۴۶۹۱
۱۴ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۴ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۵ ب.ظ)m450ud نوشته شده توسط:  نه بابا من پوست کلفت تر از این حرفام که با یکنواختی یا همچین چیزی کم بیارم ولی الان خیلی حالم بده
کشش ندم بهتره داداش ولش
پس درد بی دردیه Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۴۶۹۲
۱۴ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۹ ب.ظ
مینروا جان چه خبر؟Big GrinBig GrinBig Grin
ارسال: #۲۴۶۹۳
۱۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۶ ب.ظ
شیطونه میگه دکتر فرهنگ بشم (مثل زمانی که توکلی شدم) بیام تو مانشت مشاوره موفقیت و ازدواج بدم به جوونای مردم.
ارسال: #۲۴۶۹۴
۱۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۵۷ ب.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  شیطونه میگه دکتر فرهنگ بشم (مثل زمانی که توکلی شدم) بیام تو مانشت مشاوره موفقیت و ازدواج بدم به جوونای مردم.

شیطونه همه رو به راه خلاف میکشونه شمارو به چه راههایی که نمی کشونهBig Grin

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
ارسال: #۲۴۶۹۵
۱۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۲۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  شیطونه همه رو به راه خلاف میکشونه شمارو به چه راههایی که نمی کشونهBig Grin
شیطون همش منو به سر به سر بقیه (یعنی هر کسی از بچه دو ساله تا پیر مرد ۹۰ ساله) گذاشتن و شیطونی دعوت می کنه.Smile
ارسال: #۲۴۶۹۶
۱۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۱۹ ب.ظ
آدمهایى هستند در زندگیتان؛ 
نمی گویم خوبند یا بد..
چگالى وجودشان بالاست...
افکار، 
حرف زدن، 
رفتار،
محبت داشتنشان 
و هر جزئى از وجودشان امضادار است...
یادت نمی رود 
"هستن هایشان را.."
بس که حضورشان پر رنگ است.
ردپا حک می کنند،اینها روى دل و جانت...
بس که بلدند "باشند"...
این آدمها را، باید قدر بدانى...
وگرنه دنیا پر است از آن دیگرهاى 
بى امضایى که شیب منحنى حضورشان، همیشه ثابت است. . .
بعضی از آدم ها ترجمه شده اند
بعضی از آدم ها فتو کپی آدم های دیگرند.
بعضی از آدم ها با چند درصد تخفیف به فروش می رسند.
بعضی از آدم ها فقط جدول و سرگرمی دارند
بعضی از آدم ها خط خوردگی دارند
بعضی از آدم ها را چند بار باید بخوانیم تا معنی آنها را بفهمیم
و بعضی از آدم ها را باید نخوانده کنار گذاشت
از روی بعضی از آدم ها باید مشق نوشت و از روی بعضی از آدم ها جریمه...
"قیصر امین پور"
ارسال: #۲۴۶۹۷
۱۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۴۲ ب.ظ
یه کتابی دارم میخونم، رفتم دنبال سال نامه ام تا چیزایی که یاد گرفتم رو توش بنویسم، هر چی گشتم پیدا نشد. جالبه همیشه کنارم هست حتی وقتی میخوابم! اما پیدا نشد که نشد، یه دفتر دیگه برداشتم تا یادم نرفته و بیخیال نشدم، بنویسم، دیدم تو هر چند صفحه اش یه دلنوشته اس
جالبه آدم حرفاشو دغدغه های قبلش رو بخونه ولی تلخی این مرور وقتی هست که میبینی دغدغه دوسال پیشت هنوز دغدغه اته، یعنی متوقف شدی و درجا میزنی، شایدم در زمان مردی و جا موندی... تلخ شدم از این مرور

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۲۴۶۹۸
۱۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۵۹ ب.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۸ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  خاطرات دردناک مستحق نابودی اند :دی
البته خاطرات دردناک نیست Big Grin
مثلا آرزو و اهدافم بودن و هنوزم هستن

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۲۴۶۹۹
۱۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۲۵ ب.ظ
برای اینکه درکی از یه فریمورک داشته باشید فیلمشو ببینید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فکر می کنم شبیه laravel باشه. کار خودم با فریمورک spring هست نه این فریمورک.
ارسال: #۲۴۷۰۰
۱۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۹ ب.ظ، توسط diligent.)
بازم من گیگ اضافه آوردم!
+به یه اسم جالب برخورد کردم: رسم دختر بینون. توی شهر ما، خونه بینون و وضع مالی بینونه !!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۲۴۷۰۱
۱۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۶:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۱۱ ب.ظ، توسط diligent.)
(۱۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۵ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  اگه جای من بودی چیکار می کردی؟ ۱۰ گیگ اضافه. حالا من چند روز پیش متوجه شدم به خانواده اعلام کردم که با دست و دل بازی مصرف کنن تموم شه Big Grin
من که تصمیم گرفتم فیلمای آموزش dot painting، پتینه، دکوپاژ، ویترای، نقاشی روی سفال و کاشی کاری دانلود کنمCool هنر قشنگی به ذهنت رسید به من خبر بدهBig Grin

اگه کسی آموزش خوبی از اینا سراغ داره ممنون میشم لینک بده.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
ارسال: #۲۴۷۰۲
۱۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۷:۳۵ ب.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۵ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  +به یه اسم جالب برخورد کردم: رسم دختر بینون. توی شهر ما، خونه بینون و وضع مالی بینونه !!
توابع اصفهان هست؟
ارسال: #۲۴۷۰۳
۱۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۸:۱۷ ب.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۳۵ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(14 آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۵ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  +به یه اسم جالب برخورد کردم: رسم دختر بینون. توی شهر ما، خونه بینون و وضع مالی بینونه !!
توابع اصفهان هست؟
بیشتر توی شهرای مذهبی مثل قم و مشهد انجام میشه، شهرای جنوبی مثل بوشهر و اهواز من نه دیدم نه شنیدم. اصفهان هم هست ولی توابعشو نمیدونم.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
ارسال: #۲۴۷۰۴
۱۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۸:۲۴ ب.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  جالبه آدم حرفاشو دغدغه های قبلش رو بخونه ولی تلخی این مرور وقتی هست که میبینی دغدغه دوسال پیشت هنوز دغدغه اته، یعنی متوقف شدی و درجا میزنی، شایدم در زمان مردی و جا موندی... تلخ شدم از این مرور
دقیقا خیلی سخته کارهایی که میبینی میشد توی ۳-۴ ماه انجام داد هنوز دوسالکه که به طول انجامیده
تلمبار شدن خیلی بده

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۴۷۰۵
۱۴ آذر ۱۳۹۴, ۰۸:۳۴ ب.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۱۷ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  بیشتر توی شهرای مذهبی مثل قم و مشهد انجام میشه، شهرای جنوبی مثل بوشهر و اهواز من نه دیدم نه شنیدم. اصفهان هم هست ولی توابعشو نمیدونم.
آها اصفهان رو از تجربه‌ی دو نفر از افرادی که میشناسم گفتم. مشهد رو نمیدونم ولی یکی از دوستام رفته بود خواستگاری توو تربیت حیدریه (دو سر مثلث برمودا میشدن!) بعد کلاً رسم جهیزیه نداشتند حالا به کنار، گفته بودند داداشِ دختره سمساری اینا داره، از همونجا دور همی میگیریم که ارزون در بیاد اول زندگی! البته خونواده‌ی دوستم خوب برخورد کرده بودند و گفته بودند دختر خودتون هست حالا ما به کنار، خودتون چطور راضی میشید با وسایل دست دوم عروس بشه و ...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۱۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۶۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close