زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دوره برنامه نویسی با محوریت جاوا

ارسال:
۲۲ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۳۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
همونطور که در قبلا هم صحبت شد در نظر دارم یه دوره برای برنام نویسی بذارم. کسانی که میخوان دنبال کنن اعلام آمادگی کنن تا یه آماری داشته باشیم. چیزی که تو ذهنم منه چیزی در حدود نصف دوره جاواست و بقیه هم مباحث جانبی است که البته محوریتش جاوا است. مباحثی که غیر از جاوا مطرح میشه موضوعات مرتبط با برنامه نویسی مثل refactoring، debugging، regex و ... هستن که البته با تاکید بر جاوا مطرح میشن. این مباحث کلی قرار نیست عمیق بررسی بشن بلکه فقط در حد آشنایی و معرفی منابع برای مطالعه مفصل در آینده در زمانی که لازم داشتید. اگه بشه چند تا مساله هم مطرح می کنم و راه حل های مختلف رو شامل نقاط ضعف و قوت هر کدوم رو بررسی می کنیم.
فرمت آموزش هم فعلا تصمیمی نگرفتم. هر فرمتی که مخاطب راحت تر باشه و برای منم مقدور باشه مشکل نداره. راجع به سطح آموزش فعلا باید دید سطح مخاطب ها چطوره.
نکته ای که هست اگر تعداد مخاطبین جدی از یه حد آستانه ای کمتر بشه دوره متوقف میشه پس لطفا اولش اعلام آمادگی نکنید و بعدش منصرف بشید چون با این کارتون ممکنه بقیه ضرر کنن. البته ممکنه یه سری بخوان توریستی دنبال کنن اما این افراد تو آمارگیری محسوب نمیشن، معیار افرادی هست که جدی دنبال می کنن. همونطور که قبلا هم گفتم فرض رو بذارید بر اینکه قراره سخت گیری بشه یعنی باید واقعا کار کنید و وقت بذارید.
پیش نیاز با توجه به درخواست افرادی که شرکت می کنن معلوم میشه. مثلا میشه از ۰ شروع کرد یا مثلا فرض کنیم شی گرایی رو بلدید میریم مستقیم سراغ جاوا.

پ.ن: اگر قبلا جای دیگه ای اعلام آمادگی کردید اینجا هم تکرار کنید تا حساب و کتاب معلوم باشه.
۱۸
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: DrMohammad , Aurora , MiladCr7 , faza , vesta , artmiss , Menrva , Iman_k26 , عاطفه پارسا , hnarghani , atenaa , mcse2010 , yagmur0022 , mrsh1372 , phontom , fo-eng , samieh , hhosseinid , hoda68 , b.kiani , mgshervin , ana9940 , Bahar_HS , mahsa_92 , mehdi.m2 , nazanin92
ارسال:
۲۲ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۵۳ ب.ظ
سلام
ممنون از وقتی که می‌ذارید، من جاوا بلدم، اگه دوره پیشرفته باشه و پروژه محور باشه، یعنی آموزش‌ها در غالب یک پروژه عملی باشه، من هستم. هرچند که اگه بار آموزشی هم برام نداشته باشه واسه انجام پروژه‌اش خوبه، خوش می‌گذره، من بازم اگه مشکلی پیش نیاد ایشالا هستم به شرطی که دوره جدی و واقعی باشه و شما هم سخت‌گیر!

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Bahar_HS
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲ ق.ظ
من یه شیفت رو احتمالا آزاد باشم
میشه شرکت کرد ؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ ق.ظ
RE: دوره برنامه نویسی با محوریت جاوا
(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ق.ظ)barabox نوشته شده توسط:  من یه شیفت رو احتمالا آزاد باشم
میشه شرکت کرد ؟
شیفت چی؟
۰
۰
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ق.ظ، توسط barabox.)
(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ق.ظ)barabox نوشته شده توسط:  من یه شیفت رو احتمالا آزاد باشم
میشه شرکت کرد ؟
شیفت چی؟
منظورم کار بود احتمالا شب یا صبح رو نتونم باشم
دوره شما دقیقا چجوری قراره برگزار بشه ؟
رکورد میکنین یا ...
و اینکه جاوا پیش زمینه ای هم میخواد ؟
۰
۰
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۲۱ ق.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ)barabox نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ق.ظ)barabox نوشته شده توسط:  من یه شیفت رو احتمالا آزاد باشم
میشه شرکت کرد ؟
شیفت چی؟
منظورم کار بود احتمالا شب یا صبح رو نتونم باشم
دوره شما دقیقا چجوری قراره برگزار بشه ؟
رکورد میکنین یا ...
و اینکه جاوا پیش زمینه ای هم میخواد ؟
بالا توضیح دادم که فرمتش هنوز مشخص نیست. در صورتی که قبلا با یکی از زبان های خانواده سی و/یا یک زبان که مفهوم شی گرایی رو داشته باشه کار کرده باشید کارتون راحته.
۰
۰
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۲۶ ق.ظ
نقل قول: بالا توضیح دادم که فرمتش هنوز مشخص نیست. در صورتی که قبلا با یکی از زبان های خانواده سی و/یا یک زبان که مفهوم شی گرایی رو داشته باشه کار کرده باشید کارتون راحته.

سی پلاس و asp , php

ولی نه در حد حرفه ای
یادم رفته
۰
۰
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۲۸ ب.ظ، توسط vesta.)
انقدر سخت گیرانه نوشتید، آدم میترسه اعلام آمادگی کنه Sad
من هم تمایل به شرکت دارم، اما فکر کنم توریستی باشه
ایکاش آموزشاتون ویدئوی باشه تا وقتی که دنیا، دنیاست... پابرجابمونه و استفاده اش محدود به الان نباشه

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , رتبه۱سال۹۴ , shayesteNEY
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۴ ق.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  انقدر سخت گیرانه نوشتید، آدم میترسه اعلام آمادگی کنه Sad
چون سیستم دانشگاه ها (و در ادامش جامعه) سیستم تنبل بازی و از زیر کار در رفتن و کپی کردن تکالیفه اینو نوشتم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Bahar_HS
ارسال: #۱۰
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۷ ق.ظ
منم هستم.
ولی منظور از سخت گیری چی میتونه باشه؟ فشردگی یا سختی کار؟
من با کار سخت موافقم ولی با فشردگی موافق نیستم. و چون فعلا تا پایان ترم جای مشخصی ندارم نمیتونم به صورت آنلاین در دوره ها شرکت کنم.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ق.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  منم هستم.
ولی منظور از سخت گیری چی میتونه باشه؟ فشردگی یا سختی کار؟
من با کار سخت موافقم ولی با فشردگی موافق نیستم. و چون فعلا تا پایان ترم جای مشخصی ندارم نمیتونم به صورت آنلاین در دوره ها شرکت کنم.
ببینید باید وقت گذاشته بشه. مثلا ممکنه من یه موضوعی رو مطرح کنم که هر فردی (یا هر تیمی) بره یاد بگیره یا حتی ممکنه خودتون ارائه داشته باشید. خلاصه فرض بر این باشه که سیستم پیچوندن اینجا جواب نمیده.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss
ارسال: #۱۲
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ق.ظ، توسط artmiss.)
ارائه که مشکلی ندارم چون به هر حال میتونم یه تایمی هماهنگ کنم.
میشه مثلا بگید قراره واسه هر پروژه چقد وقت گذاشته بشه؟
اگه یه پروژه با موضوع مشخص و مشترک بین اعضا تعیین بشه و همه تویه انجمن بحث کنن و سوالاتشونو بپرسن حالا گاهی هم آنلاین باشه بهتر نیس؟
معمولا بحث به صورت انجمن و آفلاین جواب داده، البته این نظر منه.
معمولا اعضا نمیتونن با هم هماهنگ شن و همه یه تایم آنلاین شن. اینو از تجربه ای که قبلا داشتم میگم و بعدش مدرس دلسرد میشه و دوره نیمه تمام میمونه ولی اگه به صورت پست و انجمن باشه به هر حال دوستان میتونن یکی دو ساعت از روزشون رو بیان تو انجمن و حتی میتونن از سوالات دیگران استفاده کنن.
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۰۸ ب.ظ
بنظرم نظرسنجی کنین واسه تایمش
ولی آخر شب هم بزارین فکر کنم بتونن بچه ها بیان البته اگه مشکلی از بابت خودتون نیست
جلسه ها رو زیاد طولانیش نکین
یه تاپیک سوال و جواب هم بزارین بچه ها سواالشونو بپرسن و خود بچه ها هم جواب میدن
حالا اگه مشکلی بود باز شما کمک میکنین
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۳۲ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ق.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  ارائه که مشکلی ندارم چون به هر حال میتونم یه تایمی هماهنگ کنم.
میشه مثلا بگید قراره واسه هر پروژه چقد وقت گذاشته بشه؟
اگه یه پروژه با موضوع مشخص و مشترک بین اعضا تعیین بشه و همه تویه انجمن بحث کنن و سوالاتشونو بپرسن حالا گاهی هم آنلاین باشه بهتر نیس؟
معمولا بحث به صورت انجمن و آفلاین جواب داده، البته این نظر منه.
معمولا اعضا نمیتونن با هم هماهنگ شن و همه یه تایم آنلاین شن. اینو از تجربه ای که قبلا داشتم میگم و بعدش مدرس دلسرد میشه و دوره نیمه تمام میمونه ولی اگه به صورت پست و انجمن باشه به هر حال دوستان میتونن یکی دو ساعت از روزشون رو بیان تو انجمن و حتی میتونن از سوالات دیگران استفاده کنن.
فرمتش رو میشه تغییر داد. شاید اصلا فیلمی هم در کار نباشه فقط من موضوع بدم و بعد اعضا برن دنبالش و بعد پروژه و رفع اشکال (آنلاین یا آفلاین). مهم مشارکت و وقت گذاشتنه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss , M A H L A , phontom
ارسال: #۱۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ب.ظ
منم هستم Smile
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۲۶ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  پروپوزال نویسی ف.ش ۹ ۱۲,۵۰۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۰۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۹۲ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۰۰ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  آموزش رایگان جاوا اسکریپت djhamid33 ۰ ۱,۳۲۳ ۰۸ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: djhamid33
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۵۹ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۰۴ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۸۸ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close