زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور های آزمایشی علوم کامپیوتر

ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۵۱ ق.ظ، توسط good-wishes.)
سلام
رفتم سایت پارسه و ماهان و مدرسان شریف اصن جزو آزموناشون علوم کامپیوتر نداشتن: | یعنی واقعا موسسه ای نیست که آزمون واسه ما برگزار کنه: |؟؟ آخه بی آزمون که نمی شهSad کسی چیزی می دونه؟ Sad
good-wishes، در تاریخ ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۵۱ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

با توجه به درخواست مخاطبین از بایگانی خارج شد

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۶:۳۵ ب.ظ
سنجش تکمیلی امیر کبیر هست البته آزمون هاش به صورت آنلاین هستش بسته های آموزشی هم داره این هم آدرسش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من خودم می خوام شرکت کنم با اینکه نمی دونم چطوریه ولی مجبورم چون هیچ آزمونی نیس

کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد...
۰
۰
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ ب.ظ
کنکور های آزمایشی علوم کامپیوتر سال ۹۰
دوستان کسی موسسه دیگه ای رو سراغ نداره ؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۳ ب.ظ
RE: کنکور های آزمایشی علوم کامپیوتر
(۲۶ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۴۲ ب.ظ)moctafa نوشته شده توسط:  دوستان کسی موسسه دیگه ای رو سراغ نداره ؟؟؟؟؟؟
سلام، موسسه مدرسان شریف آزمون های علوم کامپیوتر هم برگزار می کنه، ولی پارسه علوم نداره، از بقیه موسسات اطلاعی ندارم
اگه خواستین مدرسان شریف ثبت نام کنید و مشمول تخفیف گروهی بشید به این تاپیک مراجعه کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nazanin_kheradmand
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۲۵ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۳ ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  
(26 مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۴۲ ب.ظ)moctafa نوشته شده توسط:  دوستان کسی موسسه دیگه ای رو سراغ نداره ؟؟؟؟؟؟
سلام، موسسه مدرسان شریف آزمون های علوم کامپیوتر هم برگزار می کنه، ولی پارسه علوم نداره، از بقیه موسسات اطلاعی ندارم
اگه خواستین مدرسان شریف ثبت نام کنید و مشمول تخفیف گروهی بشید به این تاپیک مراجعه کنید:

ممنون از راهنماییتون فاطیما خانوم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima.sr68 , Nazanin_kheradmand
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۵۴ ب.ظ
سلام
موسسه مهستان (انتشارات پوران پژوهش) هم برای علوم کامپیوتر آزمون آزمایشی برگزار می کنه
من تا امروز تصمیم داشتم برم آزمونهای مدرسان ثبت نام کنم چون جامعه آماذریش بالاست
اما امروز رفتم تو سایتش دیدم اصلا درس نظریه محاسبه رو آدم حساب نکرده
در ضمن درس مبانی احتمالشم سرفصل هاش اصلا شبیه سرفصل های جدیدی که سازمان سنجش اعلام کرده نیست
به خاطر همین گفتم چی چی الکی ۸ تاآزمون بدم که شباهتی به کنکور واقعی نداره
می خوامن برم مهستان با این که می دونم جامعه اآماریش کمه اما به خاطر این که به برنامه ریزیمن ممقید بشم و خودمو بسنجم مهستان ثبت نام می کنم

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۱
۰
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ ق.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۳۹ ق.ظ)minnocent نوشته شده توسط:  سلام،
کنکور علوم چه تغییراتی کرده؟ سازمان سنجش کجا اعلام کرده ؟
منظور از درس "نظریه محاسبه" چیه؟
لطفا هرچی میدونین دقیق بگین من خیلی سردرگم شدم!!!

بله سازمان سنجش اعلام کرده . اینجا
هم دوستان اطلاع رسانی کردند .
در همون تاپیک که آدرسش رو بهتون دادم نوشته کجا می تونید در این خصوص بحث کنید فعلا.
موفق باشید Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sepidsal , minnocent , fatemeh69
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ ق.ظ
کسی می تونه سوالات آزمون های علوم کامپیوتر رو اینجا به اشتراک بذاره؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۱ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۶۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۴ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۷۲۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۳۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۲۳ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۴۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۱۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  سوال ۸ دکتری علوم کامپیوتر سال ۹۴ ss311 ۲ ۳,۰۹۴ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close