زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۳۶۸۶
۲۵ بهمن ۱۳۹۸, ۱۰:۰۱ ق.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۳۰ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  اگه با یه ادم خاطره خوبی داشتیم مثلا روزهای خوب یا روز خوب یا یه اتفاق خوب و حتی یه ثانیه یه روز خوشحال بودی باهاش اگه یه روزی بد شد باهات ببخشش حتی واسه همون یه ثانیه
یه وقتایی کلی خاطره خوب را میشه توی چندثانیه منفجر کرد و ب یک نفرت همیشگی تبدیل کرد

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , marvelous , .:tarannom:. , Innocence
ارسال: #۵۳۶۸۷
۲۵ بهمن ۱۳۹۸, ۰۳:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ، توسط codin.)
باورم نمیشه همین الان یکی توی واتساپ بهم پیام داده شمارتو از سی وی ات گرفتم میشه در مورد اپلای سوال بپرسم!!! بعد نه اسم خودشو گفته نه عذرخواهی که به یه آدم غریبه توی واتساپ پیام میده و اینا.. مستقیم رفته سر اصل مطلب!! از این جور آدما نمیدونم چرا همه جا زیاد به پستم میخوره... چه ایمیل چه تلگرام و امثالهم... حتی توی مانشت گه گداری...
من باورم نمیشه یکی به سن اپلای رسیده باشه و مهارت های اجتماعی اش در این حد باشه:/ من معمولا کلا بلاک میکنم و خلاص ولی توی دلم میگم کاش میشد به اینجور آدما یاد داد طرز رفتار صحیح رو.
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , marvelous
ارسال: #۵۳۶۸۸
۲۵ بهمن ۱۳۹۸, ۰۳:۲۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  خدا وکیلی خیلی زشته ملت برای ولنتاین کلی خرج میکنن و بهترین و گرون ترین کادو ها رو میخرن ولی روز مادر که میشه حواسشون به جیبشون میره و مراقبن زیاد خرج نکنن...خب موش بخورتتون که اینقدر فکر اقتصادی دارید Smile

بله و در آخر هم عمر رابطه ها به همین تصویر ختم میشه:

[تصویر:  473916_1581316959186409.jpg]

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , marvelous
ارسال: #۵۳۶۸۹
۲۵ بهمن ۱۳۹۸, ۰۳:۳۳ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۸ ۰۳:۱۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  باورم نمیشه همین الان یکی توی واتساپ بهم پیام داده شمارتو از سی وی ات گرفتم میشه در مورد اپلای سوال بپرسم!!! بعد نه اسم خودشو گفته نه عذرخواهی که به یه آدم غریبه توی واتساپ پیام میده و اینا.. مستقیم رفته سر اصل مطلب!! از این جور آدما نمیدونم چرا همه جا زیاد به پستم میخوره... چه ایمیل چه تلگرام و امثالهم... حتی توی مانشت گه گداری...
من باورم نمیشه یکی به سن اپلای رسیده باشه و مهارت های اجتماعی اش در این حد باشه:/ من معمولا کلا بلاک میکنم و خلاص ولی توی دلم میگم کاش میشد به اینجور آدما یاد داد طرز رفتار صحیح رو.

باز این خوبه همون اول گفته چیکار داره. بعضی هام فقط پیام میدن "سلام". جواب که بدی میگن "یک سوال داشتم" و ...

باید کلی بچلونیشون تا بگن سوال شون چیه! همون اول بگو دیگه!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۳۶۹۰
۲۵ بهمن ۱۳۹۸, ۱۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ب.ظ، توسط RASPINA.)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آهنگ دوتار تربت جام خیلی زیباست و آرامش بخش

روح را می نوازد...

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۳۶۹۱
۲۶ بهمن ۱۳۹۸, ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخ بحث موزیک شد یه چیزی یادم اومد باز افتادم به سوختن از دست این ایرانیهای بی معلومات.
یه برنامه ای هست پرشیا گات تلنت که من الان دو هفتس اتفاقی آخرین اجراهاشونو میبینم. هفته پیش یه پسر بچه ای بود به نام رایکا که هفت ساله بود و خیلی خیلی زیبا با آهنگ مایکل جکسن رقصید و گلدن بازر حقش بود.
این هفته این برنامه منو واقعا متاسف کرد. یه پسری برای آخرین اجرا یه آهنگ ملوی ایرانی رو انتخاب کرده بود و باهاش تو صحنه جفتک پشتک می انداخت. یه لحظه یاد اجراهای دوران دانشجویی خودمون افتادم. اگه یکی از بچه ها یه همچین اجرایی میکرد اون واحد رو استاد می انداختش مثل آب خوردن!!!!! دقیقا چیزی که میخوام بگم اینه به عنوان کسی که علم حرکت رو آشنایی داره میگم، واقعا جفتک پشتک غیر موزون با موزیک می انداخت طوریکه من حالم بهم خورد. منتظر بودم که به قول معروف اساتید یه حرف حسابی بهش بزنن و کنفش کنن ولی اتفاقی که افتاد برعکس بود. نه تنها آرش به جفتک هاش برجسب برک دنس زد، بلکه بقیه همچین واو واو راه انداخته بودن که انگار چه خبره، به رای گیری نرسید که مجری ها پریدن وسط و براش گلدن بازر زدن و نوارهای طلایی بود که از آسمون رو سر اون روانپریش بی استعداد میریخت!!!!!!!
من واقعا متاسف شدم برای کسایی مثل ابی و مهناز افشار و آرش خصوصا که خودشونو استاد میدونن.... یه همچین برنامه ای راه می اندازن، بعد یکی میاد پول میده که براش گلدن بازر بزنن!!!!!!!! به خدا یارو یه کلمه از حرکت نمیدونست و مدام تیک های روان پریشانه می انداخت!!!!!! واقعا متاسف شدم وقتی که دیدم ایرانی جماعت هر جای دنیا سفارشی نظر میده!!!!!! واقعا متاسف شدم. حالمم از این برنامه بهم خورد!!!!!!
یه لحظه احساس کردم بدم کتابمو ابی و آرش خصوصا اوا نه، مهناز افشار ویرایش کنن، شاید من حالیم نبوده، اوا نه، من چرا؟ من همه چیزایی رو نوشته بودم که از استاد جاناتان پیچز یاد گرفته بودم و اینجا بود که فهمیدم استادان دانشگاه لیدز انگلستان هم باید برن پیش اینا لنگ بندازن!!!!!!!!
به قولی میگن الهم اشف کلهم اساتید!!!!!!!

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۳۶۹۲
۲۶ بهمن ۱۳۹۸, ۰۴:۱۵ ب.ظ
سیرک انتخابات شروع شده...
#رأی_بی‌_رأی

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۳۶۹۳
۲۶ بهمن ۱۳۹۸, ۰۵:۲۵ ب.ظ
من که هر چی هم تا حالا رای دادم غلط بی جا کردم، رای بی رای

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۳۶۹۴
۲۷ بهمن ۱۳۹۸, ۰۶:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۶:۵۵ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
تلگرام خعلی خفن شده مخصوصا با آپدیت امروزش [تصویر:  473929_N_aggressive%20(6).gif] جاهایی که تلگرام فیلتر نیست مردم خیلی باس تکنولوژی به دور باشن از این واتس‌اپ دوزاری استفاده کنند، فرقی با اس‌ام‌اس نداره. مال اپل بود تک‌تک فیچرهاش رو پتنت کرده بود Dodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , Avril89
ارسال: #۵۳۶۹۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۸, ۰۴:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۵۴ ق.ظ، توسط Riemann.)
.......
ارسال: #۵۳۶۹۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۸, ۰۲:۳۲ ب.ظ
AngryAngryAngry
ارسال: #۵۳۶۹۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۸, ۰۶:۳۳ ب.ظ
درد را نباید به اشتراک گذاشت! درد اگر به اشتراک گذاشته شود نه تنها درمان نمی‌شود، بلکه دو برابر آزارت خواهد داد. حالا اگر شخصی که درد را با او به اشتراک گذاشته ای آدم مناسب آن حرف نباشد، میشود تصور کرد که چه بلایی بر سرت خواهد آمد. دردها شخصی هستند. نمی‌توان به چیزی دقیقاً تشبیهشان کرد. "ویلیام بلیک" میگوید: یک آدم نادان، یک درخت را طوری نمی‌بیند که یک آدم دانا می بیند. درد ها و حقایق به تعداد آدم های روی کره زمین، زاویه دید دارند. نباید گول خورد. درد هم حکم وسایل شخصی را دارد؛ تنها برای توست و بس.
#حدیث_احمدی

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , Milad_Hosseini , RASPINA
ارسال: #۵۳۶۹۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۸, ۱۱:۵۶ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۰۴ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۰۸ ق.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
مشورتی میخواستم داشته باشم باهاتون خصوصا بچه های دکترا
فقط خواهشا نخونینو برین ی نظری بدین دی:

میخاستم بدونم الان وضعیت برای خوندن دکترا چجوریه؟؟(نه از نظر شغلی چون میدونم هیچ تاثیری نداره فقط دلی میخام بخونم دیSmile
اینکه ازمونش در چه حدیه؟؟چه دروسی باید مطالعه بشه؟؟(منم ی دوسالی هست از ارشد خوندم گذشته!)
قبولیش چجوریه؟؟(البته برای گرایش های ای تی)
و اینکه مصاحبه چه چیزایی مد نظر قرار میدن و چند تا مقاله باید داشته باشی و مقالات در چه سطحی باشن خوبه؟؟

(۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۵۳ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۱۶ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  میرزاقاسمی، خوراک کدو وبادمجان ، جوجه پریده،ماکارونی
جالب بود، ماکارونی که معمولا واسه ناهار درست میکنم. ولی اون سه تای دیگه رو میشه بهش فکر کرد، هیچ وقت درست نکردم.

هیچ وقت مشتقات کدو و بادمجون رو در نظر نگرفته بودم، حتی کشک بادمجون ....

مشکل اینه که ماهیتابه درست و حسابی ندارم، یه خفنش رو داشتم که خراب شد، یه خراش گنده روش افتاد و دیگه قابل استفاده نیست (تفلون). شاید پول دستم بیاد یه ماهیتابه استیل بگیرم و دوباره توی آشپز خونه غوغا به پا کنم.

اخ صحبت سر ماکارونی و مشتقات کدو و بادمجون بود یاد دوران دانشجویی خودم افتادم
ما که تازه دختر بودیم سه عنصر اصلی خریدمون برای غذا درست کردن ماکارونی-بادمجون-کدو بودBig Grin یعنی همیشه بوداااااBig Grin
خیلی کارا میشه باهاش انجام دادTongue

من در زمینه ی رشته های فنی دکتری رو بلد نیستم واقعا کاربردی داره یا نه، البته میدونم که مثلا پسرداییم با فوق دکتری الان دانشگاه شریف استاده، یعنی راحت میشه جذب هیات علمی شد. به نظرم فکر خوبیه، من اگه تو رشته ی خودم دکتری شرکت نکردم فقط واسه این بود که این مملکت به درد دکتری هنر و ادبیات نمیخوره. ولی از نظر فنی به نظرم اوضاع بهتره. بعدم در مورد اینکه چه درسهایی بخونی دوستان متخصص هستن و حتما راهنمایی میکنن. من همیشه پشتیبانی میکنم از ادامه تحصیل. خودم که امسال از درس خوندن افتادم با این بیماری فضایی، ولی حتی اگه امسال نه، سال دیگه رو خدا ازم نگرفته. ادامه میدم، پس تو هم ادامه بده و نترس.Smile

و اما در مورد غذاهای دوران دانشجویی، اینو میدونم که اختراعات خوبی میکنن دانشجوها در زمینه غذا، بد نیست از بهترین شاهکاراتون اینجا بنویسین ما هم بهره ببریم.Big Grin
آن که هلاکم از راهنمایی دوستانUndecidedUndecided

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
ارسال: #۵۳۶۹۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۸, ۰۱:۵۴ ب.ظ
مانکن هم که تموم شد
ارسال: #۵۳۷۰۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۸, ۰۲:۴۰ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۵۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  مانکن هم که تموم شد

به نظرم مردن اخگر تو این سریال بیخود ترین حرکتی بود که کارگردانش زد. کاراکتر به این گندگی وارد سریال میکنه بعد به اون شکل مسخره خارجش میکنه از داستان. چرا؟؟؟؟ چون نمیدونسته اصلا واسه چی واردش کرده و نمیدونسته چطوری خارجش کنه. واسه ایرانی ها متاسفانه مرگ همیشه پایان راهه.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۵۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close