زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۱۴۱۱
۱۲ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ ب.ظ، توسط codin.)
الان دیدم منم قدیمی هستم برای خودم Smile) ۱۸ تیر ۱۳۹۱
اون موقع با یک نام کاربری دیگه بودم. توی یکی از پست ها در مورد یکی از اساتید شریف که الان آوردن اسمش هم ممنوعه فکر کنم در مانشت یک نظری داده بودم(نظر کاملا عادی و صرفا یک فکت را بیان کرده بودم نه توهینی بود نه چیزی) فرداش دیدم خود استاده برام میل زد بیا پیشم Smile) هرچند میلشو نادیده گرفتم کلا :| و اونم دیگه ایمیل جدیدی نزد . اون موقع گفتم احتمالا آقای تنهایی ایمیل منو به ایشون داده والا این همه آدم چطور فهمید من کی هستم. چطور ایمیل منو به دست آورد اصلا ایشون. این بود که کلا گفتم جوی که اینجوری باشه به درد نمیخوره و ول کردم مانشت رو.

تا این که چند سال بعد دوباره به مانشت برگشتم Smile)

منم عکس کاربر بلک را دیدم Smile و فهمیدم که در درس شبکه عصبی هم باهاشون هم کلاس بودم تازه :دی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۱۴۱۲
۱۲ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۸ ب.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۸ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  تا این که چند سال بعد دوباره به مانشت برگشتم Smile)
منم عکس کاربر بلک را دیدم [تصویر:  smile.gif] و فهمیدم که در درس شبکه عصبی هم باهاشون هم کلاس بودم تازه :دی

بسلامتی خوش اومدین...Smile
دیدین اقای بلک منکه گفتم همه دیدن عکستون روTongueBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۳۱۴۱۳
۱۲ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۰ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  عکس من؟! از کجا؟!
باو توو اون گروه کذایی ارس‌شون میشنن دونه دونه تحلیل می‌کنند دیگه، خبرا میرسه [تصویر:  416972_4.gif]

(۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۳ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  حتی عکس مدیر بهنامم دییدیییییییم کوجای کارین[تصویر:  biggrin.gif] : ))))))
هه هه IP تک تک‌تون که از اسکالرم میومدید وبسایتم رو داشتم CoolTongueTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Pure Liveliness
ارسال: #۳۱۴۱۴
۱۲ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  عکس من؟! از کجا؟!
باو توو اون گروه کذایی ارس‌شون میشنن دونه دونه تحلیل می‌کنند دیگه، خبرا میرسه [تصویر:  416972_4.gif]

(۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۳ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  حتی عکس مدیر بهنامم دییدیییییییم کوجای کارین[تصویر:  biggrin.gif] : ))))))
هه هه IP تک تک‌تون که از اسکالرم میومدید وبسایتم رو داشتم CoolTongueTongue
ارس جای مقدسیهههههههRolleyes اما این ارسی که میگیین فقط ییک توهم خیالی و تصویری شماست ارسیی درکارنیستBig GrinBig Grin
گفتم که اسم بدین عکس تحویل بگییرین... بدون رفتن ب وبسایتBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۳۱۴۱۵
۱۳ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۳ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۸ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  منم عکس کاربر بلک را دیدم Smile و فهمیدم که در درس شبکه عصبی هم باهاشون هم کلاس بودم تازه :دی
عه! همون که کله سحر بود؟ Big Grin

(۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  دیدین اقای بلک منکه گفتم همه دیدن عکستون روTongueBig Grin
کاربر کدین اصل جنس رو دیدن نه عکس جنس رو!Tongue

(۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  باو توو اون گروه کذایی ارس‌شون میشنن دونه دونه تحلیل می‌کنند دیگه، خبرا میرسه [تصویر:  416972_4.gif]
خوب تو که نباید لو بدی میدونی. باید یه کاری کنه که فکر کنن تو یه کدو آبپز بیش نیستی. Wink

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۱۴۱۶
۱۳ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۴ ق.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۸ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  ارس جای مقدسیههههههه[تصویر:  rolleyes.gif] اما این ارسی که میگیین فقط ییک توهم خیالی و تصویری شماست ارسیی درکارنیست[تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]

بله بله برای همین هست که همین جمله‌م میانگین تپش قلب بعضی‌ها رو ۳۰ تا بالا برد CoolBig GrinTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۱۴۱۷
۱۳ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۵ ق.ظ
مدیرا می تونن چت های خصوصی و بخونن؟

Everyone has duty to pursue his/her aspirations. Seeking your dreams in your future spouse or your children's destination will result in nothing but regrets.
ارسال: #۳۱۴۱۸
۱۳ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۸ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خوب تو که نباید لو بدی میدونی. باید یه کاری کنه که فکر کنن تو یه کدو آبپز بیش نیستی. [تصویر:  wink.gif]
خب چرا خودت کاری نمیکنی که فکر کنن کدو آب‌پزی بیش نیستی؟ [تصویر:  416977_4.gif][تصویر:  416977_4.gif]
don't worry and never give up حواسم به همه چی هست [تصویر:  416977_5.gif]

(۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ق.ظ)clint نوشته شده توسط:  مدیرا می تونن چت های خصوصی و بخونن؟
نه مگه الکیه. ادمین فقط در صورت درخواست دو طرف میتونه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: clint , Pure Liveliness
ارسال: #۳۱۴۱۹
۱۳ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۲ ق.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  عکس من؟! از کجا؟!

جا داره بنده هم اعلام کنم که چشمم به جمال عکستون روشن شده Cool Smile

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۳۱۴۲۰
۱۳ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۴ ق.ظ
مدیر بهنام یه البوم از دوستان آپ بفرمایید باقی دوستان هم ببیننBig Grin

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ts2927 , Menrva
ارسال: #۳۱۴۲۱
۱۳ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۵ ق.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کاربر کدین اصل جنس رو دیدن نه عکس جنس رو![تصویر:  tongue.gif]
Big Grin.
(۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۴ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  بله بله برای همین هست که همین جمله‌م میانگین تپش قلب بعضی‌ها رو ۳۰ تا بالا برد
: )))))))))) هیهBig Grin.توهم زدیناااا مدیربهناااااامBig Grin..اب وهوانساختهاBig Grin.
(۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴ ق.ظ)so@ نوشته شده توسط:  مدیر بهنام یه البوم از دوستان آپ بفرمایید باقی دوستان هم ببینن[تصویر:  biggrin.gif]
وای=)))))))))))

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۳۱۴۲۲
۱۳ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۴ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴ ق.ظ)so@ نوشته شده توسط:  مدیر بهنام یه البوم از دوستان آپ بفرمایید باقی دوستان هم ببینن[تصویر:  biggrin.gif]
آلبوم که دست شماست، خودتون ببینید برای باقی دوستان هم تعریف کنید [تصویر:  416981_thumbsupsmileyanim.gif]

(۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  : )))))))))) هیه[تصویر:  biggrin.gif].توهم زدیناااا مدیربهناااااام[تصویر:  biggrin.gif]..اب وهوانساختها[تصویر:  biggrin.gif]
این هزینه‌ی سنگینی به همراه خواهد داشت [تصویر:  416981_Cool.png] [تصویر:  416981_Victory.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Pure Liveliness
ارسال: #۳۱۴۲۳
۱۳ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۴ ق.ظ
اوه اوه! چه اسراری داره هویدا میشه. Big GrinBig GrinBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , virtual girl , Menrva
ارسال: #۳۱۴۲۴
۱۳ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۲ ق.ظ، توسط so@.)
(۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۰ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(13 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴ ق.ظ)so@ نوشته شده توسط:  مدیر بهنام یه البوم از دوستان آپ بفرمایید باقی دوستان هم ببینن[تصویر:  biggrin.gif]
آلبوم که دست شماست، خودتون ببینید برای باقی دوستان هم تعریف کنید [تصویر:  416981_thumbsupsmileyanim.gif]
عجبا!! من عکس دوستا و فامیلامو سالی ماهی یکبار چک میکنم بعد از عکسای دیگران که اصلا ا درصد هم به من ربطی ندارن البوم بسازم Tongue ولی شما ذهن کنجکاوی دارینWinkپس البوم دست شماست Big Grin

+اینجا داره بارون میاد Smile

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
ارسال: #۳۱۴۲۵
۱۳ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۴ ق.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۱ ق.ظ)so@ نوشته شده توسط:  ولی شما ذهن کنجکاوی دارین[تصویر:  wink.gif]پس البوم دست شماست [تصویر:  biggrin.gif]
یعنی کی بود یه ربع پیش داشت داد می‌زد اسم بدین عکس بگیرید [تصویر:  416984_39.gif] معلوم نیست ولی هر کی بوده احتمالاً رفته زود بخوابه تا از برنامه‌ی سحرخیزی‌ش جا نمونه [تصویر:  416984_4.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Skyrim , crevice , virtual girl , Menrva , Pure Liveliness

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۴۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۳۰,۷۸۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۲۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۹,۰۶۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۱۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۶۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۶۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۶۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۰۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close