زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تمام قبولی های ۹۰ مانشت در یک فایل

ارسال: #۶۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۲۲ ب.ظ
Rainbow RE: تمام قبولی های ۹۰ مانشت در یک فایل
سلام
به همه کسانی که قبول شدند تبریک می گم و امیدوارم همه به آرزوهایشون برسند. Angel
رتبه نرم افزار‌: ۸۹۳
محل قبولی: موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان
دوست داشتم دانشگاه شیخ بهایی قبول بشم ولی نشد لطفا کسانی که این دانشگاه قبول شدند رتبه خودشون اعلام کنند.Rolleyes
مرسی.
Mr.P
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , **sara** , موج , gordafarid
ارسال: #۶۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۲۴ ب.ظ
RE: تمام قبولی های ۹۰ مانشت در یک فایل
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۷ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  واسه علوم کامپیوتر
۲۰۱ روزانه زاهدان
۴۱۵ بین الملل تبریز
۱۰۳ شریف سهمیه رتبه ۱
۴۷ و۵۴ شهید بهشتی
رو هم اگه دوست داشتید اضافه کنید.

سلام
۱۰۲ تربیت معلم کرج روزانه (مهندسی دانش)---> نام کاربری نداره ولی فامیلیش "پیغان"

این معزّ الاولیاء
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , موج , parimehraban
ارسال: #۶۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۴۹ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۲ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ ق.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  تبریک به همه قبولی‌ها .
متاسفانه من با ۵۸۳ نرم افزار هیچ جا نیاوردم البته فقط شبانه و روزانه را زده بودم.

ما که ۴۴۳ بودیم نیاوردیم/ esi هم ۴۳۵ همچنین/ ۴۰۱ شبانه رشت قبول شده
وا..... یعنی حتی شبانه‌ی شهید چمران رو نیاوردی؟!!!!! عجیبه!!!!! Huh

شهید چمران نرم افزار نداره
۰
۰
ارسال: #۶۴
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۳۸ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۹ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ب.ظ)erkin نوشته شده توسط:  چرا رتبه ۶۷۹ نرم رو ننوشتید غیر انتفاعی امام رضا؟ اینجوری اونایی که نمیدونن دانشگاه امام رضا غیر انتفاعیه فکر می کنن با ۶۰۰ میشه روزانه نرم آورد.
اولا که امام رضا دانشگاه غیر انتفاعی هست نه موسسه غیر انتفاعی پس قید دانشگاه رو درست اوردم
دوما وابسته به آستان قدس و واقعا اونایی که مشهدی هستن میدونن که قابل قیاس نیست با اون چیزی که از غیر انتفاعی توی ذهن شماست برای همین هم حیفم اومد که با این کلمه اعتبارشو کم کنم
سوما امسال سال اولیه که امام رضا ارشد نرم گرفته قول میدم تا چند سال دیگه با بودجه و امکاناتی که داره از خیلی از شبانه‌ها و روزانه های شهرستان های کوچک سر باشه
چهارم اگه نام کاربری اون فرد رو میخوندید متوجه میشدید چرا ننوشتم Smile

اولا که من کجا گفتم موسسه که به شما برخورده؟!!!!
دوما همه در مورد دانشگاهی که قبول شدن تعصب دارن و ازش تعریف می کنن. ارشد رشته کامپیوتر هنوز اینطوری نیست که هر دانشگاهی دانشجو بگیره پس مسلما دانشگاهی نداریم که اعتبار کمی داشته باشه.
سوما همه دانشگاهها تا چند سال آینده پیشرفت می کنن. شما اگر دانشگاه روزانه یا شبانه یه شهرستان کوچک هم قبول شده بودین این حرفا رو میزدید؟
چهارم اتفاقا اسمتونو دیدم و برای همین هم بیشتر از کارتون ناراحت شدم. من پست های شما رو در تاپیک های قبلی دیدم و دیدم چطور از دانشگاه مجازی و پیام نور بد میگید. دلیل نمیشه چون خودتون غیرانتفاعی قبول شدید بقیه دانشگاهها بد باشن و غیر انتفاعی خوب. مثلا خود من اصلا غیر انتفاعیا رو در انتخابام منظور نکردم چون پیام نورو ترجیح میدادم. اما این دلیل نمیشه غیر انتفاعی بد باشه و پیام نور خوب.
در ضمن شما هم قطعا اگه روزانه یا شبانه قبول میشدید نمیرفتید غیر انتفاعی.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , gordafarid , makieh
ارسال: #۶۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۵۳ ب.ظ، توسط mahdi_znt.)
گرایش ۱و۴ - رتبه ۱۹۳ - تجارت الکترونیک قم - روزانه
گرایش ۲و۳ - رتبه ۱۳۳ - هیچ رشته ای رو انتخاب نکردم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , ف.ش
ارسال: #۶۶
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۵۱ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۳۸ ب.ظ)erkin نوشته شده توسط:  اولا که من کجا گفتم موسسه که به شما برخورده؟!!!!
دوما همه در مورد دانشگاهی که قبول شدن تعصب دارن و ازش تعریف می کنن. ارشد رشته کامپیوتر هنوز اینطوری نیست که هر دانشگاهی دانشجو بگیره پس مسلما دانشگاهی نداریم که اعتبار کمی داشته باشه.
سوما همه دانشگاهها تا چند سال آینده پیشرفت می کنن. شما اگر دانشگاه روزانه یا شبانه یه شهرستان کوچک هم قبول شده بودین این حرفا رو میزدید؟
چهارم اتفاقا اسمتونو دیدم و برای همین هم بیشتر از کارتون ناراحت شدم. من پست های شما رو در تاپیک های قبلی دیدم و دیدم چطور از دانشگاه مجازی و پیام نور بد میگید. دلیل نمیشه چون خودتون غیرانتفاعی قبول شدید بقیه دانشگاهها بد باشن و غیر انتفاعی خوب. مثلا خود من اصلا غیر انتفاعیا رو در انتخابام منظور نکردم چون پیام نورو ترجیح میدادم. اما این دلیل نمیشه غیر انتفاعی بد باشه و پیام نور خوب.
در ضمن شما هم قطعا اگه روزانه یا شبانه قبول میشدید نمیرفتید غیر انتفاعی.

تعصب که صد در صد همه دارن
در ضمن من خودم توی انتخاب رشته‌ام بعد تمامی روزانه‌ها شبانه فردوسی و بعد امام رضا رو زدم
هنوز هم دیدم نسبت به مجازی مثبت نیست عزیز من و الا راحت مجازی فردوسی رو آورده بودم همینطور پیام نور . ولی خوب امام رضا و دانشجوهاش رو از نزدیک میشناسم خیلی هاشون هستن که کارشناسی امام رضا و ارشد فردوسی بودن اون‌ها هم هنوز ازش تعریف میکنن
ولی خوب قطعا روزانه‌ها رو ترجیح میدم بهش درین شکی نیست ولی شبانه هر جایی رو نه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gordafarid
ارسال: #۶۷
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۰۷ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۵۱ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۳۸ ب.ظ)erkin نوشته شده توسط:  اولا که من کجا گفتم موسسه که به شما برخورده؟!!!!
...

تعصب که صد در صد همه دارن
در ضمن من خودم توی انتخاب رشته‌ام بعد تمامی روزانه‌ها شبانه فردوسی و بعد امام رضا رو زدم
هنوز هم دیدم نسبت به مجازی مثبت نیست عزیز من و الا راحت مجازی فردوسی رو آورده بودم همینطور پیام نور . ولی خوب امام رضا و دانشجوهاش رو از نزدیک میشناسم خیلی هاشون هستن که کارشناسی امام رضا و ارشد فردوسی بودن اون‌ها هم هنوز ازش تعریف میکنن
ولی خوب قطعا روزانه‌ها رو ترجیح میدم بهش درین شکی نیست ولی شبانه هر جایی رو نه

من تفاوت بین شبانه و روزانه رو از نظر شما نمی دونم. کیفیتش فرق می کنه؟ تنها مسئله شهریه هست که اونم دلیل بد بودن شبانه نمیشه. شما دانشجوهای دانشگاههای دیگه رو هم از نزدیک می شناسید که اینطوری نظر میدید؟ خب دوستان من هم مجازی می خونن و خیلی از انتخابشون راضی هستن. اگه یه نگاه به رتبه بچه هایی بندازید که پیام نور قبول شدن می بینید که ۱۰۰ تا ۲۰۰ تا رتبشون از شما بهتره!
۳
۱
ارسال: #۶۸
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۴۰ ب.ظ، توسط موج.)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۰۷ ب.ظ)erkin نوشته شده توسط:  من تفاوت بین شبانه و روزانه رو از نظر شما نمی دونم. کیفیتش فرق می کنه؟ تنها مسئله شهریه هست که اونم دلیل بد بودن شبانه نمیشه. شما دانشجوهای دانشگاههای دیگه رو هم از نزدیک می شناسید که اینطوری نظر میدید؟ خب دوستان من هم مجازی می خونن و خیلی از انتخابشون راضی هستن. اگه یه نگاه به رتبه بچه هایی بندازید که پیام نور قبول شدن می بینید که ۱۰۰ تا ۲۰۰ تا رتبشون از شما بهتره!

اولا که یکی دیگه از بچه های مانشت هم امام رضا با ۵۵۰ آورده که اسمش رو در لیست ننوشتم چون ندیدم خودش جایی ذکر کنه
در ضمن اگه همین پیام نور با همین کیفیت در جایی غیر از تهران بود شاید اون ۱۰۰تا ۲۰۰ اختلافی که شما میگی اصلا حاضر به انتخابش نبودن و خیلی‌ها برای اینکه بتونن از فضای علمی تهران استفاده کنند زدند
دوما من هم میدونم شبانه و روزانه به لحاظ کیفی تفاوتی با هم ندارند منظورم این بود بعضی از روزانه‌ها فقط به همین خاطر که پول نمیدی ارزشش بیشتر از غیر انتفاعی یا همون پیام نوره و اگه بخوای پول بدی فرقی بین اون‌ها و پیام نور یا غیر انتفاعی نیست
اشتباه نکنید من هم معتقدم که تهران اصفهان مشهد تبریز شیراز تمام دانشگاههاش روزانه و شبانش ارزشش بیشتره بحث سر یکی دو تا از دانشگاههاست که به نظرم ارزش پول دادن نداره که به نظرم اگه اسم ببرم خودتون هم باهام موافقید. ببین من مشکلی با این ترتیب ندارم روزانه شبانه پیام نور غیرانتفاعی مجازی و به نظرم کلیت این برقراره ولی همون طور که برای بعضی‌ها شبانه شریف میتونه ترجیح داده بشه به روزانه تهران به نظر من این همپوشانی جاهای دیگه ای هم میتونه باشه مثلا دانشگاه امام رضا به شبانه دانشگاه گیلان و البته باز هم مثه همون مثال شریف و تهران کمی هم به سلیقه ربط داره
درضمن این بحث جاش اینجا نیست اگه مایلید باز هم ادامه بدیم خصوصی پیغام بگذارید
و آخرین کلام: چشم در ویرایش جدید غیرانتفاعی رو قید خواهم کرد Smile
۱
۰
ارسال: #۶۹
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۴۶ ب.ظ
آقا قبولیهای دانشگاه آزاد رو هم جدا تاپیک کنید.ممنون
۰
۰
ارسال: #۷۰
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۱۳ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۲۶ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۰۷ ب.ظ)erkin نوشته شده توسط:  

اولا که یکی دیگه از بچه های مانشت هم امام رضا با ۵۵۰ آورده که اسمش رو در لیست ننوشتم چون ندیدم خودش جایی ذکر کنه
در ضمن اگه همین پیام نور با همین کیفیت در جایی غیر از تهران بود شاید اون ۱۰۰تا ۲۰۰ اختلافی که شما میگی اصلا حاضر به انتخابش نبودن و خیلی‌ها برای اینکه بتونن از فضای علمی تهران استفاده کنند زدند
...

بحث رو خودتون شروع کردید. من فقط گفتم اشتباهتون رو اصلاح کنید.
شما هم قطعا اگه جایی غیر از مشهد زندگی می کردید غیر انتفاعی امام رضا رو نمی زدید.
من هم تمایلی به ادامه بحث ندارم و منتظر ویرایش جدید فایل می مونم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , gordafarid
ارسال: #۷۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۱ ب.ظ، توسط ف.ش.)
آقای موج اضافه کنید که رتبه ۶۹۱ علوم کامپیوتر سیستان بلوچستان واحد چابهار بین المللی قبول شدن.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , **sara** , gordafarid
ارسال: #۷۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۵۱ ب.ظ
سلام و عرض تبریک به قبولی ها
۲۹۰ آی تی گرایش ۱و۴
دانشگاه قم،تجارت الکترونیک،شبانه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , ف.ش , gordafarid
ارسال: #۷۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۰۷ ب.ظ
آخرین ویرایش شامل
۵۳ دوست مهندسی کامپیوتر
۲۲ دوست مهندسی آی تی
۱۸ دوست علوم کامپیوتری

فایل‌(های) پیوست شده
قبولیهای سال ۹۰ مانشت www.pdf
اندازه فایل: ۷۶/۴۷ KB
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban , rascal1364 , **sara** , massi , mehrdel2002 , naimeh , ana9940 , مازیار صفایی
ارسال: #۷۴
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۲۵ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ق.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ق.ظ)nasi_1987 نوشته شده توسط:  نمیدونستم کجا سوال بپرسم.

اینارو بیخیال من نفهمیدم عاقبت شما سوال داشتید یا نداشتید Big Grin شما که خودتون جوابشو می دونستید . Big Grin Big Grin

مارو گیج نکنید دیگه Big Grin Big Grin

اون موقعی که پرسیدم مطمئن نبودم که قبول شده، با توجه به رتبه اش فکر کردم سر کارمون گذاشته واسه همین اینجا پرسیدمBig Grin
۰
۰
ارسال: #۷۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۴۰ ب.ظ
۹۸ معماری روزانه تهران (شریف نیاورد)
۱۵۱ معماری شبانه تهران (شریف نیاورد)

چرا معماری شریف انقدر زود پر شده؟

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۲۴۶ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۴۹ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۱۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۹۱۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  نشر فایل در بستر شبکه ZOLFAGHAR ۰ ۱,۴۸۴ ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: ZOLFAGHAR
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۴,۰۱۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۵۲۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۸۴ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close