زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هدیه و مزایای آن :)

ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۸ ق.ظ، توسط admin.)
خوشحالم، خوشحالم سرانجام مانشت این‌قدر بزرگ شد که دیگه هاست‌های معمولی براش پاسخگو نباشه.
خوشحالم از اینکه می‌بینم تعداد اعضای اون داره ۵ رقمی می‌شه.
و مهمتر از همه خوشحالم محیطی فراهم شده که همه اعضا بدون چشم‌داشت توش دارن فعالیت می‌کنند.
هر چند توی این راه دل خیلی‌ها رو رنجوندیم و به خیلی‌ها بی‌مورد تذکر دادیم، محروم کردیم و یا اخطار دادیم، اما همه این‌ها مثل تنبیه‌ای می‌مونه که پدر برای بهبود فرزندش انجام می‌ده. منکر اشتباهات خودم و تیم مدیریتی در این مدت نیستم و ادعاهای بزرگ ندارم. اما همیشه ته قلبم مطمئنه که همه این کارها نه به خاطر خود و موقعیتم بلکه به خاطر دغدغه‌ای بوده که داشتم و داریم.
بر اساس قولی که داده بودیم تمامی اخطارهای کاربران رو پاک خواهیم کرد.
هدف این نوشتار اما چیز دیگه است: شعار عدالت‌محوری همه جا رو پر کرده، مبارزه با فقر یکی از آرزوهای انسان‌ها بوده، همیشه از دیدن آدم‌های گرسنه در کنار خود عذاب کشیده‌ایم. همیشه به فقیر پول داده‌ایم، همیشه ماهی بوده و نه ماهی‌گیری.
مانشت اما روش دیگری در پیش گرفته است، مبارزه با ریشه‌های فقر و گسترش علم و فرهنگ. اعتقاد من بر این است که ریشه اصلی فقر و تنگ‌دستی در جهل و ندانستن است. گسترش فرهنگ همکاری و همیاری و تلاش در جهت اشاعه علم یکی از اهداف مانشت بوده است. عادلانه‌ترین راه تحقق این امر را فضای سایبری و مجازی اینترنت یافتیم. مکانی که هر چند فقیر باشی (چه فقر مادی و چه علمی) کسی با عینکی خاص به شما نمی‌نگرد. جایی که مهم نه مدرک و دانشگاه و تحصیلات شماست، بلکه رفتار انسانی شما ملاک قضاوت و بهره‌گیری است. محیطی که فاصله شما تا اون، به اندازه یک کلیک است.
ان شا الله از امروز با فعالیت‌‌هایی خداپسندانه‌تر و حرفه‌ای‌تر در خدمت دوستان باشیم. من تقریباً از وظیفه راهنمایی دوستان فاصله گرفته و به کار توسعه زیرساخت‌ها! رو آوردم. به هر حال هر آدمی یه زمانی بازنشست می‌شه (حتی استیو جابز هم بازنشست شد)، علم ۳ ۴ سال پیش من دیگه قدیمی شده و الان بی‌سواد محسوب می‌شم.

سرتون رو بیشتر درد نیارم: هدیه به مانشت، می‌تونه اشکال مختلفی داشته باشه:
۱. راهنمایی دوستان در تالارهای مختلف.
۲. مدیریت بخش‌های مختلف سایت و نهایتاً
۳. کمک‌های مالی در جهت حفظ فعالیت‌ها و گسترش آن.

اعتقاد راسخ دارم که کمک‌های شما چه مادی و چه معنوی بدون پاسخ نخواهد بود. دعای از ته قلب بسیاری از کاربران همراه شما خواهد بود. چه خوبه دوستانی که تازه ارشد قبول شدن مانشت رو از حمایت‌های معنوی خودشون دریغ نکنند.
امیدوارم مجموعه فعالیت‌های مانشت برای شما مفید بوده باشه و کمی‌ها و کاستی‌های من و سایت رو ببخشید و من و همه اعضا و تیم مدیریتی رو از دعاهای خیرتون بی‌نصیب نگذارید.
به امید خدا و با توکل به او با انرژی بیشتر و با انگیزه‌هایی عالی مجدد شروع خواهیم کرد.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۳۴
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahryar , javadjj , Helmaa , ali_computer69 , mehrdel2002 , farazin , Msccom , homa , Mahtab_m , Morteza_s , mosavat , p kh , goleyas , sina_bhh , sina_n , fatima1537 , Jabar-Asadi , blackhalo1989 , hanif , summer_66 , alime , **sara** , saba_1984 , barca , parimehraban , ronaldo , موج , luna , 54m4n3h , انرژی مثبت , Avicenna , Fardad-A , mkarimi1987 , Muhamad , Parva , m-a , پشتکار , mfXpert , narges_r , Ravi , najme60 , fantasia , Mansoureh , tmtt , ریحانه , smartleopard , ایرسا , Donna , f_a , iMohammad , Mahbanoo313 , berkeley , walker , eris229 , Pakzad , Xilinx , d.KH , mohammadali1990 , azad_ahmadi , egm1176 , Pegasus , alone boy , Mina_J , TopNotch , good-wishes , tayebe68
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۳۲ ب.ظ
خدا بهتون توفیق بده. آدم لذت میبره از این همه تواضع و صداقت.

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , mohammadali1990 , good-wishes
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۳۹ ب.ظ
summer_66 تعریف فایده ای نداره‌! دست کن تو جیب و هدیه + منتظره‌، دکتر خیلی هدیه + رو دوست داره .

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
دکتر تمام آنچه باید گفته بشه را گفتند. من فقط مجددا" در اون دو قسمتی که بیشتر به من مربوطه، از دوستان تقاضای همکاری دارم. یعنی مشارکت در راهنماییها و پاسخها و نیز شرکت در جمع مدیران.
علاوه بر همه اینها نظرات خوب شما برای ادامه کار بسیار موثره. من راجع بخودم باید بگم دوستانی که به من پیشنهاد میدن‌، توصیه میکنند، انتقاد میکنند،گاهی هشدار میدن‌، امتیاز مثبت میدن و گاهی منفی بجا و گاهی الکی میدن،گاهی متلک میگن و البته گاهی هم تهدید میکنند از همه شون ممنونم و اگه موفق به جوابگویی و تشکر نشده‌ام امیدوارم بتونم یک روزی جبران کنم.Big GrinTongue

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱۲
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: summer_66 , Parva , mohammadali1990 , TopNotch
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۱۷ ب.ظ
RE: هدیه و مزایای آن :)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ ب.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  summer_66 تعریف فایده ای نداره‌! دست کن تو جیب و هدیه + منتظره‌، دکتر خیلی هدیه + رو دوست داره .
من ۲۰۱ تومان در این امر خداپسندانه از شما سبقت گرفتم Tongue بازم چشم ماه دیگه قلکمو بشکنم بازم میدم.Big Grin

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.
۱
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۳۹ ب.ظ
تلاشهای شما و پیشرفت مانشت قابل شکرگذاری خداست که رحمتش گسترده است و با حکمتش طعم قشنگ کمک به همدیگر رو با وسیله قرار دادن بنده های خوش نیتی مثل شما، به همه چشانده.
مرسی.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , good-wishes
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۵ ب.ظ، توسط fatima1537.)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۰ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  من تقریباً از وظیفه راهنمایی دوستان فاصله گرفته و به کار توسعه زیرساخت‌ها! رو آوردم. به هر حال هر آدمی یه زمانی بازنشست می‌شه (حتی استیو جابز هم بازنشست شد)، علم ۳ ۴ سال پیش من دیگه قدیمی شده و الان بی‌سواد محسوب می‌شم.
دکتر استیو جابز و بیل گیتس هم ۳۰-۴۰ سال موندند و بعد رفتند.ما حالا حالاها به شما نیاز داریم.شما اختیار دارید تازه علمتون اونقدر پیشرفت کرده که ما به گردش هم نمیتونیم برسیم.درواقع شما خیلی سبقت گرفتیدSmileو ما موندیمSmile
۳
۰
ارسال:
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۴۴ ب.ظ
امروز که صندوق مانشت رو نشون داد مثل این که کسر بودجه داره Undecided دوستانی که می خوان هدیه بدن خصوصا قبول شده های عزیز وقت خوبیه خدا عوض خیر بهتون بده Smile ان شالله کنکوریها هم کنکورشون رو خیلی خوب بدن Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , SaMiRa.e , Lonely Palm , Xilinx , mohammadali1990 , azad_ahmadi
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۵۲ ق.ظ
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم Big GrinSmile

مثل این که دعاهای قبلی کارگر نبودBig Grin ان شالله هر چی از خدا می خواید بهتون بده Cool

همونطور که می دونید سرور مانشت تو بلاد کفره (Big GrinBig GrinBig Grin) دلارم که گرون شده دیگه خلاصه به نظر میاد هزینه ها خیلی بالا بشه. الهی خیر از جوونی تون ببینید Big GrinTongue دوستان علاقه مند کمک کنن ممنون می شیم Smile

محض یاداوری مجدد بود Smile

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , SaMiRa.e , mohammadali1990 , TopNotch
ارسال: #۱۰
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ ق.ظ
خانم انرژی مثبت؛ چقدر کسر بودجه دارید؟Smile

بفرمایید تا ما سال خمسمون که میرسه، بریزیم به حساب فقیران دنیای مجازی Smile Big Grin
۱
۰
ارسال: #۱۱
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ ق.ظ
البته کمک به ماشنت کمک به توسعه علمه و دوستانی که کمک می کنن در واقع در این امر خداپسندانه شرکت می کنن Smile و مطمئنا دعای کسانی که از مانشت استفاده می کنن همراهشون خواهد بود.

والا نمی دونم کسر بودجه اینا چقدره. ولی خب اطلاعات حساب ماهانه رو که نشون میده مقادیری کسر بودجه هست البته خب دکتر چیزی نمیگن ولی خودمون خوبه که هر زمان که از دستمون برمیاد کمک کنیم Smile

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , mohammadali1990 , The BesT , TopNotch
ارسال: #۱۲
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۱۴ ق.ظ
فعلاً چون سرور رو انتقال دادیم سیستم هدیه و اتصال به بانک قطع هست. متاسفانه هزینه‌های سرور به شدت بالا رفته. کم‌کم باید به فکر وطنی کردن دوباره مانشت باشیم.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , SaMiRa.e , انرژی مثبت , Parva , The BesT
ارسال: #۱۳
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۳۲ ق.ظ
پیام های این تاپیک مربوط به "انرژی مثبت" رو که می خونم بی اختیار خنده م میگیره. Smile
چشم انشالله بانک مربوط به هدیه درست بشه کمک می کنیم.

دکتر سرور مانشت الان کجا قرار داره؟
سرور های ایران از لحاظ کیفیت و امنیت خیلی قابل مقایسه نیستن، سرور از UK . CH . DE . US رو فقط می تونیم انتخاب کنیم یا جاهای دیگه هم هستن؟

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۱۴
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۴۵ ق.ظ
الان از xlhost امریکا هست.

۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۲۰ ق.ظ، توسط Amir V.)
Re: RE: هدیه و مزایای آن :)
ای بابا مانشت هم جاسوس از آب درومدBig Grin

تبریک واسه سرور جدید.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

There is no there there.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تکنولوژی و مزایای تین کلاینت maral00 ۰ ۱,۷۴۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: maral00
  مزایای مهندسی کامپیوتر نسبت به برق چیه؟ Iron Maiden ۱۵ ۱۶,۱۰۰ ۰۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohii12
  کمک در مورد خرید هدیه برا استاد! bitbit ۱۹ ۴۹,۸۶۱ ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: neginnaa
  ختم قرآن هدیه به امام حسن مجتبی(علیه السلام) so@ ۱۹ ۹,۸۴۵ ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: so@
  مزایای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد Morza ۳۱ ۳۱,۱۷۷ ۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ali blhj
  هدیه ای برای من ، برای تو noronet ۰ ۱,۱۰۹ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: noronet
  نخ ترکیبی - دلیل حفظ مزایای دو نخ سطح کاربر و سطح هسته Nina777 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Nina777
  مزایای هفت ترمه تموم کردن کارشناسی ACM ۲ ۸,۸۳۵ ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Parham000
Smile هدیه ای فانتزی برای مانشت عزیز به مناسبت تولدش s.izadi ۰ ۱,۵۹۹ ۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s.izadi
Question راهنمای بخش هدیه admin ۳۶ ۱۴,۸۳۶ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: admin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close