زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۴۳۶۱
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۷ ب.ظ)NULL! نوشته شده توسط:  من مدرک دانشگاه شریف نمیخوام، همین که رام بدن توش درس بخونم کافیه
لطفا برای منم دعا کنین Big Grin
میتونید مستمع آزاد شرکت کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۴۳۶۲
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۴۱ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۲۶ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  اتفاقا تا الان تنها فایده ای که برا من داشته، همین بوده
دیدم کلا نسبت به این دانشگاه ها و جوی که توشون وجود داره عوض شده، دیگه تا آخر عمرم فکرای اجق وجق نمیکنمBig Grin
آره درسته، معمولا اسم این دانشگاه ها بزرگه. البته فقط اسمشون

یه بنده خدایی تعریف میکرد میگفت تو یه شرکت کار میکرده و یه سری محاسبات دادن کعه انجام بدن، این بنده خدا محاسبات اشتباه انجام داده ولی به خاطر اسم دانشگاش محاسباتو ازش قبول کردن. در حالی که خودش میگفت محاسبات درست رو کسی انجام داده بود که از یه دانشگاه پایین تر اومده بود
فقطم این نیست. تاثیر دیگه اش تو افق توانایی های آدمه یعنی سقف های ساختگی از توانایی هاش برداشته میشن. بعضی از سقف ها هستن که خود ما ساختیم اما در واقع توانایی های ما بیش از این سقف هاست. دانشگاه های خوب میتونن کمک کنن که این سقف ها برداشته بشه.
تاثیر دیگه اش اعتماد به نفسه. کسی که میتونه رتبه یک بشه شاید تا وقتی که واقعا رتبه اش ۱ نشده انقدر اعتماد به نفس نداره. حتی با وجود اینکه تواناییاش فرقی نمی کنن اما با رتبه ای که میگیره به توانایی های خودش ایمان میاره.
درسته
ولی به نظرم بهتره تو زمینه ای تلاش کنه و اعتماد به نفس کسب کنه که واقعا بهش علاقه داشته باشه و با شناخت اون زمینه رو انتخاب کرده باشه
مثل این میمونه که شما برید تو مسابقه دو شرکت کنید و اول بشید بعد تازه بفهمید که مسابقه رو اشتباهی شرکت کردید، دنبال یه چیز دیگه بودید
ارسال: #۲۴۳۶۳
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۶ ب.ظ، توسط NULL!.)
(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۹ ب.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  حس بدی دارم توی یک پروژه ی ساده متلب گیر کردم
کاش یکی بود به من کمک کنه

تا چه حد ساده هست؟!
من یه کم متلب بلدم

(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۷ ب.ظ)NULL! نوشته شده توسط:  من مدرک دانشگاه شریف نمیخوام، همین که رام بدن توش درس بخونم کافیه
لطفا برای منم دعا کنین Big Grin
میتونید مستمع آزاد شرکت کنید.

واقعا میشه؟!
ارسال: #۲۴۳۶۴
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۴۶ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۱ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  درسته
ولی به نظرم بهتره تو زمینه ای تلاش کنه و اعتماد به نفس کسب کنه که واقعا بهش علاقه داشته باشه و با شناخت اون زمینه رو انتخاب کرده باشه
مثل این میمونه که شما برید تو مسابقه دو شرکت کنید و اول بشید بعد تازه بفهمید که مسابقه رو اشتباهی شرکت کردید، دنبال یه چیز دیگه بودید
من راجع به علاقه افراد صحبت نمی کنم. بحث من فقط سر مزایای دانشگاه خوبه. علاقه یه جنبه دیگه است.
ارسال: #۲۴۳۶۵
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۴۷ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من فقط ایده میدم، اجرا با بقیه است.Big GrinTongue
امسال زمان اعلام رتبه ها یادمه شما از این پستهای تفریحی میذاشتید Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , blackhalo1989
ارسال: #۲۴۳۶۶
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۴۹ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۳ ب.ظ)NULL! نوشته شده توسط:  واقعا میشه؟!
اگه بتونید از در عبور کنید و با استاد هماهنگ کنید میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: NULL! , gogooli
ارسال: #۲۴۳۶۷
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۵۵ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اگه بتونید از در عبور کنید و با استاد هماهنگ کنید میشه.
وااااااااااااااااااااااااااای رویایییههههههههههههه

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: NULL!
ارسال: #۲۴۳۶۸
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۰۱ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۵۵ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اگه بتونید از در عبور کنید و با استاد هماهنگ کنید میشه.
وااااااااااااااااااااااااااای رویایییههههههههههههه
چندان خبری هم نیست درس دادنشون مخصوصا الان که دیگه ویدیو های دانشگاه های تاپ دنیا موجوده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۲۴۳۶۹
۰۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ ق.ظ، توسط RASPINA.)
-------------

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۴۳۷۰
۰۳ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۲ ق.ظ
به نظر من هم دانشگاه و ارشد شاید اون چیزی نباشه که فکرش رو می کردین اما خوب اگه دوست دارین بحثش جداست. علاقه به صرفا رفتن کلن جای بحث نمی ذاره
ولی دوستانی که به هر علتی نتونستن یا نمی تونند برن بیان رو خودشون سزمایه گذاری کنند بدونند اول و اخر خودتی. برن دنبال تخصص و ایده هایی که دارند شاید به جایی رسیدن که همین فارغ التحصیلهای دانشگاههای تهران واسه کار تو شرکتشون صف بکشن. کلن همه چیز خودتی خودتون علاف ارشد و اسم مدرک نکنین ولی تا می تونید روی خودتون کار کنین. ایندتون رو به یه مربع سیاه بشه یا نشه گره نزنید. به جاش روی چیزی سزمایه گذاری کنید که همیشه باهاتونه و به این راحتی به دست باد نمیره اون تخصص شماست

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , shayesteNEY
ارسال: #۲۴۳۷۱
۰۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۹ ق.ظ
بنده هزار بار گفتم، بازم میگم: اگه کسی واقعا دنبال پولدار شدن و درآمده خوبه نباید سمت ارشد بیاد، تازه کارشناسیم به کارش نمیاد.
واقعا در زمان فعلی تو ایران نمیشه با درس به پول رسید. الان تو تهران و حتی شهرستان ها هزار تا کار هست که درآمد خیلی خوبی واسشون هست، البته برای کسایی که وافعا دنبال کارن و تلاش میکنن. مثلا الان ۱فلافل و سمبوسه فروش تو تهران درآمدش ماهی ۶،۷ تومنه یا یک نصاب تلویزیون lcd و led که به سرمایه هم نیاز نداره همینطور و انواع و اقسام شغلهای دیگه...
من روی سخنم بیشتر با آقایونه، اگه به دنبال پولدار شدن هستید، دور ارشد رو خط بکشید چون فقط وقتتون رو تلف میکنید. من خودم یکی از دلایل ارشد گرفتنم این بود که با خودم میگفتم میرم تهران و همزمان با درس کار هم میکنم، اما واقعا الان که اومدم امکانش نیست و تازه واسه درسام هم وقت کم میارم.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۲۴۳۷۲
۰۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۲۶ ق.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ق.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  من روی سخنم بیشتر با آقایونه، اگه به دنبال پولدار شدن هستید، دور ارشد رو خط بکشید چون فقط وقتتون رو تلف میکنید. من خودم یکی از دلایل ارشد گرفتنم این بود که با خودم میگفتم میرم تهران و همزمان با درس کار هم میکنم، اما واقعا الان که اومدم امکانش نیست و تازه واسه درسام هم وقت کم میارم.

کلا اوضاغ خیلی غاک تر از اونی هست که فکر میکنی Big Grin
ارسال: #۲۴۳۷۳
۰۳ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۶ ب.ظ، توسط Bahar_HS.)
(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من فقط ایده میدم، اجرا با بقیه است.Big GrinTongue
نمیشه که همه ی زحمتا با شما باشه! هم ایده بدید هم اجرا کنید!!!Big Grin
زحمت ایده با کاربرblackhalo1989 و زحمت اجرا با بقیه!!!Big Grin
پ.ن: خیلی بدجنس هستید!Exclamation

(۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  فقطم این نیست. تاثیر دیگه اش تو افق توانایی های آدمه یعنی سقف های ساختگی از توانایی هاش برداشته میشن. بعضی از سقف ها هستن که خود ما ساختیم اما در واقع توانایی های ما بیش از این سقف هاست. دانشگاه های خوب میتونن کمک کنن که این سقف ها برداشته بشه.
تاثیر دیگه اش اعتماد به نفسه. کسی که میتونه رتبه یک بشه شاید تا وقتی که واقعا رتبه اش ۱ نشده انقدر اعتماد به نفس نداره. حتی با وجود اینکه تواناییاش فرقی نمی کنن اما با رتبه ای که میگیره به توانایی های خودش ایمان میاره.

این همه مزایا داره،بعد می گید اومدن یا شایدم رفتن! به دانشگاههای بزرگ تهران فایده نداره!
پ.ن۱: اثرات جانبی که داره شاید از خود ارشد مهم تر و موثرتر باشه.
پ.ن۲: من هم بیشتر به خاطر اثرات جانبی ارشد در یک دانشگاه روزانه تهران،هست که می خوام ارشد بخونم و گرنه دیگه کی حال درس خوندن داره!Big Grin

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
ارسال: #۲۴۳۷۴
۰۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۱۰ ب.ظ
بعضی هاتون هنوز سطح فکرتون بالا نرفته متاسفانه با اینکه هنوز ارشد دارید
ارسال: #۲۴۳۷۵
۰۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۷:۰۱ ب.ظ
همه چیز بستگی به حال و هوای دلت داره......

حال دلت که خوب باشد

آدمها همه شان دوست داشتنی اند ..

حتی چراغ قرمز هم برایت مکثی دوست داشتنی می شود

که لحظه ای پا از روی پدال برداری و بتوانی فکر کنی به امروزت،

که با دیروزت چقدر فرق داشتی؟!

حال دلت که خوب باشد ...

می شوی همبازی بچه ها؛

برای عزیزانت همیشه وقت داری

و یک دنیا مهربانی در چهره ات نهفته است؛

و چقدر لذت دارد که آدم حال دلش خوب باشه ...
التماس دعا

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۶۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۱۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close