زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیشنهاد تولید نسخه موبایل مانشت

ارسال:
۲۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۲۵ ب.ظ
سلام
مدتی هست که دارم به این موضوع فکر میکنم که خیلی خوب میشد که یه اپلیکیشن برای موبایل (اندروید، iOS و غیره) تولید بشه واسه مانشت... اگه الان بخوایم با دیوایس هایی مثل موبایل یا تبلت وارد مانشت بشیم باید از مرورگر استفاده کنیم اما اگه یه اپلیکیشن مخصوص مانشت داشته باشیم خیلی سریع تر و صد البته راحت تر و حتی با پهنای باند مصرفی کمتر میتونیم از مانشت استفاده کنم

میخواستم پیشنهاد بدم که دوستانی که توانایی برنامه نویسی موبایل رو دارن، همتی بکنن و یه همچین اپلیکیشنی رو طراحی کنن... این سایت چندین هزار کاربر داره و می ارزه که همچین اپلیکیشنی براش تولید بشه

ایشالا که گام هایی برای این موضوع برداشته بشه...
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , انرژی مثبت
ارسال:
۲۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۳۴ ب.ظ
تولید اپلیکیشن مانشت یه چیزه و تولید نسخه ی سبک تر مخصوص موبایل یه حرف دیگه.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۲۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۰۶ ب.ظ، توسط MSZ.)
منظورم اینه که این اپلیکیشن میتونه از یه نسخه سبک تر استفاده کنه...
به عنوان مثال اگه یه نگاهی به اپلیکیشن اندرویدی IMDb بندازین، میبینین که نسبت به سایت اصلی خیلی سبک تره ولی دسترسی به امکانات اصلی سایت و اطلاعات سایت تو اون گنجونده شده
اپلیکیشن مانشت هم میتونه فقط مختص قسمت فروم باشه و تا حدی سبک تر از خود سایت اصلی باشه

در هر صورت من فقط یه پیشنهاد دادم و میدونم که پیشنهاد خامی هست و اگه بخواد به مرحله پیاده سازی برسه باید کارایی رو این پیشنهاد انجام بشه و نهایتا عملی بشه

مطمئنا تو کاربرا کسایی هستن که میتونن کمک کنن، به شرطی که مدیران هم همراهی کنن

سپاس
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۲۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۰۶ ب.ظ
از برنامه tapatalk استفاده کنید. هم نسخه IOS داره و هم اندروید. انجمن ما جزو انجمن‌های این برنامه هست.
در مورد گسترش مانشت نه تنها گسترشی نداریم در این مدت کوتاه که ممکنه با قطع خدمات و یا کاهش سطح دسترسی‌ها هم مواجهه بشیم. متاسفانه فشارهای مالی بد جور آزاردهنده شده.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , mohammadali1990 , Mohammad-A

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۳۲۰ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۶۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۲۹ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۹۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  معادل انگلیسی تولید نسل در ژنتیک برای مقاله fa_karoon ۲ ۳,۰۱۱ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: abozar72
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۹۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۴۲۴ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۲۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۱۵۹ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۸,۸۲۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close