زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۱
۱۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۱۹ ق.ظ، توسط mahdi20.)
هر چه می خواهد دل تنگت بگو ‍‍‍‍...
سواره از پیاده خبر ندارد‌، سیر از گرسنه!!!!!!!!!!!!

آخه شماها که سربازی ندارید‌، ما پسرها از همه جهت آیندمون در گرو این چند ماه بیگاری هست‌، اگر کارت پایان بیگاری نداشته باشیم نه خبری از ادامه تحصیل هست نه شغل نه هزار کوفت و زهر مار دیگه .

.... Loading
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۰۲
۱۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۲۳ ق.ظ
RE: هر چه می خواهد دل تنگت بگو ‍‍‍‍...
(۱۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۰۹ ق.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۰۳ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۵۹ ق.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  از یک طرف فکر کنکور ذهنمو مشغول کرده از طرفی فکر ۴۸ ساعت بعد از کنکور.

روزهایی که الان داری با فکر به آینده از دستش می دی خیلی ناگوارتر از روزهایه که قراره در آینده خودش خراب شه!
حق با شماست ولی ...
حساب حساب یکی دو روز نیست حساب چند ماه الافی و بیگاری است .

بله عزیزم.
شماهم درست می گید.
حساب حساب یکی دو روز نیست!
حساب حساب ۴ ماه درس خوندنه.
حساب حساب ۴ ماه شب بیداری کشیدن و چشم به کتاب دوختنه
حساب حساب تلف شدن ۴ ماه از بهترین روزهای زندگی یه جوان که به بهونه‌ی کنکور توی خونه گذشت و عمری که بر باد رفت ....فارغ از هر گونه دلخوشی
حساب حساب ۱۰ روز طلایی باقی مونده تا کنکوره که خیلی راحت می تونه مثل یک الا کلنگ سرنوشتت رو عوض کنه.
حیفه به خدا مهندس!
فکر کنم تو چند ماه الافی و بیگاری آینده وقت کافی برای فکر کردن به اون محملات رو داشته باشی.

سعی کن حالا به چیز های مهم‌تر (و البته قشنگ تری فکر کنی)
که اگه الان این کار رو نکنی ...
اونوقت باید تمام دوران سربازی رو به حسرت روزهای الان بگذرونی.Shy

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdi20
ارسال: #۳۰۳
۱۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۳۲ ق.ظ
اوکی ... امشب تا اونجایی که میشه سعی می کنم این افکار را از خودم دور کنم‌، بلاخره راه دررو هایی هم برای گذروندن دوران سربازی وجود داره .
از مشاوره ای که دادید بسیار ممنونم.

.... Loading
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X
ارسال: #۳۰۴
۱۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۰۳ ب.ظ
عشق یعنی غصه و دلواپسی عشق یعنی بی کسی در بی کسی

عشق یعنی از بدی عاری شدن اشک از چشم دل جاری شدن

عشق یعنی نفس خود راهی کنی راه دشوار جنون را طی کنی

عشق یعنی سر فدای راه دوست عشق یعنی هرچه داری مال اوست

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

ارسال: #۳۰۵
۱۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۵۹ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۱۱ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  حالا چند ماه الافی و بیگاری چیزی نیست.

کسی رو میشناسم که همون روزی که رفت سربازی مرد جسدشم تحویل ندادن!!! یه مریضی عجیب غریب همون روز اول ورود گرفته بود و همون روز هم مرد!Sad

البته ایشاللا که شما برید و سالم برگردید.

مهندس مواظب باش زنده بمونی!!Big Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۳۰۶
۱۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۳۰ ب.ظ
دوستان شاهد باشن‌، بلایی سر من بیاد تقصیر آفاق خانم هست چون نفوذ بد زدBig Grin

.... Loading
ارسال: #۳۰۷
۱۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۱۱ ب.ظ
ممکنه تب جهرمی بگیری و ..... نهههههههههههههههه .....نهههههههههههههه.......مهندس زنده بمووووون!!تو می تونییییییییی!!
Big Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
ارسال: #۳۰۸
۱۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۵۹ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۳۰ ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  دوستان شاهد باشن‌، بلایی سر من بیاد تقصیر آفاق خانم هست چون نفوذ بد زدBig Grin
نفوس بد نزدم که قضیه اون نامه پسره است که میگه چیزهای بدتری هم هست به چیزهای خوب فکر کن منظورم این بود که شما میری چند ماه و برمیگردی Big Grin

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
ارسال: #۳۰۹
۱۸ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۵۴ ب.ظ
من معاف ام..اما به چه دلیل!..به دلیل یه مشکل عجیب ..که هر شب و روز میگم خدا چه جوری...میشه یه روز حل شه...حالا خود مشکل به کنار..اینی که بقیه سنگ میاندازت جلوت نمی فهمنت یه چیز جدا گانه...حالا میبینی سربازی از خیلی چیزابهتره

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
ارسال: #۳۱۰
۱۸ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۲۲ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۵۴ ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  من معاف ام..اما به چه دلیل!..به دلیل یه مشکل عجیب ..که هر شب و روز میگم خدا چه جوری...میشه یه روز حل شه...حالا خود مشکل به کنار..اینی که بقیه سنگ میاندازت جلوت نمی فهمنت یه چیز جدا گانه...حالا میبینی سربازی از خیلی چیزابهتره

جدا از شوخی راست می گن!! سر بازی رفتن از خیلی مشکلات بهتره!
اینشالا مشکل شما هم حل شه دوست عزیز!

ارسال: #۳۱۱
۱۸ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۴۴ ب.ظ
نقل قولی از سمانه خانم در تاپیک فصل آرامش:

وَعَسَى أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ
و بسا چیزى را خوش نمى‏دارید و آن براى شما خوب است و بسا چیزى را دوست مى‏دارید و آن براى شما بد است و خدا مى‏داند و شما نمى‏دانید

آیه ۲۱۶ سوره بقره

.... Loading
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool -
ارسال: #۳۱۲
۱۹ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۵۵ ق.ظ
۱۲۰%....میگن تو روز قیامت هر کی دنبال کار خودش ..ح...من این فرصت داشتم که ببینم واقعا یعنی چی!

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
ارسال: #۳۱۳
۲۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۳۴ ق.ظ
چارلی چاپلین میگه:هرچیزی آخرش خوبه.اگه خوب نشد پس حتما آخرش نشده..!!

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , **sara** , mosaferkuchulu , 54m4n3h , mahdi20
ارسال: #۳۱۴
۲۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۱۹ ب.ظ
به خدا کارتون حرف نداره
ببین آقای دکتر من تازه عضو شدم با برنامه کل سایتا دانلود کردم دارم همه مطالب می خونم
نمیدونم چطور دعاتئن کنم
انشا الله به هر چی می خواین برسید خدا تو این دنیا اون دنیا عوض تون بده(دعای مادر بزرگونه)
ارسال: #۳۱۵
۲۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۵۶ ب.ظ
خوب دوستان ... می بینم که من هشت روز نبودم هیشکی دلش واسه من تنگ نشده ... Big Grin

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۵۲۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۵۹۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close