زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات پیرامون برنامه ریزی برای کنکور

ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
سوالات پیرامون برنامه ریزی برای کنکور
چطور میتونم یه برنامه ریزی منسجم داشته باش؟
هر مرتبه که یه برنامه ریزی مطالعاتی برای منسجم وهدفمندتر کردن مطالعه‌ام میکنم برنامه‌ام با شکست مواجه میشه .
یه روز خونه امون که ساکت وخلوته تبدیل میشه به یه تالار و تا دلتون بخواد شلوغ میشه و برنامه اون روز به برکت مهمانها خراب میشه کاش طبق برنامه خاصی این معاشرتها طی هفته ادامه میداشت تا من یه فکری میکردم یا لا اقل به کتابخونه میرفتم ولی امان از بی قاعدگی. ناگفته نماند که اصلا به کتابخونه عادت ندارم و اصولا مطالعه‌ام روزهای که میرم بازدهی نداره.
نمیدونم با این جو نامتعادل خونه چکار کنم یا چه برنامه ریزی کنم تا اجرایی بشه لطفا اگه کسی نظری داره مطرح کنه.ممنونHuhAngel
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۳۵ ق.ظ
چطور میتونم یه برنامه ریزی منسجم داشته باش؟
برای من به شخصه اگه کنکورای آزمایشی نبود هنوز(از سال پیش تا حالا) خیلی از درسا رو نخونده بودم. چون نا خود آگاه به زمان کنکور‌ها که می رسیدم بیشتر درس می خوندم! و بر اساس برنامه ریزی اونا پیش میرفتم و چون رتبم تو کنکورا خیلی تو روحیم تاثیر می ذاشت سعی می کردم هر طور که شده برنامشو بخونم!
اگه این موضوع روزا اتفاق می افته سعی کن خودتو به درس خوندن شب عادت بدی! سکوت شبا برای درس خوندن محشره! به جاش موقع هایی که خونتون شلوعه بخواب یا استراحت کن!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , sina_n , alavinejad
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۱۶ ق.ظ
RE: چطور میتونم یه برنامه ریزی منسجم داشته باش؟
(۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۳۵ ق.ظ)luna نوشته شده توسط:  برای من به شخصه اگه کنکو نداشته باش رای آزمایشی نبود هنوز(از سال پیش تا حالا) خیلی از درسا رو نخونده بودم. چون نا خود آگاه به زمان کنکور‌ها که می رسیدم بیشتر درس می خوندم! و بر اساس برنامه ریزی اونا پیش میرفتم و چون رتبم تو کنکورا خیلی تو روحیم تاثیر می ذاشت سعی می کردم هر طور که شده برنامشو بخونم!
اگه این موضوع روزا اتفاق می افته سعی کن خودتو به درس خوندن شب عادت بدی! سکوت شبا برای درس خوندن محشره! به جاش موقع هایی که خونتون شلوعه بخواب یا استراحت کن!
من هم دقیقا همین نظر رو دارم من بعضی اوقات ای جوری درس می خوندم اما هر چند آدم در روز خیلی بازدهی بیشتری داره اما شاید در شرایط شما بهترین روش مطالعه در بازه رمانی ۱۲ شب تا ۱۲ ظهر روز بعد باشه .یه روش دیگه هم اینه که ننوستی شما میزبان اصلی هستی یا مادرت یعنی باید حتما حضور داشته باشی ؟
اگه می تونی یه محدوده برای خودت درست کن یعنی اگه خونه مادرت هستی برو توی اتاقی که مخصوص خودت هست ودر رو فقل کن کاری هم به رفت وآمد‌ها نداشته باش با خانواده خودت هم صحبت کن البته امید وارم درکت کنن . اولش همه مخصوصا مهمانها چون در فاز تو نیستن ناراحت میشن ومی گن یعنی ۵ دقیقه هم نمی تونه بیاد بشینه اما کم کمک عادت می کنن به ندیدنت .

اگه هم میزبان اصلی خودت هستی یعنی شما خانوم خونه هستی که باید برای این چند وقت سیاست داشته باشی و رفتت رو کم کنی که آمدها هم کم شه من خودم این کار رو کردم و نتیجه داده
و گفتم که اگه نمی یام برا درسمه دیگه کمتر مهمان دارم .می دونید همیشه برام سواله که بعضی‌ها چقد رفت و آمد دارن کمش خوبه یه هفته ای ۱۰ روزی .وقتی میرم تو جمعهای اینطوری میبینم به جز
وقت گذرونی هیچی نیس به جزخرج الکی به جز خاله زنکی یه مشت غیبت نه بحث به روزی نه بحث
علمی آخرش هم یا سر چشم وهم چشمی زنا یا دعوای بچه‌ها یه دلخوری میشه . تازه یه ساعت می ری مهمونی باید ۵ روز به حرفها فکر کنی که این حرفو فلانی به چه منظوری زده خوب تو این وقت من جقد مطالعه می کنم یا چقد تست می زنم ؟
به نظر من بهترین راه فرار از این مهمونی های الکی اینه که خودت محدودش کنی خودت کم بری که کم بیان .همین البته من به نظرم برای تفریح کمش خوبه چون کم کم آدم مردم گریز میشه اما زیادش مخصوصا تو غشر ما زنها یعنی عمر به بطالت گذروندن حداقلش مردها غیبت و یا چشم وهم چشمی کمتر دارن .
یه روش دیگه هم اینه که بری کتابخونه اما ببین توی خونه فاز درس خوندنت چطوریه تو کتابخونه همین کارو بکن مثلا من یه موقعی میرفتم کتابخونه یه دوستی داشتم شرایط منزلشون مث شما بود اما
این بنده خدا عادت نداشت رو میز درس بخونه یه زیر انداز کوچک اورده بود پهن میکرد یه گوشه از سالن و درسش رو می خوند.
امروز یه مطلبی خوندم در مورد نفر اول کنکور تجربی ۸۸ می گفتش که از یکی از شهر های کوچیک
کرمانشاه بوده ۱۰ تا بچه بودن چدرش هم کارگره توی یه انباری ۲ در ۳ درس می خونده نفر اول تجربی وزبان شده نفر ۴۴ هنر .وقتی نتایج اومده ختی سازمان سنجش قبل از اعلام نتایج بهش زنگ زدن گفتن دوباره امتحان بده چون بهش شک کرده بودن که یه چشره چطوری از یه شهری به ای نک.چیکی
می تونه نفر اول تجربی وزبان بشه شک کرده بودن که تقلب کرده اما طرف باز هم امتحانشرو خوب داده
پس همه چی شدنیه سخته اما خیر ممکن نیس دوست من نا امید نباش هر وقت به خاطر شرایطط نا امید شدی یاد این پسره بیافت راحت می شی وانرژی می گیری.

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina_n , nana2010 , roz1 , sadr , manager_66
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۷:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۷:۳۱ ق.ظ، توسط ف.ش.)
این برنامه های آزمون های پارسه ۸۹ برای نرم افزاره.

فایل‌(های) پیوست شده
Narmafzar.pdf
اندازه فایل: ۵۱/۸۵ KB
Doruse_Omumi_va_moshtarak.pdf
اندازه فایل: ۸۴/۴۵ KB
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: grayman , rezvan_m , nana2010 , soniasa
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط roz1.)
مرسی از راهنمایی هات و ابراز همدردیت مخصوصا در اون مثالت.
حتما خودم رو سعی میکنم به مطالعه شبانه عادت بدم ولی کتا بخونه رو نمیتونم چون پارسال خیلی تلاش کردم تا بتونم روزها تو سالن مطالعه درس رو بخونم ولی نتیجه مثبتی نداشت یعنی دائم حواس پرتی و عدم تمرکز گریبان گیرم میشد و هم نمی تونستم با میز و صندلی های اونجا کنار بیام(بخاطر ارتفاع زیادشون).
بازم مرسی از انرژی مثیتتونHeart
(۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۷:۲۹ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  این برنامه های آزمون های پارسه ۸۹ برای نرم افزاره.

من مشکلی برای تنظیم وقت و یا نحوه تقسیم بندی دروس به اهداف کوتاه مدت ندارم مشکل من در نرسیدن همیشه به برنامه ریزی‌ام هست و حس عقب افتادگی از برنامه مطالعاتی‌ام که خیلی ازارم میده و ناامیدی بهم دست میده و گاهی از هدفم دور میشم ولی بعد چند روز با خودم کنار میام و با مرور اهدافم تصمیم کبری میگیرم و دوباره یه برنامه می ریزم وسعی میکنم که اجراش کنم.
(۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۳۵ ق.ظ)luna نوشته شده توسط:  برای من به شخصه اگه کنکورای آزمایشی نبود هنوز(از سال پیش تا حالا) خیلی از درسا رو نخونده بودم. چون نا خود آگاه به زمان کنکور‌ها که می رسیدم بیشتر درس می خوندم! و بر اساس برنامه ریزی اونا پیش میرفتم و چون رتبم تو کنکورا خیلی تو روحیم تاثیر می ذاشت سعی می کردم هر طور که شده برنامشو بخونم!

ولی اگه من کنکور ازمایشی بدم و خراب کنم(زمانی که نتونم خودمو به برنامه ریزیم برسونم) کلی بهم میریزم و حسابی دپرس میشم .خوشبحال تون که به شما انگیزه میده
کاش شبها تو اتاقم ترس و توهم سراغم نمی امد و می تونستم با هیچ دغدغه ای از سکوتش کمال استفاده رو ببرم ولی حیف.(بازم با این همه و توکل به خدا تلاش میکنم تا بهش غلبه کنم و امیدم رو از دست نمیدم).
مرسی

*آنچه سرنوشت مان را تعیین می کند ، شرایط زندگی نیست بلکه تصمیم های ماست.*
۰
۰
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۲۸ ق.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۴۰ ب.ظ)roz1 نوشته شده توسط:  مرسی از راهنمایی هات و ابراز همدردیت مخصوصا در اون مثالت.
حتما خودم رو سعی میکنم به مطالعه شبانه عادت بدم ولی کتا بخونه رو نمیتونم چون پارسال خیلی تلاش کردم تا بتونم روزها تو سالن مطالعه درس رو بخونم ولی نتیجه مثبتی نداشت یعنی دائم حواس پرتی و عدم تمرکز گریبان گیرم میشد و هم نمی تونستم با میز و صندلی های اونجا کنار بیام(بخاطر ارتفاع زیادشون).
بازم مرسی از انرژی مثیتتونHeart
(۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۷:۲۹ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  این برنامه های آزمون های پارسه ۸۹ برای نرم افزاره.

من مشکلی برای تنظیم وقت و یا نحوه تقسیم بندی دروس به اهداف کوتاه مدت ندارم مشکل من در نرسیدن همیشه به برنامه ریزی‌ام هست و حس عقب افتادگی از برنامه مطالعاتی‌ام که خیلی ازارم میده و ناامیدی بهم دست میده و گاهی از هدفم دور میشم ولی بعد چند روز با خودم کنار میام و با مرور اهدافم تصمیم کبری میگیرم و دوباره یه برنامه می ریزم وسعی میکنم که اجراش کنم.
(۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۳۵ ق.ظ)luna نوشته شده توسط:  برای من به شخصه اگه کنکورای آزمایشی نبود هنوز(از سال پیش تا حالا) خیلی از درسا رو نخونده بودم. چون نا خود آگاه به زمان کنکور‌ها که می رسیدم بیشتر درس می خوندم! و بر اساس برنامه ریزی اونا پیش میرفتم و چون رتبم تو کنکورا خیلی تو روحیم تاثیر می ذاشت سعی می کردم هر طور که شده برنامشو بخونم!

ولی اگه من کنکور ازمایشی بدم و خراب کنم(زمانی که نتونم خودمو به برنامه ریزیم برسونم) کلی بهم میریزم و حسابی دپرس میشم .خوشبحال تون که به شما انگیزه میده
کاش شبها تو اتاقم ترس و توهم سراغم نمی امد و می تونستم با هیچ دغدغه ای از سکوتش کمال استفاده رو ببرم ولی حیف.(بازم با این همه و توکل به خدا تلاش میکنم تا بهش غلبه کنم و امیدم رو از دست نمیدم).
مرسی
خواهر گلم من هم مثل شما بودم من که وضعم بدتر از تو بوده وهست وتمام طول روز تا شب رو تنها هستم عزیزم من برای فرار از ترس وفکر های مزاحم همیشه پناه بردم به آیه الکرسی واقعا بهم آرامش داده وترس رو ازم دور می کنه چون اولا که مطوئن باش که چیزی برای ترسیدن نیست اگه همباشه
هیچ قدرتی بالاتر از خدا وجود نداره پس خودت رو در پناه خدا بیمه کن و از شر این فکر های آزار دهنده
به خدای بزرگ پناه ببر آیه الکرسی معجزه می کنه در آرامش دادن . بسم الله الرحمن الرحیم هم خیلی تاثیر داره . اینها کمک های معنوی و روحی بود .اگه خودتو با درس قاطی کنی و در درس غرق بشی متوجه گذشت زمان نمی شی عزیزم . برات دعا می کنم به آرامش برسی روز دختر رو هم بهت تبریک میگم عزیزم .

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , rezvan_m , Afra
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۸۹, ۰۴:۱۵ ق.ظ
خواهر گلم من هم مثل شما بودم من که وضعم بدتر از تو بوده وهست وتمام طول روز تا شب رو تنها هستم
[/quote]
مرسی خواهر یا برادر عزیز(چه واژه های غریبی در فرهنگ لغتم)Big Grin
همونطور که گفتی به امید خدا و توکل بر خدا دارم تمام سعی رو میکنم . ان شاالله که تجربه پارسال دوباره برام تکرار نشه و امسالم فدای....نشه.
از اینکه وقت گذاشتی ممنونHeart[/font][/align]

*آنچه سرنوشت مان را تعیین می کند ، شرایط زندگی نیست بلکه تصمیم های ماست.*
۰
۰
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۸۹, ۰۶:۴۶ ق.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۸۹ ۰۴:۱۵ ق.ظ)roz1 نوشته شده توسط:  خواهر گلم من هم مثل شما بودم من که وضعم بدتر از تو بوده وهست وتمام طول روز تا شب رو تنها هستم
مرسی خواهر یا برادر عزیز(چه واژه های غریبی در فرهنگ لغتم)Big Grin
همونطور که گفتی به امید خدا و توکل بر خدا دارم تمام سعی رو میکنم . ان شاالله که تجربه پارسال دوباره برام تکرار نشه و امسالم فدای....نشه.
از اینکه وقت گذاشتی ممنونHeart[/font][/align]
[/quote]
چگونه برایت واژه غریبی است وقتی همه ما فرزندان آدم وحوا هستیم دوست عزیز من سارا هستم .
رزای شماره ۱/

۰
۰
ارسال:
۰۲ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۳۳ ق.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۱۶ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۳۵ ق.ظ)luna نوشته شده توسط:  برای من به شخصه اگه کنکو نداشته باش رای آزمایشی نبود هنوز(از سال پیش تا حالا) خیلی از درسا رو نخونده بودم. چون نا خود آگاه به زمان کنکور‌ها که می رسیدم بیشتر درس می خوندم! و بر اساس برنامه ریزی اونا پیش میرفتم و چون رتبم تو کنکورا خیلی تو روحیم تاثیر می ذاشت سعی می کردم هر طور که شده برنامشو بخونم!
من هم دقیقا همین نظر رو دارم من بعضی اوقات ای جوری درس می خوندم اما هر چند آدم در روز خیلی بازدهی بیشتری داره اما شاید در شرایط شما بهترین روش مطالعه در بازه رمانی ۱۲ شب تا ۱۲ ظهر روز بعد باشه .یه روش دیگه هم اینه که ننوستی شما میزبان اصلی هستی یا مادرت یعنی باید حتما حضور داشته باشی ؟
اگه می تونی یه محدوده برای خودت درست کن یعنی اگه خونه مادرت هستی برو توی اتاقی که مخصوص خودت هست ودر رو فقل کن کاری هم به رفت وآمد‌ها نداشته باش با خانواده خودت هم صحبت کن البته امید وارم درکت کنن . اولش همه مخصوصا مهمانها چون در فاز تو نیستن ناراحت میشن ومی گن یعنی ۵ دقیقه هم نمی تونه بیاد بشینه اما کم کمک عادت می کنن به ندیدنت .

اگه هم میزبان اصلی خودت هستی یعنی شما خانوم خونه هستی که باید برای این چند وقت سیاست داشته باشی و رفتت رو کم کنی که آمدها هم کم شه من خودم این کار رو کردم و نتیجه داده
و گفتم که اگه نمی یام برا درسمه دیگه کمتر مهمان دارم .می دونید همیشه برام سواله که بعضی‌ها چقد رفت و آمد دارن کمش خوبه یه هفته ای ۱۰ روزی .وقتی میرم تو جمعهای اینطوری میبینم به جز
وقت گذرونی هیچی نیس به جزخرج الکی به جز خاله زنکی یه مشت غیبت نه بحث به روزی نه بحث
علمی آخرش هم یا سر چشم وهم چشمی زنا یا دعوای بچه‌ها یه دلخوری میشه . تازه یه ساعت می ری مهمونی باید ۵ روز به حرفها فکر کنی که این حرفو فلانی به چه منظوری زده خوب تو این وقت من جقد مطالعه می کنم یا چقد تست می زنم ؟
به نظر من بهترین راه فرار از این مهمونی های الکی اینه که خودت محدودش کنی خودت کم بری که کم بیان .همین البته من به نظرم برای تفریح کمش خوبه چون کم کم آدم مردم گریز میشه اما زیادش مخصوصا تو غشر ما زنها یعنی عمر به بطالت گذروندن حداقلش مردها غیبت و یا چشم وهم چشمی کمتر دارن .
یه روش دیگه هم اینه که بری کتابخونه اما ببین توی خونه فاز درس خوندنت چطوریه تو کتابخونه همین کارو بکن مثلا من یه موقعی میرفتم کتابخونه یه دوستی داشتم شرایط منزلشون مث شما بود اما
این بنده خدا عادت نداشت رو میز درس بخونه یه زیر انداز کوچک اورده بود پهن میکرد یه گوشه از سالن و درسش رو می خوند.
امروز یه مطلبی خوندم در مورد نفر اول کنکور تجربی ۸۸ می گفتش که از یکی از شهر های کوچیک
کرمانشاه بوده ۱۰ تا بچه بودن چدرش هم کارگره توی یه انباری ۲ در ۳ درس می خونده نفر اول تجربی وزبان شده نفر ۴۴ هنر .وقتی نتایج اومده ختی سازمان سنجش قبل از اعلام نتایج بهش زنگ زدن گفتن دوباره امتحان بده چون بهش شک کرده بودن که یه چشره چطوری از یه شهری به ای نک.چیکی
می تونه نفر اول تجربی وزبان بشه شک کرده بودن که تقلب کرده اما طرف باز هم امتحانشرو خوب داده
پس همه چی شدنیه سخته اما خیر ممکن نیس دوست من نا امید نباش هر وقت به خاطر شرایطط نا امید شدی یاد این پسره بیافت راحت می شی وانرژی می گیری.
حتی اگر نووهمی بیش نباشه اما لذت تلاش در این توهم به سالها زندگی بی هدف می ارزه
ممنون دوست خوبم سارا...چندین بار مطلبت رو خواندم گرچه...
اما ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۷ آبان ۱۳۸۹, ۰۵:۱۸ ب.ظ
برنامه ریزی برای مرور دروس مشترک
من دروس مشترک رو تابستون خوندم الان هم دارم با برنامه کنکور پارسه پیش میرم البته جامع سنجش و شرکت کردم اما موقع مرور دروس مشترک چون مثلا در درس مدار منطقی همه تست های پوران پژوهشو فصل به فصل زدم برای مرور نمیدونم چه کار کنم باز اونها رو بخونم یا درسهایی که خوندم دوباره بخونم من کمی دچار وسواس شدم از طرفی هم اگه امکان داره از بچه هایی که قبول شدن تقاضا دارم برنامه خوشون توی مرور با جزییات بگن چون من پارسال که کنکور شرکت کردم متوجه شدم این دوران ۲ سه ماهه تا کنکور برای دروس مشترک حیاتی ...
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۷ آبان ۱۳۸۹, ۰۹:۲۹ ب.ظ
RE: برنامه ریزی برای مرور دروس مشترک
(۲۷ آبان ۱۳۸۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ)bahar نوشته شده توسط:  من دروس مشترک رو تابستون خوندم الان هم دارم با برنامه کنکور پارسه پیش میرم البته جامع سنجش و شرکت کردم اما موقع مرور دروس مشترک چون مثلا در درس مدار منطقی همه تست های پوران پژوهشو فصل به فصل زدم برای مرور نمیدونم چه کار کنم باز اونها رو بخونم یا درسهایی که خوندم دوباره بخونم من کمی دچار وسواس شدم از طرفی هم اگه امکان داره از بچه هایی که قبول شدن تقاضا دارم برنامه خوشون توی مرور با جزییات بگن چون من پارسال که کنکور شرکت کردم متوجه شدم این دوران ۲ سه ماهه تا کنکور برای دروس مشترک حیاتی ...

به نظر من از روی کتابهایی که خوندی دوباره تست های مهمش اگه علامت زدی دوباره بزن و درسش رو از همون کتاب بخون چون سری دوم یه چیزایی میبنی که تعجب میکی که آیا واقعاً اینا تو این کتاب بوده، که این ربطی به دقیق خوندن نداره چون شما وقتی یه کتاب رو تموم می کنید و تست میزنید متوجه میشید چه طور باید خوند و چون یه بار این کتاب رو خوندید، خیلی باهاش راحتی. در ضمن بعد بار دوم نقاط ضعفت رو پیدا می کنی و اونا رو از یه کتاب دیگه می خونی
برای مدار منطقی پوران فوق العاده هست.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahar , saba_1984 , - rasool -
ارسال: #۱۲
۲۱ آذر ۱۳۸۹, ۰۴:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۸۹ ۱۰:۴۴ ق.ظ، توسط SepidehP.)
Star برنامه ریزی بلندمدت دو ساله برای ارشد!!!
سلام به همه بر و بچه های مانشتی و یه سلام ویژه به همراه یه تشکر خیلی ویژه‌تر تقدیم به جناب آقای تنهایی به خاطر راه اندازی مانشت.
زیاد نیست که عضو مانشت شدم، ریاضی کاربردی می خونم .
تصمیم خیلی جدی دارم که ارشد نرم افزار بخونم(هر چند می دونم اگه علوم کامیوتر بخونم به رشته‌ام نزدیک تره ولی نرم افزار رو بیشتر دوست دارم.)
من دو سال تا زمان کنکور فاصله دارم. زمان زیادیه. نمی دونم باید چه کار کنم؟ چطور شروع کنم؟
من تالار کنکور مانشت رو کامل خوندم. خیلی بهم کمک کرد ولی به اطلاعات بیشتری نیاز دارم.
با توجه به اینکه هنوز حدود ۳،۴ ترم دیگه دارم، می خوام توی این ۳،۴ ترم منابع رو بخونم البته نه به صورت کنکوری.
مهم اینه که نمی دونم چطور یه برنامه ریزی دو ساله درست داشته باشم؟ یعنی تو یه جمله اگه بخوام بگم اینه که "راه برام روشن نیست."
۲تا سوال:
۱/منابع و کتابای تستی که تهیه می کنم و می خونم به درد کنکور دو سال دیگه می خوره؟
۲/ کسانی که بسته مانشت رو تهیه کردن تا چه اندازه براشون مفید بوده؟

موفق باشید ...

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۱ آذر ۱۳۸۹, ۰۴:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۸۹ ۰۴:۴۷ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: برنامه ریزی بلندمدت دو ساله برای ارشد!!!
(۲۱ آذر ۱۳۸۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ)urania نوشته شده توسط:  سلام به همه بر و بچه های مانشتی و یه سلام ویژه به همراه یه تشکر خیلی ویژه‌تر تقدیم به جناب آقای تنهایی به خاطر راه اندازی مانشت.
زیاد نیست که عضو مانشت شدم، ریاضی کاربردی می خونم و سال ۳ هستم.
تصمیم خیلی جدی دارم که ارشد نرم افزار بخونم(هر چند می دونم اگه علوم کامیوتر بخونم به رشته‌ام نزدیک تره ولی نرم افزار رو بیشتر دوست دارم.)
من دو سال تا زمان کنکور فاصله دارم. زمان زیادیه. نمی دونم باید چه کار کنم؟ چطور شروع کنم؟
قصد دارم از ترم دیگه برم سر کلاسای بچه های کامیوتر. باید منابع و کتابای کنکور رو تهیه کنم.
من تالار کنکور مانشت رو کامل خوندم. خیلی بهم کمک کرد ولی به اطلاعات بیشتری نیاز دارم.
با توجه به اینکه هنوز حدود ۳،۴ ترم دیگه دارم، می خوام توی این ۳،۴ ترم منابع رو بخونم البته نه به صورت کنکوری.
مهم اینه که نمی دونم چطور یه برنامه ریزی دو ساله درست داشته باشم؟ یعنی تو یه جمله اگه بخوام بگم اینه که "راه برام روشن نیست."
۲تا سوال:
۱/منابع و کتابای تستی که تهیه می کنم و می خونم به درد کنکور دو سال دیگه می خوره؟

موفق باشید ...
بهتون اکیداً توصیه میکنم که کتابهای کنکوری رو نخرید چون احتمال داره عوض شه مخصوصاً بعد از ۲ سال. توصیه میکنم کتابهای تستی رو از دوستاتون بگیرید و هر کدوم رو تو ۱ روز تمام کنید( فقط یه بررسی کلی).تست های سال های اخیر رو هم بررسی کن ببین از چیا بیشتر میاد تا وقت مطالعه منابع‌، دقت بیشتری روی اونا داشته باشی .
از کتاب CLRS و لینز هم قافل نشو.
راجع به کتابهای مرجع میتونی تو همین سایت دنبالش باشی.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , H-Arshad
ارسال: #۱۴
۲۱ آذر ۱۳۸۹, ۰۵:۴۳ ب.ظ
برنامه ریزی بلندمدت دو ساله برای ارشد!!!
به نظر من هم فعلا فقط مرجع بخون لینز،گریمالدی،آمار جان فروند و ..........

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۱۵
۲۲ آذر ۱۳۸۹, ۰۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۸۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ، توسط sama2010.)
RE: برنامه ریزی بلندمدت دو ساله برای ارشد!!!
(۲۱ آذر ۱۳۸۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ)urania نوشته شده توسط:  سلام به همه بر و بچه های مانشتی و یه سلام ویژه به همراه یه تشکر خیلی ویژه‌تر تقدیم به جناب آقای تنهایی به خاطر راه اندازی مانشت.
زیاد نیست که عضو مانشت شدم، ریاضی کاربردی می خونم و سال ۳ هستم.
قصد دارم از ترم دیگه برم سر کلاسای بچه های کامیوتر. باید منابع و کتابای کنکور رو تهیه کنم.
۲تا سوال:

موفق باشید ...
دوست عزیز برای برنامه ریزی، کانون قلم چی یک دفتر برنامه ریزی خوبی داره ،البته برای دبیرستانه ولی می تونی با کمی تغییر برای برنامه ریزی ازش استفاده کنی.

اگر کاری را که همیشه می کردید ادامه دهید به همان چیزی دست می یابید که همیشه داشته اید . اگر کار متفاوتی انجام دهید به چیزهای متفاوتی دست می یابید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۲۱۲ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۶۸ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۸۲ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۶۷ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۲,۹۷۳ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۶۲ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۵۹ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۰۰ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۶۱ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۶۲ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close