زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۲۴۶
۱۷ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۵ ق.ظ
هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۲)...
(۱۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۶ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۴۸ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  یکی از دوستان میگه: زدم اطلاعات کامپیوتر یه بنده خدایی رو پروندم! چه جوری بهش بگم؟
میگم بگو: اطلاعات پاک شد! روز خوبی داشته باشید!
مطمئنه راه برگشت و ریکاور نداره؟ اگه نداره معذرت خواهی کنه و بگه تو‌ام بیا اطلاعات منو پاک کن: دی .
توی پرانتز(
من با برنامه های ریکاور کارکردم فقط عکسها رو خوب برمیگردونه مثل روز اولشون !.هیچ چیز رو هم از قلم نمیندازهSmile(البته بستگی به تعداد دفعات حذف و اضافه فایلهاتون داره!)
)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۱۲۴۷
۱۷ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۸ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۲)...
(۱۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۵ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۶ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۴۸ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  یکی از دوستان میگه: زدم اطلاعات کامپیوتر یه بنده خدایی رو پروندم! چه جوری بهش بگم؟
میگم بگو: اطلاعات پاک شد! روز خوبی داشته باشید!
مطمئنه راه برگشت و ریکاور نداره؟ اگه نداره معذرت خواهی کنه و بگه تو‌ام بیا اطلاعات منو پاک کن: دی .
توی پرانتز(
من با برنامه های ریکاور کارکردم فقط عکسها رو خوب برمیگردونه مثل روز اولشون !.هیچ چیز رو هم از قلم نمیندازهSmile(البته بستگی به تعداد دفعات حذف و اضافه فایلهاتون داره!)
)

بچه‌ها ممنون!اون آدم آبرو رفته منم!نگران نباشین!طرف یه سال پایینی بود!ازش عذر خواهی کردم لپ تاپشو دادم دستش رفت!Big Grin
هرچند که بسیار شرمنده اش شدم ولی خوب تموم شد دیگه!TongueTongueBlush

به دوست عزیز barca
اگر ادم بخواد هر جا که توهین بهش شد پا پس بکشه و کنار بره باید از کل زندگی انصراف بده و بشینه تو خونه!
دوست عزیز ما خیلی تو جریان مشکل شما نیستیم!فقط همون چیزایی که تو پست هاتون هست اما چون نمی دونیم قضیه چیه نمی تونیم طرف هیچ کس و بگیریم!
توی پست‌ها از جمله پست آقای دکتر بود که رسیدگی می کنن و حتی اگر رسیدگی نشه ،و حتی اگر توهین شده به شما این شما هستین که با موندنتون و رفتار معقولتون می تونین به توهین طوری جواب بدین که توهین کننده هم از کار خودش شرمنده شه!و این پاسخ با قهر کردن حاصل نمی شه بلکه با نشون دادن عزت نفستون به دست می آد!
ما همه منتظر پست های دیگه تون هستیم!

پ.ن: نگران نباشین!شما اولین کسی نیستین که یه مدیر بهش گفته ارسالات بی محتواست!(ارسال های من که از نظر یه مدیر spam تشریف داشتن) !
به آقای دکتر تنهایی:
آقای دکتر درسته که شما این سایت و راه انداختین اما بدونین که ارزش این سایت به کاربراش هم هست، نه فقط مدیراش !!!
تو این سایت اگر ده تا مدیر هم نباشه باز سایت سر پاست اما ارزش یه سایت به کاربراشه!ایشون اولین کاربری نیستن که از دست یه مدیر ناراحت می شن و بهشون توهین شده!خیلی از ما این اتفاق برامون افتاده!شاید با شدت کمتر و یا حتی بیشتر!
اگر به کاربرا احترام گذاشته نشه مطمئنن همه می رن و چیزی از این سایت باقی نمی مونه!
مانشت با کاربراش مانشت شده نه با مدیراش!!
ما واقعا توقع رسیدگی داریم از شما!امیدوارم این اتفاق بیفته!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: summer_66 , barca
ارسال: #۱۲۴۸
۱۷ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۹ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  من هیچی(اصلا" راجع بخودم نمیگم) ولی اینقدر بد مدیران را نگید. داوطلبانه وقتشون را صرف میکنند که مطالب سرجاش باشه و براتون این سایت قابل استفاده باشه. اگه هر کاری برای راهنمایی اعضاء و کمک بهشون بتونند انجام میدن.هر جامعه ای نیازمند اعضاء و اداره کنندگان هست و لازم وملزومند. کمی خودتون را جای اونها بگذارید. اگه من هم خطایی میکنم بپای همه مدیران ننویسید.

اقا فرداد ما به همه‌ی مدیران جسارت نکردیم!هیچ کس منکرش نیست که تعداد زیادی از مدیران هستند که خیلی عالی دارن فعالیت می کنن و واقعا به بچه‌ها کمک می کنن!راهنمایهاشونم در حد تیم ملی اسپانیا به درد بخوره!اما خوب یه عده شون (اونم فقط گاهی) یه خطا هایی می کنن!و چون اون افراد از جایگاه مدیریشون و با این قدرتشون دارن با کاربرا بر خورد می کنن ما مجبوریم از کلمه‌ی مدیران استفاده کنیم!همین!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
ارسال: #۱۲۴۹
۱۷ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۰۳ ب.ظ
دوستان چرا هرکسی هر حرفی که میزنه و باب میلتون نیست سریع قهر میکنیدو میرید! حالا اگرم یکی بهتون توهین کرد شما چرا میرید؟؟؟ با رفتنتون مگه چه اتفاقی میفته که خودتونو از جایی که میتونید ازش استفاده مفید بکنید محروم میکنید! تو اجتماع با افرادی برخورد میکنیم که افکار و برخوردشون با ما فرق میکنه و ممکنه بعضی وقتها اتفاقات و برخوردهایی رو ببینیم که برامون خوشایند نباشه این دلیل نمیشه خودمونو از اون اجتماع طرد کنیم، میشه اون فردو که ازش برخوردی دیدیم طرد کنیم اما خودومونو نباید طرد کنیم اینجوری فقط خودمون ضرر میکنیم(در واقع اینطوری داریم خودمونو بخاطر کار بد نکرده تنبیه میکنیم)
 سپاس‌گزاری شده توسط: summer_66 , Bache Mosbat , barca , انرژی مثبت , **sara**
ارسال: #۱۲۵۰
۱۷ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۳ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
ان شالله که دیگه از این جور مسائل پیش نیاد هر چند که وقتی یه اجتماع بزرگ می شه تفاوت سلیقه‌ها ور فتارها با هم بیشتر می شه باید سعی کرد بخشید گذشت کرد تا خودمون بتونیم راحتتر زندگی کنید مثل همون استاد که گفت کینه‌ها مثل یه لیوان می مونه که با دست نگه داریم شاید وزنش زیاد نباشه ولی وقتی زیاد نگهش داریم خسته می شیم.اول به خودم میگم بعد به همه دوستان باید یاد بگیریم که سطح توقع رو کم کنیم.میگن (دکتر فرهنگ در جلسه سخنرامی گفت که روانشناسا میگن Big Grin) هر چی با قوانین طبیعت همگام‌تر باشیم خوشبخت‌تر خواهیم بود و یکی از قوانین طبیعت اینه: خورشید هر روز بدون هیچ توقعی به زمین می تابه .من خودم این جمله رو زیاد شنیده بودم ولی هیچ وقت به عمق مطلب پی نبرده بودم Tongue( خیلی وقتا پیش اومده که بگم توقع نداشتم فلانی فلان کار رو انجام بده.)
ان شالله که تمامی دوستان کدورت‌ها رو کنار بذارن و جمع صمیمی مانشت همونطور صمیمی باقی بمونه و به جایی برسه که الگو باشه.
یه مطلب دیگه‌، قبول کنید که اقا فرداد و دکتر هم در بد موقعیتی هستند چه کاربران و چه مدیران بهشون به عنوان یه بزرگتر نگاه می کنن و این سطح توقع رو بالا می بره .
حالا واسه ختم جلسه یه صلوات بفرستین یه جوکم بگم بخندین(حالا جوکم یادم نمیاد Big Grin) اهان غضنفر میره مکه (الان اقای sasanlive میگه دوباره چرا به غضنفر گیر دادی Big Grin) ادامه: با خودش ارپیچی میبره بهش میگن اینو واسه چی اوردی؟! میگه اوردم که باهاش شیطون رو داغون کنم اخه با این سنگریزه‌ها از رو نمیره Big Grin

(داخل پرانتز: مشکل از من نیست مشکل از اسم تاپیکه ببخشید بحث منحرف شد حالا لطفا ادامه ندهید Tongue )

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: narges_r , barca , Bache Mosbat , mamat , sasanlive , **sara**
ارسال: #۱۲۵۱
۱۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۲ ق.ظ
سلامتی نعمت بسیار بزرگیه که خیلی وقتها یادمون میره چه جواهر ارزشمندی داریم و باید بابتش خدارو خیلی شکر کنیم....
اخرشم عینکی شدمSad
ارسال: #۱۲۵۲
۱۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۶ ق.ظ
دلم می خواد به جای بیدار موندن تا دیر وقت و سرچ تو اینترنت برای نوشتن تکلیف های مدیریت استراتژیک و سیستم های توزیع شده ،به جای تایپ کردن و میل کردن تکلیف ها،یه دفتر مشق داشتم و یه مداد مشکی و یه مداد قرمز که عصر مشقامو بنویسم و مثل اون موقع‌ها ساعت ۹ که شد بعد از شنیدن قصه هایی که مامانی از رو کتاب داستانام می خوند با اون لالایی رادیو بخوابم!!!
مهتاب لالا
گنجشک لالا
....
شب بر همه خوش
تا صبح فردا!

سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , Mansoureh , انرژی مثبت , SarahArshad
ارسال: #۱۲۵۳
۱۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۱۴ ب.ظ
در مورد بحث ایجاد شده . در حالی که نمی دونم چه اتفاقی افتاده می گم که:
تا توانی دلی بدست اور دل شکستن هنر نمی خواهد

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۱۲۵۴
۱۸ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۰۰ ب.ظ
لینک دانلود لالایی شب بخیر کوچولو

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , Bache Mosbat , Mahtab_m
ارسال: #۱۲۵۵
۱۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۵ ق.ظ
الان دوباره داشت خبر مرگ دانشجوی فوق لیسانس امیرکبیرو میگفتSad
دلم گرفتSadSadSad
ارسال: #۱۲۵۶
۱۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۰۷ ق.ظ
Sad . هیشکی نمی دونه فردا زندس یا نه Sad

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
ارسال: #۱۲۵۷
۱۹ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۱۲ ق.ظ
۳۷ روز باقی مانده..
این حصر شکستنی است!

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
ارسال: #۱۲۵۸
۱۹ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۴۲ ب.ظ
کاش هر کی دروغ میگفت دماغش عین پینوکیو بزرگ میشد.
هر کی قول میداد و زیر قولش میزد کچل میشد.....
تصور کنید چقدر خوب میشد.....
یک وقت فکر نکنید تو فامیل ما متخصص کاشت مو یا جراحی بینی هست!!!!!!!

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , انرژی مثبت
ارسال: #۱۲۵۹
۱۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۲۶ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۲ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  کاش هر کی دروغ میگفت دماغش عین پینوکیو بزرگ میشد.

اون وقت تو کتاب های زیست شناسی می نوشتن انسان‌ها موجواتی کچل و دماغ دراز اند!

سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۱۲۶۰
۱۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۴۷ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۱۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۲۶ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۲ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  کاش هر کی دروغ میگفت دماغش عین پینوکیو بزرگ میشد.

اون وقت تو کتاب های زیست شناسی می نوشتن انسان‌ها موجواتی کچل و دماغ دراز اند!

دیگه اونوقت دروغ گفتن و بدقولی کار بدی به حساب نمی مومد چون همه همین جوری بودن!!!(از بس که تو این دوره زمونه همه چی برعکس شده!!!)
فکر کنم اونوقت اگه کسی کچل یا دماغ دراز نبود مایه تعجب بقیه می شد Big Grin چون تقریبا هر چیزی خلاف عرف بشه باعث تعجبه حالا چه خوب چه بد!!!!Undecided

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۱۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۳۰,۱۶۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۲۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۸,۹۲۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۱۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۶۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۶۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۱۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۶۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۰۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close