زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات کنکور سراسری سال ۱۳۹۶ رو حدس بزن

ارسال:
۲۶ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۵۸ ب.ظ
درود

این چند روزه جو آرومی رو توی مانشت داشتیم، همه مشغول خوندنن شکر خدا، با خودم گفتم یه تاپیک بزنم با عنوان حدس زدن سوالات کنکور، هم جنبه علمی داره هم جنبه سرگرمی، یه رویه ساده هم میزارم، حدست رو اینجوری بنویس :

- کنکور کدام گروه ؟ کامپیوتر یا فناوری اطلاعات
- کدام درس ؟
- کدام مبحث ؟
- سوالی که حدس میزنید بیاد ؟
- جواب همون سوال

شروع کنید ببینیم حدس کی درست از آب در میاد Big Grin

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: signal_micro
ارسال:
۲۶ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۷ ب.ظ، توسط signal_micro.)
RE: سوالات کنکور سراسری سال ۱۳۹۶ رو حدس بزن
(۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۸ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  درود

این چند روزه جو آرومی رو توی مانشت داشتیم، همه مشغول خوندنن شکر خدا، با خودم گفتم یه تاپیک بزنم با عنوان حدس زدن سوالات کنکور، هم جنبه علمی داره هم جنبه سرگرمی، یه رویه ساده هم میزارم، حدست رو اینجوری بنویس :

- کنکور کدام گروه ؟ کامپیوتر یا فناوری اطلاعات
- کدام درس ؟
- کدام مبحث ؟
- سوالی که حدس میزنید بیاد ؟
- جواب همون سوال

شروع کنید ببینیم حدس کی درست از آب در میاد Big Grin
بد فکری نیستا ولی این پیچ رو باید ۲ یا ۳ ماه آخر بسازیAngel
فکر کنم الان از بچه ها نظر بگیر کی؟ توی چه درسی خوب کار کرده بعد بیاد شبی ۳ یا ۴ تا کمتر یا بیشتر تست از یه فصل حل کنه (از همون درس) بچه ها هم ببینن اگه جایی رو نفهمیدن جواب بده من در به در دارم سعی میکنم گسسته رو جلو ببرم مدام عقب میندازم و میرم سراغ درسای دیگهSad یکی اگه بیاد گسسته این کارو بکنه منم معماری و آمار و یه سری درسا رو میگم یکی گسسته مخصوصا بازگشتی رو یه حرکتی بزنهBig Grin
۰
۰
ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۳۴ ق.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۶ ق.ظ)paieez نوشته شده توسط:  دوستان یک گروه در تلگرام بسازیم و مانشتیا عضو بشن و چند نفر که خوب درس خوندن هم بیان واسه رفع اشکال. من خودم شروع نکردم ولی همین روزا اگه خدا بخواد شروع میکنم و فکر میکنم رفع اشکال خیلی کمک کنه به روند درس خوندن. خودم هم میتونم رفع اشکال کنم و هم چون دارم دیر شروع میکنم ترجیح میدم اشکالامو بپرسم تا اینکه بخوام وقت زیادی صرف کنم.

Sent from my SM-J200H using Tapatalk
تجربه گروه های تلگرامی رو هممون داشتیم، چیزی جز حاشیه و اتلاف وقت توی تلگرام نیست، سوال هاتون رو توی بخش های مربوط به هر درس بپرسید دوستان جواب میدن

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , delete4all , alireza01
ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۵ ب.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۴ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(27 مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۶ ق.ظ)paieez نوشته شده توسط:  دوستان یک گروه در تلگرام بسازیم و مانشتیا عضو بشن و چند نفر که خوب درس خوندن هم بیان واسه رفع اشکال. من خودم شروع نکردم ولی همین روزا اگه خدا بخواد شروع میکنم و فکر میکنم رفع اشکال خیلی کمک کنه به روند درس خوندن. خودم هم میتونم رفع اشکال کنم و هم چون دارم دیر شروع میکنم ترجیح میدم اشکالامو بپرسم تا اینکه بخوام وقت زیادی صرف کنم.

Sent from my SM-J200H using Tapatalk
تجربه گروه های تلگرامی رو هممون داشتیم، چیزی جز حاشیه و اتلاف وقت توی تلگرام نیست، سوال هاتون رو توی بخش های مربوط به هر درس بپرسید دوستان جواب میدن

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
edward71 درست میگه، مانشت هست تلگرام دیگه چراSmile
۱
۱
ارسال:
۰۲ آبان ۱۳۹۵, ۰۵:۳۷ ب.ظ
سلام به همه دوستان
نظر شخصیه من هست لطفا به کسی بر نخوره
اصولا حدس زدن برای کنکور اونم تو این جو ناپایدار سوالات کنکور و طراحان سوال فک کنم بیشتر جنبه طنز داشته و وقت تلف کنی
بزارید بچه ها به درسشون برسند و وقت دوستان رو با این تاپیک ها تلف نکنید همینجوری هم وقت کمه

موفق باشید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all
ارسال:
۰۲ آبان ۱۳۹۵, ۰۶:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۲۷ ب.ظ، توسط signal_micro.)
(۰۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۵:۳۷ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان
نظر شخصیه من هست لطفا به کسی بر نخوره
اصولا حدس زدن برای کنکور اونم تو این جو ناپایدار سوالات کنکور و طراحان سوال فک کنم بیشتر جنبه طنز داشته و وقت تلف کنی
بزارید بچه ها به درسشون برسند و وقت دوستان رو با این تاپیک ها تلف نکنید همینجوری هم وقت کمه

موفق باشید
سلام
من نظرم این بود که مثلا یه نفر توی یه درس خیلی وارده، خوب، حالا بیاد یه مباحثی از یه درس خاصی رو شروع بکنه مثلا درس فرضا آمار مبحث x و y و z و... بچه ها از هر کتابی شده مبحث رو روزنامه وار بخونن و بگی نگی بفهمن نه اینکه خیلی وقت بذارن، اونوقت اون فرد که تستا رو مسلطه از اون مبحث چند تست آموزشی و تکمیلی (پوشش دهنده ) با حلش بنویسه عکسشم اورود بسه بچه هایی که نفهمیدن بپرسن و رفع اشکال کنن
خوبی اینکار اینه اگر کسی خیلی توی یه درس ضعیفه با یکم خوندن بتونه تا حد ۶۰ یا ۷۰ درصدی مسلط بشه مثلا من گفتم گسسته شروع نکردم(به طور جدی شروع نکردم) در عوضش بعضی درسا رو هم که بلدم من به بچه ها کمک میکنم. ولی مثل اینکه این طرح خیلی با استقبال زیادی روبرو شدBig Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۵ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۶۲۴ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۲۲۶ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
Smile ۱۰ مدل آدم نخاله که به نفع خودتان است قیدشان را بزنید! αɾια ۱۷ ۹,۴۴۹ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: sarasadati
  میخوام خدمات کامپیوتری بزنم... maryam... ۹ ۱۰,۷۳۷ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۶۹۶ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  سراسری ۹۱ Sanazzz ۲ ۲,۹۷۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  تست سراسری ۹۱ Sanazzz ۲ ۳,۱۷۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  بررسی سوالات کنکور ۹۸-هوش مصنوعی nilinili ۲ ۲,۵۱۵ ۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: slinda
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۰۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close