زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حدس زدن رتبه

ارسال: #۱۶
۰۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۲۷ ق.ظ
RE: حدس زدن رتبه
(۰۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ق.ظ)hosein70 نوشته شده توسط:  
(06 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ق.ظ)eng.ma30 نوشته شده توسط:  دوستان خواهشا جوابم بدید
گرایش هوش
بهترین حالت میانگین ۲۲
بدترین حالت ۱۳
ب نظرتون رتبم بین چند تا چند متغیره؟؟
معدل ۱۳.۵۰
به نظر من روزانه میروسنید شهرستان ها روچون من دوستم سال گذشته با همچین درصدایی رسوند

جدا؟ من کم کمش شبانه شهرستانی مثل یزد هم بیارم راضیم اما برام دعا کنید همون حالت بهترین حالت بشه و روزانه شیراز بیارم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۰۴ ق.ظ، توسط Momeni.A.A.)
حدس زدن رتبه
با سلام
با میانگین ۲۳/۷۸ و معدل ۱۳/۰۱ رتبه معماری من چند چند میشه؟
زبان:۶/۶۶۷
ریاضی:۲/۰۷
مشترک: ۴۱/۹۶
تخصصی معماری: ۲۵/۰
ارسال: #۱۸
۰۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۱۷ ب.ظ
حدس زدن رتبه
سلام
تخصصی نرم افزار ۱۱ %
هوش ۸%
معدل ۱۸/۵۰
شبانم فک نکنم بیارم نه؟
ارسال: #۱۹
۰۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۴۶ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۱۷ ب.ظ)monireh72 نوشته شده توسط:  سلام
تخصصی نرم افزار ۱۱ %
هوش ۸%
معدل ۱۸/۵۰
شبانم فک نکنم بیارم نه؟
راستش درصداتون پایینه بازم امیدوار باشید

آینده همان است که ما می اندیشیمUndecided
ارسال: #۲۰
۰۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۲۳ ق.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۲۱ ب.ظ)hosein70 نوشته شده توسط:  من میانگین گرایش نرم ۳۳/۳۳
میانگین گرایش الگوریتم ۳۶
نرم بین علم و صنعت و امیرکبیر(اگر درصد هات متوازن باشن)
الگوریتم هم تهران قبول میشی

(۰۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۳۹ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  میانگین گرایش هوش ۳۵
معدل ۱۴
دانشگاه تهران
این کارنامه رو ببین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۰۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ق.ظ)eng.ma30 نوشته شده توسط:  دوستان خواهشا جوابم بدید
گرایش هوش
بهترین حالت میانگین ۲۲
بدترین حالت ۱۳
معدل ۱۳.۵۰

در بهترین حالت چمران اهواز بدترین حالت هم هیچی(البته اینو بر اساس کنکور پارسال می گم)

Ayyy ya ya ya
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , hosein70
ارسال: #۲۱
۰۷ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۵۳ ق.ظ، توسط hosein70.)
حدس زدن رتبه
izadan11 تشکر از نظرتون
درصدام ریاضی ۳۵/۳۷
مشترک ۴۲
تخصصی نرم ۴۱/۶۲
معدل ۱۶/۲۰
به نظرتون چقد احتمال داره علم و صنعت یا امیر کبیر یا تربیت مدرس گرایش نرم روزانه برسونم ؟
و اینکه کدوم یکی از این دانشگاه ها در گرایش نرم قوی تر ممنوم میشم

آینده همان است که ما می اندیشیمUndecided
ارسال: #۲۲
۰۷ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ق.ظ، توسط amiriahmad.)
میانگین درصدهای هوش مصنوعی : ۳۵/۷۷
میانگین درصدهای نرم افزار : ۳۰/۷۷
معدل ۱۷/۷۴
لطفا نظرتون رو بگید...
ممنون.

من پارسال که سال سومی بودم آزمایشی شرکت کردم فهمیدم ضریب دانشگاه ما واسه کامپیوتر نرم افزار ۱ هستSad
یعنی معدل ام و معدل موثر ام هردوتاش یکی بود...
راستی من تا الآن رتبه یک ورودی مون هستم واسه اون قضیه رتبه یکی تا ترم چند باید رتبه ۱ باشم؟ تا ترم۸؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour
ارسال: #۲۳
۰۷ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۱۹ ب.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ق.ظ)amiriahmad نوشته شده توسط:  میانگین درصدهای هوش مصنوعی : ۳۵/۷۷
معدل ۱۷/۷۴
لطفا نظرتون رو بگید...
ممنون.

من پارسال که سال سومی بودم آزمایشی شرکت کردم فهمیدم ضریب دانشگاه ما واسه کامپیوتر نرم افزار ۱ هستSad
راستی من تا الآن رتبه یک ورودی مون هستم واسه اون قضیه رتبه یکی تا ترم چند باید رتبه ۱ باشم؟ تا ترم۸؟

واسه هوش که وضعتون خیلی خوبه
اون قضیه رتبه یک رو من فک میکنم باید معدل کلتون نسبت به هم ورودی های خودتون الف باشه، ولی مطمئن نیستم
اگه این قضیه رتبه یکیتون درست بشه، صد در صد شریف قبولین(واسه هوش)
ارسال: #۲۴
۰۷ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ ب.ظ، توسط gunnersregister.)
(۰۷ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ق.ظ)amiriahmad نوشته شده توسط:  میانگین درصدهای هوش مصنوعی : ۳۵/۷۷
معدل ۱۷/۷۴
باید معدل کلتوون از تمام هم دوره ای هاتوون بیشتر باشه و اگه اشتباه نکرده باشم باید ۹۰ درصد حدنصاب نفر آخر پذیرفته شده در شریف رو بیارید تا قبول بشید و ضمنا حداکثر یک ترم از فارغ التحصیلی شما گذشته باشه(دو مورد آخر رو صد در صد مطمئن نیستم). با توجه به معدلتوون این شانس رو دارید.
ضریب موثر دانشگاه ها هم بنا به سال و رنک دانشگاه فرق میکنه. البته حدسم اینه که ضریب دانشگاه های دولتی بیشتر از یک باشه; البته نه خیلی بیشتر. مثلا ۱/۰۰۵ واسه دانشگاه هایی مثل چمران اهواز ولی واسه دانشگاه شریف فک کنم این ضریب ۱/۰۹ باشه(ضرایب رو مطمئن نیستم و میتونیم از بچه هایی که سالهای گذشته قبول شدن بپرسیم و مقایسه کنیم).
ارسال: #۲۵
۰۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۷ ب.ظ، توسط eng.ma30.)
(۰۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۲۳ ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۲۱ ب.ظ)hosein70 نوشته شده توسط:  من میانگین گرایش نرم ۳۳/۳۳
میانگین گرایش الگوریتم ۳۶
نرم بین علم و صنعت و امیرکبیر(اگر درصد هات متوازن باشن)
الگوریتم هم تهران قبول میشی

(۰۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۳۹ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  میانگین گرایش هوش ۳۵
معدل ۱۴
دانشگاه تهران
این کارنامه رو ببین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۰۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ق.ظ)eng.ma30 نوشته شده توسط:  دوستان خواهشا جوابم بدید
گرایش هوش
بهترین حالت میانگین ۲۲
بدترین حالت ۱۳
معدل ۱۳.۵۰

در بهترین حالت چمران اهواز بدترین حالت هم هیچی(البته اینو بر اساس کنکور پارسال می گم)

ای وای پارسال که با میانگین۲۲درصد رتبش ۲۷۰ شده که!!!میانگین ۲۱هم ۴۰۷شده که یزد اورده!!!!شما چ جور میگید بهترین حالت اهواز ؟؟؟
مطمینید؟ اخه احتمالش خیلی کمه بهترین حالت شه احتمال بدترین حالت هم خیلی کمه به نظرم یک چیز بینابین شه در حد میانگین ۱۶ درصد!!به نظرتون ۱۶ درصد کجا قبوله ؟ من اهواز نمیتونم برمUndecidedشهرستان فقط یزد میتونم برم حتی شبانه هم بشه خوبه...

البته یک چیزی هم بگم کارمون اشتباهه ک میشینیم تخمین میزنیم همهذچیز دست خداس خدا بخواد قبول شیم قبول میشیم حساب کتاب کردنمون اشتباهه بخواد قبولی قسمتون کنه بی حساب قسمت میکنه دوست من پارسال همه میگفتنش خونه پر پرش روزانه زابل میاره شبانه هم نمیتونست بره البته عمران بودها روزانه بوشهر قبول شد
من ک دیگه نمیخوام حساب کتاب کنم خدا بخواد بی حساب کتاب هرجا بخواد قرارم میده...
البته به دعاهای شما هم احتیاج دارم
دعام کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl
ارسال: #۲۶
۰۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۱۴ ب.ظ
بچه ها من یه چیزایی شنیدم...
میگن استادهای شریف بچه هایی که از دانشگاه هایی مثل دانشگاه من میان رو خیلی تحویل نمیگیرن! Confused
درسته؟Huh
میگن استاد راهنمات نمیشن و باید التماسشون کنی تا یکیشون قبول کنه و بعدش هم خیلی کاری به کارت ندارن...
Undecided
ارسال: #۲۷
۰۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۱۹ ب.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۱۴ ب.ظ)amiriahmad نوشته شده توسط:  بچه ها من یه چیزایی شنیدم...
میگن استادهای شریف بچه هایی که از دانشگاه هایی مثل دانشگاه من میان رو خیلی تحویل نمیگیرن! Confused
درسته؟Huh
میگن استاد راهنمات نمیشن و باید التماسشون کنی تا یکیشون قبول کنه و بعدش هم خیلی کاری به کارت ندارن...
Undecided

از اقای نیما مقصودی که شریف هستن و لیسانس ارومیه بودن بپرسید
البته اوشون تایید کردن این مطلب رو تا اونجایی ک با التماس قبول میکنن ک دانشجوشون شی اما بقیش ک کاری ب کارتون نداشته باشن رو ازشون بپرسید
 سپاس‌گزاری شده توسط: amiriahmad
ارسال: #۲۸
۰۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۳۱ ب.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۱۴ ب.ظ)amiriahmad نوشته شده توسط:  بچه ها من یه چیزایی شنیدم...
درسته؟Huh
Undecided
متاسفانه این مسئله در دانشگاه تهران هم صادقه و توجه بیشتری به بچه های تهران و امیرکبیر و شریف میشه(البته استحقاقش رو دارن)
بنابراین بچه های دیگه باید تلاششون رو مضاعف کنن وگرنه قافیه رو باختن. استادهای تاپ با بچه های همون دانشگاه ها کار میکنن مگر استثنایی در کار باشه.
ارسال: #۲۹
۰۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۳۸ ب.ظ
حدس زدن رتبه
بجه ها بگذارید اینو بگم میانگین درصد کلن چیز بیربطه
هر تست یه امتیاز(تراز) مثبت و منفی جدا برا خودش داره
سوالایی که بیشتر درست زده شده باشن امتیاز مثبت کمتر و منفی بیشتر دارن
اینجوری سختی و اسونی سوالا معلوم میشه مجموع امتیاز سوالایی که زدید
میشه تراز کلتون و رتبتون رو معلوم میکنه برای همینه که تستا سختر خیلی بیشتر رتبه رو بالا میکشه
ارسال: #۳۰
۰۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۳۹ ب.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۳۱ ب.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۱۴ ب.ظ)amiriahmad نوشته شده توسط:  بچه ها من یه چیزایی شنیدم...
درسته؟Huh
Undecided
متاسفانه این مسئله در دانشگاه تهران هم صادقه و توجه بیشتری به بچه های تهران و امیرکبیر و شریف میشه(البته استحقاقش رو دارن)
بنابراین بچه های دیگه باید تلاششون رو مضاعف کنن وگرنه قافیه رو باختن. استادهای تاپ با بچه های همون دانشگاه ها کار میکنن مگر استثنایی در کار باشه.
یکی ازدوستان من درشریف درحال درس خونده(غیرازکامپیوتر) واین واقعیت رو تایید کرد.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۳۰۴ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  دانشگه های مجاز با رتبه ۸۳۸۴ هوش و رتبه ۸۷۳۲ ای تی(شبکه) roshi65 ۲ ۲,۷۲۷ ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: roshi65
  ایا با نخوندن و صفر زدن چند تا درس ارشد میشه موفق شد؟ confesseur ۳ ۳,۸۴۱ ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sara27
  نهههه ، اخرشم دست زدن فناوری اطلاعات رو majid10 ۵۳ ۲۴,۱۳۳ ۰۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
Big Grin درخواست راهنمایی برای ssh زدن در پاور شل ویندوز hosnie19920 ۲ ۲,۳۷۷ ۱۷ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  سوالات کنکور سراسری سال ۱۳۹۶ رو حدس بزن edward71 ۵ ۳,۲۶۸ ۰۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: signal_micro
  دور زدن دانشگاه یا به اصطلاح پیچوندن! malekisaman ۴ ۳,۶۸۶ ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: malekisaman
  بچه لطفاً کمک کنید ٍ معدل موثر منو بیشتر زدن saba6000 ۴ ۲,۷۷۳ ۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: AminKho
  نرم افزار با رتبه ۲۳۸۳ و ای تی با رتبه ۶۲۹۶ کجا قبول میشم؟ kamelia6565 ۰ ۱,۳۰۷ ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kamelia6565
  چگونه رتبه یک کنکور شویم/ مصاحبه با رتبه ۵۱ هوش masoud67 ۱۵۵ ۹۲,۶۲۵ ۰۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: prosaied

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close