زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نهههه ، اخرشم دست زدن فناوری اطلاعات رو

ارسال: #۴۶
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۳۰ ب.ظ
RE: نهههه ، اخرشم دست زدن فناوری اطلاعات رو
(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  سلام دوستان در مورد درس سیگنال و سیستم :

پیش نیاز بیشتر زمینه های تحقیقاتی هوش مثل پردازش صوت و تصویر و امواج مغز و ... هست.از نظر من درس بسیار زیبایی هست پیش نیاز خاصی هم نداره اما مطالبش به ریاضی مهندسی شبیه هست حال و هواش. فیلم های بسیارعالی دکتر بابایی زاده در سایت مکتب خونه میتونه مفاهیم این درسو به بهترین شکل بهتون منتقل کنه جوری که بدون نیاز به خوندن کتاب مرجع بتونید بعد دیدن فیلما روی تستای کنکور فکر کنید.یک کتاب سیگنال هست برای انتشارات نصیر فکر کنم که تستای کنکورو بحث میکرد کتاب معروفیه. کلا فقط تست کنکور بزنید کتابش ممهم نیست مدرسان باشه یا پوران یا نصیر یا ...

به صورت کلی به صدا و تصویر و .. سیگنال گفته میشه. این درس مبانی تئوری بررسی این پدیده ها رو بحث میکنه.

یعنی توصیه ی شما برای کسی که در این درس صفر مطلق هست:
۱)دیدن فیلمهای مکتبخونه که برای درک مفاهیم که کافی هست
۲)زدن و تمرکز روی تستای کنکور
درست متوجه شدم؟Huh
سطح و حجم کتاب نصیر تالیف مهندسی تقدسی مناسب هست؟ فقط جلد اول رو بخوایم بخونیم ششصد و خرده ای هست کتاب راهیان رو دیدین؟
بنظرتون تمرکز روی نکته هاش هم ضروری هست؟ البته قاعدتا باید سوال ساده بیاد Confused
دو جلد هست جلد اول اصل مطالب هست و جلد دوم تفصیل مطالب جلد اول
جلسه ی اول مکتبخونه رو دیدم بنظرم بسیار جالب اومد Smile
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۰۳ ق.ظ، توسط codin.)
(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  
(02 دى ۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  سلام دوستان در مورد درس سیگنال و سیستم :

پیش نیاز بیشتر زمینه های تحقیقاتی هوش مثل پردازش صوت و تصویر و امواج مغز و ... هست.از نظر من درس بسیار زیبایی هست پیش نیاز خاصی هم نداره اما مطالبش به ریاضی مهندسی شبیه هست حال و هواش. فیلم های بسیارعالی دکتر بابایی زاده در سایت مکتب خونه میتونه مفاهیم این درسو به بهترین شکل بهتون منتقل کنه جوری که بدون نیاز به خوندن کتاب مرجع بتونید بعد دیدن فیلما روی تستای کنکور فکر کنید.یک کتاب سیگنال هست برای انتشارات نصیر فکر کنم که تستای کنکورو بحث میکرد کتاب معروفیه. کلا فقط تست کنکور بزنید کتابش ممهم نیست مدرسان باشه یا پوران یا نصیر یا ...

به صورت کلی به صدا و تصویر و .. سیگنال گفته میشه. این درس مبانی تئوری بررسی این پدیده ها رو بحث میکنه.

یعنی توصیه ی شما برای کسی که در این درس صفر مطلق هست:
۱)دیدن فیلمهای مکتبخونه که برای درک مفاهیم که کافی هست
۲)زدن و تمرکز روی تستای کنکور
درست متوجه شدم؟Huh
سطح و حجم کتاب نصیر تالیف مهندسی تقدسی مناسب هست؟ فقط جلد اول رو بخوایم بخونیم ششصد و خرده ای هست کتاب راهیان رو دیدین؟
بنظرتون تمرکز روی نکته هاش هم ضروری هست؟ البته قاعدتا باید سوال ساده بیاد Confused
دو جلد هست جلد اول اصل مطالب هست و جلد دوم تفصیل مطالب جلد اول
جلسه ی اول مکتبخونه رو دیدم بنظرم بسیار جالب اومد Smile

ببینید من خودم وقتی درس سیگنالو داشتم کلاس استادو نمیرفتم. فیلم های دکتر بابایی زاده رو میدیدم یعنی خوب ها. یعنی لازم میشد استاپ میزدم فکر میکردم از روش جزوه مینوشتم فلان. بعد مستقیم میرفتم روی تستای کنکور فکر میکردم. تستای سال های اخیر آسون نیستن ولی من یادمه نکته ای توی تستا نبود که با دیدن فیلما قابل حل نباشه. بعضی تستا رو حتی میشد ده بیست دقیقه یا حتی یک ساعت فکر میکردم روش تا بالاخره حل میشد. توصیه میکنم سراغ جواب نرید اصلا. ممکنه اوائل مجبور شید روی تستای اول خیلی فکر کنید اشکال نداره راه میفتید اروم اروم.
والا من شخصا جوابای کتاب رو به ندرت بررسی میکردم چون سعی میکردم بیشتر تستا رو فکر کنم حل کنم. بنابراین به نظر من نصیر و مدرسان شریف و غیره فرقی ندارن چون همه تست کنکورن. ولی این کتاب اقای مقدسی چون تعریفشو از اطرافیان زیاد شنیده بودم اینو خریدم. ولی نه درس نامش مورد نیازم شد نه جوابا (مگر وقتی غلط میزدم تستارو یعنی به ندرت پیش میومد که حل نکرده برم سر جواب و اصلاااا توصیه نمیکنم). یک جلد هم بیشتر نبود تا جایی که یادمه.

در کل من تمرکز روی نکات کتاب های کنکوری رو نه ضروری نه لازم میبینم برای حل تستای کنکور این درس. تازه تستایی که توی کتابا هست مربوط به رشته های مهندسی برق هست که احتمالا از کنکور کامپیوتر دشوارتر باشن.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , stateless
ارسال: #۴۸
۰۳ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۱۹ ب.ظ، توسط signal_micro.)
(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  سطح و حجم کتاب نصیر تالیف مهندسی تقدسی مناسب هست؟
نمیخوام بد کتابای دیگه کنکوری رو بگم
ولی کتاب تقدسی خوب نیست خیلی خیلی عالی هست مطوئن باش چیزی نیست که توی هیچ کلاس کنکوری بگن و این بزرگوار تو کتابش نگفته باشه اصلا هم به فوق لیسانس بودنش گیر نده انقدر از سیگنال میفهمه که وقتی بخونی ۱۰۰ درصد به سیگنال علاقه مند میشی
بخون هر جاش رو هم نفهمیدی بگو شاید بتونم کمکت کنم البته بعید میدونم نفهمی
یه روز داشتیم با هم گپ میزدیم میگفت از بس تو کتاب توضیح نوشتم کسی زیاد کلاسام شرکت نمیکنه همه دو جلدی رو میخونن و ۱۰۰ میزنن
۰
۰
ارسال: #۴۹
۰۶ دى ۱۳۹۵, ۰۸:۳۸ ب.ظ
سلام خوب هستین من به سوالی داشتم شاید زیاد به بحثتون مربوط نباشه اما من چند سال پیش لیسانس گرفتم امسال می خوام شرکت کنم بررای مهندسی کامپیوتر گرایش شبکه میشه لطفا کل دروسی که می یاد رو بهم بگین و اینکه چه رفرنس هایی خوبه برای خونون
۰
۰
ارسال: #۵۰
۳۰ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۱۳ ب.ظ
ببخشید من دفترچه ندارم یکی از دوستان میتونه برای ما تغییرات رو کامل توضیح بده یا لینکی که بتونیم تغییرات رو خودمون ببینیم
۰
۰
ارسال: #۵۱
۳۰ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۱۵ ب.ظ
(۳۰ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۱۳ ب.ظ)s4eed7 نوشته شده توسط:  ببخشید من دفترچه ندارم یکی از دوستان میتونه برای ما تغییرات رو کامل توضیح بده یا لینکی که بتونیم تغییرات رو خودمون ببینیم
سلام. از سایت سنجش دفترچه و اصلاحیه رو ببینید :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
:|

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: s4eed7 , Behnam‌
ارسال: #۵۲
۰۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۴:۱۳ ب.ظ
(۳۰ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۱۳ ب.ظ)s4eed7 نوشته شده توسط:  ببخشید من دفترچه ندارم یکی از دوستان میتونه برای ما تغییرات رو کامل توضیح بده یا لینکی که بتونیم تغییرات رو خودمون ببینیم

سلام. ظرفیت مربوط به امنیت و شبکه، نصفش از کنکور کامپیوتر و نصف دیگه از کنکور فناوری اطلاعات پر میشه.

فایل‌(های) پیوست شده

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , s4eed7
ارسال: #۵۳
۰۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۹:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۱۰ ب.ظ، توسط s4eed7.)
(۰۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۴:۱۳ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  
(30 دى ۱۳۹۵ ۱۱:۱۳ ب.ظ)s4eed7 نوشته شده توسط:  ببخشید من دفترچه ندارم یکی از دوستان میتونه برای ما تغییرات رو کامل توضیح بده یا لینکی که بتونیم تغییرات رو خودمون ببینیم

سلام. ظرفیت مربوط به امنیت و شبکه، نصفش از کنکور کامپیوتر و نصف دیگه از کنکور فناوری اطلاعات پر میشه.
ممنون
خودم تو سایت یازمان سنجش این موضوع رو تونستم بخونم اما توی دفترچه که دانلود کردم با عکسی که شما گذاشتین فرق داره
میشه بگید از کدوم لینک این دفترچه ارشد رو گرفتین
۰
۰
ارسال: #۵۴
۰۲ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۵۳ ب.ظ
فناوری اطلاعاتش برای دفترچه پارساله.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۸۶ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۸۴ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۵۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۵۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۰۳ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  فناوری اطلاعات پزشکی چیست ؟ mahan najafi ۹ ۱۷,۷۳۰ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bahador567
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۷۵۸ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۶۲ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۵۸۱ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close