زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

ارسال: #۸۲۶
۰۹ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۲۱ ب.ظ

انشالله همه از پسش بربیان شما هم برمیاید
میخوام که بشه باید بشه
حالا شروع کنم
خبر میدم
خدا بخیر کنه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۸۲۷
۱۱ مهر ۱۳۹۵, ۰۶:۱۵ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶
(۰۹ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۵ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام
دوستان یک سوال داشتم:
کتاب های آقای ارسطو خلیلی فر چطور هستند؟ کسی اینجا برای کنکور استفاده می کنه، می خواستم نظرش در مورد درسهاش و نحوه آموزششون چیست؟
با تشکر

سلام
من جزوه های شبکه و سیستم عامل دکتر خلیلی فر رو تابستان خوندم و به معنای واقعی کلمه بیست بیست بود خصوصا فصل سمافور که از روی کتاب پارسه قبلا خونده بودم و اصلا خوب نبود یعنی جامع نبود واسه هر مسئله یه روش گفته بود اما جزوه دکتر خلیلی فر خیلی خوب و کامل بود و یه روش گفته بود که برای تمام تستا صدق می کرد و ویسای کلاسشون رو هم گوش دادم خیلی خوب توضیح میدن، اگه سرکار نمیرفتم حتما کلاساشون رو میرفتم.
پایگاه و مهندسی نرم رو هم الان دارم می خونم واقعا شیوایی کلام ایشون آدم رو ترغیب می کنه که همش این درسا رو بخونه
سال قبل تحت تاثیر تبلیغات بعضی کتابا مثل کتابای شبکه و سیستم عامل پارسه قرار گرفتم و اون کتابا رو خوندم اما نتیجه نگرفتم امسال توی کانال دکتر خلیلی فر عضو شدم و نتایج امسالشون واقعا عالی بود چقد صد داشتن خداوکیلی
با بعضیاشون صحبت کردم و همشون فقط همین منابع رو خونده بودن و خیلی خوب زده بودن
خدا خیرشون بده
کتاب هوش هم گذاشتم واسه زمستون بخونم خیلی تحقیق کردم راجع به کتابشون و واقعا رغیب نداشت همه می گفتن کتاب هوش راهیان فقط
خاستم تجربه خودم رو بهتون بگم
در پناه حق
۱
۸
ارسال: #۸۲۸
۱۱ مهر ۱۳۹۵, ۰۶:۳۱ ب.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۵ ب.ظ)Mahdi.keramat نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۵ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام
دوستان یک سوال داشتم:
کتاب های آقای ارسطو خلیلی فر چطور هستند؟ کسی اینجا برای کنکور استفاده می کنه، می خواستم نظرش در مورد درسهاش و نحوه آموزششون چیست؟
با تشکر

سلام
من جزوه های شبکه و سیستم عامل دکتر خلیلی فر رو تابستان خوندم و به معنای واقعی کلمه بیست بیست بود خصوصا فصل سمافور که از روی کتاب پارسه قبلا خونده بودم و اصلا خوب نبود یعنی جامع نبود واسه هر مسئله یه روش گفته بود اما جزوه دکتر خلیلی فر خیلی خوب و کامل بود و یه روش گفته بود که برای تمام تستا صدق می کرد و ویسای کلاسشون رو هم گوش دادم خیلی خوب توضیح میدن، اگه سرکار نمیرفتم حتما کلاساشون رو میرفتم.
پایگاه و مهندسی نرم رو هم الان دارم می خونم واقعا شیوایی کلام ایشون آدم رو ترغیب می کنه که همش این درسا رو بخونه
سال قبل تحت تاثیر تبلیغات بعضی کتابا مثل کتابای شبکه و سیستم عامل پارسه قرار گرفتم و اون کتابا رو خوندم اما نتیجه نگرفتم امسال توی کانال دکتر خلیلی فر عضو شدم و نتایج امسالشون واقعا عالی بود چقد صد داشتن خداوکیلی
خدا خیرشون بده
کتاب هوش هم گذاشتم واسه زمستون بخونم خیلی تحقیق کردم راجع به کتابشون و واقعا رغیب نداشت همه می گفتن کتاب هوش راهیان فقط
در پناه حق
حتماً نیم ساعت پیش اتفاقی این پست رو دیدید و عضو شدید که صرفاً تجربه‌تون رو انتقال بدید؟ Huh
۹
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: دختر مهربان , Pure Liveliness , signal_micro , Jooybari
ارسال: #۸۲۹
۱۱ مهر ۱۳۹۵, ۰۶:۴۶ ب.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۱ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۵ ب.ظ)Mahdi.keramat نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۵ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام
دوستان یک سوال داشتم:
با تشکر

سلام
خدا خیرشون بده
در پناه حق
حتماً نیم ساعت پیش اتفاقی این پست رو دیدید و عضو شدید که صرفاً تجربه‌تون رو انتقال بدید؟ Huh

حقیقتا که مدیری ، خوب رسواش کردی

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۲
۲
ارسال: #۸۳۰
۱۱ مهر ۱۳۹۵, ۰۶:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۵۷ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۶ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  حقیقتا که ...
عه آقا دعوایی نکن قضیه رو Smile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , edward71 , azin95
ارسال: #۸۳۱
۱۱ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۹ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
سلام Smile
با عرض پوزش از تاخیر پیش اومده توی قسمت بررسی سوالات کنکور، دوباره کار رو از سر میگیریم.
برای درس پایگاه داده و کامپایلر و زبان های برنامه سازی:
* امتیازات کاربرانی که به تمرین قبلی پاسخ دادند اضافه شد.
*سوالات این هفته گذاشته شد.
منتظرتون هستیم. پشیمون نمیشید بعد از کنکور Cool

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all , edward71 , Behnam‌ , پرهوده
ارسال: #۸۳۲
۱۱ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۵۹ ب.ظ
سلام
دوستان کنکوری می خواستم ازتون بپرسم که از لینک منابع و جزوات ارشد ای تی رو بهم معرفی کنید
ممنونم
۰
۰
ارسال: #۸۳۳
۱۱ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۴ ب.ظ، توسط ANGEL*.)
سلام دوستان
دو تا برگه ی برنامه ریزی از روی ویدئوی آقای رضوی برای خودم درست کردم که کپی کنم،میذارم شاید بدرد شما هم بخوره.
ویدئوشم قبلا یکی از دوستان گذاشتن منم دوباره میذارم شاید پیداش نکنین.
اینم لینک دانلود:

اینم ویدئو:

(۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۹ ب.ظ)ma3a نوشته شده توسط:  سلام
دوستان کنکوری می خواستم ازتون بپرسم که از لینک منابع و جزوات ارشد ای تی رو بهم معرفی کنید
ممنونم
اینو یه نگاه بنداز

۰
۰
ارسال: #۸۳۴
۱۱ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۱ ب.ظ
مرسی از پاسختون اون لینک و دیدم
منظورم دانلود یک سری جزوات بود مثله دانلوده جزوه ی دکتر حقیقت یا دکتر یوسفی..میخواستم اگه لینکاش کسی داره لطف کنه و بزاره
۰
ارسال: #۸۳۵
۱۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۷ ق.ظ، توسط سمیه ۴۰۷۱.)
(۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۶ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۱ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۵ ب.ظ)Mahdi.keramat نوشته شده توسط:  [quote='fo-eng' pid='423281' dateline='1475227557']
سلام
دوستان یک سوال داشتم:
با تشکر

سلام
خدا خیرشون بده
در پناه حق

حقیقتا که مدیری ، خوب رسواش کردی
Huh
۰
۱
ارسال: #۸۳۶
۱۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۴۲ ق.ظ
همگی موفق باشید
تلاش تلاش تلاش ...
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: signal_micro , azin95
ارسال: #۸۳۷
۱۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۲۴ ب.ظ
لطفا دوستان در مورد اساتید در صورتی که کتابشون رو مطالعه فرمودید نظر بدید نه روی دلایل شخصی چون ممکنه کسی حرف شما رو جدی بگیره منظورم شخص آقای خلیلی فر یا کس دیگه ای نیست شناختی هم از کتاباش ندارم . فقط لطفا نظرات مستدل باشه که بشه روش حساب کرد.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , Happiness.72 , Sector , elhamgh , azin95 , signal_micro
ارسال: #۸۳۸
۱۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۳۰ ب.ظ
دوستان عزیز
خسته نباشید همگی
اگه میشه EPI و PI مدار منطقی توضیح بدید با یه مثال که این قضیه برام روشن بشه
ممنون

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
۰
۰
ارسال: #۸۳۹
۱۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۷ ب.ظ، توسط signal_micro.)
(۱۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۰ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز
خسته نباشید همگی
اگه میشه EPI و PI مدار منطقی توضیح بدید با یه مثال که این قضیه برام روشن بشه
ممنون
عکس شماره ۱ جدول کارنوی دولتی۸۵ هست که کشیدم برات
سواال گفته: بگو چند تا pi داره و چند تا Epi ؟
pi دسته ای است(cube) که توی دل دسته بزرگتر از خودش جا نشه(این توضیحات و مثالها از کتاب یوسفی هست) اما Epi چیه؟ به زبان ساده piای هست که اگه نباشه حداقل یکی از ۱هاش توسط بقیه دسته ها پوشونده نمیشه(پس لازمه دیگه) حالا به شکل ۱ نگاه کن:
اگه دسته زرد رنگ نباشه ۱ سمت راستی این دسته توسط دسته قرمز رنگ پوشونده میشه ولی ۱ سمت چپیش توسط هیچ دسته ای پوشونده نمیشه! پس لازمه. به دسته قهوهای نگاه کن اگه فرض کنیم این دسته وجود نداشته باشه چی میشه؟ ۱ سمت راست توسط دسته آبی رنگ پوشونده میشه ولی سمت چپیش توسط هیچ دسته دیگه ای پوشونده نمیشه پس اینم لازمه. برای دسته قرمز چک کن: فرض کن دسته قرمز رو نداری ۱ سمت راست بالا دسته قرمز و سمت چپ پایین این دسته پوشش داده نمیشه پس قرمز هم Epi هست.
ولی مثلا دسته مشکی رو ببین اگه این دسته نباشه ۱ بالاییش توسط قرمز و ۱ پایینیش توسط آبی پوشونده میشه پس این pi هست ولی Epi نیست(یعنی نباشه هم تابع منطقی در حالت کلی درست عمل میکنه ).
اما شکل ۲ و ۳ مثالهای هازارد کتاب یوسفیه: تو شکل ۲ هازارد داره(کجا؟ در حالتی که از x1x2x3=111 سپس x2 از ۱ به ۰ یه گلیچ داریم دیگه کتابو بخون) برای چی ؟ شکل ۳ جدول کارنوی مدار شکل۲ هست نقطه چین قرمز رنگ pi ای هست که Epi نیست نکشیدیمش هازارد رخ داد اگه اینو هم کامل بکشیم یعنی x1x3 رو هم توی شکل گیتشو بکشیم هازارد فری میشه
شکل هم اگه ببینی اون ۲تا دسته آبی Epi هستن و دسته قرمز نقطه چین pi معمولی
موفق باشی

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmm1374 , d_felfelak , alireza01
ارسال: #۸۴۰
۱۲ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۷ ب.ظ
سلام
لطفا در جای مناسب سوال بپرسید که دیگران هم بتونن بعدا استفاده کنند
با سپاس از شما
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iranian Wizard , signal_micro , Mahand , alireza01

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۲۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۹۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۲۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۲۳۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close