زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چگونه رتبه یک کنکور شویم/ مصاحبه با رتبه ۵۱ هوش

ارسال: #۱۵۱
۱۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۴۵ ق.ظ
RE: چگونه رتبه یک کنکور شویم/ مصاحبه با رتبه ۵۱ هوش
(۱۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۱ ق.ظ)Nina777 نوشته شده توسط:  سلام
نمی دونم دیگه به این تاپیک سر میزنین یا نه؟ ولی من سوالمو می پرسم هر کسی که می تونست ممنون میشم راهنمایی کنه؟
من به جای CLRS قصد دارم کتاب داده ساختارهای دکتر قدسی (نه ۶۰۰ مسئله فعلا) رو بخونم چون شنیدم خیلی مفهومی گفته مطالبو. نظرتون چیه؟ آیا میتونه جای اون رو بگیره؟ اولش هم نوشته بر اساس همون CLRS نوشته شده. ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.

در ضمن خیلی خیلی بابت وقتی که واسه تهیه ی این فایل گذاشتین ممنونم، بسیار مفید بود...
سلام
بهترین کار اینه که ابتدا همون قدسی رو بخونید. البته تاکید میشه در کنارش یه کتاب دیگه هم خونده بشه مثل پوران یا پارسه. چون ممکنه نکته ای توی یکیش باشه که توی دیگری نیست.
بعد از اینکه تونستید به یه سطح خوبی از آمادگی برسید و در ضمن وقت کافی هم داشتید میتونید برید سراغ CLRS
من خودم به دو جهت به CLRS سر میزدم
۱/ چیزی رو که از کتاب پوران و پارسه نمیفهمیدم ، سعی میکردم از مرجع بخونم بلکه بفهمم
۲/ بعضی مطالب که پوران و پارسه خیلی خلاصه گفته بودند ولی در مرجع خیلی مفصل و قشنگ توضیح داده بود. بخاطر همین قشنگی بعضی از مطالب رو از روی مرجع میخوندم و از اتفاق بسیار هم لذت میبردم

New LifeHeart
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: faza , d_felfelak , Nina777 , mym , sana70
ارسال: #۱۵۲
۱۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۲۷ ق.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۴۵ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  من خودم به دو جهت به CLRS سر میزدم
۱/ چیزی رو که از کتاب پوران و پارسه نمیفهمیدم ، سعی میکردم از مرجع بخونم بلکه بفهمم
۲/ بعضی مطالب که پوران و پارسه خیلی خلاصه گفته بودند ولی در مرجع خیلی مفصل و قشنگ توضیح داده بود. بخاطر همین قشنگی بعضی از مطالب رو از روی مرجع میخوندم و از اتفاق بسیار هم لذت میبردم
شدیدا تایید میشه!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nina777
ارسال: #۱۵۳
۰۵ مرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۳۹ ب.ظ، توسط pesar.)
نوشته ات خیلی باحال بود. دوست داری دکتری ایران بمونی یا اپلای کنی؟
۰
۰
ارسال: #۱۵۴
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۴۵ ق.ظ
ممنون
منم چندماهی هست با برنامه می‌خونم و هفته ای. ۴۵ساعت و صبحها ۹بیدار میشم با مصاحبه ات تصمیم گرفتم ۶ بیداریم
و همچنین نوک قله هدفم رتبه ۶۰ بود که حالا فقط شریف
ممنون و سپاس.

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۰
۰
ارسال: #۱۵۵
۲۹ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۴۸ ب.ظ
دوست عزیز فوق العاده بود ممنونم یک دنیا ... وقتی خوندمش حیفم اومد که از شما تشکر نکنم مخصوصا که خیلی ویژکی های شما مثل من بود منم به شدت علاقه دارم به درس و از درس خوندن لذت میبرم اما هیچوقت ارادشو نداشتم ک خودم رو به عالی برسونم اما الان منم مثل شما میگم یا علی گرچه کمی دیره اما بازم استارت میزنم توکل بر خدا شما هم امیدوارم در تمام مراحل زندگیتون پرهدف پر انگیزه و پرنشاط و موفق باشید
۱
۰
ارسال: #۱۵۶
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۲۳ ق.ظ
مرسی واسه زحمتی که کشیدی و اینکه تجربیاتت رو به راحتی با بقیه تقسیم کردی .
کل مطلب رو مطالعه کردم خیلی کارامد بود . دارم کم کم برنامه هام رو میزون میکنم .
امیدوارم کنکور ۹۶ تجربه ی موفقی برام باشه .
سپاس فراوان
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۸۵۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۰۳ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۷۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۸۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۰۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۷۸ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۲۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۴۲۹ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۷۶۰ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۲۶ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close