زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بچه لطفاً کمک کنید ٍ معدل موثر منو بیشتر زدن

ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۲۱ ق.ظ
سلام من لیسانسم نرم افزار بودم ازاد تهران .معدل موثر من برای رشته علوم تقریباً ۴۰ صدم بیشتر زدن.میشه همچین چیزی یا اشتباه شده.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۳۵ ق.ظ
RE: بچه لطفاً کمک کنید ٍ معدل موثر منو بیشتر زدن
(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ق.ظ)saba6000 نوشته شده توسط:  سلام من لیسانسم نرم افزار بودم ازاد تهران .معدل موثر من برای رشته علوم تقریباً ۴۰ صدم بیشتر زدن.میشه همچین چیزی یا اشتباه شده.

۴۰ درصد خیلی زیاده ها!!! یعنی حداقل ۴ ۵ نمره به معدلتون اضافه شده!!!
معدل موثر رو تقسیم بر معدل لیسانس کنید و حاصل رو بگید، اون وقت می تونیم بگیم اشتباه شده یا نه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saba6000
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۳۸ ق.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ ق.ظ)elnaz91 نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ق.ظ)saba6000 نوشته شده توسط:  سلام من لیسانسم نرم افزار بودم ازاد تهران .معدل موثر من برای رشته علوم تقریباً ۴۰ صدم بیشتر زدن.میشه همچین چیزی یا اشتباه شده.

معدل موثر رو تقسیم بر معدل لیسانس کنید و حاصل رو بگید، اون وقت می تونیم بگیم اشتباه شده یا نه

نه الناز جان ۱۴/۵۵ بودن زدن ۱۴/۹۷ . ۴۰ صدم نه ۴۰ درصد.من ازادی بودم.میشه همچین چیزی خیلی نگرانم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: R4MT1N
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۸ ق.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۸ ق.ظ)saba6000 نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ ق.ظ)elnaz91 نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ق.ظ)saba6000 نوشته شده توسط:  سلام من لیسانسم نرم افزار بودم ازاد تهران .معدل موثر من برای رشته علوم تقریباً ۴۰ صدم بیشتر زدن.میشه همچین چیزی یا اشتباه شده.

نه الناز جان ۱۴/۵۵ بودن زدن ۱۴/۹۷ . ۴۰ صدم نه ۴۰ درصد.من ازادی بودم.میشه همچین چیزی خیلی نگرانم
معدل ثبت نامی * ضریب مشخص (بیشتر از ۱) = معدل موثر
اگه معدل ثبت نامی تون رو درست وارد کرده باشین نباید نگران چیزی باشید.

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود / رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
۰
۰
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۶ ب.ظ
اگه درست هم واردنکردید بازم مشکلی نیست. چه زمان انتخاب رشته و چه زمان ویرایش میتونید معدل درست خودتون رو وارد کنید و مشکلی پیش نمیاد.
یبار دیگه هم باتوجه به فرمول بالا معدل موثرتون رو حساب کنید شاید همین الانشم درستهBig Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۸۳۸ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۵۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۰۰۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۳۸۵ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
Rainbow خودتونو معرفی کنید! marvelous ۹ ۱۰۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  انجام پایان نامه برای داده کاوی استقرایی روی FIM ویافتن ARM با دوتا یا بیشتر CUDA GPU zaliabbass ۲ ۳,۹۸۴ ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۱۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۲۷۴ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۴,۹۹۳ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۵۲۷ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close