زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۸۸۶
۲۵ آذر ۱۳۹۷, ۱۱:۵۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  واقعا !!!!۱

جقد منطقی

////////////////////////////////\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

ی سوال

اشتباهای تایپ من کمترر شده یا همونجوره یا بدترر شده نسبت ب مثلن ۲ماه پیش؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , negarin_
ارسال: #۴۸۸۸۷
۲۶ آذر ۱۳۹۷, ۱۲:۰۶ ق.ظ
Hera نگهدار بچه های مانشت باد

سپاس‌گزاری شده توسط: elect , negarin_
ارسال: #۴۸۸۸۸
۲۶ آذر ۱۳۹۷, ۱۲:۱۷ ق.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۶ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  Hera نگهدار بچه های مانشت باد
فک کنم جامه دران موی کنان مویه کنان سر ب بیابون بذارهSmile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , negarin_
ارسال: #۴۸۸۸۹
۲۶ آذر ۱۳۹۷, ۰۱:۵۴ ق.ظ
هوای دوستای خوبتون رو داشته باشید، هر کاری رو بکنید واسشون...موقع سختی پیش هم باشید، موقع خوشحالی همه دوست دارن پیش هم باشن، مهم سختی هاست که یکی رو میطلبه که هوای آدمو داشته باشه...
سوای جنسیت دارم میگم اینا رو..
سوای متاهل و مجرد بودن دارم میگن اینارو...
سوای نزدیک هم بودن یا دور بودن از هم میگم اینارو...
جوری نباشید که یکی تو موقع سختی ها اومد بهتون تکیه کرد ، پشتش رو خالی کنین بابت اینکه مگه خوشحالیاشو میاد میگه بهم که الان خودمو درگیرش کنم و واسش وقت بزارم...
مطمئنن خوبی ای که در حقش میکنید یه روزی، یه جوری برمیگرده به خودتون..

این چیزایی که گفتم رو به شخصه این چند روز اخیر درک کردم و فهمیدم خیلی دنیا میتونه کوجیک باشه...همه مگسانند گرد شیرینی...
انسان باشیم و انسانیت داشته باشیم..کمترین چیزش اینه که حال دل خودمون خوب میشه Smile

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , ele , negarin_
ارسال: #۴۸۸۹۰
۲۶ آذر ۱۳۹۷, ۰۲:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۳۳ ق.ظ، توسط negarin_.)
(۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۹ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(25 آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  واقعا !!!!۱

جقد منطقی

ی سوال

اتفاقا داشتم صفحه قبل رو میخوندم و با خودم گفتم چه خوب که اشتباهات تایپی کمتر شده بعد اومدم دیدم شما این سوال رو پرسیدید...

(۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۶ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  یه اخلاق بدی که دارم اینه به شدت بدم میاد وقتی همراه بقیه یه نظری میدم یکی بیاد بین اون همه آدم گیر بده به من و در جواب یه چیز دیگه بگه که مثلا بخواد توجیهم کنه! اصلا من چیکارم که باید توجیه شم یا چرا به توجیه احتیاج دارم وقتی مثل بقیه فقط یه نظر میدم؟!
متنفرم از این رفتار بقیه و از اخلاق خودم هم در این مورد متنفرم که سریع از کوره درمیرم تو این شرایط!
امروز تو جمع یه نفر رو بد ضایع کردم! این دومین باره تو جمع بچه های دانشگاه یه همچین کاری با کسی میکنم و بعدش خودم ناراحت میشم که چرا اینجوری باهاش حرف زدم!
منم امروز در موقعیت مشابهی بودم حتی بهش فکر هم که میکنم عصبی میشم.. .. هم از رفتار اون آدم و هم از واکنشم به رفتار اون...
هی به خودم گفتم چه اهمیتی داشت که تو باید اینطور واکنش نشون میدادی و ... آخر سر به خودم گفتم از این به بعد اون طرف مثل دیوار برای من هست...حالا این روش رو می‌خوام امتحان کنم ببینم چی میشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect
ارسال: #۴۸۸۹۱
۲۶ آذر ۱۳۹۷, ۰۲:۴۵ ق.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۲۴ ق.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  
(25 آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۹ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(25 آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  واقعا !!!!۱

جقد منطقی

ی سوال

اتفاقا داشتم صفحه قبل رو میخوندم و با خودم گفتم چه خوب که اشتباهات تایپی کمتر شده بعد اومدم دیدم شما این سوال رو پرسیدید...

(۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۶ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  یه اخلاق بدی که دارم اینه به شدت بدم میاد وقتی همراه بقیه یه نظری میدم یکی بیاد بین اون همه آدم گیر بده به من و در جواب یه چیز دیگه بگه که مثلا بخواد توجیهم کنه! اصلا من چیکارم که باید توجیه شم یا چرا به توجیه احتیاج دارم وقتی مثل بقیه فقط یه نظر میدم؟!
متنفرم از این رفتار بقیه و از اخلاق خودم هم در این مورد متنفرم که سریع از کوره درمیرم تو این شرایط!
امروز تو جمع یه نفر رو بد ضایع کردم! این دومین باره تو جمع بچه های دانشگاه یه همچین کاری با کسی میکنم و بعدش خودم ناراحت میشم که چرا اینجوری باهاش حرف زدم!
منم امروز در موقعیت مشابهی بودم حتی بهش فکر هم که میکنم عصبی میشم.. .. هم از رفتار اون آدم و هم از واکنشم به رفتار اون...
هی به خودم گفتم چه اهمیتی داشت که تو باید اینطور واکنش نشون میدادی و ... آخر سر به خودم گفتم از این به بعد اون طرف مثل دیوار برای من هست...حالا این روش رو می‌خوام امتحان کنم ببینم چی میشه

مرسی خ خوشحالم کردیSmile

سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۸۸۹۲
۲۶ آذر ۱۳۹۷, ۰۲:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۳ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
اوووه مملکت سر گردنه شده، یه قرارداد رو بردیم ترجمه کنند کمترین قیمتی که دادند صفحه‌ای ۷۰ هزار بود، هر صفحه هم ۱۵۰ تا لغت داشت، لغتی ۵۰۰ تومن! خودم ترجمه می‌کنم [تصویر:  464568_smile.gif]

مِری‌کریسمس گویان [تصویر:  santa.gif] به استقبال یلدا [تصویر:  king.gif] [تصویر:  464568_watermelon_1f349.png] می‌رویم، گرچه قیمه‌های نذری [تصویر:  rambo.gif] هنوز توو یخچاله Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , khayyam , big cloud , crevice , Avril89 , negarin_
ارسال: #۴۸۸۹۳
۲۶ آذر ۱۳۹۷, ۰۳:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۲ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۰ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  ۳) شما بفرمایید چه خبر؟ کجاها سفر رفتید که حالا برگشتید. خوش میگذره جهانگردی؟
من در کشور دوست و برادر و همسایه امارات بودم برای یک کنفرانس که مقالمو ارایه کنم.

خوب بود، تجربه جدیدی بود. ولی همه چیز خیلی مصنوعی بود. فقط با پول کشورو ساخته بودن،‌ بدون روح.
ولی خب،‌ دمشون گرم. از یک بیابون اون کشورو درست کردن. آه و حسرتش میمونه برای ما که با کشوری به این عظمت،‌ اینقدر وضعیت بدی داریم.
در مقایسه با این کشورهای بی چیز، واقعا ایران باید از تعداد توریست منفجررر بشه!!‌ ولی خب...

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Milad_Hosseini , crevice , Avril89 , Iranian Wizard , negarin_ , RASPINA , SepidehP
ارسال: #۴۸۸۹۴
۲۶ آذر ۱۳۹۷, ۰۸:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۴ ق.ظ، توسط khayyam.)
بعضی فکرا و رفتارها واقعا عذاب آوره ! و در مقابل بعضی فکرها و رفتارها انچنان خوب و دلچسب هستن ادم می خواد چندین بار اتفاق بیفته !
+ترجیح می دم در مقابل حرف ها و رفتارهای احمقانه بعضی ها صرفا سکوت کنم !
++دوست خوب یه نعمت و دوست دورو یه مصیبت !
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۸۸۹۵
۲۶ آذر ۱۳۹۷, ۱۰:۰۳ ق.ظ
یه مطلب در مورد درون گرایی و برون گرایی گذاشته بودین سوال اول لینک درون گرایین یا برون گرا؟
من خودم خوشحال باشم برون گرا میشم ناراحت باشم درون گرا و مواقعی هم که نه خوشحالم و نه ناراحت خودمو با طرف مقابل هماهنگ میکنم دوست داشت میحرفیم نداشت ساکتیم الان من دقیقا چیم؟ Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iranian Wizard
ارسال: #۴۸۸۹۶
۲۶ آذر ۱۳۹۷, ۰۳:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۷ ۰۳:۵۱ ب.ظ، توسط Soldier's life.)
سلام
امان از دست همسایه های بی فرهنگ که حتی لیاقت زندگی در طویله هم ندارند
بابا جان شما که ذره ای فرهنگ اپارتمان نشینی نداری وسر و صدای مشاجراتت تا هفتا کوچه اون ورتر میره خیلی بیخود میکنی میای تو اپارتمان اسایش بقیه رو هم مختل میکنید
انقدر اعصابم خورد هست که واقعا توانایی و انگیزه کشتنشون رو دارم مسخره های بی فرهنگ .............
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud , ele , RASPINA
ارسال: #۴۸۸۹۷
۲۶ آذر ۱۳۹۷, ۰۶:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۴۰ ب.ظ، توسط crevice.)
هر کی جواب "ایمیل" منو نده خره ولاغیر.
#خشتک بی بند و تبصره. Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۴۸۸۹۸
۲۶ آذر ۱۳۹۷, ۰۶:۴۶ ب.ظ
کاش می‌تونستم تمام غصه های عالم رو از دل اونایی که غصه هاشون رو میفهمم، دربیارم ... کاش می‌تونستم بگم بعضی غصه هایی که داری اصلا مهم نیست چرا الکی خودتو غصه میدی... اما فقط می‌تونستم گوش بدم تا آروم بشه...
پ.ن: زن و شهر بعد ۲۰ سال زندگی هنوز باید سر خانواده هاشون دعوا کنن، زندگی رو به هم زهر کنن..
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele , Milad_Hosseini , SepidehP
ارسال: #۴۸۸۹۹
۲۶ آذر ۱۳۹۷, ۰۹:۴۶ ب.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۴۵ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  مرسی خ خوشحالم کردی
مگه شما نوشتن تازه یاد گرفتید؟
ارسال: #۴۸۹۰۰
۲۶ آذر ۱۳۹۷, ۱۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۰ ق.ظ، توسط crevice.)
بارون اونم توی شبای تاریک و آروم، بهترین اتفاق هستیه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , SepidehP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۹۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۵۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close