زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۶۴۹۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۴۱ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی...
همیشه این تو هستی که ازم حالم رو پرسیدی...

تو دیدی من خطا کردم... دلم گم شد دعا کردم....
کمک کن تا نفس مونده به اغوش تو برگردم...

نمی خوام چتر دنیا رو .. که تو بارون احساسی..

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakzad , maryami , SaMiRa.e , mamat
ارسال: #۶۴۹۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ ب.ظ
امروز غم و اندوه رو تموم کردم و رفتم سر کار...ولی در کل خیلی بی حوصله ام

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , svk7
ارسال: #۶۴۹۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  امروز غم و اندوه رو تموم کردم و رفتم سر کار...ولی در کل خیلی بی حوصله ام

من نشستم رو اورست دارم کاهو ترشی می خورم.می خواید یه نوک پا بیام پایین تر رو مانشت به شما هم کاهو ترشی بدم که به جای غصه بخورین؟ Big Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic
ارسال: #۶۴۹۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ب.ظ، توسط azad_ahmadi.)
esisonic هروقت پستای تو رو میبینم ناخداگاه چشمم میره طرف وضعیتت!! Smile
منم امروز رفتم آموزشگاهی که قبلا کار می کردم، احتمالا منم دیگه مشغول شم.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
ارسال: #۶۵۰۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ ق.ظ
کارخوبی کردیدآقای esisonic .تنها راه غصه نخوردن اینه که مشغول بشید.حالا هرکاری
ارسال: #۶۵۰۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ق.ظ
خوش به حال شما اقایون
ههمتون شاغلید
توی این وضعیت بحرانی کاربیشتر ما خانوما تمام دلخوشیمون کنکور بود
پس نتیجه میگیریم خانما بیشتر حقشون قبول شن
شما برید کار کنید ما هم درس بخونیم، :دی

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
ارسال: #۶۵۰۲
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۱۸ ق.ظ
شهرهای مانشتی: | تهران | Rialto | تبریز | اصفهان | شیراز

Rialto دیگه کجاست؟!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , Pakzad , Breeze
ارسال: #۶۵۰۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۴۰ ق.ظ
خدای من
سکوتم را نبین، دستانی خالی و دلی پر از گناه دارم
آن را پر کن و این را خالی

خدایا
یا نوری بیفکن یا توری
ماهی کوچکت از تاریکی این اقیانوس می ترسد

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , maryami , Pakzad , SaMiRa.e , Parva , ahmad8726
ارسال: #۶۵۰۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ ق.ظ، توسط svk7.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  امروز غم و اندوه رو تموم کردم و رفتم سر کار...ولی در کل خیلی بی حوصله ام

حال میکنم با این استاتوس آپدیت کردنت

(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت :[تصویر:  163998_1_1379085751.gif] در انتظار نتایج

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , esisonic
ارسال: #۶۵۰۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۶ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  من نشستم رو اورست دارم کاهو ترشی می خورم.می خواید یه نوک پا بیام پایین تر رو مانشت به شما هم کاهو ترشی بدم که به جای غصه بخورین؟ Big Grin
نه مرسی...
خودم که میدونم قبول نمیشم...منتظرم بقیه قبول بشن تا یه شیرینی تپل بزنم تو رگ!! Big Grin خخخخ

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال: #۶۵۰۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۲۸ ب.ظ
وحشتناکترین حادثه
سلام بچه ها.بلایی سرم اومده که دیگه توی دنیا بدتر از اون وجود نداره...چقدر عاشق ادامه تحصیل بودم چقدر براش بها دادم...اگه بخوام براتون تعریف کنم تمومی نداره.اما خب همینقدر میگم که دلبندم ۶ ماه قبل به دنیا اومد و بیمارستان و دکترهای نامرد دختر سالمم رو نابود کردن...طاقت ندارم بنویسم که ...اما همینقدر میگم که مشکل مغزی براش بوجود اومد.در اثر کمبود اکسیزن که دکتر نتونسته لوله رو بکنه داخل نای دخترم...و دکترا میگن گلوبال یعنی سراسری اسیب دیده.بینایی و شنوایی وراه رفتن.حرف زدن و هرچی انسان سالم انجام میده گل من .............
اگه ایمانم به خدا نبود خودمو..........
بچه ها....باورتون میشه یکی از امیدواریها و دلخوشیهام توی این شرایط وحشتناک قبول شدن توی دانشگاه شریفه؟ مسخرس؟؟؟؟ اونم برای منی که ساکن شهرستانم.فارغ التحصیل دانشگاهه ازاد...متاهلم...با این دختره........ و البته همسری که میگن فقط شهر خودمون...اما چه کنم ....من از اولم میخواستم درسمو ادامه بدم اما افسوس که همسرم همراهی نکردنو میگفتن معیاراصلی چیزهای دیگست...و حالاهم دنیا باهام سره لج افتاده...چه کنم که دست خودم نیست...آرزویه یه عمرمه...قلبمو به تبش میندازه شبها خوابشو میبینم...
Bache Mosbat، در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوست عزیزم. انشاالله مشکلتون حل می شه حتما، ایجاد چند پست یکسان در تاپیک های مختلف بر خلاف قوانینه.

تنبلی دزد آرزوهاست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۶۵۰۷
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۰۸ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۲۸ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.بلایی سرم اومده که دیگه توی دنیا بدتر از اون وجود نداره...چقدر عاشق ادامه تحصیل بودم چقدر براش بها دادم...اگه بخوام براتون تعریف کنم تمومی نداره.اما خب همینقدر میگم که دلبندم ۶ ماه قبل به دنیا اومد و بیمارستان و .....اگه ایمانم به خدا نبود خودمو..........
واقعا متاسفم براتون ، امیدوارم خدا بهتون اونقدر صبر و قدرت بده تا بالاخره لبخند رو لبتون ( خانوادگی) بشینه.....
«فان مع العسر یسرا،ان مع العسر یسرا»
پس براستی که بعد از هر سختی آسانیست،همانا بعد از هر سختی آسانیست
میبینید؟
خدا دو بار هم تاکید کرده
نکته ای که خیلی قشنگه و کمتر روش توجه میشه اینه که توی این آیه کلمه عسر(سختی) معرفه آمده ولی کلمه یسر(آسانی) نکره
یعنی ما سختیها رو میبینیم و میشناسیم ولی آسانی بعد از اون رو بدون اینکه بشناسیم اتفاق میفته و شاید یه وقتهایی اصلا ما متوجه اون هم نشیم.
انشالله مشکلاتتون حل بشه...آمـــــــــــــــــــــــــــــــــین

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۶۵۰۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۴۱ ب.ظ
بچه ها مگه قرار نبود سازمان سنجش کلید تستارو امروز منتشر کنه! پس چرا خبری نیس Sad
Confused
ارسال: #۶۵۰۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۰ ب.ظ، توسط Potential.)
متأسفم ... برای این جماعتی که خودشون رو پشت نقاب و لقب استاد پنهان کردن!

متأسفم برای این جماعتی که از عدالت حرف میزنند! اما تسلیم چرب زبانی عده ای می شوند!

متأسفم برای کشوری که این شرایط رو داره و اونوقت سهمیه شاگرد اولی رو میذاره!

متأسفم برای خودم که نمی تونم احساستم رو کنترل کنم! نمی تونم به خودم این بی عدالتی ها رو تحمیل کنم!

متأسفم برای استادی که ۳ بار لیست نمرات اولیه رو تغییر میده!

اگه دیر حرفم رو به استاد بگم! همه آرزوهام هیچ میشه! از طرفی میترسم واکنش نشون بدم و اون چیزی رو هم که دارم از دست بدم!

چی کار کنم

خدایا کمکم کن این خشم رو کنترل کنم ):

تا دیروز میخواستم نام کاربری م رو به Potential Scientist تغییر بدم! اما حالا فکر میکنم Potential Failure برام مناسب تره.

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Breeze , nina69 , Eternal
ارسال: #۶۵۱۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  خدایا کمکم کن این خشم رو کنترل کنم ):
هر کاری میکنید بکنید فقط خشمتون رو کنترل کنید.موقع عصبانیت هیچ کار درستی ما انجام نمیدیم.اگر هم حقتون رو خوردند کنترل شده عصبانی بشید!وحقتون رو بگیرید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۲۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۱۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۸ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close