زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یادداشت خداحافظی

ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۰۶ ق.ظ، توسط mosavat.)
یادداشت خداحافظی
با سلام خدمت همگی:

همون دیروز تنظیمات banned رو امتحان کردم ولی نوشته بود که شخص دیگری غیر از خودتون باید اینکار رو انجام بدهند که تا الان متاسفانه محقق نشده‌، لطفا اینکار رو انجام بدین تا همه بدونن که ما منفور و رنگ عوض کن و بی شخصیت بودیم + یکی دو سه خط دیگه (که البته الان یادم نیست،چونکه پریشب نوشته بودند )

در رابطه با مسایل پیش آمده من از دو مدیر ارشد سایت درخواست کردم که قضیه بطور صریح و روشن به اطلاع همگان و همچنین تالار مدیران برسه‌، اما گویا صلاح ایشان چیز دیگری بوده و قرار هست همیشه یکجانبه فقط از حرمت و شخصیت مدیران مایه گذاشته بشه( له کردن مدیران )

متاسفانه در رابطه با خود این دو بزرگوار اگر مساله ای پیش بیاد‌، باید چند روز سر همین قضیه توهین نویسی بحث باشه‌، باید مرتب تاپیک و ارسال گذاشته بشه‌، باید همه اطلاعیه بنویسن و اعلامیه بدن‌، ولی نوبت به ما که میرسه ما حساس میشیم‌، ما جنگ طلب میشیم و ما مقصر جلوه داده میشیم ‌، ما یکجانبه متهم و محاکمه و محکوم میشیم و ما حق نداریم چیزی بگیم‌!

بسیار خب‌، فقط اینو بگم سر همون دعوای قدیمی( مربوط به یکی دو ماه پیش )هم دقیقا همین کاربر( barca )دعوا رو شروع کردن( آتیش رو روشن کردند )و حالا هم دقیقا همین کاربر توهین نویسی رو شروع کردند و ایشون کبریت زدند و نه من‌!

پس ایشون توهین نویسی و مسخره نویسی و دعوا سازی و مظلوم نمایی ‌، کارشون و در تخصصشون هست !

بنده آزار که ندارم ساعت ۱۱ شب بیام یک پیام خصوصی تند بنویسم که‌، حتما یه چیزی بوده‌، حتما یه دلیلی داشته‌، حتما یک واکنش بوده‌، پس هر کسی هر ادعایی کرد شما فوری در همون لحظات اول باور نکنید‌!

صبر و تحمل هم اندازه داره بخدا‌!

اخطاری هم که خطاب به ایشون دادم اصلا و ابدا هیچگونه ربطی به این قضیه توهین نویسی نداشته و نداره،بله اخطاری ۲۰% و یک هفته ای کاملا مودبانه و صرفا مربوط به همون تاپیک دانشگاهها بوده و اساسا قبل از تمام این ارسالها و پیامها و بحثها صادر شده (تالار مدیران در جریان هستند و تاریخ و ساعت صدور اخطار هم صحت ادعای بنده رو دقیقا تایید میکنه )

اگر دو مدیر ارشد سایت از اینجانب انتظار صبر و تحمل بینهایت دارند ضمن معذرت خواهی از این دو بزرگوار‌، از برآورده کردن چنین انتظاراتی واقعا معذورم و دیگه بیشتر از این در شأن خودم نمی بینم که با چنین کاربرانی بحث کنم‌، چرا که جزو کاربران معلوم الحال هستند و به قصد دیگری غیر از دانش اندوزی به این تالار مراجعه میکنند .

( تا همین الانش هم خیلی خیلی بیشتر از شأنمون و عرفمون وقت گذاشتم )

قضیه بسیار ساده هست:

توهینی شده و به این توهین پاسخ داده شده

واقعیت قضیه چیز دیگری نیست

جالبتر اینکه این کاربر‌، ارسال های توهین آمیز خودشون رو در همون لحظات ارسال پیام‌، از تالار حذف کردند‌! و به نوعی‌: آثار جرم رو از بین بردند و حالا هم مدعی هستند که ما یکجانبه و
بی دلیل توهین میکنیم و میخوان قضیه رو وارونه جلوه بدند وهر جا رسیدند درباره ما بد گفتند و بد نوشتند ...

( تو پنداری که بدگو گفت و جان برد ؟! حسابش با کرام الکاتبین است )

یک اصل ساده اجتماعی وجود داره‌: توهین نکن تا توهین نشنوی !

پس کسی که میخواد حرمت آبا و اجدادیش حفظ بشه خودش هم باید ملاحظه گر باشه و بیخودی یک دعوای قدیمی رو به انگیزه ای نامعلوم زنده نکنه و بیخودی حرمت دیگران رو زیر پا نگذاره و بیخودی اینطرف و اون طرف کنایه و متلک ننویسه، مخصوصا اینکه طرف صحبتش یک خانوم باشه!

اگر از خانمها انتظار دارید با ادبیات فاخر با شما صحبت کنند بایستی دقیقا به همون میزانی که از ایشان انتظار دارید ادب و نزاکت را در نوشته هاتون رعایت کنید .

یک نکته هم خطاب به عموم کاربران عرض میکنم:

فکر نکنید ارسالهایی که مینویسید و بلافاصله پاک میکنید جایی ثبت نمیشه و قابل پیگیری نیست.

و تا جاییکه ذهنم یاری میکنه کبریت زننده و آغازگر دعوا باید توبیخ بشه و نه پاسخ دهنده‌!

بعلاوه‌، ایشون یک معذرت خواهی مضاعف هم به اینجانب بدهکار بودند:

۱- بخاطر درج مطالب توهین آمیز
(و جالبتر از همه:پاک کردن ارسالهای مربوطه و وارونه مدعی شدن !)

۲ - بخاطر دو مرتبه اعصاب خوردی و جنگ اعصابی که برای اینجانب به راه انداختند‌!( در طی کمتر از دو ماه‌! )

جالبه که ‌: وقتی پاسخ توهینشون رو میگیرند‌: یکدفعه یاد پدربزرگهاشون می افتند و یک دفعه اشک در چشماشون حلقه میزنه‌، ولی وقتی دارن مطلب مینویسند یادشون به این چیزا نیست!

من دیگه مانشت نمیام و دیگه هیچ رغبتی به پیگیری این تالار ندارم‌، واقعا خیلی خیلی از این تالار و برخی سیاستهاش دل چرکین و آزرده هستم‌، به اندازه کافی اعصابم خرد شده و به اندازه کافی حرمت شکنی کردند و دو بار بر سر آتیشی که یک نفر دیگه روشن کرده بود بنده بازخواست شدم و الان هم تقاصش رو بنده پس میدم .

در هر صورت‌: خواستم از دوستانی که در این مدت بهشون زحمت دادم خداحافظی کنم‌،
ان شاالله که ما رو حلال کنند و بدی های ما رو به بزرگواری خودشون ببخشند و در زندگیشون همیشه موفق و سربلند باشند .

خدا نگهدار ...
۱۱
۵
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ahmad8726 , mosaferkuchulu , Bache Mosbat , SarahArshad , hanif , najme60 , ana9940 , Maryam-X , barca
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۸ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
RE: یادداشت خداحافظی
(۱۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۳ ق.ظ)mosavat نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همگی:

همون دیروز تنظیمات banned رو امتحان کردم ولی نوشته بود که شخص دیگری غیر از خودتون باید اینکار رو انجام بدهند که تا الان متاسفانه محقق نشده‌، لطفا اینکار رو انجام بدین تا همه بدونن که ما منفور و رنگ عوض کن و بی شخصیت بودیم + یکی دو سه خط دیگه (که البته الان یادم نیست،چونکه پریشب نوشته بودند )

در رابطه با مسایل پیش آمده من از دو مدیر ارشد سایت درخواست کردم که قضیه بطور صریح و روشن به اطلاع همگان و همچنین تالار مدیران برسه‌، اما گویا صلاح ایشان چیز دیگری بوده و قرار هست همیشه یکجانبه فقط از حرمت و شخصیت مدیران مایه گذاشته بشه( له کردن مدیران )

متاسفانه در رابطه با خود این دو بزرگوار اگر مساله ای پیش بیاد‌، باید چند روز سر همین قضیه توهین نویسی بحث باشه‌، باید مرتب تاپیک و ارسال گذاشته بشه‌، باید همه اطلاعیه بنویسن و اعلامیه بدن‌، ولی نوبت به ما که میرسه ما حساس میشیم‌، ما جنگ طلب میشیم و ما مقصر جلوه داده میشیم ‌، ما یکجانبه متهم و محاکمه و محکوم میشیم و ما حق نداریم چیزی بگیم‌!

بسیار خب‌، فقط اینو بگم سر همون دعوای قدیمی( مربوط به یکی دو ماه پیش )هم دقیقا همین کاربر( barca )دعوا رو شروع کردن( آتیش رو روشن کردند )و حالا هم دقیقا همین کاربر توهین نویسی رو شروع کردند و ایشون کبریت زدند و نه من‌!

پس ایشون توهین نویسی و مسخره نویسی و دعوا سازی و مظلوم نمایی ‌، کارشون و در تخصصشون هست !

بنده آزار که ندارم ساعت ۱۱ شب بیام یک پیام خصوصی تند بنویسم که‌، حتما یه چیزی بوده‌، حتما یه دلیلی داشته‌، حتما یک واکنش بوده‌، پس هر کسی هر ادعایی کرد شما فوری در همون لحظات اول باور نکنید‌!

صبر و تحمل هم اندازه داره بخدا‌!

اخطاری هم که خطاب به ایشون دادم اصلا و ابدا هیچگونه ربطی به این قضیه توهین نویسی نداشته و نداره،بله اخطاری ۲۰% و یک هفته ای کاملا مودبانه و صرفا مربوط به همون تاپیک دانشگاهها بوده و اساسا قبل از تمام این ارسالها و پیامها و بحثها صادر شده (تالار مدیران در جریان هستند و تاریخ و ساعت صدور اخطار هم صحت ادعای بنده رو دقیقا تایید میکنه )

اگر دو مدیر ارشد سایت از اینجانب انتظار صبر و تحمل بینهایت دارند ضمن معذرت خواهی از این دو بزرگوار‌، از برآورده کردن چنین انتظاراتی واقعا معذورم و دیگه بیشتر از این در شأن خودم نمی بینم که با چنین کاربرانی بحث کنم‌، چرا که جزو کاربران معلوم الحال هستند و به قصد دیگری غیر از دانش اندوزی به این تالار مراجعه میکنند .

( تا همین الانش هم خیلی خیلی بیشتر از شأنمون و عرفمون وقت گذاشتم )

قضیه بسیار ساده هست:

توهینی شده و به این توهین پاسخ داده شده

واقعیت قضیه چیز دیگری نیست

جالبتر اینکه این کاربر‌، ارسال های توهین آمیز خودشون رو در همون لحظات ارسال پیام‌، از تالار حذف کردند‌! و به نوعی‌: آثار جرم رو از بین بردند و حالا هم مدعی هستند که ما یکجانبه و
بی دلیل توهین میکنیم و میخوان قضیه رو وارونه جلوه بدند وهر جا رسیدند درباره ما بد گفتند و بد نوشتند ...

( تو پنداری که بدگو گفت و جان برد ؟! حسابش با کرام الکاتبین است )

پس کسی که میخواد حرمت آبا و اجدادیش حفظ بشه خودش هم باید ملاحظه گر باشه و بیخودی یک دعوای قدیمی رو به انگیزه ای نامعلوم زنده نکنه و بیخودی حرمت دیگران رو زیر پا نگذاره و بیخودی اینطرف و اون طرف کنایه و متلک ننویسه، مخصوصا اینکه طرف صحبتش یک خانوم باشه!

اگر از خانمها انتظار دارید با ادبیات فاخر با شما صحبت کنند بایستی دقیقا به همون میزانی که از ایشان انتظار دارید ادب و نزاکت را در نوشته هاتون رعایت کنید .

یک نکته هم خطاب به عموم کاربران عرض میکنم:

فکر نکنید ارسالهایی که مینویسید و بلافاصله پاک میکنید جایی ثبت نمیشه و قابل پیگیری نیست.

و تا جاییکه ذهنم یاری میکنه کبریت زننده و آغازگر دعوا باید توبیخ بشه و نه پاسخ دهنده‌!

بعلاوه‌، ایشون یک معذرت خواهی مضاعف هم به اینجانب بدهکار بودند:

۱- بخاطر درج مطالب توهین آمیز
(و جالبتر از همه:پاک کردن ارسالهای مربوطه و وارونه مدعی شدن !)

۲ - بخاطر دو مرتبه اعصاب خوردی و جنگ اعصابی که برای اینجانب به راه انداختند‌!( در طی کمتر از دو ماه‌! )

جالبه که ‌: وقتی پاسخ توهینشون رو میگیرند‌: یکدفعه یاد پدربزرگهاشون می افتند و یک دفعه اشک در چشماشون حلقه میزنه‌، ولی وقتی دارن مطلب مینویسند یادشون به این چیزا نیست!

من دیگه مانشت نمیام و دیگه هیچ رغبتی به پیگیری این تالار ندارم‌، واقعا خیلی خیلی از این تالار و برخی سیاستهاش دل چرکین و آزرده هستم‌، به اندازه کافی اعصابم خرد شده و به اندازه کافی حرمت شکنی کردند و دو بار بر سر آتیشی که یک نفر دیگه روشن کرده بود بنده بازخواست شدم و الان هم تقاصش رو بنده پس میدم .

در هر صورت‌: خواستم از دوستانی که در این مدت بهشون زحمت دادم خداحافظی کنم‌،
ان شاالله که ما رو حلال کنند و بدی های ما رو به بزرگواری خودشون ببخشند و در زندگیشون همیشه موفق و سربلند باشند .

خدا نگهدار ...
قضاوت را به عهده عموم میگذارم‌:
فقط دو سه جمله را جهت تفکر بیشتر‌، فقط در ذیل مجددا" تکرار میکنم:

این اصل در کدام اجتماع وجود داره؟ دراجتماع فارغ التحصیلان و دانشگاهیان اگه کسی سراغ داره بمن هم بگه در کدام دانشگاه؟

یعنی اگه کسی کنایه زد و متلکی گفت باید منتظر باشه که بخانواده اش هم توهین کنند!!!!؟؟؟؟؟

البته شعر ایشان هم ربطی به توهین نداره!!

اگه کسی به ایشان توهین کرده در اینجا قانون وجود داره و اونهم استفاده از اخطار یا نهایتا" اخراج هست و یا ارجاع به من یا آقای دکتر. اصل مقابله هم معمولا" مقابله بمثل هست نه مقابله شدیدتر!!

اگر من و آقای دکتر سکوت کردیم و موضوع را باز نکردیم و قبل از آن نهایت سعی را بکار بردیم که ایشان را قانع کنیم که این طرز تفکر اشتباه است واسه این نبود که مدیران را له کنیم واسه این بود که پی به اشتباهاشون ببرند .
بهر حال امیدوارم این تجربه های تلخ برای همه ما آینده روشنی را رقم بزند.
من موضوع را میبندم تا بیش از این موضوع کشدار نشود.

از دوستان خوبم خواهش میکنم دیگه زیر این پست امتیاز مثبت یا سپاس نگذارند. چون موضوع بسته است و امکان پاسخ ایشان نیست. اجازه بدیم اگه اتفاقی می افته دسته بندی نشه و اکثریت و اقلیت ایجاد نشه. ایشان عضو مانشت هست و اگه اعضاء در موردی اشتباه کنند بهتره راه برای برگشت و حضور در مانشت بسته نشه. خصوصا" ایشان که زحمات زیادی را در دوران مذیریتشون کشیدند.میخواستم پست را کلا" پاک کنم ولی نکردم.بگذاریم موضوع فراموش بشه. ممنونم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , انرژی مثبت , Bache Mosbat , barca , Breeze , hanif , موج , inteligentium , Belissima
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۱۱ ب.ظ
یادداشت خداحافظی
(۱۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۳ ق.ظ)mosavat نوشته شده توسط:  واقعا خیلی خیلی از این تالار و برخی سیاستهاش دل چرکین و آزرده هستم‌، به اندازه کافی اعصابم خرد شده و به اندازه کافی حرمت شکنی کردند و دو بار بر سر آتیشی که یک نفر دیگه روشن کرده بود بنده بازخواست شدم و الان هم تقاصش رو بنده پس میدم .

سیاست ما کاملاً شفاف هست، ما اجازه توهین و هتک حرمت رو نه به مدیران و نه به کاربران نخواهیم داد.
شما هنوز هم یه کاربر هستید و تنها اجازه‌های مدیریتی از شما سلب شده. هیچ تقاصی رو هم پس ندادین، ما نه شما رو جریمه مالی و نه جریمه جانی کردیم، تنها یک وظیفه که بر عهده شما بوده (اون هم با استعفای خودتون) از رو دوشتون برداشته شده.
مانشت هدفش ایجاد یه فضای آرام و با نشاط هست. همه کاربران برای ما محترم و عزیز هستند.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , barca , Belissima , nekooh , hanif , a_maisami , unification , لهمشد

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close