زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۱۳۷۱
۱۲ آذر ۱۳۹۶, ۰۶:۱۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۱ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  یه جورایی اون میشه زنی که برا خودشون گرفتند، نه تو Dodgy

اشتباه میکنی، اون میشه زن من و عروس اونا، فقط من بهشون حق انتخاب عروس آینده شون رو دادم Wink

+ الان به اون روش سنتی، فکر کنم سخت بشه به نتیجه رسید.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۱۳۷۲
۱۲ آذر ۱۳۹۶, ۰۶:۴۴ ب.ظ
(۱۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۷ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  من یبار ازش اینترنت خریدم، دقت کن هدیه هم نبود [تصویر:  biggrin.gif] نامرد حجم اینترنتم که تموم شد بهم خبر نداد و همونطور به حسابم گذاشت، آخرش اس اومد ۱۵۰ تومن بدهکارم :| :|
آره من این قبضه رو یادمه Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۴۱۳۷۳
۱۲ آذر ۱۳۹۶, ۰۸:۱۴ ب.ظ
سلام دوستان. شما روانشناس ایرانی میشناسید که در زمینه های مختلف آداب زندگی و همسرداری و موفقیت و ... صحبت کنه ولی از دیدگاه مذهبی و اسلام صحبت نکنه ؟
من خودم سخنرانی های پژوهشگران دینی گوش میکنم. ولی برای یکی دوستانم از دیدگاه روانشناسی صحبت کنه و صحبتهاش را به دین و اسلام و قرآن انتساب نده.
ممنون
ارسال: #۴۱۳۷۴
۱۲ آذر ۱۳۹۶, ۰۸:۱۹ ب.ظ
(۱۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۱۴ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام دوستان. شما روانشناس ایرانی میشناسید که در زمینه های مختلف آداب زندگی و همسرداری و موفقیت و ... صحبت کنه ولی از دیدگاه مذهبی و اسلام صحبت نکنه ؟
من خودم سخنرانی های پژوهشگران دینی گوش میکنم. ولی برای یکی دوستانم از دیدگاه روانشناسی صحبت کنه و صحبتهاش را به دین و اسلام و قرآن انتساب نده.
ممنون
دکتر هلاکویی، سخنرانی‌هاشون هم توی اینترنت به وفور یافت میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۱۳۷۵
۱۲ آذر ۱۳۹۶, ۰۸:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۰ ق.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۱۳۷۶
۱۲ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
چند روز بود تنبلی می کردم و عذاب وجدان داشتم. امروز بعد از چند روز اوضاع داره با نظم مورد انتظار خودم پیش میره. هر کاری در جای خودش، بدون اتلاف وقت. Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , sss , MarkLand , SepidehP , ele , pioneer01 , RASPINA
ارسال: #۴۱۳۷۷
۱۲ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۲ ب.ظ، توسط MarkLand.)
خدا یه دو واحد صبر داده به ما عجله نکنم انشااله این ترم پاسم Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , RASPINA
ارسال: #۴۱۳۷۸
۱۲ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
چطور میشه فیلم های TED‌ رو با کیفیت ۷۲۰ با لینک مستقیم دانلود کرد؟ (با youtube-dl نمیخوام)

حل شد. با کمی مهندسی معکوس. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۱۳۷۹
۱۲ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۲۲ ب.ظ
(۱۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۷ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(12 آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۵۹ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  ایرانسل یک گیگ اینترنت رایگان بهم هدیه داده.
چون اینترنت خونمون نامحدوده هیچ انگیزه ای برای استفاده ازش ندارم. Undecided
اما دلم می خواد از هدیه ام استفاده کنم. Shy
قسمت بد ماجرا اینجاست اصلا نمی دونم باهاش چیکار کنم و چی دانلود کنم. Confused

اگه سیم کارتت دائمیه هیچ وقت از همراه اول هدیه نگیر
من یبار ازش اینترنت خریدم، دقت کن هدیه هم نبود Big Grin نامرد حجم اینترنتم که تموم شد بهم خبر نداد و همونطور به حسابم گذاشت، آخرش اس اومد ۱۵۰ تومن بدهکارم :| :|
الانم مثله اینکه هرکی برنامه همراه اول رو روی گوشیش نصب کنه ۱ گیگ اینترنت هدیه میگیره ولی من میترسم :|

واقعاً نامردیه. :|
سپاس فراوان بابت راهنمایی. Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۴۱۳۸۰
۱۲ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۴۴ ب.ظ
دلم بازی دسته جمعی میخواد، ازونا که حلقه میزنیم رو گل وسط قالی و کارتا رو تقسیم میکنیم و واسه یارگیری ش کل خونه رو میذاریم رو سرمون، انگار نه انگار که دیگه بعضیامون بیشتر از یه ربع قرن سابقه سکونت روی سیاره زمین رو داریم!!CoolBig Grin

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , NP-Cσмρℓєтє , Skyrim , RASPINA
ارسال: #۴۱۳۸۱
۱۲ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۴۷ ب.ظ
ترمِ ۷ ارشد!

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۱۳۸۲
۱۳ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۴۰ ق.ظ
خیلی وقتا ندوستن باعث میشه کمتر عذاب بکشی . به قول قمیشی که میگه فرقی نداره وقتی ندونی و نبینی / غصه ات میگیره وقتی میدونی و میبینی

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۱۳۸۳
۱۳ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۲۲ ق.ظ
(۱۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ترمِ ۷ ارشد!

رشته مدیریت جهانگردی !!

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۴۱۳۸۴
۱۳ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۵۱ ق.ظ
فک میکنم توی این همه فضای استرسی و پر مشغله م(البته از لحاظ ذهنی Tongue)، خیلی بهم خوش گذشته که یی هویی ۱۰ کیلو اضافه کردم. اونم منی که کل عمرم یه وزن ثابت داشتم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , RASPINA
ارسال: #۴۱۳۸۵
۱۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۳:۳۲ ب.ظ
راهکار مؤثر برای تمرکز حواس هنگام مطالعه و پژوهش لطفاََ.

پ.ن۱) به جز نوشتن افکار روی کاغذ.
پ.ن۲) با تشکر قبلی و قلبی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۷۰۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۳,۰۱۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۶۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close