زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۸۷۱
۲۵ آذر ۱۳۹۷, ۰۱:۲۳ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۰ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  چون بازش کردین دیگه پس نمیگیرن. به عنوان تنوع استفاده کن بره : )
نه بازش نکردم از روی بسته دیدم سیاهه. : )
اگه بازش کرده بودم که این سوالو نمیپرسیدم : )
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۴۸۸۷۲
۲۵ آذر ۱۳۹۷, ۰۱:۲۶ ق.ظ
(۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ)hope_ نوشته شده توسط:  
(25 آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۰ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  چون بازش کردین دیگه پس نمیگیرن. به عنوان تنوع استفاده کن بره : )
نه بازش نکردم از روی بسته دیدم سیاهه. : )

همه چی هم زغالیش دراومده ماشاالله.
خودمونو زغالی نکنن صلوات.Big Grin

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۴۸۸۷۳
۲۵ آذر ۱۳۹۷, ۰۲:۱۰ ق.ظ
چیه این عشق واقعا Sad

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , khayyam
ارسال: #۴۸۸۷۴
۲۵ آذر ۱۳۹۷, ۰۲:۲۵ ق.ظ
دیدم خیلی تو کف درونگرایی و برونگرایی رفتید یاد
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
افتادم, کلی گشتم تا پیداش کردم.

بنده هم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هستم.
چشمتون روشن.

سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۸۸۷۵
۲۵ آذر ۱۳۹۷, ۰۵:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۵۱ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
یه اخلاق بدی که دارم اینه به شدت بدم میاد وقتی همراه بقیه یه نظری میدم یکی بیاد بین اون همه آدم گیر بده به من و در جواب یه چیز دیگه بگه که مثلا بخواد توجیهم کنه! اصلا من چیکارم که باید توجیه شم یا چرا به توجیه احتیاج دارم وقتی مثل بقیه فقط یه نظر میدم؟!
متنفرم از این رفتار بقیه و از اخلاق خودم هم در این مورد متنفرم که سریع از کوره درمیرم تو این شرایط!
امروز تو جمع یه نفر رو بد ضایع کردم! این دومین باره تو جمع بچه های دانشگاه یه همچین کاری با کسی میکنم و بعدش خودم ناراحت میشم که چرا اینجوری باهاش حرف زدم!
ارسال: #۴۸۸۷۶
۲۵ آذر ۱۳۹۷, ۰۷:۵۰ ب.ظ
خب من برگشتم.
خبرای جدید چی داریم؟

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Avril89
ارسال: #۴۸۸۷۷
۲۵ آذر ۱۳۹۷, ۰۸:۵۰ ب.ظ
خوش به حال دخترا که برای ازدواج نه سربازی باید برن نه کار داشته باشن و نه چیزا دیگه. Sad

سپاس‌گزاری شده توسط: Iranian Wizard
ارسال: #۴۸۸۷۸
۲۵ آذر ۱۳۹۷, ۰۹:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۷ ب.ظ، توسط elect.)
(۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خوش به حال دخترا که برای ازدواج نه سربازی باید برن نه کار داشته باشن و نه چیزا دیگه. Sad
من درک میکنم سیستم سربازی ازاردهنده س و اتلاف عمر

ولی اینم هس ک نه فقط در ازدواج بلکه به طور کلی هم.نطور ک من دختر خیلی از مشکلات پسسرا رو درک نمیکنم,خیلی از مشکلات دخترام هس ک پسرا درک نمیکنن یا حتی اصن به ذهنشونم نمیرسه

مثلن من بگمدخترا خ محدودیت بیدلیل دارن احتمالن جیلیا این ج میدن که نه مال قدیم بود ولی الانم خیلی هس و قانونم حامیشه مث نجمه خدمتی که

شوهرش برا المپیک بش اجازه خروج از کشور نداد حالا این درباره ی زن توانمد شناخته شدس ولی کلی دختر هستن تو موقعیتای پایینتر ک محدودیت بیدللیل تحمل میکنن

کاش مث شبیه سازای خلبانی ی شبیه سازی بود که ادما دختر یا پسر میتونسن باش زندگی با جنسیت دیگه رو تجرربه کنن

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , negarin_
ارسال: #۴۸۸۷۹
۲۵ آذر ۱۳۹۷, ۰۹:۲۱ ب.ظ
(۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۳ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(25 آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خوش به حال دخترا که برای ازدواج نه سربازی باید برن نه کار داشته باشن و نه چیزا دیگه. Sad
قطعا شما نمیتونید درک کنید. صرفا میتونید تصور کنید. تا تجربه چیزی رو نداشته باشید درک کردنش (از نظر من) تقریبا محاله.

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , khayyam , big cloud
ارسال: #۴۸۸۸۰
۲۵ آذر ۱۳۹۷, ۰۹:۳۵ ب.ظ
(۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(25 آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۳ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(25 آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خوش به حال دخترا که برای ازدواج نه سربازی باید برن نه کار داشته باشن و نه چیزا دیگه. Sad
قطعا شما نمیتونید درک کنید. صرفا میتونید تصور کنید. تا تجربه چیزی رو نداشته باشید درک کردنش (از نظر من) تقریبا محاله.

ی مفهومی هس ب اسم empathy

اداراکم ۱۰۰درصدی نیس ولی نزدیک بش

سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۸۸۸۱
۲۵ آذر ۱۳۹۷, ۰۹:۵۰ ب.ظ
(۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  (از نظر من) تقریبا محاله.
مخصوصا روز اول خدمت : ))
(۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۳ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  کلی دختر هستن تو موقعیتای پایینتر ک محدودیت بیدللیل تحمل میکنن
خیلی از اون محدودیت ها با انتخاب یک شوهر قرن ۲۱‌امی به نظر من حل میشه! وقتی طرف میره زن یکی میشه که تا قبل ازدواج هیچ دختری از شر متلکاش راحت نبوده، بعد این آقا میاد قوانین سفت و سخت واسه پوشش خانمش میزاره، به نظر شما این نرماله؟ کی اشتباه میکنه این وسط؟

شما زمان عقد میتونید همه‌ی خواسته هاتون رو بگید و پاش بایستید ! فوقش طرف قبول نمیکنه و میره ... دیگه این برمیگرده به خودتون ..
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , khayyam , big cloud
ارسال: #۴۸۸۸۲
۲۵ آذر ۱۳۹۷, ۱۰:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۴ ب.ظ، توسط elect.)
(۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(25 آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  (از نظر من) تقریبا محاله.
مخصوصا روز اول خدمت : ))
(۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۳ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  کلی دختر هستن تو موقعیتای پایینتر ک محدودیت بیدللیل تحمل میکنن
خیلی از اون محدودیت ها با انتخاب یک شوهر قرن ۲۱‌امی به نظر من حل میشه! وقتی طرف میره زن یکی میشه که تا قبل ازدواج هیچ دختری از شر متلکاش راحت نبوده، بعد این آقا میاد قوانین سفت و سخت واسه پوشش خانمش میزاره، به نظر شما این نرماله؟ کی اشتباه میکنه این وسط؟

شما زمان عقد میتونید همه‌ی خواسته هاتون رو بگید و پاش بایستید ! فوقش طرف قبول نمیکنه و میره ... دیگه این برمیگرده به خودتون ..
جناب من بحث فردی نمیکنم جنببه اجتماعیش منظورمه والا خودم بلد م بدون شوهر از هر نوعش زنگدیمو سرسامونن بدم

خیلی از دخترا اصن از وجودد چنینن حقوقی اگاهی ندارن چ برسه بخوان اصراری کنن روش .

ارسال: #۴۸۸۸۳
۲۵ آذر ۱۳۹۷, ۱۰:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ب.ظ، توسط Riemann.)
واقعا !!!!۱
ارسال: #۴۸۸۸۴
۲۵ آذر ۱۳۹۷, ۱۰:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
آدم حسابی آخه آدم تو لاین سرعت همینطوری وای میسته؟ حالا هر دلیلی داشته. چرا فلاشر تو نزدی حالا؟
#نه_به_رانندگی_مثل_گور_خر

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud
ارسال: #۴۸۸۸۵
۲۵ آذر ۱۳۹۷, ۱۱:۳۸ ب.ظ
تو اون دلِ دیوونت جایِ منه
منم عاشقت میشم جایِ همه...

پ.ن: چندتا آهنگ خوشگل رو دستم مونده واسه کی بفرستم؟ BlushBig Grin

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , negarin_

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۳۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۶۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close