زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد

ارسال: #۶۴۶
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۲۲ ب.ظ
RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۴ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۸ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  من استرس ندارم ولی دلم گریه میخواد. اوضام وخیم شده Big Grin
منم استرس ندارم فقط یه خرده تپش قلب و فشار خون وسرگیجه وبی خوابی وکرختی واینا دارم.مگه اینا استرس؟Big Grin
نه دیگه این سکته قلبیه. به بیمارستان مراجعه کنید. Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: nima88 , software94 , A V A , RMO , so@ , sahar salehi , RinoOo , ریحان , donyajoon24
ارسال: #۶۴۷
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۳ ب.ظ، توسط فانوووس.)
بابا تموووم نمیشه راحت شییییییییییییییییییییم
ارسال: #۶۴۸
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۲۳ ب.ظ
شماها که استرس ندارین الان وارد فاز فنا شدین Smile))

تورو خدا آدما رو قضاوت نکنین Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , پوونه , sahar salehi , rz.gh
ارسال: #۶۴۹
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۳۰ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۴ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۸ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  من استرس ندارم ولی دلم گریه میخواد. اوضام وخیم شده Big Grin
منم استرس ندارم فقط یه خرده تپش قلب و فشار خون وسرگیجه وبی خوابی وکرختی واینا دارم.مگه اینا استرس؟Big Grin
نه دیگه این سکته قلبیه. به بیمارستان مراجعه کنید. Big Grin
الان نیم سکته است.اگه ببینم داره به ایست قلبی منجر میشه میرم.Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi
ارسال: #۶۵۰
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۳۲ ب.ظ
پارسال با اینکه نخونده بودم دو روز قبل از کنکور از شدت استرس احساس کردم قلبم درد میکنه و مجبور شدم نوار قلبمو بگیرم که البته مشکلی نبود و استرس خالص بود.الان دوباره حس میکنم باید برم نوار قلبمو بگیرم.Dodgy

.Two little mice fell in a bucket of cream. The first mouse quickly gave up and drowned
The second mouse, wouldn’t quit. He struggled so hard that eventually he churned that cream into
.butter and crawled out
.I'm going to be the second mouse
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94
ارسال: #۶۵۱
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۳۴ ب.ظ
منم شماره پرونده و داوطلبی ندارم.
یادمه پارسال امکان ورود با شماره شناسنامه و نام یه روز بعد فعال شد، درست میگم؟ کسی یادش نیس؟

در برابر تلاطم قلبم سکوت میکنم شاید سکوتم مقدمه ای بر انفجار باشدAngel

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۶۵۲
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۳۵ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۲ ب.ظ)RMO نوشته شده توسط:  پارسال با اینکه نخونده بودم دو روز قبل از کنکور از شدت استرس احساس کردم قلبم درد میکنه و مجبور شدم نوار قلبمو بگیرم که البته مشکلی نبود و استرس خالص بود.الان دوباره حس میکنم باید برم نوار قلبمو بگیرم.Dodgy
من وایسادم یهو نتایج اومد قلبمو اهدا کنم.Big Grin
هرچند قلب استرسی به درد کسی نمیخوره
 سپاس‌گزاری شده توسط: RMO , hassan_alikarami , salam5
ارسال: #۶۵۳
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۳۶ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۰ ب.ظ)nima88 نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۲ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  بچه ها ماهایی که ۲ تا گرایش امتحان دادیم! فرض کنین رتبمون تو اون یکی گرایشه اونقدی خوب شه که روزانه تهران بیاریم ولی گرایش خودمونو خراب کردیم :|
چه حسی بهتون دس میده؟ خوشحال یا ناراحت؟!

من توی هر رشته و گرایشی رتبم خوب بشه خیلی خوشحال میشم.شما اصن بگو حفاری چاه فاضلاب رتبم صد شده بازم خیلی خوشحال میشم.اصن اهل این قرتی بازیا نیستم که رنجیده بشم Big Grin
منم الان که فک میکنم میبینم کلا خوشال میشم در هر صورت Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: nima88
ارسال: #۶۵۴
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۳۹ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۴ ب.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  منم شماره پرونده و داوطلبی ندارم.
یادمه پارسال امکان ورود با شماره شناسنامه و نام یه روز بعد فعال شد، درست میگم؟ کسی یادش نیس؟
دقیقا همینطوره که میفرمایین. سال قبل یکی از دوستام شماره هاشو گم کرده بود و زنگ زدیم سازمان سنجش که گفتن نگران نباشین با ش.ش هم میزاریم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss
ارسال: #۶۵۵
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۰ ب.ظ
چند ساعت مونده؟ Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , sahar salehi , kora , ریحان
ارسال: #۶۵۶
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط so@.)
آی روز اعلام نتایج نت خونه قطع بشه بارون هم بیاد نتونم برم کافی نت، آی باخانواده به حال من بخندیم آی بخندیمSmile(خوداسترس دهی :دی)

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , sahar salehi , kora , amirhosein.moosavi , Sadi_gh , sara9009
ارسال: #۶۵۷
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۳ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چند ساعت مونده؟ Big Grin

حدود ۲۰-۲۱ ساعت البته اگه ۶ فردا اعلام کننConfused

ارسال: #۶۵۸
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۳ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۹ ب.ظ)hassan_alikarami نوشته شده توسط:  دقیقا همینطوره که میفرمایین. سال قبل یکی از دوستام شماره هاشو گم کرده بود و زنگ زدیم سازمان سنجش که گفتن نگران نباشین با ش.ش هم میزاریم.
امیدورام امسالم همین روند تکرار بشه من یه روز دیرتر ببینم.

در برابر تلاطم قلبم سکوت میکنم شاید سکوتم مقدمه ای بر انفجار باشدAngel

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: hassan_alikarami
ارسال: #۶۵۹
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۴ ب.ظ، توسط پوونه.)
من جدی جدی حالم خیلی بده. به قول اقای نیما تو فاز فنام. :دی
الان اصلا خودمم نمیدونم فردا میخوام چه رتبه ای بیارم.
برم فیلم ببینم و یه چن تا فیلم دیگه هم دانلود کنم تا نتایج میاد سرم با فیلم گرم بشه انقدر به رتبه فکر نکنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nima88 , mahyamk
ارسال: #۶۶۰
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۶ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چند ساعت مونده؟ Big Grin

تا اغاز سه شنبه بیست ودوم اردیبهشت تنها بیست وهفت ساعت وپانزده دقیقه باقی است.
استرس داران عزیز دعای قبل نتایج لطفاBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: farhadariaei , ریحان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۵ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۷۶۲ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۰۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۵۰۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۶۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۶۴۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۹۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۵۰۱ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۶۴ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) edward71 ۲۵ ۱۷,۶۶۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close