زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۷۷۰۶
۲۳ آذر ۱۴۰۰, ۰۳:۲۱ ق.ظ
چرا وقتی سیر هستیم ذهن دنبال چیزی برای خوردن می گرده؟ چون خسته ایم در واقع نه گرسنه برای همین ذهن میخواد با خوردن انرژی ما رو بیشتر کنه

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghaderZ
ارسال: #۵۷۷۰۷
۲۳ آذر ۱۴۰۰, ۰۹:۲۸ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ آذر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  تجربه کار توی شرکت خدمات انفورماتیک رو دارید یا چیزی درباره ش می دونید؟
دوست من هست راضیه از حقوقش. چند نفر دیگه هم میشناسم شرکتشونو عوض کردن رفتن اینجا حتما بهتر بوده

سپاس‌گزاری شده توسط: Soldier's life , SepidehP
ارسال: #۵۷۷۰۸
۲۳ آذر ۱۴۰۰, ۰۳:۳۴ ب.ظ
چطور ی شغل مناسب توی ی شرکت خوب پیدا کنیم؟
بعد از اینکه یک سال کار کردید و دانش حداقلی رو بدست آوردید شروع کنید به خوندن سوالات مصاحبه! شاید فکر کنید این کار تقلبه و بعد از اینکه کار ر، گرفتید توش میمونید ولی من بهتون میگم چیکار کنید.
۱- سوال مصاحبه از اینتزنت پیدا میکنید
۲- سوالاتی که به نظرتون خوبه رو جدا میکنید (مثلا ۱۰۰ تا)
۳- اونایی که بلدید رو برای خودتون توضیح میدید (حتما کامل توضیح بدید و الکی رد نشید چون خیلی مواقع وسط توضیح دادن میفهمید که بلد نیستید)
۴- سوالاتی که بلد نیستید رو جوابش رو نخونید چون جواب ها به هیچ دردی نمیخورن. به جای خوندن جواب سعی کنید ی مقاله مرتبط بهش بخونید (مثلا از مدیوم)
این شکلی به مرور دانش خودتون رو گسترش میدید و شغل مناسب و مورد علاقتون رو هم پیدا میکنید

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Soldier's life
ارسال: #۵۷۷۰۹
۲۳ آذر ۱۴۰۰, ۰۴:۲۸ ب.ظ
(۲۳ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۳۴ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  چطور ی شغل مناسب توی ی شرکت خوب پیدا کنیم؟
بعد از اینکه یک سال کار کردید و دانش حداقلی رو بدست آوردید شروع کنید به خوندن سوالات مصاحبه! شاید فکر کنید این کار تقلبه و بعد از اینکه کار ر، گرفتید توش میمونید ولی من بهتون میگم چیکار کنید.
۳- اونایی که بلدید رو برای خودتون توضیح میدید (حتما کامل توضیح بدید و الکی رد نشید چون خیلی مواقع وسط توضیح دادن میفهمید که بلد نیستید)
۴- سوالاتی که بلد نیستید رو جوابش رو نخونید چون جواب ها به هیچ دردی نمیخورن. به جای خوندن جواب سعی کنید ی مقاله مرتبط بهش بخونید (مثلا از مدیوم)
این شکلی به مرور دانش خودتون رو گسترش میدید و شغل مناسب و مورد علاقتون رو هم پیدا میکنید
این بحث خیلی خوبه. اگه بقیه هم نظراتشون رو بگن مفیده.
یه راهش هم میتونه این باشه که کارهای متفاوت و جدید انجام بدید. مثلا اگه قبلا همیشه با دیتابیس های رابطه ای کار می کردید، پروژه بعدی رو با nosql پیاده کنید. اینطوری به صورت عملی یه مبحث رو یاد میگیرید و به این سادگی ها هم از ذهنتون پاک نمیشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۷۷۱۰
۲۳ آذر ۱۴۰۰, ۰۴:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ۰۴:۵۶ ب.ظ، توسط crevice.)
این تعرفه ی خروج درصدی به نسبت قیمت بلیط که حرفشو اوردن وسط خیلی بامزه هست. فکر کنم چند وقت دیگه بگن خارج نشینا باید یه چند درصد از حقوق خارجشون و چند درصد از اموال خارج از کشورشونم به ما بدن ((((((((((((:
ارسال: #۵۷۷۱۱
۲۳ آذر ۱۴۰۰, ۰۵:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
(۲۳ آذر ۱۴۰۰ ۰۴:۲۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(23 آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۳۴ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  چطور ی شغل مناسب توی ی شرکت خوب پیدا کنیم؟
این بحث خیلی خوبه. اگه بقیه هم نظراتشون رو بگن مفیده.
یه راهش هم میتونه این باشه که کارهای متفاوت و جدید انجام بدید. مثلا اگه قبلا همیشه با دیتابیس های رابطه ای کار می کردید، پروژه بعدی رو با nosql پیاده کنید. اینطوری به صورت عملی یه مبحث رو یاد میگیرید و به این سادگی ها هم از ذهنتون پاک نمیشه.

ببین من توی مسیری که اومدم ۲ بار واقعا گیج و سردرگم شدم. اولش وقتی بود که میخواستم دانش برنامه نویسی که از کورس ها و دانشگاه بدست آوردم رو تبدیل به ی چیز مفید کنم (که مثلا حالا با تعریف آرایه و درخت چه غلطی میتونم بکنم Big Grin) که در نهایت به سمت اندروید رفتم چون میتونستم خروجی ببینم
دفعه ی دوم هم وقتی بود که شروع به کار کردم و میدیدم که من هرچی رو بهم بدن میتونم پیاده کنم ولی دانش خوبی ندارم! اون موقع بود که از این روش استفاده کردم.

راجع به حرفی هم که میزنی داشتم ی مقاله میخوندم که میگفت آدما چند دسته ان و یک دستشون میتونن خودشون مسیر رو تعریف کنن و یک سری نمیتونن ...

(۲۳ آذر ۱۴۰۰ ۰۴:۵۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  این تعرفه ی خروج درصدی به نسبت قیمت بلیط که حرفشو اوردن وسط خیلی بامزه هست. فکر کنم چند وقت دیگه بگن خارج نشینا باید یه چند درصد از حقوق خارجشون و چند درصد از اموال خارج از کشورشونم به ما بدن ((((((((((((:
قطعا اگه میتونستن تا الآن این قانون رو گذاشته بودن. الآن فقط دارن به این فکر میکنن که چطور از خارج نشینان پول مفت بگیریم

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۵۷۷۱۲
۲۳ آذر ۱۴۰۰, ۰۷:۳۱ ب.ظ
(۲۳ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۲۲ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  راجع به حرفی هم که میزنی داشتم ی مقاله میخوندم که میگفت آدما چند دسته ان و یک دستشون میتونن خودشون مسیر رو تعریف کنن و یک سری نمیتونن ...
جالبه که من با وقتی میخوام یه زبان برنامه نویسی رو یاد بگیرم کتاب hands-on نمیخونم. یعنی کتاب هایی که یه پروژه ای رو مرحله به مرحله میبرن جلو. بلکه کتاب هایی رو میخونم که خودِ زبان رو درس داده باشه. سینتکس زبان رو. هیچ وقت هم مشکلی بابت اعمال چیزایی که تو کتاب خوندم نداشتم. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۷۷۱۳
۲۴ آذر ۱۴۰۰, ۰۲:۱۴ ب.ظ
(۲۳ آذر ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(23 آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۲۲ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  راجع به حرفی هم که میزنی داشتم ی مقاله میخوندم که میگفت آدما چند دسته ان و یک دستشون میتونن خودشون مسیر رو تعریف کنن و یک سری نمیتونن ...
جالبه که من با وقتی میخوام یه زبان برنامه نویسی رو یاد بگیرم کتاب hands-on نمیخونم. یعنی کتاب هایی که یه پروژه ای رو مرحله به مرحله میبرن جلو. بلکه کتاب هایی رو میخونم که خودِ زبان رو درس داده باشه. سینتکس زبان رو. هیچ وقت هم مشکلی بابت اعمال چیزایی که تو کتاب خوندم نداشتم. Big Grin

الآن اینطوری ای Big Grin روی اولین زبانی که یاد میگیری این مشکل هست معمولا
من هم الآن سینتکس میخونم میتونم خوب از زبان استفاده کنم ولی قبلا اینطوری نبود.
ی مشکل دیگه ای که برام پیش اومد زمانی بود که اولین زبان فانکشنال رو میخواستم یاد بگیرم (اسکالا). واقعا فقط با خوندن سینتکس نمیتونستم کد فانکشنال بزنم، ولی برای دومین زبان فانکشنال دیگه فقط سینتکس خوندم و ی پروژه کوچیک تعریف کردم.

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۵۷۷۱۴
۲۴ آذر ۱۴۰۰, ۰۴:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ، توسط MarkLand.)
چقد زیبا با اینکه اگوئرو بازی زیادی برای بارسا نکرد ولی چقد خوب مراسم بازنشستگی این بازیکن واقعا خوب رو برگزار کردن تنها خوبی داستان این بود که با لباس بارسا هم بازی کرد و با همین لباس بازی رو کنار گذاشت
Pep Guardiola flew out to Barcelona so he could be there for Sergio Aguero
قدرشناسی

think positive
ارسال: #۵۷۷۱۵
۲۶ آذر ۱۴۰۰, ۰۴:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ، توسط hope....)
.....
ارسال: #۵۷۷۱۶
۲۸ آذر ۱۴۰۰, ۰۳:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۱۴ ب.ظ، توسط hope....)
.....
ارسال: #۵۷۷۱۷
۲۹ آذر ۱۴۰۰, ۱۲:۵۱ ق.ظ
در اینکه نظام آموزشی ایران ۱۰۰ تومن هم نمی ارزه برای من شکی وجود نداره. ولی امروز داشتم به این فکر میکردم که فرهنگ مناسبی هم در این رابطه نداریم و جامعه و خانواده ها بی دلیل و بی جهت فرزنداشون رو توی این سیستم تحت فشار قرار میدن، چه فرقی داشت اگه معدل من توی راهنمایی به جای ۲۰ میشد ۱۸‌؟ یا مثلا پیش دانشگاهی که معدل رو فدای کنکور کردم و معدلم ۱۴ شد چه اتفاقی افتاد؟‌ یا اینکه توی دانشگاه معدل هام حدود ۱۴ بود چه اتفاقی افتاد؟ هیچ هیچ و هیچ

واقعا همه نیاز نیست درس بخونن و به خاطر اینکه درس و درس خوندن به اشتباه ی ارزش حساب میشه خیلیا تحت فشارن و خیلیا اعتماد به نفسشون رو از دست میدن ....

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , blackhalo1989
ارسال: #۵۷۷۱۸
۲۹ آذر ۱۴۰۰, ۱۲:۵۵ ق.ظ
سلام دوستان من دنبال منابع برای ارشد هستم ممنون میشم دوستانی که منابع را دارن بهم اطلاع بدن..
ممنون میشم چه اهدایی چه برای فروش بهم خبر بدین..
۰۹۳۶۰۹۰۸۳۴۳ واتساپ یا تلگرام
Mr.mkeymasi96@gmail.com
ارسال: #۵۷۷۱۹
۳۰ آذر ۱۴۰۰, ۰۱:۴۳ ق.ظ
در کل اموزش ما نیاز به بازبینی در روش و محتوا داره در همه سطوح الانم که مجازی شده به شدت کیفیت اموزش افت کرده یه بنده خدایی گفت بیام ساختمان داده رفع اشکال کنم امتحان دارم گفتم باشه از مرتبه زمانی شروع کردیم کلا تصوری جالبی از مطالب نداشت در حدی که فرض رو گذاشتم رشته کامپیوتر نیست تازه اومده یاد بگیره Big Grin

think positive
ارسال: #۵۷۷۲۰
۳۰ آذر ۱۴۰۰, ۰۸:۵۰ ب.ظ
شب یلداتون مبارک ان شالله هر جا هستید سلامت و شاد باشید .
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Milad_Hosseini , crevice , MarkLand , ghaderZ , Amir V , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۸۳۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۶۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۰۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close