زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۰۲۶۶
۱۰ فروردین ۱۳۹۸, ۱۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ب.ظ، توسط khayyam.)
............
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۰۲۶۷
۱۱ فروردین ۱۳۹۸, ۰۱:۳۷ ق.ظ
چه همه واقعی شدید!

سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , Avril89
ارسال: #۵۰۲۶۸
۱۱ فروردین ۱۳۹۸, ۰۲:۱۱ ق.ظ
داشتم این ساعت فرسخها دورتر از خونه ب موزیک گوش میدادم و قدم میزدم. اونقدر تو حس رفتع بودم ک یهو متوجه شدم سرم سبک تر شده. نگو هدستم توی از سرم بیرون اومده بود و توی شاخه ی درخت بالای سرم گیر کرده بود :/// Big Grin
یاد دوستم افتادم ک همین اتفاق واسه عینکش افتاد وقتی شبیه لک لک جلو دخترای دانشگاه جولون میداد :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , negar.v , Avril89 , anne.shirley
ارسال: #۵۰۲۶۹
۱۱ فروردین ۱۳۹۸, ۱۱:۳۶ ق.ظ
در راستای اتفاقات عجیب و افشاگری‌های صورت گرفته؛ دیشب یه جن به من پیام داد -__-

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , negarin_ , Avril89
ارسال: #۵۰۲۷۰
۱۱ فروردین ۱۳۹۸, ۰۳:۲۶ ب.ظ
"You know enough to know what's not true, but you can't necessarily connect all of the dots to know what is true"

توصییف وض موجو.د

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , negarin_
ارسال: #۵۰۲۷۱
۱۱ فروردین ۱۳۹۸, ۰۴:۰۳ ب.ظ
تـو مَرجــــانی
تـو دَر جــــانی

تـو مُرواریــــدِ غَلتــــانی
اگر قلبَم ، صَدَف باشَــــد

میـــانِ آن تـو ، پِنهــــانی . . .

حضرت مولانا

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۵۰۲۷۲
۱۱ فروردین ۱۳۹۸, ۰۶:۵۰ ب.ظ
حالا مثلا زنده بمونیم که چی ://

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۵۰۲۷۳
۱۱ فروردین ۱۳۹۸, ۰۷:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۶:۵۰ ب.ظ، توسط negar.v.)
سلام به همه ی مانشتی ها
امروز بعد از یک سال و نیم به مانشت سر زدم
کلی خاطره واسم زنده شد
یاد پنج سال پیش افتادم که برای کنکور ارشد می خوندم و هر روز به مانشت سر می زدم
باورم نمیشه پنج سال گذشت
پنج سال پر از شیرینی و تلخی
اون موقع تنها دغدغه ام قبولی ارشد بود
الان دو ساله که ارشدم تموم شده
معلم شدم .....
دغدغه هام عوض شده
بزرگ شدم....
مانشتی های عزیز هر جایی که هستین لبتون خندون باشه

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , salam5 , negarin_ , RASPINA , آرمین , Avril89 , anne.shirley , Sakura
ارسال: #۵۰۲۷۴
۱۲ فروردین ۱۳۹۸, ۰۱:۴۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ۰۶:۵۰ ب.ظ)αɾια نوشته شده توسط:  حالا مثلا زنده بمونیم که چی ://

این که چی رو من زیاد بهش فک کردم. اصولا ادم نیاز داره حس (مهم بودن) و (مفید بودن) داشته باشه. این حس وقتی دریافت میشه که از طرف بقیه تحسین و تایید بشی.
یکی از دلایلی که خانم ها ارایش میکنن یا اقایون خوش قیافه مثلا توی اینستا کلی عکس میزارن همینه. این که با تحسین بقیه احساس مهم بودنشون ارضا بشه. البته ابدا چیز بدی نیست خب. بقیه ادم ها هم به یه هدفی چنگ میزنن. بیشتر پدر و مادر های ما با موفقیت بچه هاشون این حس توشون ارضا میشه. من مثلا حس میکنم پدرم این موضوع که من اومدم خارج بهشون حس مهم بودن میده.
باید هدفی را بیابین که بهتون این حس را بده. من شخصا این که دارم توی علم فعالیت میکنم و ممکنه نتیجه زحماتم درد ادم ها را کم کنه ( لیترالی درد! بدون تشبیه Smile ) این حس را بهم میده بودنم بهتر از نبودنمه. برای هرکی ممکنه متفاوت باشه ولی باید یک هدف و ارمان داشت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , آرمین , Avril89 , αɾια
ارسال: #۵۰۲۷۵
۱۲ فروردین ۱۳۹۸, ۰۳:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۰۴ ق.ظ، توسط negarin_.)
(۱۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۴۵ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(11 فروردین ۱۳۹۸ ۰۶:۵۰ ب.ظ)αɾια نوشته شده توسط:  حالا مثلا زنده بمونیم که چی ://

این که چی رو من زیاد بهش فک کردم. اصولا ادم نیاز داره حس (مهم بودن) و (مفید بودن) داشته باشه. این حس وقتی دریافت میشه که از طرف بقیه تحسین و تایید بشی.
یکی از دلایلی که خانم ها ارایش میکنن یا اقایون خوش قیافه مثلا توی اینستا کلی عکس میزارن همینه. این که با تحسین بقیه احساس مهم بودنشون ارضا بشه. البته ابدا چیز بدی نیست خب. بقیه ادم ها هم به یه هدفی چنگ میزنن. بیشتر پدر و مادر های ما با موفقیت بچه هاشون این حس توشون ارضا میشه. من مثلا حس میکنم پدرم این موضوع که من اومدم خارج بهشون حس مهم بودن میده.
باید هدفی را بیابین که بهتون این حس را بده. من شخصا این که دارم توی علم فعالیت میکنم و ممکنه نتیجه زحماتم درد ادم ها را کم کنه ( لیترالی درد! بدون تشبیه Smile ) این حس را بهم میده بودنم بهتر از نبودنمه. برای هرکی ممکنه متفاوت باشه ولی باید یک هدف و ارمان داشت.

این بخش واقعااا درسته و منم خیلی موافقم ... و براش تلاش کنیم و هر روز صبح با فکر بهش و با هیجان از خواب بیدار بشیم.. اما چرا پیدا کردن اون هدف اینقدر سخته؟ یا ذهن بعضی ها مثل من ، اینطوریه که فکر کردن به دوست داشتن هاش براش سخته؟ یه جورایی انگار فقط توی چارچوب حرکت می‌کنه..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۵۰۲۷۶
۱۳ فروردین ۱۳۹۸, ۰۲:۴۸ ب.ظ
انقدر سرده که نمیشه ۱۳ رو بدر کرد
ارسال: #۵۰۲۷۷
۱۳ فروردین ۱۳۹۸, ۰۷:۱۶ ب.ظ
(۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ۰۶:۵۰ ب.ظ)αɾια نوشته شده توسط:  حالا مثلا زنده بمونیم که چی ://
صبح با ی حال همین شکلی از خواب بیدار شدم
چ قدر دلم میخواست ی نم بارون بیاد ۱۳ بدر نریم بیرون از قضا مامانم وسایل را هم چیده بود
دیگه هیچ جور نمیشد بپیچونم و نرم و تو خونه با همین سگ سیاه افسردگی بمونم و باز همین سوال را برا خودم تکرار کنم و حال بدم را بدتر کنم
خلاصه رفتم
همین که از ماشین پیاده شدم و ی نسیم توی صورتم خورد و رقص پروانه ها را و شکوفه های درختان و سبزی طبیعت را دیدم... دنیا ی سلام به من داد و منم همین طور
همون Hello World! خودمون Smile
چ خوب شد رفتم بیرون
همیشه میشه ی بهونه برای شادتر و بهتر زندگی کردن پیدا کرد

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۰۲۷۸
۱۳ فروردین ۱۳۹۸, ۰۸:۲۱ ب.ظ
(۱۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۴۵ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(11 فروردین ۱۳۹۸ ۰۶:۵۰ ب.ظ)αɾια نوشته شده توسط:  حالا مثلا زنده بمونیم که چی ://

ولی من تو بحثای روانشناسی خوندم که افرادی که زیاد دنبال تایید از طرف بقیه باشن دچار تله مهرطلبی هستنUndecided

سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , Avril89
ارسال: #۵۰۲۷۹
۱۴ فروردین ۱۳۹۸, ۰۴:۰۱ ق.ظ

نظرتوون؟

ارسال: #۵۰۲۸۰
۱۴ فروردین ۱۳۹۸, ۰۶:۲۵ ق.ظ
سلام
امروز مانشت رو باز کردم و دیدم آخرین بازدیدم مربوط میشه به بیش از ۳ سال پیش.
شوک شدم!
روزی اینجا خونه بود. تمام زندگی من.

چه دورانی رو گذروندم.
از قبل از شروع دوره کارشناسی به فکر کارشناسی ارشد بودم.

چقدر امتحان دادم.
چقدر براش وقت گذاشتم.
چند بار جاهای مختلف قبول شدم.
اما هیچ وقت ارشد نخوندم.

دغدغه هام عوض شد.
دنیای ذهنیم تغییر کرد.

با همون کارشناسی آزمون دادم و یه جای نیمه دولتی مشغول به کار شدم.

درس خوندن رو دوست داشتم. هنوز هم دوست دارم.
اما یه چیزهای دیگه رو بیشتر.
چیزهایی که بهم حس ارزشمندی و مفید بودن میده.
حس هایی که به دنبال شونم.

همیشه میشه منتظر روزهای خوب موند...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , anne.shirley , negarin_ , azad_ahmadi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۲۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close