زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دو صندلی گم شده شریف

ارسال: #۳۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۱۹ ق.ظ
دو صندلی گم شده شریف
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۱ ق.ظ)A L I نوشته شده توسط:  اگه معماری بودید من میگفتم که فاصله تون با شریف خیلی کمه و البته با معماری تهران یه کم بیشتر.Smile
بابا من کلی رفیق علم و صنعتی داشتم و دارم این حرف‌ها رو راجع به معماریش اینجا نزنید Big Grin
۲
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , A L I
ارسال: #۳۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۵۲ ق.ظ
دو صندلی گم شده شریف
سلام
با خوندن مطالب به نظر میرسه چند تا از کاربران منظور هم رو خوب متوجه نشدن. اون کاربری که عرض کردن فاصله بین یک دانشگاه سطح پایین مثل سیستان و بلوچستان(دانشگاه کارشناسی خودم) با دانشگاه سطح بالا تهران مثل امیرکبیر خیلی زیاد هست بهش حمله نشه چون این جمله عین حقیقته. باید باشین که متوجه بشین چی میگن. میدونم بعضی هاتون میخواین به طرف روحیه بدید که اگر فاصله زیاد هست باید تلاش رو بیشتر کرد تا این فاصله رو پر کنی تا حدودی میشه این فاصله رو پر کنی ولی نه کامل. مثلا اینکه پایتون تو یه درس ضعیف شد دیگه خیلی سخته بتونی برگردی درستش کنی.یا اینکه تو یه درس استعداد داشته باشی بزنن تو کارشناسی نابودش کنن دیگه کار خیلی سختیه به خودت برگردی.
مطلب دوم اینکه این کاربر هیچوقت در مورد فاصله بین دانشگاههای تهران نکردن که حالا گفته میشه اشتباه میکنین بین علم و صنعت و امیرکبیر فاصله زیادی نیست اتفاقا خودشون هم این مطلب رو خوب میدونن که فاصله زیاد نیست اتفاقا منم موافقم همچین فاصله رو با تلاش میشه کامل بر طرفش کرد ولی حرفشون قیاس بین دانشگاههای دولتی تهران با هم نیست. ایشون دارن یه دانشگاه سطح پایین رو که مثال زدم با یه دانشگاه سطح بالا که باز هم مثال زدم با هم مقایسه میکنن خیلی از اختلافات به این خاطر که هر دو دارن یه مطلب رو میگن ولی منظور هم رو متوجه نمیشن.

«اللهم اغننی بحلالک عن حرامک و بطاعتک عن معصیتک ؛
خدایا مرا بی نیاز کن با حلالت از حرامت و با فرمانبرداریت از نافرمانیت»
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , پوونه , afrooz-OMD
ارسال: #۳۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۲۴ ق.ظ
دو صندلی گم شده شریف
انقدر ناراحت نباشید علم و صنعت و اقعا دانشگاه خوبیه، من ۶ سال اونجا بودم و تقریبا همه چیزشو دوست دارم مخصوصا یکسری از اساتید مثل دکتر مزینی که همیشه ارادتمندشونم بسکه خوب بودن
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال: #۳۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۰۷ ق.ظ
RE: دو صندلی گم شده شریف
سلام.
یه مطلبی که بهش توجه نکردید، رتبه‌های تکراریه. ممکنه ۲۵ نفر رتبه‌ی زیر ۱۸ داشته باشند.
۲
۰
ارسال: #۳۵
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۱۰ ق.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۷ ق.ظ)MShariati نوشته شده توسط:  سلام.
یه مطلبی که بهش توجه نکردید، رتبه‌های تکراریه. ممکنه ۲۵ نفر رتبه‌ی زیر ۱۸ داشته باشند.
این قضیه تاثیری نداره چون بر فرض مثال اگر دو نفر رتبه سه بشن (مثل امسال هوش) نفر چهار وجود نداره و رتبه بعدی میشه ۵
۱
۰
ارسال: #۳۶
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۵۳ ق.ظ
دو صندلی گم شده شریف
دلیل پیشرفت روزافزون کشور همینه عزیز.شایسته سالاری یعنی این
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY
ارسال: #۳۷
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ ب.ظ، توسط Mahsash.)
دو صندلی گم شده شریف
من یه سوال بی‌ربط دارم. گفتید آخرین رتبه‌ی قبولی شبکه شریف ۲۹ بوده. الان منم رتبه‌م ۲۹ بود. اگر منم می‌زدم شبکه‌ی امیرکبیر، چی می‌شد؟ منم قبول می‌شدم؟ بعد در این حالت یکی اضافه‌تر از ظرفیت قبول می‌شد؟
راستی شبکه‌ی امیرکبیر قبول شدن با ۲۹ یا امنیت؟
۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۸ ب.ظ
البته سهمیه هم فقط نیست .برخی از دوستان شبانه رو می زند ولی نمی روند و حق یه نفر دیگه رو ضایع می کنند.یه خانمی با رتبه ۱۰۰ خورده ای شبانه امیرکبیر قبول شد و گفت امسال نمی رم و من با یک رتبه کمتر روزانه صنعتی اصفهان قبول نشدم و دانشگاه تبریز رفتم.لطفا وقتی نمی خواهید برود حق پشت سریتون رو خراب نکید.

هرگز نگو هرگز
۵
۰
ارسال: #۳۹
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۳۸ ب.ظ
دو صندلی گم شده شریف
البته من یه نکته هم بگم که در مرحله دوم هم معدل تاثیر داره. یعنی فکر کنم اصلش مرحله دومه. کلا یکم جریان معدل پیچیده است توی سنجش.
اگه فاصله نفرات با هم خیلی کم باشه این تاثیر معدل خودش رو نشون میده. شاید دلیل این قضیه همین بوده.

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۱
ارسال: #۴۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۵۱ ب.ظ
دو صندلی گم شده شریف
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۵۲ ق.ظ)salam az ma نوشته شده توسط:  سلام
با خوندن مطالب به نظر میرسه چند تا از کاربران منظور هم رو خوب متوجه نشدن. اون کاربری که عرض کردن فاصله بین یک دانشگاه سطح پایین مثل سیستان و بلوچستان(دانشگاه کارشناسی خودم) با دانشگاه سطح بالا تهران مثل امیرکبیر خیلی زیاد هست بهش حمله نشه چون این جمله عین حقیقته. باید باشین که متوجه بشین چی میگن. میدونم بعضی هاتون میخواین به طرف روحیه بدید که اگر فاصله زیاد هست باید تلاش رو بیشتر کرد تا این فاصله رو پر کنی تا حدودی میشه این فاصله رو پر کنی ولی نه کامل. مثلا اینکه پایتون تو یه درس ضعیف شد دیگه خیلی سخته بتونی برگردی درستش کنی.یا اینکه تو یه درس استعداد داشته باشی بزنن تو کارشناسی نابودش کنن دیگه کار خیلی سختیه به خودت برگردی.
مطلب دوم اینکه این کاربر هیچوقت در مورد فاصله بین دانشگاههای تهران نکردن که حالا گفته میشه اشتباه میکنین بین علم و صنعت و امیرکبیر فاصله زیادی نیست اتفاقا خودشون هم این مطلب رو خوب میدونن که فاصله زیاد نیست اتفاقا منم موافقم همچین فاصله رو با تلاش میشه کامل بر طرفش کرد ولی حرفشون قیاس بین دانشگاههای دولتی تهران با هم نیست. ایشون دارن یه دانشگاه سطح پایین رو که مثال زدم با یه دانشگاه سطح بالا که باز هم مثال زدم با هم مقایسه میکنن خیلی از اختلافات به این خاطر که هر دو دارن یه مطلب رو میگن ولی منظور هم رو متوجه نمیشن.

آره ایشون دقیقا متوجه نشدن چی گفتم. چون دیدم اشتباه برداشت کردن منم طبق عادت چیزی نگفتم که برداشت آزاد باشه و دوستان هرجور دوست دارن فکر کنن. Big Grin

این فاصله دانشگاه سطح پایین با دانشگاه های تهران رو من و شمایی که تو اون جو و اون شرایط بودیم شدیدا حسش میکنیم. حالا باز دانشگاه شما سراسریه فکر کنم ..من چی بگم که از بد روزگار مجبور شدم غیرانتفاعی درس بخونم و غیرانتفاعی هم که سطح علمیش قابل قیاس نیست با سراسری ها. اصلا برام قابل قبول نیست بهم بگن با تلاش میشه فاصله بین دانشگاه سطح پایین و دانشگاه سطح بالا رو پر کرد. نمیشه.. چون من خودم خیلی زحمت کشیدم ولی نتونستم اون فاصله رو حتی یه جوری کمش کنم.
وگرنه دانشگاه های تهران اکثرشون خوبن. یکی علم و صنعت و یکی شریف.. یا یکی شریف باشه یکی امیرکبیر و .. اینا هیچ کدوم زیاد فرقی ندارن با هم. چون اساتید این دانشگاه ها همه جزو بهترین های ایران هستن و حتی اکثر دانشجوهاشون هم جزو بهترین ها هستن. بحث من امیرکبیر و علم و صنعت نبود که خدا رو شکر شما متوجه حرف من شدید.

پ.ن: رتبه ارشدتون چقدر خوبه. تبریک میگم بهتون. ایشالا که همیشه موفق باشید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , salam az ma
ارسال: #۴۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۰۳ ب.ظ
دو صندلی گم شده شریف
واقن جای تاسف داره.
متاسفم برای برخی قانون های من درآوردی
۱
۲
ارسال: #۴۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۴۴ ب.ظ
دو صندلی گم شده شریف
چرا بحث رو منحرف می کنید؟ بحث سر اینه که حق یه عده ای رو خوردن اونوقت شما میاین در مورد فاصله ی علم و صنعت و امیرکبیر حرف میزنید! خب چه ربطی داره، این خواهرا و برادرای من زحمت کشیدن که اونجایی که دوست دارن قبول بشن نه اینکه یه نفر بیاد شبونه یه قانون وضع کنه که حقشون خورده بشه. مشکل ما اینه که قانون واضح و مشخصی در مورد سهمیه ها وجود نداره، این قانون ها بیشتر سلیقه ای اند.

زندگی عقیده است و جهاد
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam az ma
ارسال: #۴۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۵۴ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۴۴ ب.ظ)captain نوشته شده توسط:  چرا بحث رو منحرف می کنید؟ بحث سر اینه که حق یه عده ای رو خوردن اونوقت شما میاین در مورد فاصله ی علم و صنعت و امیرکبیر حرف میزنید! خب چه ربطی داره، این خواهرا و برادرای من زحمت کشیدن که اونجایی که دوست دارن قبول بشن نه اینکه یه نفر بیاد شبونه یه قانون وضع کنه که حقشون خورده بشه. مشکل ما اینه که قانون واضح و مشخصی در مورد سهمیه ها وجود نداره، این قانون ها بیشتر سلیقه ای اند.

سلام اگر به منحرف کردن بحث کمک کردم ببخشید همچین قصدی نداشتم بله تو اینکه نباید حق کسی خورده بشه شکی نیست انشاالله که اعتراضشون به نتیجه برسه

«اللهم اغننی بحلالک عن حرامک و بطاعتک عن معصیتک ؛
خدایا مرا بی نیاز کن با حلالت از حرامت و با فرمانبرداریت از نافرمانیت»
۰
۰
ارسال: #۴۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۱۴ ب.ظ
دو صندلی گم شده شریف
واقعا آرزو دارم دوستان به هدفشون برسن فقط یک سوال داشتم می خواستم بدونم دقیقا اساتید توی دانشگاه های برتر کشور چیکار میکنند؟من خودم یک دانشگاه آزاد سطح پایین که چه عرض کنم (سطح صفر)میخونم .برام همیشه سوال بوده چرا بچه ها اینقدر درس میخونن که برن دانشگاه های برتر.منابع فرق میکنه؟امکانات فرق میکنه؟ دقیقا چی فرق میکنه؟اگر علم استاد مهمه یعنی هیچ جای دیگه تو ایران آدم نیست که اندازه اون استاد بدونه؟
۲
۰
ارسال: #۴۵
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۲۸ ب.ظ، توسط A L I.)
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۵۹ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  مشکل ما اینه که دانشگاه رو کردیم مثل باند مافیا!!!!!!!!! Big Grin
تا وقتی پشت در دانشگاه های روزانه یا همون سطح بالا هستی فکر می کنیم اوووووووه چه خبره. چه استادایی عجب علمی!!!! وقتی وارد دانشگاه میشیم میبینیم از استاد بودن فقط زور گفتن یاد گرفتن!!!!! اینکه بشینن تو یه اتاق (منظورم اتاق هر استاده) اونجا فرمانروایی کنن و یه مشت دانشجو رو تحت فشار بزارن!!!!! قبول کنین تو ایران به جای علم گرایی اسم گرایی داریم!!!! اینجا کجاست فلان دانشگاه !!! استادش کیه فلان استاد پس طرف خیلی بارشه!!!! خدایی استادایی رو میشناسم که دانشیارن ولی پشت اون رتبه اشون پنهان شدن و عملا توان استاد راهنما بودن رو هم ندارن!!!!
اون آقایی که فرمودن من دارم اغراق میکنم و گفتن تو ارشد قراره تحقیق یادتون بدن دقیقا چطوری تحقیق یاد میدن؟؟؟ غیر اینه یه موضوعی رو میدن دست دانشجو و میگن برو روش کار کن؟؟؟؟
من شریف و امیر کبیر یا هر دانشگاه دیگه ای رو به خاطر اساتیدش قبول ندارم صرفا به خاطر دانشجوهاش قبول دارم. دانشجوهایی که پشتکار دارن هدف دارن همین . . البته امکاناتی مثل آزمایشگاه های شبکه و... که بازم اگر خود دانشجو نخواد کار کنه به هیچ دردی نمی خوره.
علمی که من خودم از ارشدم یاد گرفتم مربوط به تحقیق های خودم بود . اساتید تنها کاری که کردن لطف کردن میل به ادامه تحصیل رو تو من از بین بردن . تا حدی که منی که هدفم از اومدن تو ارشد دکتری بود فقط میگم خدا کنه تموم شه و عمرا دیگه برم تو جو دانشگاه!!!!!!!!
دانشجو از یه گروه(مثلا صنایع) میخواد ترم ۴ تموم کنه با سه تا مقاله ی isi بهش میگن اجازه نمی دیم و باید ۵ ترمه شی!!!!!!
حالا تو همون دانشگاه دانشجو میخواد تو رشته ی مخابرات ۵ ترمه تموم کنه بهش میگن نه اجازه نمیدیم ۵ ترمه شی باید ۴ ترمه شی!!!!!!! این فقط مختص دانشگاه من نیست!!!! با صحبتی که از بقیه دوستان از دانشگاه های دیگه داشتم دقیقا همین وضع رو دارن.کافیه بفهمن میری سر کار دیگه کارشکنیشون شروع میشه . هر مشکلی رو ربط میدن به سرکارت و....... چرا باید دانشجویی مثل من که با هدف دکتری و علاقه به پژوهش وارد مقطع ارشد میشه از محیط دانشگاهی و جوش متنفر شه. من ترجیح میدم تو همون دانشگاه غیر انتفاعی درس بخونم وارد این مافیا بازی اساتید نشم.

خیلی دلم پر بود Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
شما میشه یه لطفی در حق من بکنید و بگید کارشناسی و ارشد کجا بوده و هستید؟ (چون بعضی حرفاتون خیلی جدیده و من نشنیده بودم)

یه چیز دیگه را هم بگم:
ما یک استادی داریم که سال ۶۳ کنکور داده. خودش میگفت اونموقع هم سهمیه رزمندگان بوده .
اینکه بیشتر از سی ساله این سهمیه هست و بعضی سالها متقاضی نداشته قبوله.

ولی اینکه بعضیا انگار به گوش مبارکشون نخورده که هیچ
انگار به چشم مبارکشون هم نخورده Smile
میگن سهمیه جدید ، فانون جدید ....

این دفترچه ثبت نام کنکور هم که دکتر توکلی با خون دل هر سال مینویسه را هم نمیخونید؟؟ سالی هفت هشت تا دفترچه ایشون مینویسه که همه شون هم کامله. حق اش نیست که نمیخونید. Big Grin
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۳۸ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۰۹۳ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۵۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۶۶ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۴۹۴ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۱۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۲۱ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۷۸۰ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close