زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۳۷۰۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۸, ۰۳:۱۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۴۰ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۵۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  مانکن هم که تموم شد

به نظرم مردن اخگر تو این سریال بیخود ترین حرکتی بود که کارگردانش زد. کاراکتر به این گندگی وارد سریال میکنه بعد به اون شکل مسخره خارجش میکنه از داستان. چرا؟؟؟؟ چون نمیدونسته اصلا واسه چی واردش کرده و نمیدونسته چطوری خارجش کنه. واسه ایرانی ها متاسفانه مرگ همیشه پایان راهه.
باز خوب شد کاوه رو هم کشتن مگر نه سریال به مسخره ترین حالت ممکن تموم میشد
فقط فرزاد فرزین هم صدای خوبی داره هم هیکل ورزشکاری و بازیش هم خوب بود !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۳۷۰۲
۲۹ بهمن ۱۳۹۸, ۰۹:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۴۱ ب.ظ، توسط MarkLand.)
(۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۳:۱۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  فقط فرزاد فرزین هم صدای خوبی داره هم هیکل ورزشکاری و بازیش هم خوب بود !
من یه قسمتش رو نگاه کردم به نظرم خود داستان که فوق مصنوعی بود و غیر قابل باور بازی بازیگرها هم تصنعی بود کل فیلم هم انگار که پرش داشت چند ثانیه یه لوکشین بعد یه لوکیشن دیگه انگار به زور زده بودی سر هم فضا مرتب عوض میشد تا میومدی حس یه صحنه رو بگیری سریع می رفت جای دیگه بازی فرزاد فرزین هم بهتر بود وارد این حیطه نشه تا خوب تمرین نکرده خیلی اماتور بود به نظرم
البته این سریالا معمولا فیلمنامه درست درمونی ندارن و صرفا با اوردن چندتا اسم جذابش می خوان کنن
مقایسه کنین با فیلم باجه تلفن تو یه لوکیشن باجه تلفن مخاطب رو میخ کوب کرده این قدرت فیلم نامه هست

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , khayyam
ارسال: #۵۳۷۰۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۸, ۱۰:۰۳ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۸ ۰۳:۱۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  فقط فرزاد فرزین هم صدای خوبی داره هم هیکل ورزشکاری و بازیش هم خوب بود !
من یه قسمتش رو نگاه کردم به نظرم خود داستان که فوق مصنوعی بود و غیر قابل باور بازی بازیگرها هم تصنعی بود کل فیلم هم انگار که پرش داشت چند ثانیه یه لوکشین بعد یه لوکیشن دیگه انگار به زور زده بودی سر هم فضا مرتب عوض میشد تا میومدی حس یه صحنه رو بگیری سریع می رفت جای دیگه بازی فرزاد فرزین هم بهتر بود وارد این حیطه نشه تا خوب تمرین نکرده خیلی اماتور بود به نظرم
البته این سریالا معمولا فیلمنامه درست درمونی ندارن و صرفا با اوردن چندتا اسم جذابش می خوان کنن
مقایسه کنین با فیلم باجه تلفن تو یه لوکیشن باجه تلفن مخاطب رو میخ کوب کرده این قدرت فیلم نامه هست

فیلم باجه تلفن معرکه هست، اگه اشتباه نکنم همونه که به یارو زنگ میزنه تو باجه تهدیدش میکنه، درسته؟
واقعا این قدرت فیلمنامه و در کنارش کارگردانی هست. تعلیق هایی که ایجاد میکنن، یا مثلا فیلم طناب اثر آلفرد هیچکاک، تو اون دوره با اون امکانات کم، با یه دوربین ثابت در یه نقطه گرفته شده و انگار داری تله تئاتر میبینی. حتی یه ذره هم از جذابیت فیلم کم نمیشه. همون اول که یارو رو میکشن می اندازن تو تابوت خودش کلی هیجان میده به تمام فیلم تا انتها.
کلا سریال های ایرانی برای خرج کردن پول مخاطب آفریده شده اند، و همانا اینترنت هست برای دانلود راحت که الکی پول ندین ، منم از یه کانال در پیت تو ماهواره دیدم این مانکن رو، بازی مریلا همونی بود که همیشه هست، بهترش میشد ازش انتظار بره. میتونست جنون رو به تصویر بکشه و بشه نقش معرکه ی یه سریال ایرانی. ولی فقط پولشو گرفت هارت و پورتشو کرد و رفت.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۵۳۷۰۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۸, ۱۰:۲۴ ب.ظ
یا یه فیلم تک لوکیشنه دیگه میخواین با فیلمنامه عالی فیلم Exam هست عالیه!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , BBumir
ارسال: #۵۳۷۰۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۸, ۱۱:۰۶ ب.ظ
به نظرم از وقتی کاربر بلک دیگه پست نفرستاد level این تاپیک پایین اومد Dodgy
کاش میومد و از تجربیاتش بعد از خروج از حرفه برنامه‌نویسی میگفت شاید ما هم خارج میشدیم Angel

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , ele
ارسال: #۵۳۷۰۶
۳۰ بهمن ۱۳۹۸, ۰۱:۳۸ ق.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۰۶ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  به نظرم از وقتی کاربر بلک دیگه پست نفرستاد level این تاپیک پایین اومد Dodgy
کاش میومد و از تجربیاتش بعد از خروج از حرفه برنامه‌نویسی میگفت شاید ما هم خارج میشدیم Angel
این متن رو براش می فرستم ببینم واکنشش چیه
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۵۳۷۰۷
۳۰ بهمن ۱۳۹۸, ۰۹:۴۵ ب.ظ
آمار ویروس کرونا در ایران
قبل از ۲۲ بهمن : ۰ نفر
صبح ۲ اسفند : ۲ نفر مبتلا
۳ اسفند : ۶۸۳۰ نفر مبتلا Smile))
 سپاس‌گزاری شده توسط: BBumir , RASPINA
ارسال: #۵۳۷۰۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۸, ۰۱:۱۱ ق.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۳۸ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۰۶ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  به نظرم از وقتی کاربر بلک دیگه پست نفرستاد level این تاپیک پایین اومد Dodgy
این متن رو براش می فرستم ببینم واکنشش چیه
[تصویر:  473958_tv4l_eh-smiley.gif]
یاد اخبار صداسیما افتادم که دبیرکل سازمان ملل واکنش نشون می‌داد.
ارسال: #۵۳۷۰۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۸, ۰۱:۲۱ ق.ظ
دگ حتی حوصله ی حرص خوردنم ندارم. بجاش برم یه قرص جوشان ویتامین سی بخورم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۳۷۱۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۸, ۰۱:۵۹ ق.ظ
عاشق موسیقی عربی دارم میشم مخصوصا ساز oud
کلا عرب ها از همه نظر چه فرهنگ چه زبان چه غذا چه حتی دی ان ای و قیافه! شبیه ترین مردم به ایرانیا هستن بعد من نمیفهمم بعضی ادم چه اصراری دارن زد عرب باشن....
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , RASPINA
ارسال: #۵۳۷۱۱
۰۱ اسفند ۱۳۹۸, ۰۳:۳۸ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  کلا عرب ها از همه نظر چه فرهنگ چه زبان چه غذا چه حتی دی ان ای و قیافه! شبیه ترین مردم به ایرانیا هستن بعد من نمیفهمم بعضی ادم چه اصراری دارن زد عرب باشن....
شبیه‌ترین بودنِ DNA اعراب و ایرانی‌ها رو جایی گفته؟ چون تا جایی که می‌دونم دی‌ان‌ای ایرانی‌ها (مخصوصا ترک‌ها) با منطقه‌ی قفقاز اشتراک زیادی داره تا اعراب.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۳۷۱۲
۰۱ اسفند ۱۳۹۸, ۱۲:۴۳ ب.ظ
هر کی منو اینجا میبینه؛ اول فک میکنه هندی ام :دی ((((:
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۳۷۱۳
۰۱ اسفند ۱۳۹۸, ۰۱:۰۰ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  عاشق موسیقی عربی دارم میشم مخصوصا ساز oud
کلا عرب ها از همه نظر چه فرهنگ چه زبان چه غذا چه حتی دی ان ای و قیافه! شبیه ترین مردم به ایرانیا هستن بعد من نمیفهمم بعضی ادم چه اصراری دارن زد عرب باشن....

درسته که اعراب به ایران حمله کردن و هنوز داریم داغ این حمله رو میبینیم. ولی اونایی که به ایران حمله کردن اینا نبودن که الان شما داری میگی. به نظرم کلا ضد هر چیزی بودن احمقانس، ما همه از یک نوع و نژاد هستیم و اون نژاد آدمیت هست.
منم از بچگی عود رو خیلی دوس داشتم. صدای محزونی داره و در عین حال خیلی جوابه.
لذتشو ببرSmile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۳۷۱۴
۰۱ اسفند ۱۳۹۸, ۰۴:۲۲ ب.ظ
انجمن یه جوری خلوت شده که انگار کورونا از طریق نت منتقل میشهBig Grin
من با حالی که سرم گیج میره میام سر میزنم. سرباز مانشت شدم نیومده.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۳۷۱۵
۰۱ اسفند ۱۳۹۸, ۰۸:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۴۴ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۲۲ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  انجمن یه جوری خلوت شده که انگار کورونا از طریق نت منتقل میشهBig Grin
من با حالی که سرم گیج میره میام سر میزنم. سرباز مانشت شدم نیومده.
چی بگیم اینقدر بدبختی و خبرهای بد هر روز ادم می شنوه اصلا دیگه حوصله خودش رو هم نداره ،
از شروع سال خبرهای بد می شنویم تا به امروز ...

ما به زور زنده ایم بله سعی می کنیم انرژی مثبت بدیم به خودمون ولی نمیشه !

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۵۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۴۳۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۸۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۱۳۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۵۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close