تالار گفتمان مانشت
کنکور های آزمایشی علوم کامپیوتر - نسخه‌ی قابل چاپ

کنکور های آزمایشی علوم کامپیوتر - FATEMET - 18 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ ب.ظ

سلام
رفتم سایت پارسه و ماهان و مدرسان شریف اصن جزو آزموناشون علوم کامپیوتر نداشتن: | یعنی واقعا موسسه ای نیست که آزمون واسه ما برگزار کنه: |؟؟ آخه بی آزمون که نمی شهSad کسی چیزی می دونه؟ Sad

کنکور های آزمایشی علوم کامپیوتر - somayeh kashefi - 11 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۵ ب.ظ

سنجش تکمیلی امیر کبیر هست البته آزمون هاش به صورت آنلاین هستش بسته های آموزشی هم داره این هم آدرسش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من خودم می خوام شرکت کنم با اینکه نمی دونم چطوریه ولی مجبورم چون هیچ آزمونی نیس

کنکور های آزمایشی علوم کامپیوتر سال ۹۰ - moctafa - 26 مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۴۲ ب.ظ

دوستان کسی موسسه دیگه ای رو سراغ نداره ؟؟؟؟؟؟

RE: کنکور های آزمایشی علوم کامپیوتر - fatima.sr68 - 09 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۳ ب.ظ

(۲۶ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۴۲ ب.ظ)moctafa نوشته شده توسط:  دوستان کسی موسسه دیگه ای رو سراغ نداره ؟؟؟؟؟؟
سلام، موسسه مدرسان شریف آزمون های علوم کامپیوتر هم برگزار می کنه، ولی پارسه علوم نداره، از بقیه موسسات اطلاعی ندارم
اگه خواستین مدرسان شریف ثبت نام کنید و مشمول تخفیف گروهی بشید به این تاپیک مراجعه کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: کنکور های آزمایشی علوم کامپیوتر - mahyar0011 - 10 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۲۵ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۳ ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  
(26 مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۴۲ ب.ظ)moctafa نوشته شده توسط:  دوستان کسی موسسه دیگه ای رو سراغ نداره ؟؟؟؟؟؟
سلام، موسسه مدرسان شریف آزمون های علوم کامپیوتر هم برگزار می کنه، ولی پارسه علوم نداره، از بقیه موسسات اطلاعی ندارم
اگه خواستین مدرسان شریف ثبت نام کنید و مشمول تخفیف گروهی بشید به این تاپیک مراجعه کنید:

ممنون از راهنماییتون فاطیما خانوم

RE: کنکور های آزمایشی علوم کامپیوتر - fatemeh69 - 27 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۵۴ ب.ظ

سلام
موسسه مهستان (انتشارات پوران پژوهش) هم برای علوم کامپیوتر آزمون آزمایشی برگزار می کنه
من تا امروز تصمیم داشتم برم آزمونهای مدرسان ثبت نام کنم چون جامعه آماذریش بالاست
اما امروز رفتم تو سایتش دیدم اصلا درس نظریه محاسبه رو آدم حساب نکرده
در ضمن درس مبانی احتمالشم سرفصل هاش اصلا شبیه سرفصل های جدیدی که سازمان سنجش اعلام کرده نیست
به خاطر همین گفتم چی چی الکی ۸ تاآزمون بدم که شباهتی به کنکور واقعی نداره
می خوامن برم مهستان با این که می دونم جامعه اآماریش کمه اما به خاطر این که به برنامه ریزیمن ممقید بشم و خودمو بسنجم مهستان ثبت نام می کنم

RE: کنکور های آزمایشی علوم کامپیوتر - good-wishes - 30 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ق.ظ

(۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۳۹ ق.ظ)minnocent نوشته شده توسط:  سلام،
کنکور علوم چه تغییراتی کرده؟ سازمان سنجش کجا اعلام کرده ؟
منظور از درس "نظریه محاسبه" چیه؟
لطفا هرچی میدونین دقیق بگین من خیلی سردرگم شدم!!!

بله سازمان سنجش اعلام کرده . اینجا
هم دوستان اطلاع رسانی کردند .
در همون تاپیک که آدرسش رو بهتون دادم نوشته کجا می تونید در این خصوص بحث کنید فعلا.
موفق باشید Smile

کنکور های آزمایشی علوم کامپیوتر - sareh.h - 12 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ق.ظ

کسی می تونه سوالات آزمون های علوم کامپیوتر رو اینجا به اشتراک بذاره؟