زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مزایای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد

ارسال: #۳۱
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۴۶ ب.ظ، توسط amiriahmad.)
RE: مزایای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد
(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۵ ب.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  دوستان اگر سوال دیگه ای دارید که ربطی به این تاپیک نداره لطفا تاپیک جدا بزنید.
سوالات در مورد اپلای لطفا در تاپیک دیگه ادامه بدید.
مزایای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد!

والله این رفیقمون بد نمیگه.
من تمام پست هایی که در خصوص اپلای از این جور چیزا بود رو پاک کردم. دوستان اگه محبت کنند نقل قول ها رو هم پاک کنند ممنون میشم.
باید به موضوع تایپیک(بحث) احترام گذاشت.
موفق باشید

خب وقتی از نظر بچه ها اپلای یکی از مزیت های ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هست چرا مدام می نویسید و پاک می کنید
پاک نکنید شاید کسی خواست با توجه به حرف های شما به هدف اپلای ارشد بخونه...

اصلا من یه سوال دارم به نظرتون اپلای جزو مزیت های ارشد هست؟ یعنی اگر کسی دنبال ارشد هست خوبه بیاد ارشد بخونه یا نه؟

(اونی هم که واسه همه تو این تایپیک یه منفی میگذاری... پیشاپیش از منفی ای که برای جواب من میگذاری مچکرم)
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morza
ارسال: #۳۲
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۴۸ ب.ظ، توسط ali blhj.)
مزایای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد
شاید این لینکی که می خوام بذارم خیلی از دانشجوها بشناسن ولی به هر حال گذاشتن بی فایده نیست. این سایت بیشتر از هر کسی به درد دانشجوها می خوره چون اخبار مربوط به تحقیقات دانشگاه های دنیا رو ارائه میده. به نظر من برای ایجاد انگیزه خوبه چون می شه فهمید که در محیط دانشگاه و محیط پژوهشی چه پروژه های بزرگی می شه انجام داد. البته یه کم با فضای دانشگاه های ایران غریبه ست ولی به هر حال برای ایجاد انگیزه شاید خوب باشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: amiriahmad , The BesT , creator_1105 , یاس رازقی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۸ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۰۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۰۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۷۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۴۰ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۵۱۳ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۳۳۸ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۴۰ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۱۱ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  دفترچه ی کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ Doctorwho ۱ ۴,۰۸۴ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close