زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۱
۰۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۱۵ ب.ظ
RE: هر چه می خواهد دل تنگت بگو ‍‍‍‍...
(۰۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(09 بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۴۵ ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  کسی اینجا اهل شیراز یا احتمالا اهل جهرم هست ؟؟؟؟؟؟
من هستم شیراز.چطور؟
شما شیرازی هستید ؟؟؟ هیچی محض اطلاع .
آخه واسه دوران آموزشی یه ۲ ماهی باید بیام جهرم .

.... Loading
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۷۲
۰۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۹:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۵۳ ب.ظ، توسط ۵۴m4n3h.)
الآن همه نشستن درس میخونن واسه کنکور، منِ بیچاره، ۲ هفته مونده به کنکور، باید بشینم مطالعه کنم جهت پروژه‌ی پایانیم!
چه قدر دیره کنکور! نمیشه زودتر بدیم بره!!
یه عالمه ذوق دارم برای پروژه پایانیم و یه عالمه عذاب وجدان برای این که نمی تونم درس بخونم!

موضوعم مقایسه‌ی گراف‌ها توی فضای برداری هست! که توی کامپایلر برای پیدا کردن خطا ازش استفاده میشه!

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
 سپاس‌گزاری شده توسط: samanium
ارسال: #۲۷۳
۱۱ بهمن ۱۳۸۹, ۰۹:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۱۳ ق.ظ، توسط ف.ش.)
هر چه می خواهد دل تنگت بگو ‍‍‍‍...
چه جالب تعداد ارسالهای من با تعداد ارسالهای آقای تنهایی برابر شده Big Grin .....[تصویر:  12900_1_1379098681.gif]

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
ارسال: #۲۷۴
۱۱ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۳۱ ق.ظ
تازه جلو هم زدین!!

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
ارسال: #۲۷۵
۱۱ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۳۶ ق.ظ
دکتر احتمالا آفاق خانم قصد کودتا داره !!!!

.... Loading
ارسال: #۲۷۶
۱۱ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۰۲ ق.ظ
یه مدتی باید حسابش رو تعلیق کنم که دیگه جرات جلو زدن نداشته باشه!

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
ارسال: #۲۷۷
۱۱ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۲۳ ق.ظ، توسط ف.ش.)
:دی
از کجا فهمیدید میخوام سلطنت مانشت رو در دست بگیرم Big Grin
رو بعد از کنکور تاجگذاری میکنم Big Grin

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
ارسال: #۲۷۸
۱۱ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۱۳ ب.ظ
وای چقدر فشاررومه اصلا وقت تست زدن ندارم نمیتونم به مانشت هم سر بزنم. احتمالا تا جمعه صبح(کنکور) بای

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
ارسال: #۲۷۹
۱۱ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۲۱ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۰۲ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  یه مدتی باید حسابش رو تعلیق کنم که دیگه جرات جلو زدن نداشته باشه!

اقای تنهایی خانوما اعتراض می کننا!!! بعدش هم کودتا!!
اون وقت واسه آفاق جان مراسم تاجگذاری می گیریم و می شه ملکه‌ی اول مانشت!!شما هم تبعید می کنیم به یه جزیره‌ی کوچیک توی مانشت و هر روز صد تا سوال بچه های کنکوری و می دیم که جواب بدین!!!Tongue

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۲۸۰
۱۱ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۲۷ ب.ظ
اگه من شانس داشتم ،...
نصب انشعاب فاضلاب تو محله‌ی ما دقیقا با ۱۵ روز مونده به کنکور من مصادف نمی شد . صدای کلنگ و تراش کاری کل خیابون رو برداشته .

چیکار کنم ؟

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۸۱
۱۱ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۵۸ ب.ظ
یه گوشی با یه آهنگ ملایم با صدای کم بذارین تو گوشتون! اقلا از صدای ناموزون بیل و کلینگ راحت میشین. Angelبعد اگه غرق در درس خوندن بشین اصلا این صداها رو نمیشنوین!Tongue

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA
ارسال: #۲۸۲
۱۱ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۲۲ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۵۸ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  یه گوشی با یه آهنگ ملایم با صدای کم بذارین تو گوشتون! اقلا از صدای ناموزون بیل و کلینگ راحت میشین. Angelبعد اگه غرق در درس خوندن بشین اصلا این صداها رو نمیشنوین!Tongue

مرسی‌، دقیقا دارم همین کار رو می کنم ... Smile

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۸۳
۱۱ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۵۸ ب.ظ
راه بهتر:
در درس خواندن خود غرق شوید.مانند دانشمندان.آنوقت نه تنها گوشتان نمی شنود بلکه...!

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

ارسال: #۲۸۴
۱۲ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۳۷ ق.ظ
salam man dlam khili tange khili .b ye hamdam niaz daram khili tanham .bache ha vasam 2a kooonid az tanhaieee dgh kardam
ارسال: #۲۸۵
۱۲ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۸۹ ۰۶:۵۲ ب.ظ، توسط ۵۴m4n3h.)
امروز از اون روزاییه که درس خوندنم نمیاد Sad

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۷۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۱۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close