زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با رتبه ۳۵ نرم افزار

ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۰۵ ق.ظ
۱-دوران کارشناسی را در کدام دانشگاه وبا چه کیفیتی گذراندید و نتیجه این دوره چه بود؟
در دانشگاه پیام نور بودم خیلی از درسها را استاد خوب نداشتیم تایم کلاسها هم کم بود ولی در کل معدلم متوسط بود۸۲/۱۵ که برای دانشگاه پیام نور برا این رشته میشه گفت خوب.
۲-می دانیم یکی از سختترین مراحل برای هر کاری استارت آن کار است .از کی وچطور و با چه درسهایی شروع کردید؟
من امسال برای سال دوم بود که امتحان میدادم پارسال( کنکور ۸۹) از مهر شروع کردم و کتاب منبع نخوندم فقط کتاب های تست بود که نتیجش هم‌ی رتبه تقریبا ۵۰۰ بود (دقیقش را یادم نیست)که دانشگاه پیام نور تهران قبول شدم و نرفتم امسال هم باز از مهر شروع کردم ولی امسال یکسری کتاب منبع که از مصاحبه های پارسال مانشت لیستشون را فهمیدم به کتابام اضافه کردم و اول هم با درسهای مشترک شروع کردم
۳-منابع درسی وکنکوری خود را براب هر درس جداگانه بیان کنید ونقش کتابهای مرجع وکتابهای کنکوری در قبولی شما چقدر بوده است؟
ساختمان داده clrs انتشارات خوارزمی و تست پوران پژوهش
نظریه لینز و تست پوران پژوهش
منطقی تست پوران پژوهش (کتاب منبع نخوندم همین کتاب کافیه چون من همه‌ی سوالای این درس را هم تو کنکور جواب دادم)
معماری موریس مانو و تست پوران پژوهش
سیتم عامل استالینگ و تست مقسمی
ریاضی مهندسی کتاب پارسه
آمار کتاب پارسه(البته من تو کنکور های پارسه شرکت نکردم و فقط همین ۲ درس کتابش را از دوستام گرفته بودم )
محاسبات راهیان ارشد(یک سری نکته گفته که برا زدن یک تست کافیه خوندنشم وقت زیاد نمیگیره)
گسسته تست پوران پژوهش
الگوریتم کتاب clrs و تست مقسمی
کامپایلر تست پوران پژوهش
طراحی پیاده سازی کتاب پرات
پایگاه داده تست مقسمی (البته من سال قبل کتاب رانکوهی هم خونده بودم و یادم بود امسال نخوندم اگه وقت دارین بخونین چون درس سختی نیست )
۴-در صورت امکان روش درس خواندن خود را برای دروس مختلف بیان کنید(زبان -ریاضیات- دروس مشترک- تخصصی ها)
زبان‌ی ۱۰تا درس از ۵۰۴ را خوندم ولی بعد تصمیم گرفتم زبان نزنم و نخوندمش ولی اشتباه کردم و خوندن ۱ ساعته زبان در هر روز خیلی خوبه حتما تو برنامتون بزارید
مشترکا را تقریبا نصفی از وقتم را گذاشته بودم ولی در کل تقسیم بندی کتاب‌ها به ۴ قسمت که خیلی از موسسه‌ها اینکار را کردن البته من برا خودم سخت بود به روش پارسه درس بخونم چون باید کتابها به ترتیب پیش نیاز خونده می شد و کنار گذاشته میشد من خودم برنامه ریزی کردم و چون میخواستم کتابهای مشترک را باهم از اول پیش ببرم کتاب‌ها را به ۴ قسمت تقسیم کردم و در پایان قسمت اول‌ی دوره ۱ هفته ای داشتم برا ۲۵ درصد اول بعد دوباره پایان ۲۵ درصد دوم اول قسمت اول را (یعنی ۲۵ درصد اول )تو یک هفته مرور کردم بعد ۲۵ درصد دوم تا اخر
دروس ریاضی به خاطر کمبود وقت (چون من وقت مفید درس خوندنم کم بود )را مثل مشترکها نتونستم کامل بخونم مثلا ریاضی و امار را تقریبا دو /سوم را خوندم و محاسبات را دو ماه آخر از کتاب راهیان ارشد خوندم در حد حفظ کردن چند تا نکته( ۱ سوال هم جواب دادم تو کنکور) گسسته را کتاب پوران را کامل خونده بودم و با دروس مشترک همزمان پیش برده بودم ولی ۱ سوال بیشتر نشد جواب بدم و سر کنکوراصلا راضی نبودم
تخصصی‌ها را از قبل بیشتر تسلط داشتم و تقریبا ۴/۱از وقتم را براش گذاشتم
۵-فکر می کنید کدام درسها را بیشتر مسلط بودید واین تسلط را مدیون چه چیز بودید؟
نظریه که همه سوالاش را جواب دادم و مدیون کتاب لینزم
منطقی را هم همه سوالا را جواب دادم و تسلطم خوب بود
سیستم عامل هم خوب بودم ولی امسال سوالاش خیلی بد بود و نتونستم خوب جواب بدم
ریاضی مهندسی را هم بخشی که خونده بودم خوب بودم
پایگاه داده چون کتاب رانکوهی را قبلا خونده بودم خیلی خوب بود استادم هم خوب بود
معماری هم خوب بود
0- در مورد برنامه ریزی درسی خود (یک روز درسی خود+ برنامه ریزی کلی )صحبت بفرمایید.
من در ابتدا یک برنامه ریزی برای درس خواندم کردم ولی در طول مدتی که درس میخوندم هر روز وقت کم می آوردم منم برای جبرانش از تایم درسهای ریاضی و تخصصی میزدم ولی در کل میتونم بگم یک برنامه ریزی که در یک روز چند تا درس مختلف باشه حتی اگه مثل من دقیق به آن عمل نکنیم خوبه
۷- در طول دوره ای که می خواندید شده بود دچار عقب افتادگی از برنامه تان شوید این عقب افتادگی‌ها را چطور جبران می کردید؟
خیلی زیاد و همین باعث شد که درسهای ریاضی و طراحی پیاده سازی از تخصصی‌ها را کامل نتونم بخونم در ابتدا برنامه‌ام را طوری مشخص کرده بودم که در ۳ هفته آخر درسی برای خوندن نداشته باشم
و وقتی از برنامه‌ام عقب می افتادم مدام برنامه‌ام را به جلو شیفت می دادم و این شد که در اخر فقط یک هفته آخر را (که اصلا کار عاقلانه ای نیست برای درس جدید خوندن )فقط درس نخوندم و مرور کردم همینطور که در بالا گفتم من در طول این مدت مدام مرور داشتم و به نظرم وقتی زمان کم میاری مرور و تثبیت مطالبی که قبلا خوندی بهتره تا مطلب جدید و برای این که بعضی کتاب هام کامل نشده بود استرس نداشتم چون قرارم نبود همه سوالا را جواب بدم

۸- به نظرتان درس خواندن جزیرهای(تک نفره )بهتر است یا چند نفره؟و همچنین در خانه درس می خواندید یا جای دیگر ؟کدام به نظرتان بهتر جواب داد؟
نمیدونم ولی من که تنها درس خوندم البته دوستمم میخوند ولی با هم نه و برنامه جدا داشتیم و هر دفعه ای اگه مشکلی بود رفع میکردیم من در خانه درس میخوندم و یکی از علت های اصلی وقت کم آوردن من هم همین بود من با کتابخونه مشکل دارم نمیتونم تمرکز بگیرم ولیاگه بتونید کتابخونه درس بخونید فکر کنم کتابخونه بهتر باشه
۹- در طول دوره ای که می خواندید شده بود دچار یاس و نا امیدی از برنامه تان شوید برای رفع آن چه می کردید ؟
بله اول میرفتم سراغ خدا و دعا خوندن این به من خیلی کمک میکرد تا دوباره آرامش بگیرم البته همیشه به یاد خدا بودم و لی این موقعه‌ها ‌ی طوری ویژه و ازش کمک میخواستم برای آرامشم و بعد برنامه‌ام را عوض میکردم
۱۰-کلاسها وکنکورهای آزمایشی جقدر به شما کمک کردند؟شما اصولا موافق هستید که در همه آزمونها شرکت کنیم یا فقط در آزمونهای جامع؟آیا شرکت در همه آزمونها برای همه مفید است؟
در هیچ کلاسی و کنکور آزمایشی شرکت نکردم البته تو بهمن یک سری کنکورای امسال پارسه را از دوستم گرفتم و از خودم امتحان گرفتم و همین امیدم را بیشتر کرد چون از درصدام راضی بودم و حتی از کنکورمم هم بهتر بود ولی بعضی از آزمونهاش غیر استاندارد بود و به بچه‌ها توصیه میکنم در این مواقع اصلا به خودشون استرس وارد نکنند
من سال اول چون هیچ آزمون و کلاسی شرکت نکرده بودم‌ی کم نگران بودم ولی نتیجه‌ی سال اولم باعث شد سال دوم اصلا این نگرانی را نداشته باشم چون خیلی‌ها هستن حداقل کنکور آزمایشی را میرفتن ولی نتیجه کمتری گرفته بودن و شرکت کردن و نکردن در این آزمونها و کلاسها هیچ دلیلی برای قبول نشدن و قبول شدن نمیشه مهم خودتونین که درست درس بخونین
۱۱-دوره‌ها وجمع بندی را چطور انجام می دادید؟
من‌ی مشکل بزرگ که داشتم خلاصه نویسی نمیکردم یعنی بلد نبودم ولی حتما به دوستان توصیه میکنم خلاصه نویسی کنن و برای دوره هاشون از این خلاصه‌ها استفاده کنند چون من خودم برای دوره مجبور بودم کتاب‌ها را بخونم و سخت بود در کل در مراحل مختلف دوره زیاد داشتم
۱۲- در مورد روز اول و دوم کنکور بگویید و اینکه در آن روز چقدر توانستید از تواناییهاتان بهره ببرید.
روزه اول یک سری درس‌ها سخت بود من خودم به خاطر استرسم که داشتم چون سال دومم بود و میخواستم از پارسال نتیجه بهتر بگیرم سوالای ساختمان داده را هیچ کدامش را نتوستم حل کنم ولی ۵ دقیقه ای به سوالا نگاه نکردم و بعد خدا کمک کرد و اعتماد به نفسم را به دست آوردم اول بقی سوالا را حل کردم بعد دوباره برگشتم سر سوالای ساختمان داده که ۳ تاش راحل کردم و ۲ تاش درست بود پس اگه لحظه‌ی اول نتونستید اولین سوالا را جواب بدید مثل امسال که ساختمان به نظر من سخت بود خودتون را نبازید و با ذکر" الا باذکرالله تطمئن القلوب " سعی کنید به آرامش برسید وقتی به خونه برگشتید اصلا به امتحانتون فکر نکنید و بدونید که روز دومم خیلی مهمه این تجربه از سال قبل داشتم که درصد روز دوم کمکم کرد
۱۳-به نظر شما بهترین راهکار در هنگا م برخورد با سوالاتی مشکل وخارج از عرف همیشگی کنکور مثل سولات امسال بعضی از دروس (مثل داده وسیستم) چگونه است؟ هم از نظر برخورد روانی وهم برخورد علمی با این گونه مسائل؟
سوال قبلی جوابش را دادم در کل وقت نزارید رو این سوالا و در آخر اگه وقت زیاد آوردید برگردین سرشون و این را بدونید که تقریبا ۵۰ درصد کافیه و لازم نیست همه را حل کنید شاید درسهای دیگه سوالای اصولی تری داشته باشن و با استرس این سوالا اونها را هم خراب کنید

۱۴-درصدهایتان را ورتبه کسب شده را بگویید و بگویید که با این رتبه کجا قبول شده اید؟ می شوید؟
زبان ۱۰-ریاضی ۵۶/۲۴ –مشترک ۱۵/۴۸ –نرم افزار ۵۰ –معماری سفید – هوش ۷۷/۸
رتبه نرم ۳۵ –الگوریتم و محاسبات ۳۰ – هوش و معماری ۲۰۲
دانشگاه صنعتی شریف قبول شدم .
۱۴- در نهایت اگر بخواهید یک توصیه خاص که فکر می کنید با تمام موفقیتهایتان در شما ریسکی بوده که می توانسته موفقیتتان را تحت الشعاع قرار دهد آن را بیان کنید(تجربیات تلخی که اگر برگردید عقب تکرار نخواهید کرد ویا نیازش را عمیقا احساس میکردید.)
من سال اول کتاب‌ها را نمیدونستم چی بخونم و این باعث شد که یک سال عقب بیافتم ولی پارسال از تو این سایت لیست کتابام را پیدا کردم و از آقای تنهایی و دوستان به خاطر زحماتشون متشکرم و همینطور از بچه‌ها میخوام اگه مثل من اطرافشون کسایی هستن که هر دفعه ابی انرژی منفی میفرستن اصلا بهشون اهمیت ندن و همیشه با یاد خدا به ارامش برسند و خودشون را خسته نکنن من خودم هیچ وقت حاضر نشدم از خوابم کم کنم برای درس خوندن چون اینطوری سرم درد میگرفت و از درس خوندن هم خسته میشدم به خودتون فشار نیارید‌ی جسم و روحی که خسته باشه کمتر میتونه موفق باشه و آخراشم کم میاره و از درس خوندن زده میشه
انشالله همتون موفق باشین و مثل من این سایت براتون‌ی خاطره قشنگ بشه

فایل‌(های) پیوست شده

۲۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , ronaldo , firouzi.s , saba_1984 , aminamini , Donna , Ravi , mfXpert , پشتکار , mkarimi1987 , manesht_omid , رضا_ایرانی , fatima1537 , farazin , mahdikoochooloo , narges_r , Mansoureh , 87855611 , bitbit , erkin , پریناز ۶۸ , HRZ , Stud , p kh , shaiste , mahtab khanum , Msccom , HighVoltage , موج , ana9940 , mosavat , rascal1364 , fantasia , Avicenna , hossein63 , zer0ne , carbon , navid-p , fateme66 , kerm , - rasool - , H-Arshad , saba7 , M.H.P , luna , myself , Xilinx , sohrablou , Aurora , reza_shadow , A V A , چـکاوک , jameshenas , rezvan_m , sh_it , ali ghaemi , tahmasebi , m@hboobe , shahabkamali , golnar_14 , setareh soheil , Pakzad , mahdokht91 , jafarir , Engineer , M@A , hemoso , salimeh , bahman2000 , Doctorwho , faraaz_mb , MajidNasiri , sepand10
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۴ ب.ظ
سلام تبریک میگم و تشکر میکنم که تجربیاتتون رو در اختیار ما قرار دادین.من معدلم ۱۴/۵ از غیر انتفاعی.وتا الان فقط مدار و معماری خوندم.به نظر شما با توجه به زمان باقیمانده میتونم رتبه نزدیک به شما کسب کنم.تسلطم رو درسا متوسطه ولی گیراییم خوبه وقتی میخونم همه رو می فهمم و تست‌ها رو حل میکنم.ضمنا برای تمرکز مشکل دارم خیلی زود حواسم پرت میشه اگر در این زمینه هم تجربه ای دارین ممنون میشم
۰
۰
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ ب.ظ
مرسی
بله انشالله که میتونید منم پارسال از هفته اول مهر شروع کردم اصلا دیر نیست سعی کنید‌ی مکان ساکت برا درس خوندنتون پیدا کنید و یاد خدا را فراموش نکنید موفق باشید
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: navid-p , پشتکار , faraaz_mb
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۴۲ ب.ظ
RE: مصاحبه با رتبه ۳۵ نرم افزار
تبریک ‌!

منم خیلی ممنونم از این مصاحبه( که البته نمیدونم چه کسی این مصاحبه رو انجام داده چونکه سارا خانوم( مدیر محترم بخش مصاحبه )به دلیل مشغله‌، استعفا دادند و ارسال ظاهرا توسط خود خانوم هاجر نوشته شده )

خیلی علاقمند بودم مصاحبه ای با شما انجام بشه و خوشحالم که چنین شد و ممنونم بابت آپلود کارنامه تون ...

چند نفر از دیگر دوستان کنکور ۹۰ نیز جهت مصاحبه مد نظر هستند که فعلا تحت بررسی هست

امسال شکر خدا‌، نتیجه گیری دوستان در کنکور خوب و قابل توجه بوده و کیس برای مصاحبه زیاد داریم

البته این کیس نه اون کیس‌!
۰
۰
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۵۵ ب.ظ
بهتون تبریک می گم...،امیدوارم همیشه موفق باشید
منم امسال واسه اولین بار می خوام کنکور بدم‌، ترم هفتم الان....
خیلی دوست دارم رتبه‌ام مثل شما بشه، زیر ۵۰ و حتما نرم افزار...، تازه شروع به درس خوندن کردم، واسم دعا کنید...

.
.
.
.
.
من شب و روز درس می خونم تا پشت کنکــــــــــــور نمونم
( کنکور خدا لعنتت کنه تو دست و پاما بستی ، با غم و غصه و استرس چرا قلب منا شکستی)
۰
۰
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۴۱ ب.ظ
بهتون تبریک میگم
منم دانشجوی پیام نور هستم .میدونم تو این دانشگاه چی کشیدید. میخواستم اگه میشه بگید کتاب طراحی الگوریتم clrs برای انتشارات خوارزمی رو از کجا تهیه کردید.آخه منم دنبال همین انتشارات میگشتم اما پیدا نکردم.
بهتون پ.خ هم زدم
۰
۰
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۱۹ ب.ظ
برای کامپایلر فقط پوران رو خوندید کافی بود؟
چند دور خوندینش؟
۱
۰
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۵۱ ق.ظ
RE: مصاحبه با رتبه ۳۵ نرم افزار
(۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ)popp نوشته شده توسط:  برای کامپایلر فقط پوران رو خوندید کافی بود؟
چند دور خوندینش؟
بله خوب بود منکتاب را یکبار خوندم ولی مرور در طول درس خوندنم هم داشتم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۱۶ ب.ظ
آره بابا این همه رتبه‌ی خوب.پیگیری کنید.مانشت دیگه خودش به تنهایی شده شرط موفقیت .لایک واسه مانشت

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۱ ب.ظ
سلام دوست عزیز
اول از همه رتبه‌ی خوبتون رو تبریک میگم و امیدوارم همیشه موفق باشین
میشه نحوه خوندن نظریتون رو یکم توضیح بدین یعنی اینکه شما همه کتاب لینزو میخوندین یا درس و نکته هارو از رو کتاب پوران میخوندین و تمرینا و مثالهای لینزو حل میکردین؟
کلا تسسلطتون تو نظریه رو چطوری بدست آوردین؟
چون من گاها نمیتونم بعضی از تمرینای لیتزو حل کنم یکم ناامید میشم توصیتون به من چیه؟
لطفا راهنماییم کنین
با تشکر
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۰۱ ب.ظ
مرسی من کتاب لینز و حل تمرینش را میخوندم بعد کتاب پوران را و لازم نیست حتما تمام سوالا را دوره اول بتونی حل کنی با مرور تسلطط بهتر میشه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zer0ne , H-Arshad , SarahArshad
ارسال: #۱۲
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۲۱ ق.ظ
ممنونتم از راهنمایتان
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۳۱ ب.ظ
سلام
تبریک میگم انشالله همیشه موفق باشین
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ ق.ظ
بسیار عالیییییییییییییییییییییییییییییییی
به امید موفقیت های بیشتر در زندگی
وووووووووووووووووووووووووووو
موفقیت دیگر دوستان مانشتی در سال۹۲

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ق.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  بسیار عالیییییییییییییییییییییییییییییییی
به امید موفقیت های بیشتر در زندگی
وووووووووووووووووووووووووووو
موفقیت دیگر دوستان مانشتی در سال۹۲
این مصاحبه برای کنکور سال قبله‌ نه امسال

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۴۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۰ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۳۲ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close