زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۷۱
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۵۸ ب.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۴۴ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  ما میاییم مانشت اما مثل خیلی های دیگه ساکت ساکت!UndecidedUndecided
ای بابا چه زود بهتون برمیخورهSmileکسی نگفته ساکت باشید. خب از این تذکرات و انتقادها به همه بوده . به مدیران هم بوده به من هم بوده ... فقط شما کافیه که خودتون روبذارید جای یه کاربر دیگه همین Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۳۲۷۲
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۱۲ ب.ظ
آقا فرداد دارید سلیقه ای کار میکنید. قرار نیست آزادی هرکس در حد یه نقطه باشه اونم نقطه ای که شما میخواید. شما گفتید شوخی هاتونو تو تاپیک سرگرمی کنید که بحث های درسی منحرف نشه. حالا به تاپیک سرگرمی هم گیر دادید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: farazin , barca , Fardad-A
ارسال: #۳۲۷۳
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۰۵ ب.ظ
نمی دونم چرا امسال هوا اینقدر سرده!تا حالا دیگه باید بهاری شده بود...

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۳۲۷۴
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۰۹ ب.ظ
بیاموزیم که هیچ‌گاه نجابت و تواضع دیگران را ؛ به حساب حماقت‌شان نگذاریم ... !!!

Your education can change your life
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , Fardad-A , Sunshine Off , diligent , sh_aa , **sara** , narges_r
ارسال: #۳۲۷۵
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۲۱ ب.ظ
حالا میفهمم یه چشم به هم زدن که میگن، یعنی چی! اینکه خدا کنه هیچوقت، حتی کمتر از چشم به هم زدنی، از خدا غافل نشیم و خدا مواظبمون باشه...
امروز داشتم با تاکسی از دانشگاه میومدم که یهو... یه ماشین، باسرعت، از فرعی اومد و...
من حواسم به کیفم بود که یهو فقط صدای "یا اباالفضل" راننده بود و... من که کنار در بودم، فقط صدای وحشتناک ضربه رو یادمه و تاکسی که بعد از یه دور چرخیدن، توی لاین اون طرفی، ۱۸۰ درجه چرخیده بود و ایستاد...
خدا رحم کرد. ماشینه، با اون سرعت، زد به نیم متر جلوتر ازونجایی که من بودم... جلو و گلگیر جلوی هردو ماشین، له شد!
حتی اگه به اندازه ۱ میلی ثانیه، سرعت تاکسی بیشتر بود، زده بود به من و من الان اینجا نبودم ... اما الان فقط یک کم دستم ضرب دیده و همین... به خیر گذشت...
نمیدونم به چه زبونی خداروشکر کنم...
خدایا! شکرت... به نعمت سلامتی... به بخشندگیت، که به گناهکاری بنده ت کاری نداری و مواظبشی...
خدایا! آنی و کمتر از آنی ما رو به خودمون واگذار نکن...
خدایا... شکرت

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , barca , Masoud05 , ida_isp , najme60 , **sara** , sasanlive
ارسال: #۳۲۷۶
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۴۱ ب.ظ، توسط farazin.)
بچه ها اینجا رو نگاه کنین
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یک نفر از بالا تا پایین به همه پست ها منفی داده.فکر کنم باید یه روانشناس هم واسه مانشت پیدا کنیم
(۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۲۱ ب.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  حالا میفهمم یه چشم به هم زدن که میگن، یعنی چی! اینکه خدا کنه هیچوقت، حتی کمتر از چشم به هم زدنی، از خدا غافل نشیم و خدا مواظبمون باشه.............

اوه اوه...واقعا بخیر گذشته...خداروشکر سالمین و چیزیتون نشده

سپاس‌گزاری شده توسط: uniquegirl
ارسال: #۳۲۷۷
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۴۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۱۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آقا فرداد دارید سلیقه ای کار میکنید. قرار نیست آزادی هرکس در حد یه نقطه باشه اونم نقطه ای که شما میخواید. شما گفتید شوخی هاتونو تو تاپیک سرگرمی کنید که بحث های درسی منحرف نشه. حالا به تاپیک سرگرمی هم گیر دادید.
من جواب میدم قانع نشدید بفرمایید تا توضیح بدم.
ببینید هر کس هر چقدر دلش میخواد تو تاپیک جک بره جک بزنه. تو تاپیکهای دیگه هم متناسب با موضوعش پست بگذاره.
در تاپیکهای درسی و علمی هم دو نفر تا دلشون میخواد ده صفحه با هم بحث علمی کنند نه من و نه مدیرای دیگه نه اعتراض میکنیم و نه حق اعتراض داریم. همه آزادن در بحث شرکت کنند و نظر بدن. تشویق هم میکنیم که بحث کنید تا اشتباهات در بیاد..
ولی اینکه در یک تاپیک غیر علمی عمومی که تعلق به همه داره ،دو سه نفر بشینند بهم دیگه متلک بگن و کل کل کنند. حالا پنج شش تا پست هم خب اشکال نداره میگیم طوری نیست ولی دیگه کسی حق نداره موضوع را لوث کنه. طوریکه دیگران کنار بکشن . فقط بشه اختصاصی اون دو سه نفر. اینها خیلی مطالب ساده ایه و همه مون هم میدونیم فقط کافیه تعصب نداشته باشیم.
اگه شوخی هست در تاپیک خودش. همه هم جواب شوخی را میدن ولی تاپیک عمومی را اختصاصی نکنید. البته آقای بارسا نوک حمله نیستند و حرفشون از این بابت حقه ولی خب باید از یکی تون شروع میکردیم دیگهSmile
اینجا هم مال من نیست ولی چون حق همه محفوظه تا هستم تذکر میدم.
البته این دفعه هم مثل دفعه قبل پستهای آقای بارسا و دیگران را پاک نکردیم که اون مشکلات دو ماه پیش ایجاد بشه.
هر جاش غلطه بفرمایید در خدمتم.Shy

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
ارسال: #۳۲۷۸
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۵۳ ب.ظ
پس کل کل تا ۵ پست مجازه : ))))

[تصویر:  99687907715295763434.gif]
ارسال: #۳۲۷۹
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۵۷ ب.ظ، توسط farazin.)
(۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۴۶ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(14 اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۱۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آقا فرداد دارید سلیقه ای کار میکنید. قرار نیست آزادی هرکس در حد یه نقطه باشه اونم نقطه ای که شما میخواید. شما گفتید شوخی هاتونو تو تاپیک سرگرمی کنید که بحث های درسی منحرف نشه. حالا به تاپیک سرگرمی هم گیر دادید.
ببینید هر کس هر چقدر دلش میخواد تو تاپیک جک بره جک بزنه. تو تاپیکهای دیگه هم متناسب با موضوعش پست بگذاره.
.
.
.
حرفتون کاملا منطقی و درسته ولی یکم نحوه بیانتون تهاجمی بودBig Grin که باعث ناراحتی بعضی از دوستامون شد شاید یکم ملایم تر بیان می شد به آقای بارسا هم بر نمی خورد و باعث نارحتی شون نمی شد

سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۳۲۸۰
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۰۴ ب.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۴۶ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(14 اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۱۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آقا فرداد دارید سلیقه ای کار میکنید. قرار نیست آزادی هرکس در حد یه نقطه باشه اونم نقطه ای که شما میخواید. شما گفتید شوخی هاتونو تو تاپیک سرگرمی کنید که بحث های درسی منحرف نشه. حالا به تاپیک سرگرمی هم گیر دادید.
در تاپیکهای درسی و علمی هم دو نفر تا دلشون میخواد ده صفحه با هم بحث علمی کنند نه من و نه مدیرای دیگه نه اعتراض میکنیم و نه حق اعتراض داریم. همه آزادن در بحث شرکت کنند و نظر بدن. تشویق هم میکنیم که بحث کنید تا اشتباهات در بیاد..
ولی اینکه در یک تاپیک غیر علمی عمومی که تعلق به همه داره ،دو سه نفر بشینند بهم دیگه متلک بگن و کل کل کنند. حالا پنج شش تا پست هم خب اشکال نداره میگیم طوری نیست ولی دیگه کسی حق نداره موضوع را لوث کنه. طوریکه دیگران کنار بکشن . فقط بشه اختصاصی اون دو سه نفر. اینها خیلی مطالب ساده ایه و همه مون هم میدونیم فقط کافیه تعصب نداشته باشیم.
اگه شوخی هست در تاپیک خودش. همه هم جواب شوخی را میدن ولی تاپیک عمومی را اختصاصی نکنید. البته آقای بارسا نوک حمله نیستند و حرفشون از این بابت حقه ولی خب باید از یکی تون شروع میکردیم دیگهSmile
اینجا هم مال من نیست ولی چون حق همه محفوظه تا هستم تذکر میدم.
البته این دفعه هم مثل دفعه قبل پستهای آقای بارسا و دیگران را پاک نکردیم که اون مشکلات دو ماه پیش ایجاد بشه.
قانع نشدم:
۱- دیگران چرا باید بکشن کنار؟! چون چند نفر دارن کل کل میکنن؟ به نظر شما رابطه ای داره این دو تا؟ مگه همون موقعی که اونا کل میکردن بقیه پست نمیزدن؟
۲- مدیر حق نداره در این حد اعمال سلیقه کنه که چیزایی که از نظر خودش مستحبه رو هم به زور اعمال کنه.
۳- پاک کردن پست های دیگران (مگر در موارد بسیار خاص) تجاوز به حقوق دیگران و سوء استفاده از قدرته.
 سپاس‌گزاری شده توسط: farazin , barca
ارسال: #۳۲۸۱
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۴۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
خوبه که بتونی به درد و دل بقیه گوش کنی و بقیه دوست داشته باشن باهات درد و دل کنند و این جوری سبک بشن. ولی گاهی وقتا انرژی منفیش که به ادم می رسه زیاده. یکی از دوستام از پیشرفت تزش راضی نیست یکی از نمره هاش و استادش یکی از هم اتاقیش یکی از برخورد یه دوست یکی از ... البته به قول دوستان از انرژی مثبت توقع ندارند. باید یه کم انرژی منفی ها رو تخلیه کنم تا جا واسه مثبتا باز بشه.
بازم خدا رو شکر که می تونم گوش کنم چون گاهی وقتا درک نمی کنم مشکل رو و گاهی مواقع راه حلی ندارم واسش و فقط می تونم بگم ان شالله که درست می شه فقط همین.

شاید فردا به نظرم حرفام خنده دار بیاد و شاید .... شاید فردا پاکشون کردم. همه میگن طوری زندگی کنید که اگه فردا نبودید ناراخت نشید ولی واقعا چقدر واسه زندگی کردن و لذت بردن ازش وقت میذاریم.

چقدر حرف زدم Big GrinTongueBig Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamat , diligent , barca , luna , Masoud05 , ida_isp , sasanlive
ارسال: #۳۲۸۲
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۷ ب.ظ، توسط maryami.)
شب ها برای این تاریکند که کسی اشک های لغزان روی گونه ات را نبیند ......

برای اینکه همه فکر کنند که تو محکم و خرسند هستی ......

محکم و خرسند .....

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom
ارسال: #۳۲۸۳
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۴۸ ب.ظ
.....

to get something you've never had, you have to do something you've never done
ارسال: #۳۲۸۴
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۲۷ ب.ظ، توسط esisonic.)
(۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۰۵ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  نمی دونم چرا امسال هوا اینقدر سرده!تا حالا دیگه باید بهاری شده بود...
به گزارش ناسا هوا ۶ سانتی گراده که تو شب به یک درجه میرسه...یعنی هوا بهاریه...دلیل این سردی بادیه که از سمت غرب میاد...
البته الآن به دلیل ابری شدن هوا باد قطع شده...!!
کاش زودتربارون بیاد هوا صاف بشه ، گرم بشه...بعد بریم درس بخونیم Big Grin
...

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
ارسال: #۳۲۸۵
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۲۹ ب.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۰۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  قانع نشدم:
۱- دیگران چرا باید بکشن کنار؟! چون چند نفر دارن کل کل میکنن؟ به نظر شما رابطه ای داره این دو تا؟ مگه همون موقعی که اونا کل میکردن بقیه پست نمیزدن؟
۲- مدیر حق نداره در این حد اعمال سلیقه کنه که چیزایی که از نظر خودش مستحبه رو هم به زور اعمال کنه.
۳- پاک کردن پست های دیگران (مگر در موارد بسیار خاص) تجاوز به حقوق دیگران و سوء استفاده از قدرته.
البته حرفای من که ظاهرا" واضح بود ولی با اینحال بهتره با همین توضیحات قانع بشید چون هم خیلی کار دارم وهم اینکه بنظرم بیشترش توضیح واضحات وتکرار مکرراته و واسه بعضیها مطمئنا" خسته کننده است،هم اینکه قصد این بود کل کل تموم بشه نه اینکه دوباره شروع بشه.
اول اینکه چرا باید بکشند کنار؟ طبیعیه چون هر کی پست بزنه یا بین بقیه پستا گم میشه یا متلکی را باید پذیرا باشه. بهر حال یه جور تفریحه دیگه. مطمئنم میدونید چی میگم.
دوم اینکه آنچه برای حفظ نظم سایت وایجاد مشارکت کاربران لازم باشه واجبه. مستحبات هم اینه که بیشتر وقت دوستان در بالابردن سطح علمی بقیه و رفع مشکل اعضاء و کیفیت سایت باشه. گفتن جک و لطیفه هم برای تلطیف فضا در تاپیک خودش مستحبه. البته در تمام تاپیکها بچه ها مزاح میکنند و کسی هم نمیگه چرا. بهر حال همه اعضاء دانشجو هستن یا دارن بین دو مقطع تحصیلی جابجا میشن.بالاخره همه تو کلاس درس بودن و میدونند گاهی با یک حرف خنده دار خستگی از تن همه میره.بحث منطقی خوبه ولی کل کل و کری خوندن دو سه نفره با پستای زیاد و بی ربط به موضوع تاپیک مناسب نیست. انواع تاپیک در بخش سرگرمی هست. نمیدونم چه اصراریه که در جای نامناسب پست بزنید.
سوم اینکه مدیران به حقوق کاربران واقفند وبا توجه بمدتی که مدیرن فکر نمیکنم نیازی به یادآوری شما باشه. .در مورد مسئله قبلی آقای بارسا هم بهتره مجددا" باز نشه. چون موضوع عوض میشه و البته من اون موقع نبودم. آقای دکتر در اون موقع آنچه لازم بود انجام دادن.
در کل نمیدونم چرا اینقدر زود رنجیم . هدف اینه که رضایت اکثریت ایجاد بشه و هدف ایجاد سایت فراهم بشه. ولی با کوچکترین تذکر تمایل به جنجال داریم. شاید لحن من بقول آقایfarazin تهاجمی بوده که اگه بوده (که البته فکر نکنم)معذرت میخوام. قصدی پشتش نبوده.
مطمئنا" با کسی خصومت نداریم و بطور خاص خودم هرگز از بالا به کاربران نگاه نمیکنم. سایر مدیران که صد البته بهتر از من هستندو همکاریشون را با بچه ها می بینید.
امیدوارم قانع شده باشید ولی اگه توضیح بیشتر خواستید در پ.خ برام پیغام بگذارید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , admin , انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۳۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۲۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close