زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو

ارسال:
۱۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط good-wishes.)
سلام دوستان
فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو رو براتون اپلود کردم امیدوارم بدردتون بخوره
به دلیل حجم زیاد در سه قسمت براتون میفرستم

بخش ۱و۲و۳ :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بخش ۴و۵و۶:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بخش ۷و۸ :

بخش ۹و۱۰:

بخش ۱۱و۱۲:

بخش ۱۳:
good-wishes، در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

با تشکر از شما،
فایلهای ارسالی از طریق ایمیل در سرور دراپ باکس اضافه و به این ارسال الصاق شد

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: osho , meisam2014 , عاصفه , fsi2013 , 8Operation , MJV , aahanghaa , Morris , morweb , EBI8 , tanhaee , mojimbn , stabesh , kimiagar , amir58 , mahraz65 , aimaryam , shahaab , neshone_zamini , shany , aram6622 , fatemeh_kh , fo-eng , roger670 , software94 , StudentSE , ilar123
ارسال:
۱۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۰۳ ب.ظ، توسط yaser.b.)
RE: فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو
Huh

(۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۰۱ ب.ظ)yaser.b نوشته شده توسط:  Huh

نمی دونم چرا فایلا رو اپلود میکنم نشون نمیده
خانم مدیر لطفا راهنمایی کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: osho
ارسال:
۱۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۵۲ ب.ظ

نمی دونم چرا فایلا رو اپلود میکنم نشون نمیده
خانم مدیر لطفا راهنمایی کنید
ارسال:
۱۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۵۸ ب.ظ
کلا تا یه حجم مشخصی میتونید رو سرور مانشت آپلود کنید
همه ما در چنین مواردی که حجم بالاست بر روی سایتهای سرویس دهنده مانند مدیافایر یا دراپ باکس یا فورشیرد آپلود میکنیم و لینکش رو در مانشت میذاریم

mediafire.com
۴shared.com
dropbox.com

موفق باشید
: )
ارسال:
۱۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۴۹ ب.ظ
(۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  کلا تا یه حجم مشخصی میتونید رو سرور مانشت آپلود کنید
همه ما در چنین مواردی که حجم بالاست بر روی سایتهای سرویس دهنده مانند مدیافایر یا دراپ باکس یا فورشیرد آپلود میکنیم و لینکش رو در مانشت میذاریم

mediafire.com
۴shared.com
dropbox.com

موفق باشید
: )

فایلا رو براتون میل کردم لطفا روی سایت بزارید تا بچه ها استفاده کنند
 سپاس‌گزاری شده توسط: StudentSE
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۱۹ ب.ظ
با سلام
بسیار سپاسگذارم از فایل هایی که ارسال کردید. آیا فیلم قسمت های پایگاه داده توزیع شده و شی گرا و شی-رابطه ای را هم دارید. اگر امکان داشته باشه ممنون میشم امروز یا فردا برای من بفرستید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: EBI8
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۴۳ ب.ظ
(۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ب.ظ)yaser.b نوشته شده توسط:  سلام دوستان
فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو رو براتون اپلود کردم امیدوارم بدردتون بخوره
به دلیل حجم زیاد در سه قسمت براتون میفرستم

با سلام
بسیار سپاسگذارم از فایل هایی که ارسال کردید. آیا فیلم قسمت های پایگاه داده توزیع شده و شی گرا و شی-رابطه ای را هم دارید. اگر امکان داشته باشه ممنون میشم امروز یا فردا برای من بفرستید.
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ ب.ظ، توسط good-wishes.)
(۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  سلام و سپاس.
به نظر می آید مجموعه ناقص است. به عنوان مثال part13 دارد ولی part12 ندارد.

اگر به اسامی فایلها دقت بفرمایید ، چند بخش در یک فایل زیپ شده هست
پارت ۱۲ به همراه ۱۱ هست
با این وجود توضیح اضافه میکنم به ارسال اول
اگر داخل فایلهای زیپ کم و کسری داره بفرمایید اصلاح کنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , morweb
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۴ ب.ظ
امکان آپلود بقیه قسمتها هستش؟ با تشکر

اگر یک نفر می تواند کاری را انجام دهد, تو هم می توانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد, تو باید آن را انجام دهی!!!!!!
ارسال: #۱۰
۱۳ دى ۱۳۹۳, ۰۷:۴۵ ب.ظ
من ای فایل ها رو دانلود کردم اما یا باز نشدن و یا هر کدوم فقط یک صفحه بودن . اگر فایل کامل کتاب دکتر حقجو رو دارین بزارین. مرسی
ارسال: #۱۱
۱۴ دى ۱۳۹۳, ۰۶:۳۶ ب.ظ
سلام
یه سوال درسی؟
به دلایلی ترمیم در حالت تراکنش های تعاملی (interactive) نسبت به تراکنس های دسته ای (batch) مشکل تر است؟ آیا راهکاری برای مقابله با این مشکل وجود دارد؟ می توانید مثال ATM را در نظر بگیرید>
ارسال: #۱۲
۰۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۴۰ ب.ظ
سلام دوستان ممنون از فایلاتون خیلی مفید بودن اما این فایل ها احتمالا باید ادامه داشته باشن. چون تا اینجا فقط پی در پی پذیری و ترمیم پذیری رو گفتن. ادامه ی این مباحث و سایر سرفصل ها مثل قفل گذاری، امنیت، پایگاه داده های شی گرا، پایگاه داده های توزیع شده و .... موندن.
من سرچ کردم جایی نتونستم پیدا کنم لطفا اگه دکتر تدریس کردن و فایلهاش موجود هست آپلودشون کنید بهشون نیاز دارم.
خیلی ممنونم
ارسال: #۱۳
۱۹ دى ۱۳۹۴, ۰۵:۴۱ ب.ظ
سلام هر کاری می کنم دانلود نمیشه
ارسال: #۱۴
۱۳ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۵۰ ب.ظ
سلام من دانلود کردم باز نمیشه لطفا راهنمایی کنید ممنون
ارسال: #۱۵
۲۲ دى ۱۳۹۶, ۰۳:۳۶ ب.ظ
سلام، در ابتدا از زحمات شما دوستان تشکر می کنم که خالصانه اطلاعات خود را به اشتراک می گذارید.
یک زحمتی برای شما داشتم، امکانش هست که مجددا فایل های تصویری پایگاه داده پیشرفته را آپلود نمایید.
با تشکر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۴۹۴ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۸ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۷۹۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۴۹۶ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۴۹ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۰۹۴ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۴,۳۳۰ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۱۹۳ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  زبان چی و چه جوری بخونم؟ maedehgh3 ۱۷ ۱۶,۱۷۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۲ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close