زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۷۶۹۱
۱۸ آذر ۱۴۰۰, ۰۶:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ۰۶:۴۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۲ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  خریدای بارسا تو چند سال گذشته رو ببین رئال رو ببین معلومه که رئال بازیکنای معمولی نمی گیره چون فوتبال براش جنبه صرفا تجاری داره ولی بارسا سعی کرده که با بازیکنای متوسط نتیجه بگیره. اتفاقا بارسا خیلی تیم تره تا رئال همونطور که لیورپول تیم تره تا منسیتی ستاره جمع کردن با پولای هنگفت که هنر نیست یا مثلا بگیم پاریس چه تیمیه اوف اوف این تفکر صرفا دنبال ستاره و نتیجه هست
به نظرم هنوز بارسا نتونسته با شوک رفتن مسی کنار بیاد البته با اومدن ژاوی بهتر شد ولی نیاز به زمان داره
بارسا سعی کرده بازیکن های متوسط بگیره؟! کوتینیو، دمبله، گریزمان، سوارز اینا معمولی بودن که بارسا گرفت؟!
فوتبال برای رئال فقط جنبه تجاری داره؟! با جنبه تجاری تو اروپا آقایی می کنه؟!
بارسا تیم تره؟! بارسا قبلا فقط مسی بود! چه تیمیه که قائم به یه بازیکن بوده؟!

همه چیز رو داری برعکس میبینی! چشماتو وا کن. شما تو لیگ اروپا هستید.

(۱۸ آذر ۱۴۰۰ ۰۴:۲۸ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  تنها فوتبالی که وابسته به بازیکن نیست و هر وقتتت حتی بازی بین تیمهای معمولی شو ببینی کیف میکنی بازی های لیگ جزیره س. دوران اسپانیام به سر اومد.
فوتبال انگلیس با سلیقه من جور نیست. خیلی میکشن زیر توپ.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۷۶۹۲
۱۹ آذر ۱۴۰۰, ۱۲:۰۸ ق.ظ
چقد جالبه تا تیم رقیب نتیجه نمی گیره سریع میگیم های فلان بسان یا تیم خودمون ببره هالا هولا میکنیم! اما همین ادما وقتی تیمشون نتیجه نمیگیره نه در مانشت میشه پیداشون کرد و نه با گوگل Big Grin
تیم ما بدترین نتیجه رو هم بگیره بازم هم اینجا و هم در بیرون دوستش داریم ببازه هستیم ببره هم هستیم

think positive
ارسال: #۵۷۶۹۳
۱۹ آذر ۱۴۰۰, ۰۵:۳۹ ب.ظ
نویسنده و گارگردان سریال مزخرف میدان سرخ قطعا توی این دنیا نیستن. گل میکشن بعد میرن شروع به کار میکنن. واقعا حیف آدم که وقتشو صرف یه همچین چرندیاتی بکنه. فعلا برم چشمامو با اسید بشورم.
ارسال: #۵۷۶۹۴
۱۹ آذر ۱۴۰۰, ۰۸:۰۷ ب.ظ
(۱۹ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  نویسنده و گارگردان سریال مزخرف میدان سرخ قطعا توی این دنیا نیستن. گل میکشن بعد میرن شروع به کار میکنن. واقعا حیف آدم که وقتشو صرف یه همچین چرندیاتی بکنه. فعلا برم چشمامو با اسید بشورم.
نیسان آبی ببین جنبه فان و طنز داره
ارسال: #۵۷۶۹۵
۲۰ آذر ۱۴۰۰, ۰۱:۲۷ ق.ظ
(۱۹ آذر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  نیسان آبی ببین جنبه فان و طنز داره
اوه اوه. منوچهر هادی باید شاگرد شوفر میشده در بهترین حالت Big Grin اون که فاجعه ست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۷۶۹۶
۲۰ آذر ۱۴۰۰, ۰۱:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۲:۵۰ ق.ظ، توسط MarkLand.)
کروم همینجور اروم اروم خودشو بهتر تر میکنه

واقعا داریم به کجا میریم؟ زمین مجازی خونه در واقعیت مجازی خرید و فروش میشه ته ته این کارا به کجا ختم میشه؟ عینک واقعیت مجازی میزنی و میری تو اون خونه زندگی میکنی؟ مثلا میگی برم یه یخچال خفن واسه خونه مجازیم بگیرم! Big Grin

حیف شد الکسا

think positive
ارسال: #۵۷۶۹۷
۲۰ آذر ۱۴۰۰, ۰۶:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۶:۳۰ ب.ظ، توسط hope....)
.....
ارسال: #۵۷۶۹۸
۲۱ آذر ۱۴۰۰, ۰۱:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
احساس می کنم از سال ۹۷ به این طرف خیلی سخت داره میگذره. برای شما هم اینطور بوده یا فقط برای منه؟

پ.ن: بیشتر که فکر کردم دیدم شاید یه عوامل شخصی مخصوص به خودم توش پر رنگ بوده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۷۶۹۹
۲۱ آذر ۱۴۰۰, ۱۱:۳۸ ب.ظ
بازگشت همه به سوی لینداست Big Grin

ارسال: #۵۷۷۰۰
۲۲ آذر ۱۴۰۰, ۰۱:۳۱ ق.ظ
(۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۳۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بازگشت همه به سوی لینداست Big Grin

کلا برای شروع ی مبحث و موضوع جدید اولین سایتی که سرچ میکنم لینداست. چون معمولا آموزش هاش خیلی با کیفیته ولی در حد معرفی و شروع به کار Big Grin اتفاقا ی کورس عکاسی گرفتم دیروز Tongue

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۵۷۷۰۱
۲۲ آذر ۱۴۰۰, ۰۱:۵۶ ق.ظ
در بودجه‌ای که نوشتن فقط حدود ۹۴همت دندون تیز کردن واسه نرخ انرژی صنایع
سوخت فولاد حدوداً ۷برابر میشه! کمر فولاد رو هم میخوان بشکنن!! خناس‌ها!!
در ماه‌های پیش رو هم که احتمالاً گاز ندارن! و تقریباً تعطیل!
ملت رو دارن تلکه میکنن
باز گلی به جمال دولت قبلی که مستقیم کسری بودجه رو از پول سهامدار ماله میکشید
اینا میرن از اون بیخ قیمت خوراکو میکشن بالا و حاشیه سود شرکتا رو به لجن میکشن؛ سر آخرم تو چشات زل میزنن شعار حمایت از مالباختگان میدن!

قشنگ ما داریم اون ضرب‌المثل <خدا بیامرزه کفن‌دزد اولی رو> تو اینجا زندگی میکنیم!!

این بودجه هم قطعاً با کسری حداقل ۱۰۰تا ۲۰۰ همتی مواجه میشهدر بهترین شرایط!

حالا فقط این یه گوشه از بدبختیه
اون سالی یک میلیون مسکنی که میخوان بسازن چه فاجعه‌ای بسازه فقط خدا میدونه

اصلاً طرف این سلاخ‌خونه‌ی بورس نیاید که معلوم نیست چه خوابایی دیدن!
اگرم اومدید سمت گروه فولاد و سیمانش که اصلاً نیاید...

سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Milad_Hosseini
ارسال: #۵۷۷۰۲
۲۲ آذر ۱۴۰۰, ۰۴:۵۷ ب.ظ
دوباره مسی و رونالدو! چه قرعه خوبی شد

think positive
ارسال: #۵۷۷۰۳
۲۲ آذر ۱۴۰۰, ۰۶:۲۴ ب.ظ
من میخوام برم کانادا Undecided شدنیه، ولی واقعا انرژی ندارم برای تلاش به سمتش، ولی توی برنامه یک سال و نیم آیندم قرارش میدم.
ارسال: #۵۷۷۰۴
۲۲ آذر ۱۴۰۰, ۰۸:۰۹ ب.ظ
تجربه کار توی شرکت خدمات انفورماتیک رو دارید یا چیزی درباره ش می دونید؟

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soldier's life
ارسال: #۵۷۷۰۵
۲۳ آذر ۱۴۰۰, ۰۱:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ۰۱:۴۷ ق.ظ، توسط ezra.)
(۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۰۱:۱۱ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۲۴ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  بعنوان یک مثال الان از نظر من نوین داره مفت فروخته میشه!

دوستان کسی الان وارد این سهمایی که گفتم نشه, اگه هم شده خیلی جای نگرانی نداره البته, یا میانگین کم کنه بیاد بیرون, یا منتظر بمونهبرگردن سرقیمتاشون
دارم مشخصاً راجع به گروه بانک و بیمه حرف میزنم
این پدرناخوشا انگار باز سرکردن تو جیب ملت تا کسری بودجشونو جبران کنن
گزارشهای فصلی بیمه نوین و بانک ملت افتضاح بود
اون چارتای دیگه که همین الانشم تو سودن
سوالی داشتید بپرسید

صرفاً در مورد سهام بیمه‌ای؛
از کف فردا بهتون اجازه میدم وارد بشید, یعنی بهتره بگم ممنوعیتی که وضع کردم رو کأن لم یکن اعلام میکنم : )

چندتا سهم که بنظرم الان پر بدک نیستن هم اضافه میکنم:
گروه دارو بخصوص: دتماد, دلر, دبالک
ونیکی هم از سرمایه‌گذاریا شاید بد نباشه. پترول هم از کف فردا به بعد شاید جمع شه.
بورس تا پایان سال تغییر زیادی نمیکنه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۳۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۲۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close