زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۰۲۸۱
۱۴ فروردین ۱۳۹۸, ۰۹:۰۶ ق.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ۰۴:۰۱ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نظرتوون؟
این خودش یه مشکل اضافه می‌کنه. داده‌ای در مورد اینکه چند درصد از جمعیت تحت تأثیر طولانی مدت (از زمان شروع سیل تا موقع کنکور) قرار گرفتند وجود نداره. آق قلا و معمولان و درود روی هم ۰/۲ درصد میشه و مثلا شیراز تا جایی که من اطلاع دارم صرفا بیرون شهر بوده. حالا واسه اینکه رقابت عادلانه بشه، به خاطر ۱ درصد، زمان کنکور به تعویق انداخته بشه و یک ماه مونده به کنکور برنامه‌ریزیِ خیلی بیش از ۱ درصد از افراد به هم ریخته بشه، خودش میشه مشکل جدید.

خارجی‌ها با best regards تموم می‌کنند، اینجا هم از الان تملق یاد می‌گیرند "بیش از پیش دعاگوی خدمت گزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم".
این کشور خدمت‌گزار نداره حداقل اون ابراهیم خدایی چلمن که مخاطب اول این نامه باید باشه خدمت‌گزار نیست که اگه بود هر سال یه فاجعه توو کنکور اتفاق نمی‌افتاد، نظام هم نداره چون تعریف نظم یعنی اینکه هر چیزی/کسی سر جای خودش قرار گرفته باشه که خود این سیل نشون داد اینطور نیست، مقدس هم نیست چون هر روز یه فساد چرک می‌کنه، جمهوری هم نیست چون طبق تعریف جمهوری شخص اول مملکت نباید منصب دائمی داشته باشه. اسلامی ولی هست.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , big cloud , Avril89 , Sakura
ارسال: #۵۰۲۸۲
۱۴ فروردین ۱۳۹۸, ۰۲:۵۸ ب.ظ
گوگل پلاس پَر

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۰۲۸۳
۱۴ فروردین ۱۳۹۸, ۰۳:۳۴ ب.ظ
در مرورگرم چند وقته می زنه Your browser is managed by your organization. چجوری می شه کاری کرد manage نشه؟
ارسال: #۵۰۲۸۴
۱۴ فروردین ۱۳۹۸, ۰۸:۴۲ ب.ظ
به نظرتون کدهای مقاله رو در گیت هاب آ‍پلود کنم بهتر است یا zenodo.org؟
ارسال: #۵۰۲۸۵
۱۴ فروردین ۱۳۹۸, ۱۰:۴۵ ب.ظ
یه ارور کوچک تو برنامه نویسی را حل کردم انقدر حالم خوب شد که با این وضعیت ادامه پروژه فکر کنم غیر ممکن شه برام

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: anne.shirley
ارسال: #۵۰۲۸۶
۱۵ فروردین ۱۳۹۸, ۰۴:۳۳ ب.ظ
دلم میخاد یه سفر مجردی با دوستام برم. ولی خاک بر سرا همه شون متاهل شدن :||
ارسال: #۵۰۲۸۷
۱۵ فروردین ۱۳۹۸, ۰۵:۳۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ۰۴:۳۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  دلم میخاد یه سفر مجردی با دوستام برم. ولی خاک بر سرا همه شون متاهل شدن :||

بیا شیراز با هم بریم Cool

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۵۰۲۸۸
۱۵ فروردین ۱۳۹۸, ۰۵:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۴۷ ب.ظ، توسط elect.)
(۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ۰۹:۰۶ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  این خودش یه مشکل اضافه می‌کنه. داده‌ای در مورد اینکه چند درصد از جمعیت تحت تأثیر طولانی مدت (از زمان شروع سیل تا موقع کنکور) قرار گرفتند وجود نداره. آق قلا و معمولان و درود روی هم ۰/۲ درصد میشه و مثلا شیراز تا جایی که من اطلاع دارم صرفا بیرون شهر بوده. حالا واسه اینکه رقابت عادلانه بشه، به خاطر ۱ درصد، زمان کنکور به تعویق انداخته بشه و یک ماه مونده به کنکور برنامه‌ریزیِ خیلی بیش از ۱ درصد از افراد به هم ریخته بشه، خودش میشه مشکل جدید.
ب نظرمم درصدشش بالاتره
برنامهه ریزیایی ک بهمم میخوره تعدادد قابل توجهشش مربوط ب نظام وظیفسس بخوانا میتونن درس کنن
اینمم هس ک تاا اون موقه حوززه ازمون میتونن درس کنن؟ یا این مسالل ه ک مداررک هوییتی ندارن؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۰۲۸۹
۱۵ فروردین ۱۳۹۸, ۰۶:۱۳ ب.ظ
نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد... Sleepy

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۵۰۲۹۰
۱۵ فروردین ۱۳۹۸, ۰۶:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ۰۶:۲۱ ب.ظ، توسط elect.)

(۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ۰۴:۳۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  دلم میخاد یه سفر مجردی با دوستام برم. ولی خاک بر سرا همه شون متاهل شدن :||

اصنم ک حسوودی تون نشددBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۰۲۹۱
۱۵ فروردین ۱۳۹۸, ۰۷:۱۶ ب.ظ
بیا تهران با هم بریم
ارسال: #۵۰۲۹۲
۱۵ فروردین ۱۳۹۸, ۰۸:۰۲ ب.ظ
سرماخوردگی با سولمــHeartــاز

هراسی ندارند!
ارسال: #۵۰۲۹۳
۱۵ فروردین ۱۳۹۸, ۰۸:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ۰۸:۲۱ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
سوای اینکه کله پاچه خیلی خوشمزه هست، دقت کردین که چشم گوسفند چقدر خوشمزست؟؟لعنتی مزه‌ش شبیه مزه مغز گوسفند هست...
بناگوش هم بسیار لذیذ و خوشمزست البته...

کی به کیه..همه که دارن شما رو دعوت میکنن، منم دعوت میکنم ازت بیای شمال و بریم سمت ییلاق مون Smile Smile

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , khayyam
ارسال: #۵۰۲۹۴
۱۵ فروردین ۱۳۹۸, ۱۱:۰۷ ب.ظ
چ قدر اینجا همه با محبت هستند آقای crevice نمی دونه کجا را برای سفر انتخاب کنه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , crevice , Avril89
ارسال: #۵۰۲۹۵
۱۵ فروردین ۱۳۹۸, ۱۱:۱۴ ب.ظ
(۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ۰۸:۱۴ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  کی به کیه..همه که دارن شما رو دعوت میکنن، منم دعوت میکنم ازت بیای شمال و بریم سمت ییلاق مون Smile Smile
(۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۰۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  چ قدر اینجا همه با محبت هستند آقای crevice نمی دونه کجا را برای سفر انتخاب کنه

این دوتا رو دوست داشتم [تصویر:  467213_4.gif][تصویر:  467213_4.gif]

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۲۴۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۸۳۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۴۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close