زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۴۸۲۶
۰۳ تیر ۱۳۹۹, ۰۸:۳۹ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
من نمیدونم ادما واقعا به چه قیمتی حاضر میشن توی این شرایط مراسم عروسی میگیرن و مهمون هم دعوت میکنن، واقعا بعد از دو هفته میشنون که بخاطر مراسم اونا ۲ تا از اقوام درجه یکشون فوت کرده باز هم از این شادی که برپا کردن خوشحالن!!!
من دوتا از دختر عمه هام و یگی از پسرعمه هام گرفتن و خدا بهشون رحم کرد خواهرم بدون این که علامتی داشته باشه تستش مثبت بود خانواده همسر خواهرم تماما داخل قرنطینه هستن و بچه دوساله اشون هم علایم رو شدید داره پسرعموی پدرم و پسرش که متولد ۵۸ هستش دیروز دفنشون کردن چون داخل مراسم عقد نوه اشون خانوادگی مبتلا شدن ، این مدت زیاد بودن از این موارد میخوام بگم مراقب خودتون باشید معتادا نمیگرن و ویروس ضعیف شده و... از این خبرا نیست

یکی از اشناها ۱۹ مرداد عروسیشه واقعا نمیفهممشون...

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , .:tarannom:. , Amir V , alma1988 , RangiRangi , RASPINA , ezra , نارین , Avril89
ارسال: #۵۴۸۲۷
۰۳ تیر ۱۳۹۹, ۰۹:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۱۹ ب.ظ، توسط samane .gh.)
(۰۳ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۹ ق.ظ)so@ نوشته شده توسط:  من نمیدونم ادما واقعا به چه قیمتی حاضر میشن توی این شرایط مراسم عروسی میگیرن و مهمون هم دعوت میکنن، واقعا بعد از دو هفته میشنون که بخاطر مراسم اونا ۲ تا از اقوام درجه یکشون فوت کرده باز هم از این شادی که برپا کردن خوشحالن!!!
من دوتا از دختر عمه هام و یگی از پسرعمه هام گرفتن و خدا بهشون رحم کرد خواهرم بدون این که علامتی داشته باشه تستش مثبت بود خانواده همسر خواهرم تماما داخل قرنطینه هستن و بچه دوساله اشون هم علایم رو شدید داره پسرعموی پدرم و پسرش که متولد ۵۸ هستش دیروز دفنشون کردن چون داخل مراسم عقد نوه اشون خانوادگی مبتلا شدن ، این مدت زیاد بودن از این موارد میخوام بگم مراقب خودتون باشید معتادا نمیگرن و ویروس ضعیف شده و... از این خبرا نیست

یکی از اشناها ۱۹ مرداد عروسیشه واقعا نمیفهممشون...

منم واقعا درکشون نمیکنم Huh ولی دلم عروسی خواست Shy

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
ارسال: #۵۴۸۲۸
۰۳ تیر ۱۳۹۹, ۱۰:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۳۷ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۲ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۲۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  این تصمیمات فقط تو کشورهای جهان سوم می افته ( تو سه ماه اخیر دورکار بودیم حالا دیدن نه اینطوری نمیشه اینا هم بیان سرکار اذیت بشن و کرونا بگیرن یه ایمیل زدن همه بیایین سرکار ! )
چه دلیلی داره این کار جز حسادت مدیران ؟
شما اگه دنبال تعهد کار هستی تو کار رو از ما بخواه چیکار به دورکار بودن یا حضور فیزیکی داری !
تو کل مدت که دورکار بودیم هم کیفیت کارم بالا بود و هم هزینه های من کم بود و هم هزینه های شرکت و در کل به نفع جامعه بود اما ظاهرا این حسادت نمی زاره ...
متاسفم برای اینکه تو کشور جهان سوم یا چهارم زندگی می کنم الان یه کشور اروپایی بود و اگه می دید کار با دورکاری قابل انجام هست نه تنها نمی گفت بیایین سرکار بلکه شاید تقدیر و تشکر هم می کرد !
فراموش کردم اصطلاحاً چی میگن ولی یه چیزی توو این مایه‌ها که پیشرفت باید فراگیر باشه و اینا. جای دوری نریم، مثلا همینجا. خیلی از بحث‌هایی که خودمون اینجا درگیرش می‌شیم کدومش توسط شهروندای یه کشور جهان اولی موضوعیت داره که حالا انتظار داریم چرا شرکت‌هامون جهان سومی هستند.

(۰۲ تیر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  حالا واقعا هم درآمد دارن آرایشگرا خدایی. من دوتا از دوستام، شوگر مامی‌هاشون آرایشگر هستن، واقعا وضعشون خوبه. یعنی واقعا ارزش داره. کلن چیزایی که حرف زیبایی زده بشه توش، خوب پول داره.
پهع آقا من فکر می‌کردم دوستات هم مثل خودت اهل شعر و ادب و فاخر باشن Confused شایدم ایرج‌میرزا می‌خونن Huh
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , crevice
ارسال: #۵۴۸۲۹
۰۳ تیر ۱۳۹۹, ۱۱:۰۷ ق.ظ
شهاب سنگی چیزی تو راه نیست بخوره تو سر این مملکت همه راحت شیم!! یعنی دیگه انگیزه نداره آدم صبح بیدار شه. اولین سوالی که هر دقیقه از خودم میپرسم اینه که چی؟ کار کنم که چی؟ مهاجرت کنم که چی؟ پول در بیارم که چی؟ یعنی هدف و همه چی کلا به ... رفته.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , samane .gh , .:tarannom:. , alma1988 , RASPINA
ارسال: #۵۴۸۳۰
۰۳ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۳ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
دلار بیست تومن. سکه هشت تومن. جفت سلاطین مربوط به این دوتا رو هم گرفتن و اعدام کردن (حالا شایدم نکرده باشن لزوما)
یعنی میخوام بدونم هنوزم کسی هست که بیاد ماله بکشه و بگه "درسته شرایط سختی هست ولی انشالله عبور میکنیم ازش و سوای اینا ما در عوضش امنیت دارم و خیلی چیزای چرته دیگه..."

این دلار بیست تومنی، آرزوهای خیلیا رو بر باد داده و داره میده کم کم. به قول شهریار هی بخواهیم و رسیدن نتوانیم که چه؟

(۰۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۳۵ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  پهع آقا من فکر می‌کردم دوستات هم مثل خودت اهل شعر و ادب و فاخر باشن [تصویر:  confused.gif] شایدم ایرج‌میرزا می‌خونن
ادیتی که کردی خیلی خوب بود بهنام : ) دمت گرم، بسی خندیدم : ))
والا اون موقع که من با یکیشون دوست شدم ازین کارا نمیکرد. الان نمیدونم چی شده رفت دنبال این چیزا.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۵۴۸۳۱
۰۳ تیر ۱۳۹۹, ۰۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ب.ظ، توسط Amir V.)
خب امروز بعد از ۳ هفته بارندگی آفتاب درومد.

(۰۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۷ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  شهاب سنگی چیزی تو راه نیست بخوره تو سر این مملکت همه راحت شیم!! یعنی دیگه انگیزه نداره آدم صبح بیدار شه. اولین سوالی که هر دقیقه از خودم میپرسم اینه که چی؟ کار کنم که چی؟ مهاجرت کنم که چی؟ پول در بیارم که چی؟ یعنی هدف و همه چی کلا به ... رفته.
مهاجرت کن اگه میتونی...

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۴۸۳۲
۰۳ تیر ۱۳۹۹, ۰۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۰۱ ب.ظ، توسط big cloud.)
(۰۳ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  مهاجرت کن اگه میتونی...
آخه با وجود کرونا کوفتی بازار کارم ترکیده. الان هر چی رزومه میفرستی اصلا خونده نمیشه. واقعا علاقه ای به مهاجرت تحصیلی ندارم، اما اگر کاری نشد، مثل اینکه چاره ای جز ادامه تحصیل نمیمونه.
خودمون به درک، حداقل اگر فردا بچه دار شدیم این استرسا را نداشته باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh , RangiRangi
ارسال: #۵۴۸۳۳
۰۳ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۲۷ ب.ظ
پاره شدیم از تورم ! ببخشید واژه بهتری نتونستم بگم که این اوضاع رو توصیف کنه !
+قبلا می گفتن دهه ۶۰ نسل سوخته بود پس اونوقت ما دهه ۷۰ نسل چی حساب می شیم !؟
+یه جوان ایرانی با کلی آرزو و امید میره دانشگاه و سربازی و ... تازه باید بعدش دنبال راهی باشه فرار کنه از ایران این انصاف نیست و ما از زندگی چیزی ندیدیم امیدوارم زندگی برگرده به همون دوران احمدی نژاد به نظرم شادی عمومی مردم نسبت به دوران الان خیلی بیشتر بود
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh , RASPINA
ارسال: #۵۴۸۳۴
۰۳ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۳۸ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  پاره شدیم از تورم ! ببخشید واژه بهتری نتونستم بگم که این اوضاع رو توصیف کنه !
+قبلا می گفتن دهه ۶۰ نسل سوخته بود پس اونوقت ما دهه ۷۰ نسل چی حساب می شیم !؟
+یه جوان ایرانی با کلی آرزو و امید میره دانشگاه و سربازی و ... تازه باید بعدش دنبال راهی باشه فرار کنه از ایران این انصاف نیست و ما از زندگی چیزی ندیدیم امیدوارم زندگی برگرده به همون دوران احمدی نژاد به نظرم شادی عمومی مردم نسبت به دوران الان خیلی بیشتر بود

به نظرم تا ما هممون خودمون نخوایم هیچی تغییر نمیکنه ...

سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۴۸۳۵
۰۳ تیر ۱۳۹۹, ۰۳:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۰ ب.ظ، توسط moslem73421.)
(۰۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۳۵ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  فراموش کردم اصطلاحاً چی میگن ولی یه چیزی توو این مایه‌ها که پیشرفت باید فراگیر باشه و اینا. جای دوری نریم، مثلا همینجا. خیلی از بحث‌هایی که خودمون اینجا درگیرش می‌شیم کدومش توسط شهروندای یه کشور جهان اولی موضوعیت داره که حالا انتظار داریم چرا شرکت‌هامون جهان سومی هستند.
(۰۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خوبه یه کم واقع بین بود و بر اساس وضعیت مریخ زندگی نکرد که بعدا هم از وضعیت موجود شاکی نشد. خیلی از مشکلات از لجاجت خود فرد در نپذیرفتن واقعیت ها و برنامه ریزی نکردن برای اونها درست میشه.
(۰۳ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۳۸ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  به نظرم تا ما هممون خودمون نخوایم هیچی تغییر نمیکنه ...
بجز این چند متن خردمندانه همه اینجا دارن غر میزنن.
یه عده که دیگه شورش رو درآوردن . Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh
ارسال: #۵۴۸۳۶
۰۳ تیر ۱۳۹۹, ۰۴:۲۰ ب.ظ
پرآوید (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
) وابسته به آزمایشگاه یادگیری فناوری اطلاعات دانشگاه شریف، کل دوره‌هاش رو رایگان کرده؛ توش می‌شه آموزش‌های خوبی رو پیدا کرد، خصوصا در زمینه مهارت‌ها و مدارک لینوکس، پایتون و شبکه؛

[تصویر:  475869_Parvid.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , عزیز دادخواه , alma1988 , gogooli , RASPINA , ezra , Iranian Wizard , nana2010 , نارین
ارسال: #۵۴۸۳۷
۰۳ تیر ۱۳۹۹, ۰۴:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۹ ۰۴:۵۲ ب.ظ، توسط big cloud.)
از کجا کتاب های خوب چاپی میخرید؟ جدیدا کتاب ها هم کاغذشون بی کیفت شده و هم شدیدا مشکلات نگارشی و فشردگی حروف دارن.
ارسال: #۵۴۸۳۸
۰۳ تیر ۱۳۹۹, ۰۴:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۹ ۰۴:۵۴ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
...........
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۴۸۳۹
۰۳ تیر ۱۳۹۹, ۰۴:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۹ ۰۴:۴۳ ب.ظ، توسط Riemann.)
............................
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , RASPINA
ارسال: #۵۴۸۴۰
۰۳ تیر ۱۳۹۹, ۰۴:۵۰ ب.ظ
چه خوبه که بعضیا میان میگن چی میخوان درست کنن شام Smile
دیگه نمی پرسم چی درست کنم شام ؟
اگه یکی باشه که بگه هرروز چی بپوشمم تقریبا نصف مشکلام حل میشه Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۰۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۶۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close